• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no zatím vyhrávám já, ale trvám mi to, než jí ukecám :wink:
5. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Gucci, teda tak to je dobrý. Ještě aby vyhrávala Lea, za chvíli by sis vypěstovala totiž bicepsy.
Lukýsek od sedmi do tří naspal celou půlhodinu!!!!!!!! Ve čtvrt na čtyři jsem ho prdla do postýlky a ani neprotestoval, že tam nechce být. Okamžitě vytuhl, pomalu dřív než sem ho přikryla. :astonished:
5. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
holky tak jsme doma a dopadlo to dobře, dehydrovaný je trošku, ale vypadá to, že to ustupuje, začal víč pít a čurat, dostala jsem recept na rýžový nákyp a odvar, pak vám ho písnu, v případě průjmu se vám může hodit...a je tu tchýně a ta mi dnes leze na nervy ale to vám písnu později
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Rio, tak to je super, že se Vojtíškovi daří lépe. No ještě aby jsi se z toho vykřesala ty.
5. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Rio super, že už se to lepší. Recept určo pisni, ten se bude hodit.
Teri to je fajn, že aspoň u tebe je to už dobrý, tak se držte, ať se už z těch nemocí vyhrabete.
Gucci to znám, K. mi taky spí v náručí a jen ho položím, tak je po spánku :grinning: To fakt asi dělaj všechny dětičky :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Gucci, Steffi, a můžete aspoň u toho spaní dítěte v náručí v klidu sedět? nebo skáčete namíči? :sweat_smile:
Rio, tak dobrý, že snad Vojtovi bude brzo líp, jak je tobě?
5. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky samo že tam nejsem dvě hodiny, ale třeba 10- 15 minut déle né :grinning: než nanosím dříví dám ptákům atd....
Riuš bezva :grinning:
5. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Puzzi K stačí, že ho držím, na míči jen uspáváme na noc a to jen někdy :wink:
5. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Steffi, tak to není nejhorší :wink:
5. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak mám zase další pracovní víkend a tady nikdo :wink:
Včera ráno jsme byli s M. na roční prohlídce, měří 74cm a váží 8,9 kilo, tak mi udělala radost, že se za poslední dva měsíce vytáhla o 5 čísel, trochu vyrovnala výšku :grinning:

Dostala další Synflorix, kterej snesla úplně skvěle, ani Nurofen jsem nedávala, pak jí brala Dr. krev ze zápěstí v rámci předzákroku, jak jdeme v úterý na tu diagnostiku chroptění do Motola, chtěli i moč, na to jsem měla takovej pytlíček do pleny s lepicíma úchytkama na pysky, dala jsem ho v půl šestý ráno a do půl osmý se nevyčůrala, pak jsme v čekárně dali novej a vyteklo to ven do pleny, pořád sebou mrskala, bylo tam jen pár kapek, sestřička v nich vymáčela lakmus a stačilo, víc nešlo dělat. M. byla moc statečná, skoro vůbec nebrečela.
Do Motola se netěším, teď jsem chytla depku, že zrovna už skoro nechroptí, že to je zbytečnej zákrok, ještě to v úterý řeknu doktorovi v Motole, ale když už jsme do toho šli a čekáme na to dva měsíce...

Dopo pak měla M. sraz s Olíkem a Ladunkou a byly v herně v mateřským centru, byl tam skvělej bazének s míčkama a klouzačka, to mělo úspěch :slight_smile:

odkaz hlavně pro Campi a Teksas na kuchyňku, co dostala M. k narozeninám a na Duplo

http://hrackypronejmensi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=476253

http://www.kdosihraje.cz/lego-duplo-5635-velka-mestska-zoo.html

Kuchyňku mám hranou od paní z MMB a je v anglický verzi, je teda perfektní, byla o něco málo dražší než mluvicí pejsek a umí toho mnohem, jsem zvědavá, jak dlouho M. bude bavit, ale myslím, že až časem pochopí , že to je kuchyň a bude mě napodobovat... Když začne hrát nějaká melodie, tak se M. začne srandovně vlnit a házet rukama, říkám jí tanyny, tanyny, je to legrační :wink:

A Duplo zoo je taky super, máme i pár kostek po nás, ale zvířata jsme nikdy neměli.

Od bráchy a švagrový dostala odrážedlo
http://www.verashop.eu/detail.php?zbozi=1625797
6. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky,nevíte,co by mohlo pomoct na tu bolest v krku?začínám ztrácet hlas a bolí mě hrozně hrtan,už nevím,co dělat,doktorka mi dělala ve čtvrtek akorát stěry,že mi nic dát nemůže a výsledky budou až pondělí-úterý,ale do tý doby se asi zblázním,už mě to drží týden a je to v tom krku horší,jsem už fakt zoufalá,chvíli bez teplot,pak zas vyskočí,hlavně mám chrápák jak prase,si říkám,že mimčo už musí být oklepané,minutu co minutu se dávím :frowning2: ,už nepomáhají ani čaje a zábaly,si snad vykašlu průdušky :frowning2: ,v noci a po ránu je to drastické
6. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Leni, kup si Septisan, to je na bolest v krku, můžou to těhotný, koupila jsem si to včera (mě teda bolí jen malinko). Na kašel můžeš Stodal, to je homeo. To se tě to drží dlouho :confounded:
6. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Leni kup si Bioparox ten se může i v těhu, jsou to místní antibiotika - já to měla v těhu dvakrát a zabere to ryhle, uvidíš
Vojta se během nemoci hrozně změnil, pryč je to pohodové usměvavé miminko, pořád kňourá, chvilkama má záchvaty pláče - hlavně před spaním, budí se pláčem v noci a nejhorší je, že nechce být ani u m. ale jen u mě, dřív ho on mohl v noci uklidnit a teď u něho začne ještě víc brečet, já jsem úplně vyřízená
6. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jé Rio, to mě mrzí. Určitě se Ti brzy vrátí usměvavé miminko. Nerostou mu třeba i ke všemu další zoubky?
Leni, teda pěkně se tě to nachlazení chytlo, no ale určo se brzy pustí. To je tahle zpropadená zima. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
holky díky,už mě to děsně otravuje,padne navečer a já se můžu udávit :frowning2: a nevíte,jestli vadí přemíra citronu a medu?

Rio,se nediv,že Vojtíšek kňourá,vem si,co dělá chřipka s náma,natož s malým dítětem :frowning2: ,chudáček,snad ho to taky brzy přejde,tohle období je šílený a to má od zítra zas mrznout a sněžit,už aby bylo jaro a bylo po těhle mrazech

Puzzi,tak na tebe už taky něco leze?tak ať tě to brzy přejde!! a hlavně se ti to nerozšíří!!!!!!!!
a jak ti jinak je po těhu stránce?
6. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
mě dnes došlo,že už ve středu mám UTZ :slight_smile: ,tak doufám,že bude vše ok
ráda bych to právě vyležela,protože ve čtvrtek jdu na odběry krve a moči,tak tam asi něco najdou,když jsem nakřápaná :angry:
6. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
koukám,že mi to ukazuje,že jsem 13tt,jakto? vždyť jsem dnes 11tt,jééééé,už 11 :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Leni, protože to máš asi daný podle poslední MS ne? Nastav si to podle toho kdy jsi cca otěhotněla mínut 14 dní. :wink:
6. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
citron a med Ti určitě neublíží a miminku taky ne, jen si dej
už aby se to srovnalo, on taky nechce jíst, dá si jen mlíko jinak už 4 dny nic jiného neměl
6. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Mel,ale tam to chce jen zadání poslední MS :rolling_eyes:
6. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Leni jo chce, ale můžeš si to upravit podle svého. :wink: Já to měla taky upravený dle OPU -14 a pak podle UZ. . . Nakonec sle Luky narodil přesně dle OPU -14dní.
6. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
když tam zadám ten datum otěhotnění - 14 dní,tak mi to ukáže o týden delší TP,což je 5.9 a 12tt,no ale dr.říkal,že je o týden menší,tak to možná bude asi ono
6. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Leni počkej co ti napíše dr. do těhu průkajdy za termín porodu a podle toho si to uprav. Prdís si stejnak zvolí vlastní datum vylodění. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
mě teda taky tchýně spočítala,že bych měla rodit kolem 8.9
6. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
no jestli těhu průkajdu dostanu,ale snad prcek roste,už mě tlačí podprda :grinning:
6. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Rio, už to trvá dlouho s vojtíkem a do toho ty tvoje záda, nemoc, M. bude doufám o víkendu doma a pomůže ti.
Leni, přemíra citrónu a medu bych řekla, že neva.
Na mě snad nic neleze, jen už 3 noci a k ránu mě bolí mírně v krku, když polykám, P. je nemocnej, tak asi od něj, ale nezhoršuje se mi to a přes den úplně dobrý, tak snad to zmizí.
Jinak po těhu stránce mi není absolutně nic, nemám jedinej příznak, kromě večerní žravosti ale to jsem měla asi i před těhu :grinning: Doufám, že je vše ok, do UTZ ještě víc jak 3 týdny. Docela pomalu mi to utíká.
6. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Puzzi,tak to jsi na tom stejně jako já,já ze začátku necítila vůbec nic,žádný příznaky,první zvraceníčko mám poznamenáno 14.1,to mám tučně v kalendáři :grinning:
6. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
za víc jak 3 týdny?tak to máš za pár,já byla na posledním UTZ 6.1 a jdu až 10.2,to je doba,ale už se mi to krátí,tak doufám,že budou dobré výsledky
6. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Leni, když tak o tom přemýšlím, tak radši ať mi nic není, bude mi stačit už toho 2.3. a UTZ a že bude vše ok, to je teď taková moje meta, že uvidím konečně "dítě", srdíčko... Teď v 5tt byla vidět černá díra, dobrý no, ale snad v ní něco je :grinning:
Tyjo, tak taky jdeš na KO až po měsíci.
6. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Puzzi,to víš,že tam bude už mimís i se srdíčkem :wink:
6. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.