• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Leni, dík, tak já ti teda věřím :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahoj tak Vojta má dnes, i přes dietu, zase pořádný průjem, ach jo, kdy to zkončí...štve mě, že mu na infekčním neudělali aspoň nějaké odběry a vyšetření :unamused:
7. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Rio: a neřekli Ti dávat aspoň Smectu nebo toho Kulíška?
7. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Smectu že ne že pak děti zvracejí takhle malé, Kulíška nemáme, dávám zatím Hypak, koupili jsme ještě cosi od s mrkve a rýžového odvaru ale nechtěl to, tak m,líko taky dáváme jen místo z vody tak rýžového odvaru a na pití pořád černý čaj kde taky přilíváme ten rýžový odvar, jíst nic nechce už 3 dny
7. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Hylak je super, to jsou laktobacily na střevní flóru, pak máte asi ORS od Hippu, takovej mrkvovo rýžovej odvar.
Ještě dělá Hipp kaši při průjmových potížích.
http://www.lekarna.cz/nestle-zdrave-zazivani-kase-proti-prujmu-250g/
Ale jasný, že nevíš, jestli by to Vojta jedl...
Jestli to ale pokračuje tak dlouho, tak by mu ty testy zítra měli udělat. To není žádná jednorázová viróza, když se to takhle tahne.
7. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Rio, to mě mrzí, Hylak měl Honzík už jako 3měsíční, je to pěkně smradlavej hnus, co? Ale určitě pomáhá.
Zítra jdete někam k dr. "na kontrolu"?
A tobě už je líp?
7. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky

Puzzi: mám to stejně jako Janča s Kubíkem, většinou stačí, když sedím, ale někdy ani míč nezabere :grinning:
Rio: to je mi líto s tím Vojtíkem, snad je to jen dozvuk nemoci a bude to zase fajn

my jsme byli s pG a Leou včera i dneska na dlouhých prochajdách, paráda, i když dneska už bylo chladněji....ale i tak si dycky s pG užíváme venku to ticho :grinning: , páč stačí dát Leu do kočáru a je tuhoš
furt nějak blbě jí, tak jednou denně se krásně pořádně nají, jinak 5 min cucne a pak ječí nebo čučí, pak zase trochu cucne a pak už nechce a za hodinu znova....taky má z ničeho nic brutáně opruzenou prdelku, vůbec to nechápu, přebalujem často a mažu pokaždé Rybilkou nebo Bepanthenem, tak snad jí to přejde
7. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj,
gucci říkala vám doktorka něco k tomu očkování na meningokoka? dost o tom uvažuju, ale mám strach z reakce, není to třeba vhodnější před nástupem do kolektivu?

začala jsem posazovat na nočník, vypadá to beznadějně a Alex se u toho tváří docela neštastně, jako co to po něm chcu:sweat_smile: tak vyzkouším týden a kdyžtak nočník ještě schovám......tak a ted koukám, že tlačí do látkovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
anipp: no popravdě jsem doufala, že se poradím tady s váma ohledně toho očkování...dr. mi řekla, at se doma rozmyslíme, jestli to chceme a když jsem se jí ptala co doporučuje, tak říkala, že zrovna umřelo 11m miminko na meningokoka, takže asi tak...moje máma je zdravotní sestra a prej to máme určo dát i pG je pro
7. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
já četla taky o tom miminku :frowning2: ale při přečtení infa na vakcínách mám strach.Kde sehnat aspon trochu objektivní info?
7. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
tak už vím kde konzultovat, na příslušné hygienické stanici s odpovědným epidemiologem :grinning:
..no nejspíš do toho půjdem, navíc Alex by měl už jen jednu vakcínu
7. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
S tím očkováním je to těžký, kdyby člověk měl dát všechno :unamused: Dávali jsme navíc Synflorix na pneumokoky a budem dávat teď žloutenku, protože jezdíme mhd a v Praze je všechno ee. Ale třeba Rotarix na rotaviry jsem nedala, pak když vidím trápení Rioko, tak je to hrůza. Meningokoka jsme taky nedávali.
7. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
já jsem nedávala očkování navíc žádné, protože Vojta reaguje tak blbě úplně na všechno, ještě teď po dvou měsících má na nožičce bouličku po poslední hexe, tak mám už strach z dalších, ale toho Synflorixe ještě zvažuji..
a u nás to vypadá zase trochu líp, ale nevím, vždycky se to uklidní a zase začne, průjem měla naposledy kolem poledne a teď si jen tak prcl trošinku, mluvila jsem po telefonu s dr. má ale zápal plic a nebude tam celý týden, no říkala ať dávám to mlíko v tom rýžovém odvaru dál, aby měl ty tekutiny, když jinak nic nechce, koupili jsme Kulíška ale nedostali to do něho, snědl ale dva suchary od HIPPU, hlad asi má, jenže fakt nic nechce jinak, jsem z toho všeho strašně vyčerpaná
7. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Rio: co tu kaši proti průjmu a naředit jí víc do láhve?
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
jo to jsme taky zkoušeli a nechtěl je to těžký když on chce fakt jen to mlíko
7. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Bré ranko,
Luky včera usnul ve 21,45. Fakt borec. Furt nemohl zabrat, takže v postýlce řev a na ruce dělal blbosti.
Já nechávala akorát očkovat Prevenar, pak přemýšlím o neštovicích, až bude mít v 15ti měsících očkování.
8. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Bré ránko,
tady je fotečka Pajdiných holek s Kubinem :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3781563&vReferer=
8. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
to jsou nádherné miminka :dizzy_face:
8. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
hoj holky,jsem normálně na nervy,zmizelo mi břicho :astonished: :frowning2:
8. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
oproti předešlé fotce z 10tt je to docela velký skok dolů,už ať je středa :frowning2:
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ta fotečka s Pajdinýma holčičkama a Kubíkem je hezkááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Tak jsem dočetla vaši debatu o vakcínách. My teď určitě necháme hexu a pneumokoka, ještě nevím, jestli Synflorix nebo ten nový Prevenar proti 14 kmenům, ještě mám asi tak týden na rozmyšlenou :slight_smile: A pak ještě zvažuju meningokoka a určo žloutenku ze stejného důvodu jako Terkytka, pražská mhd.
Rio jsem moc ráda, že u vás se už situace stabilizuje. Neboj, až se z toho Vojtíšek dostane, tak zase bude usměvavé mimonko, které bude baštit.
Leni prosím tě, břicho neporovnávej. Opravdu těhu břicho začne až tak kolem 16-18tt, teď je to podle toho jak jsi nafouklá.
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky

kráásná fotečka s holčičkama od Pajdy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , snad se brzy Pajda ukáže

díky za info k očkování, my máme čas na rozmyšlenou do konce března, tak uvidíme
kua, tady zase sněží a já musím jít ven :unamused: , dr. mi zapomněla ve čt dát papír na zítřejší kyčle tak se pro to musím stavit, mám dát na kočár pláštěnku?
8. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Gucci dej, je to lepší.
Tady tak lehce posněžuje, ale taky mě to se...
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jo dej když sněží kočár může promoknout a nebude jí sněžit dovnitř
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
asi počkám až po o, jestli to sněžení nepřejde, je to taky jen takové slabé a začíná svítit oskar
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Gucci dneska mají být jen sněhové přeháňky, tak se to bude dát. Já už se taky těším na prochajdu po o.
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
holky, myslíte, že už Lea rozlišuje mě a pG?
se mi totiž zdá, že ho má radši :grinning: :grinning:
já jí tady v noci přebaluju, kojím, uspávám...ona mrčí a pak přijde pG, veme jí do náručí, Lea okamžitě ztichne a do 5 min spí :grinning: , pG se poplácá po rameni a jde taky spát...začínám je podezřívat, že se proti mě spikli
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
jo a ještě se chci zeptat, přemýšlím, že zkusím jiné pleny než Bella Happy, jaké jsou dobře ještě? díky moc
8. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.