• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci určitě vás rozlišuje. U nás je to naopak, u L. řve a u mě vytuhne. Prostě mamánek :grinning:
8. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Gucci my teď používáme Pampers dvojky a maximální spokojenost. Jsou pěkně měkké.
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
a jaké to jsou Pampersky? není jich více druhů? dvojky to je 3-6?
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
ona Lea je hrozně na chlapy prostě, na mě sere :grinning:
v sobotu večer se tady stavil kámoš co bydlí kousek od nás, zrovna jsem jí svlíkala na koupání, takže trochu jekot, on přišel k přebalováku, Lea okamžitě tichla a čučela na něho jak na obrázek...ten z ní byl hotový :grinning: , a to nemá rád děti :grinning: ... jsem mu říkala at chodí na koupání častěji :grinning:
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Jani to jsou ty Active baby?
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Gucci jsou to New Baby, 3-6kg
Ty active baby jsou až 3 a ty jsou 4-9kg, taky je už máme, ale ještě jsme je nezkusili, ale asi taky budou fajn.
Tak Lea je správná ženská ne :wink:
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
jo, tak to pG koupil v Makru dobře :wink: díky
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
není zač :wink:
8. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
nevíte kdy se mimoušům mění očička?
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
tak jsem volala doktorce na výsledky ze stěrů z krku,no a mám prý v krku streptokoka a nějakýho hemo něco,takže mám přijít zítra na další výtěry a pokud to tam bude znova,musím na antibiotika,mám strach,aby ten streptokok neohrozil miminko :cry: ,můžu já mít něco normálně
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Leni: to je mi líto, neteř to má taky :unamused:
8. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
a myslíš Gucci,že to má vliv na prcka?hrozně se bojím,aby to nějak neovlivnilo vývoj :cry:
8. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Leni:myslím, že Anippe měla něco takového také,když čekala Alexe a koukni jaký je z něj krásný kluk.
Plenky mi nejvíc vyhovujou huggies Premium, jak už mají dvojky plenku celou noc, tak všechny Pampersky ráno mokré,ale ty Premium ne a mají vzadu gumičku proti protečení.
Gucci:oči myslím do roka, dovjky mají stále ještě modré a u nás široko daleko všichni hnědé. Myslím, že ještě moc nerozlišuje, teprve se jí zlepšuje zrak...,ale třeba je Lea tak moc na chlapy, že už rozlišuje. :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
tak Vojta má zase průjem, zatím jednou, ale třeba se to už nějak upraví :frowning2: začal trochu jíst, dnědl malou přesnidávku banán s jablkem a pak ještě jsem mu udělala polívku mrkev, brambor a přidala trošku brokolice - tu sice by neměl, ale dr. říkala, že protože ji má nejradši, ať tam kousínek dám pro chuť a fakt snědl celou misku - místo vody jsem tam dala rýžový odvar...pokud by jedl můžu dávat minimálně mlíko, což by bylo dobře
Oči má Vojta hnědé už delší dobu, přesně nevím, ale tak 4 měsíce určitě je má zabarvené
8. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
zdarec naše plínky jsou nejlepší Tesco pak bych řekla Huggies premium a pak si je můžou nechat všechny stojí za pytel a to fakt. Edi jinak přes noc všechny pročurá a tydle dvoje nikdy :grinning:
8. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Pajdulenky jsou krásné :grinning:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky, fotka Pajdy holčiček a Kubíka mě dostala, Kubík je normálně větší než holky! Super fotka, všem třem to sluší, Kubík v obležení :slight_smile: Steffi, jsou si holky hodně podobné nebo jdou rozeznat?
Leni, na břicho nemůžu kouknout, sis to smazala? Nefotila jsi předtím večer a teď ráno? Neboj, už pozejtří jdeš na UTZ a určitě budeš uklidnění :wink:
Honzík měl Prevenar a žloutenku jsem taky nechala.
Sníh už taky nesnáším, už je to moc dlouhý ta zima. I když nejsem typ na depky ze zimy a bez slunce, tohle je mi fuk, ale už se těším na lepší procházky a míň oblíkání.
Gucci, holčičky bejvají často hotový z tatínků :sweat_smile:
My používáme pleny odjakživa Pampers, vyhovují, jiný jsem neměla důvod zkoušet.
Leni, ten streptokok by snad neměl mimčo vůbec ovlivnit, hodně ženských má pozitivní stery na streptokoka z pochvy, pak mají ATB u porodu, u porodu by to problém být mohl s přímým kontaktem, ale myslim, že jinak ne.
To je zajímavý, Honzík má Pampers celou noc už hrozně dlouho a ještě nikdy to nepročůral, ráno je to teda nacucaný komplet, ale nevyteče nic. Asi to chce vyzkoušet, možná záleží na na šířce stehen atd., jak zrovna ta plena konkrétnímu dítěti sedí?
Rio, aspoň že už má VOjta chuť k jídlu :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
no je fakt že u Hugiss měla Edi odřené stehýnka :grinning:
8. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Leni, pěkný, už tam kouká :wink:
Já teď celkem žeru, tak nevim, jestli brzo poznám vyžrané od těhotného :sweat_smile:
Tady je video Honzíka z poslední doby: http://www.youtube.com/watch?v=_ljyGpsgww0
8. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
no jo Puzzi,ale je úplně jinačí než to před týdnem
hodím ti sem rychle to z minulýho týdne,pak to smažu
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
to jsi mohla být nevy... a teď jsi chichi
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Pudly :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Leni, přesně jak píše Pudly anebo jsi byla víc po jídle. Ta malá koulička tam je furt :wink: Neboj, děloha i prcek rostou!
8. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Teda Honzík je fakt šikovný klučík a hodně obratný to jak byl u pračky to říkal pere nebo jsem se přeslechla???
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Pudly, to ses přeslechla, ještě žádný slovo neříká, to říkal asi svý oblíbený "Pava" nebo tak nějak to zní :grinning:
8. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Puzz, Honzík je šikulka. A nemá těch dudlíků nějak málo? :grinning: Luky má dva ušmudlaný, musím mu koupit nový. Teď se mu ke všemu udělaly nějaký červený fleky na obličije, dva na čele, dva pod očima vedle nosu a pak od ouška směrem k bradě. Jako by od mrazu či byl opařenej. . . Nechápu. :confused:
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Mel a nemá to z mrazu? mažeš mu obličejíček,když jdete ven? mohl mít přesušenou pleť a tohle to pak udělá
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Mel, jo, na tom videu má dudlíků málo, předevčírem jsem mu ještě pár dokoupila, má jich cca 7 :sweat_smile: Před usnutím někdy a po ránu je totiž ze srandy vyhazuje ven, tak abychom tam nemuseli moc často, těch 7 mu chvíli vydrží.
Mel, to by mohlo být z mrazu, Honzík to měl loňskou zmu často.
8. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.