• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
PUzzi,video super,koukám,jak ti Honzík pomáhá s praním :grinning:
8. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Holky, já si myslím, že to má od mrazu, ale sranda je, že v sobotu venku nebyl a v neděli akorát co jsme ho nesli do auta a z auta!!! :confused: Pravda, pro tentokrát nebyl namazanej. . . A nebo to taky může mít spařený z postýlky, jak spí na břiše a proslintá si prostěradlo a pak v tom spokojeně hnípe do rána. :grinning:
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Puzzi holky od Pajdy jsou si hodně podobné, ale rozeznáš je. Eli má takový hubenější a protáhlejší obličej oproti Majdě. A máš pravdu, Kubík je větší než holky :slight_smile:
Leni Streptokoka se neboj, mimi to neublíží. Těš se na středeční UTZ, já jsem zvědavá s čím přijdeš :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
mel Vojta to měl taky na pusince a mažeme glycerinovou mastí, je to fakt z té zimy
podařilo se mi sehnat mlíko bez laktozy, tak vysadíme na pár dní sunat a i to druhé budu dělat do rýžového odvaru, naštěstí mu to mlíko celkem chutnalo, jinak dnes průjem dvakrát
8. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
jo Jani,jestli budu mít s čím přijít,tak písnu
8. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Leni neboj, mrňousek už bude velikej. Si pamatuju, že v tom 13tt měl už přes 4 cm :wink:
8. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Mel, živě si představuju Lukyho, jak si spokojeně hnípe a slintá :grinning:
Steffi, se mnou do školy chodily dvě holky jednovaječný dvojčata a taky se rozpoznaly podle tvaru hlavy, jak píšeš o Pajdulačkách, zajímavý.
Rio, to je dobře, že Vojtovi mlíko bez laktózy chutná.
Holky, taky už vás tak štve ta zima? Mně teď hrozně, tady byl dlouho jen sníh a sníh, ale teď je tu ledovka, mám strach, že sebou švihnu, Honzík sebou švihá na tom ledu blbým taky, zase pitomej mráz do toho, já už chci tak hrozně jaro!!! Už je to strašnej stereotyp ty procházky v zimě.
8. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
kdo si chcete napsat, může se vám někdy hodit, dali mi na infekčním : recepty při průjmu: Rýžový nákyp - na 1 l vody - 10 dkg rýže a 2 jablka povařit 20 minut,Pak přidat 10 dkg Glukopuru, vše rozmixovat a doplnit převařenou vodou do litru
Rýžový odvar - 50 g rýže vařit v litru kojenecké vody asi 0,5 hodiny, potom rozmixovat a dolít převařenou vodou na původní objem 1 lit.Uschovat v chladnu
Puzzi zima mě štve úplně strašně,furt asmý sníh, jezdit se v tom nedá, Vojta nesnáší oblíkání a být ve fusaku, já se šíleně těším až bude chodit a budeme moct jít na písek, procházku pěšky, na hřiště, prostě ne furt jen procházky v kočárku které on nemá rád
8. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
holky tak mám průkajdu, mimís měří 8cm :slight_smile: jak se mi bude chtít, tak vložím foto, ale jsem ták unavená a dnes sama na uspávání a bordel tu je šílenej, ale je mi to fakt všechno jedno :grinning:
8. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2010 v 19:47 • janicckka
??????????????????????????????????????????????? co to je????????????????????????????????????????
8. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Anippe, gratuluju, 8cm, to je macek :wink:
Rio, přesně tak, písek, hřiště, chodit hezky volně nenavlečený, kamínky, tráva, ne furt jen sníh ledovka břečka...
8. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ani gratuluju k tak krásnému velké miminku, ježíš já už se na další těhu tak strašně těším.
A o zimě mi ani nemluvte, se*e mě neskutečně. Tady taky všude ledovka, dneska jsem na procházce sebou málem švihla, ještě že jsem se pořádně držela kočáru a ten je stabilní!
Zítra ráno jdeme na rehabku, tak jsem zvědavá, co za cviky vyfasujem.
A pak návštěva kolegyně, která má o 19 dní starší holčičku, tak na to se strašně moc těším.
8. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
Steffi, věřím, že na rehábce Kubajze pochválí a když už cvik, tak jen nějakej jemnej :wink: Návštěvu si užij, pak napiš, co děti na sebe navzájem (tipuju že nic :grinning:).
8. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Anipp supr cvaldík nebo cvaldice :grinning:
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
co to je za ....... od janicckka?????????????????????????????????????????????????
8. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Anippe blahopřeji k obříkovi já chci takýýýýýýýýýýý :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Bré ranko,
Annipe, tak to je teda kusanec dítka. :wink:
9. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
my teprve vstáváme :grinning:

...není to žádný cvalík, ale mimoušek v normě :angry: :grinning: holky co chcete taky, to musíte proto taky něco udělat :grinning:
9. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
tak jsem zpět od doktorky,dělala mi znova výtěry z krku,výsledky budou v pátek,ale už dnes mi nasadila antibiotika,protože poslechově mi to sedá na průdušky,tak chce předejít zánětu a zápalu plic,takže dnes začínám,ale mimu by uškodit neměly,studovala to v knížkách.
takže od dnes opět ležet,čaje a antibiotika :unamused:
to teda nevím,kdy budu ležet,zítra ráno jedu na utz,ve čtvrtek poradna,v pátek opět obvodní,tak leda o víkendu
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Leni, co máš za ATB, Augmentin? To je taková těhotenská jistota, u mně v prvním těhu na zánět močáku studovali doktoři chytré knížky vždy "půl hodiny" a vždy vyhrál Augmentin :sweat_smile:
Lež zítra, až se vrátíš z UTZ, ve čtvrtek před poradnou a po ní a tak, ne? :wink:
Anippe, Alex je spáč do skoro deseti! Honzík dnes vstával extrémně brzo v 6:40, ale do 7:45 byl sám v postýlce a pak do 8:45 sám v děcáku, takže dobrý :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Puzzi,mám amoksiklav 1g,prý je šetrný a může se v těhotenství,tak snad jo
9. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj, tak to vypadá, že se to u Vojty lepší, dnes měl už trochu tuhou stolici, tak snad to končí...sehnala jsem včera to mlíko bez laktozy, asi to taky pomohlo že jsem vysadila normální
9. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
he he he tak Edule dneska vstávačka 7,30 odpadačka v kočáru 10,30 vstávačka 11,00 a zase odpadačka v 12,10 no dobrá jsem zvědavá jak to bude vypadat kdy se vzbudí :grinning:
9. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
holky,myslíte,že bych už měla,když ležím na zádech cítit prcka v břiše?jako ne,že by kopalo nebo něco takovýho,ale jestli se dá nahmatat něco přes břicho..........mě pořád připadá to břicho takový měkký a nic tak jakoby uvnitř necítím,když ho prohmátnu
9. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Leni, myslim, že bouličku jako dělohu jsem nahmátla až někdy dál cca 15tt? Už nevim.Prcka nenahmatáš, to ne, ale dělohu dole v podbřišku postupně ho, tvrdá není, je to měkký, dokud není moc velká, tak to těžko rozeznáš od břicha.
Pudly, půlhodinový spánky v kočáru já nerada, tomu se snažím vyhnout! Protože přesně s těma 30min. Dobrý, že pak Edi usnula zase po 12tý.
Rio, tak kéž už je to za váma.
Mně se dneska nechtělo ven hrozně, ale šla jsem nakonec v 11 asi na 45 minut, síla, ledovka pod sněhem, blééééé. každej den si říkám, že zejtra ven nejdu a pak jdu, co doma sakra...
9. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
to chceš aby tě chytal už za ruku nebo co???? :grinning:
9. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
jsem špatně napsala první vstávání 6,30
9. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
jak to má teď Honzík se spaním přes den má nějaký režim nebo jak se mu zrovna chce :grinning: některé děti nechtějí režim
9. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Pudly, Honzík má režim, já jsem zastáncem spacího režimu, funguje to výborně.
Poo chodí spát mezi 12 a 12:30, každej den takhle. I když dneska vstával o hodinu dřív než obvykle a unavenej byl už v 11, tak smůla, vydržel. Šla jsem s ním ven, tam kočár na střídačku s chůzí, pookřál, odpočinul si v kočáru, před 12 oběd, nočník a do postýlky šel asi ve 12:10. Dopo bych ho nedala, snad jen kdyby měl horečku a byl nemocnej, jinak ne.
Večer to samý, chodí mezi 19 a 19:15, v půl 7 chodíme koupat.
Myslíš, že některé děti režim nechtějí? Nevim,spíš to záleží na nás mámách, jestli jim režim uděláme nebo ne.
Když třeba jedu na celej den někam ke kamarádce a nespí tam Honzík po o v postýlce, spí např. v kočáru 13-13:45, poobědovej režim nemůžu dodržet, když nemám postýlku. Pak vydrží ale do večera a jde v 19 jako vždy. Už se to nestalo dlouho, ale někdy třeba po takovým dni usnul v autě na půl hodiny 17:30-18, neva, v půl 7 koupačka, v 19 spánek, usne vždy v pohodě, podle mě i díky režimu.
9. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.