• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, díky, jsi úúúžasná! :wink: Já se snažím dočítat, ale musím už za chvilku běžet...

Jo, jinak akce kaše... Takže kaši s vodou samozřejmě jíst nebude, to se dalo čekat. :sunglasses: Přišlo mi, že toho vyplivala ještě víc, než jsem jí dala. :grinning: V mlíce jí chutná moc, snědla by asi klidně i normální dávku, ale tady je jinej problém, a to, že já neodsaju po půl hodině lopocení víc než 60 ml. :unamused: Takže jí z toho udělám 2x 30 ml kaše a na víc už není. Nějak mi to odsávání nejde... :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Protože D. je alergik (já teda taky, ale mně to moc nevadí :sweat_smile: ). Ale D. má alergický astma, takže pokud je dýl s nějakým chlupatým zvířetem, tak nemůže dýchat. Psi mu ještě tolik nevadí, ale kočky strašně - když jde k mojí mámě, tak si musí vzít preven. prášek, a stejně nic moc.
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
aha, no hele aspon má výmluvu, my alergici nejsme a stejně pejsána mi doma nikdy nebudu, páč pG říká, že byl byl pejsán chudák :angry:
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tetes je mi líto že se Ti ještě přidávají další nepříjemnosti, ale snad to bylo jen vyjímečně a už to bude dobré, tenisáci se už drží pěkně dlouho tak určitě ještě vydrží. Blbé je, že musíš ležet aleuž se brzy dočkáš a pak ještě budeš na ležení vzpomínat :slight_smile:
teksas šátkování vypadá super a Olik spokojeně spinká, ale já bych na ty úvazy asi neměla nervy, Vojta se furt tak mele - nelíbí se mu ani moc v baby vaku
Mili pejsánci jsou hezcí oba a ten malinký je fakt roztomilučký, s tím se musí mazlit co :slight_smile:
puzzi já taky v těhu žádné kufříky nedostala až v porodnici dva, někde to asi nedávají
Evi tak hodně štěstí u zubaře, br taky bych měla někdy jít
kay však to je nejlepší, zatím si myslím je zbytečné zavádět nějaký režim, hlavně aby to vyhovovalo vám oběma a ty jsi byla víc v klidu
pajdi tak co, odpočíváš poctivě? je super že máš kolem sebe lidi, kteří Ti pomůžou
my jsme dnes bylis Vojtou řezat tu bulku, tak mu to nařízli, ale nebylo to ještě dozrálé - nebyl tam hnis, tak musíme jít za 14 dní zas, hnis by se měl do té doby vyvalit víc ven a buď to praskne nebi to znovu říznout, chudák Vojtíšek, kdo by řekl, že ta reakce na očkování může být až taková
jinak jsem se dnes namíchla - pokazily se nám na kočárku brzdy a museli jsme ho dát reklamovat a švagrová že nám dá její starý - včera ho dovezla, my jsme ho bohužel nerozdělali až dnes, když už náš je v reklamaci - no a je to sporťák a jetě navíc ne celý - střecha nejde vlastně nandat, no kočár na nic :confounded: nechápu jak nám švagrová může dát kočár na tak malé miminko a neříct že to je sporťák
naštěstí zítra mi půjčí jiný kamarádka jinak nevím co bych bez kočáru dělala
jo a nový Nutrilon zabrala Vojta se dnes po 3 týdnech sám vykakal a nebylo to tvrdý, to bylo slávy :grinning:
všem dětem přeji hezký svátek dětí :wink:
1. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
tjo rio a nedaj vám v tom krámu kde ten kočár reklamujete jiný na půjčení? to se tak dělá ne? a chudáček Vojtík s tou bulkou, bobek :unamused:
1. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
gucci nepůjčují ptali jsme se, kdyby mi nepůjčila kamarádka tak jsem asi v pr... :unamused: snad ho brzy opraví
1. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
no to je mazec teda, tak už vím na co se ptát až si budu vybírat kočár
1. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
nejlepší je že řeknou že na opravu mají měsíc - co bych dělala měsíc bez kočáru asi...no určitě je dobré se na to případně zeptat
1. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
evi to je na rit ta alergie..a co treba naka jesterka :slight_smile:)))
helr holky myslite ze vadi aft stejne jako opar....ja na to zapominam a obcas ho pusinkuju
nazdarek rio ...no babyvak se taky olikovi moc nelibi vbudu ho muset prodat....satek je jednoduchej
jeziii chudera
no neke huraaaaaaa to je super ze vykaknul..vyfotili jste si to??
a teda svagrova je asi mimon
1. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Taksas nevyfotili :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nevím jestli by Evča chtěla zrovna ještěrku :grinning:
1. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
myslis ze by nechtela treba leguana hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
a tchýně mi nabízela kočárek z půdy - asi 100 let starý snad a strašně hnusný, jsem musela slušně odmítnout - ve čvrtek jdeme s Anippe na procházku by se za mě asi hooooooooodně styděla :grinning:
1. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
juu a neni to takovej ten pletenej jeste??????????
to je parada jak se sćhazite....a jak daleko bydlite od sebe?
1. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
jéééééééééééééééé RIO, jestli je to ten bílej pletenej přízemní tak já ho BERU :grinning:
1. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
ja byla prvni .-)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
tek: ty ses jen ptala, jestli je to ten pletený :grinning: :grinning: já vznesla rovnou požadavek :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
holky smůla ten to neeeeeeeeeeeníííííííííííííííí - právě je to takový růžovo flekatý starý hnusný, to byste musely vidět
Teksas nebydlíme až tak blízko, ona v Brně a já v Březině- asi nějakých 20 km bych řekla, mám to asi půl hodiny busem do Brna a pak asi 10 minut k ní, ve čvrtek jedeme ale v brně do mariánského údolí, to mám ještě z Brna asi 30 minut dalším busem - ale mě to neva, lepší než dřepět doma, jsem hrozně ráda že jsme se začaly vídat a mám s kým pokecat o mimčech :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
hm tak růžový flekatý hnusný at si nechá :grinning:
1. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
gucci vyřídím :grinning:
1. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
ja taky nechcu:slight_smile:)))
jo tak 20km pohoda....a vfakt je to super
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Taksas ten nechce nikdo jen tchýně to furt schovává a nevím na co
až bude moct chodit ven kay tak ji taky přibereme
1. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Tetes, to je dobře, že krvácení přestalo!!!
Evi, tos mě docela šokovala s těma zvířatama, to jsem si nemyslela, že ty bys nějaký brala :slight_smile:
Hehe, holky, jste se málem o kočár porvaly, co? :wink: :grinning: :grinning:
Já dnes zlikvidovala popumovej stav v ložnici, uvařila jsem oběd a jinak se jen flákám... prcek dneska nějak moc spí :confused: to zas bude řev v kočárku... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Lao holky se málem porvaly a nakonec stejně zůstane na půdě a tchýně se mi ho podaří určitě zase někdy vnutit :grinning:
teda Lao a neuklízíš nějak moc? :grinning: to já zas tak neřeším - zrovna dnes jsme si říkali, jak ten VOjtík dokáže udělat takový binec všude :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
holky valím domů
je mi zle jako prase
mějte se a zítra zase papapa
1. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
rio, nestyděla bych se, to by byla tvoje vizitka :grinning:

Eva a ještěrku :grinning: :grinning: :grinning: ...no to jsem zvědavá co ona na to, nějak mi to k ní nesedí :confused:
1. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
rio, no já te´d koukala kde je ta březina, a to je kousek od nás.. jen mít auto :slight_smile: my bydlíme u hřbitova v líšni, to je po cestě na ochoz, a přes tu březinu jezdí M. do adamova k rodičům.. :slight_smile: já myslela že bydlíte někde dál, ale ais je tam blbíé spojení že?

já včera vážila na naší kuch. váze, ale stela se hrozně mlela, myslím, ale že může mít tak kolem 2760g.. Potřebuju aby do 14. 6. nabrala ta 3 kg, bo babička slaví narozeniny a bude tam celá rodina, ne že bych ji tam chtěla nějak tahat, ale přinejhorším bude u našic v cest. postýlce vevnitř.. a taky záleží jak bude za 14 dní reagovat a tak že? Co myslíte? 16.6. pak máme jít na vycházku.. ale poradnu máme až 18.6. to asi můžu risknout ne?

evi to je škoda že nemůžete mít zvířátko, ale třeba jsou i nějcí takoví ti naháči ne?

tek jsem zase zkoušela dát do carry baby a Stela řvala :frowning2: asi nebude šátková, nebo to dělám blbě.. :frowning2:
1. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
kay spojení je na Starou osadu ale jede to jednou za hodinu, odpoledne trochu častěji - máme tu IDOS tak to jde
myslím že na návštěvu můžeš, Vojta neměl ani 3 kg když jsme šli z porodnice - 2890 a mohli jsme ven nějak za 4 dny
1. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
rio, no tak toje blbý že tak málo často.. na starku je to docela dobrý.. no doktor říkal, že musí mít 3kg na kočárkování.. to by tak nějak vycházelo i u vás.. takže já mám cca 114 dní na to aby přibrala do 3kg, tak to snad dáme.. ikdyž teď se nějak moc vzteká, tak jestli tím zase nehubne.. nebo jestli já to zase moc neřeším :grinning:
1. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
kay myslím že řešíš, pokud bude mít o trošku míň tak se taky nic neděje, pokud bude hezky, tak si myslím že není co řešit, vzduch jí udělá dobře
1. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
přidala jsem do alba fotky :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.