• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
teď je nějaké očkování v 15 měsících že co to je zač nevíte někdo???
10. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Pudly na nějaké ty dětské nemoci, tuším záškrt, zarděnky a ještě něco. To je hrazený pojišťovnou, a pak je lepší vakcína s neštovicema - tu chci dát já, na očkování půjdeme někdy v srpnu, ale nesmím být v prvních třech měsících těhotenství, pak by se očkování muselo odložit, protože kdyby Luky měl reakci, tak bych to mohla chytit a ohrozit malé.
10. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Teď jsem to našla, je to priorix a je proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám. A priorix tetra obsahuje ještě neštovice a stojí cca 2000.
10. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Leni a co jak ta tvoje ruka prohození oknem :grinning:
10. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Mel kde jsi to našlo to o těch neštovicích
10. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
A jestli myslíš s tím těhu, tak to mi říkala sestřička. . . Když jsem se zmínila, že se budeme snažit o druhé.
10. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
já bych jí to dala i ty neštovice nechci aby je dostala a pak bude mít třeba problém s oparem atd.teda pásovým to jsou druhé neštovice :confounded:
10. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Pudly no já je chci taky právě dát, protože jinak se pak očkují až když je dítě neodstane do nástupu školní docházky. . .
10. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko,
Mel no jsem ráda, že jsem šla tak brzy na rehabku, jelikož to přesně tvrdila ta rehabka včera, že teď se ty kostičky poskládají podstatně rychleji než v pozdějším věku. Ale je to boj, to cvičení na bříšku absolutně nesnáší. Včera večer dostal takový hysterák, že jsem pak hodinu utěšovala v náručí. Ale pak vytuhnul a spal od 21 do 3 a to jsem ho šla budit a on z toho byl chudáček naprosto nešťastnej, ale já už fakt musela nakojit, jelikož mi málem prasklo prso, jak bylo nalitý :dizzy_face:
Evi krásné míry, fakt modelka :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Jani, on časem otupí. A jestli můžu doporučit, necvič večer, nejpozději kolem třetí, čtvrté hodiny. . . Nevím kolikrát máte cvičit, ale prostě to nějak poskládej. :wink:
10. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Mel máme cvičit tak 3x denně nebo spíš podle jeho nálady. Říkala mi, že na četnosti nezáleží, spíš na kvalitě provedení.
Ono ten večer včera byla vyjímka, jsem to ukazovala L., už tak pozdě cvičit nebudem, protože K. je hodně unavenej a stejně to moc nejde.
10. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jani je fakt, že když se cvičí dřív, většinou to taky dřív pomůže a hlavně s takhle malými dětmi se fakt cvičí líp, protože se ještě neumí tak bránit, s většíma je to fakt šílené
Evi díky, Vojta už dnes měl úplně ukázkového vobka, tak to vypadá že viróza je pryč, já jsem tááááááák šťastná :dizzy_face:
Madlenka měří úplně stejně jako Vojta v 10 měsících, akorát ten měl o kilo míň, jsem zvědavá kolik bude měřit v roce - ale teď teda zase zhubl, no on to dožene...ale Madlenka má krásné míry :dizzy_face:
Tak mi to nedalo a volala jsem té advokátce jestli mi něco neposílali a prý je to o zastavení exekuce, protože ji splácíme, ta se mi ulevilo že nic horšího. A nakonec jsem se domluvila na té poště, že mi to pošlou rovnou domů, tak pro to nemusím nikam, cožjsem taky moc ráda
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Rio super, že už je Vojtík v pořádku. A s tím zastavením exekuce je to taky dobře, i když lepší by bylo, kdyby jsi nemusela platit nic. :pensive:
10. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
brééé ránko

tak u nás opět super noc, šly jsme spát v 21, pak kojo ve 2 ráno a pak až v 7...už to tak táhne druhý týden, tak snad jí to už vydrží prdelce mojí....ráno jsme si hrály, pak jsem jí zpívala tak radši usla :grinning:

Leni: mooooooc držím palec
Evi: jéé ahoj, krásné míry Majdíka
Rio: super
10. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
tak co ta Lenka už se něco ví nebo tady bude napínat šle :grinning:
10. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Lenka mi psala sms, vše je ok, viděli, jak prcek mává a dělá kotouly, dělali jí ten NT screening, vše v pořádku :slight_smile:
Velká gratulace :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
jééé tak parááááda, gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Pudly, v těch 15M je to Priorix, jak píše Mel, nic hrozného, Honzík po tom neměl vůbec žádnou reakci. Tak snad i Editka to fajn snese.
Evi, Madlenka je fakt modelka, po kom asi :grinning:
Rio, super zprávy od tebe s Vojtou i s exekucí, tak se blýská na lepší časy.
U Gucciů taky vládne pohoda. Steffi cvičí, bude líp určitě!
10. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
gratuluji Lence ke kontrole :slight_smile:
já se z té naší pošťačky fakt scvoknu už :angry: už 3x na mě nezvonila když mi nesla něco dporučeného, já jsem byla doma a ona se neobtěžovala, jen hodila do schránky lístek ať si to vyzvednu na poště - už jsem si na ni i na poště stěžovala, protože mě to šve, dnes ji potkám u schránek, nic neříká, ve schránce jeden obyč, dopis, odejdu a jak se vrátím tak tam lístek na cenný balík, fakt už nevím proč to dělá baba jedna :angry:
10. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
rio tady v Brně to mají snad nakázaný :grinning: já už se nerozčiluju,pak to hledají ještě 10min. a hlásí, já hledám malej balíček a ono je to krabice jak kráva :grinning:kéž by nemyslela a raději makala.... ale já jezdím na poštu autem, no
...stála jsem u přepážky a chlap měl celkem 6 balíčků k odeslání a ta čůza od něj vzala 5 a s tím jedním ho poslal zpátky do fronty!

Dneska vstávačka v 8.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi zase zle

V neděli jdeme na maškarní, včera jsme byli půjčit kostým, Alex půjde za leoparda, ještě bych potřebovala aby se naučil do neděle chodit :grinning:
10. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Anippe ty pošťačky jsou někdy fakt krávy, já jsem byla zase nedávno na poště pro doporučený balíček - naštvaná už jen proto, že tam musím jít, no musí se tam brát ty čísla na pořadí, předemnou asi dva lidi, tak si říkám dobrý, nad jedným okýnem zasvítili moje číslo, tak tam jdu, než jsem přišla k okýnku tak tam bliklo jiná a ta ženská mě vyhodila, že mám jiný a nenechala si vysvětlit, že to zrovna přebliklo...jsem naštvaně musela pro nový lístek, mězitím mě předběhlo dalších 5 lidí, Vojta řval v kočárku protože mu bylo horko a já jsem sprostě nadávala ale stejně jsem si počkala :angry: :angry: :angry:
a kam jdete na maškarní?
10. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jee super, velká gratulace Leni!
10. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jé super Leni, gratulujůůůůůůůů. My teď dorazili z výletu. Tak jdu rychle chystat na véču, pak Lukymu sváču. A jinak takhle si na tom výletu jdu, Luky řve jak tur v kočáře a koho pak to potkám? To neuhodnete. :grinning:
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
no koho řekni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky,tak jsme zpět doma,děkuji za gratulace :slight_smile:
já byla ráno tááák nervní,hlavně jsme tak strašně dlouho čekaly,pořád brali někoho před náma, a já nervama pořád lítala na záchod :grinning:
pak nás zavolali a já normálně strachem neslyšela :grinning: :grinning:
dělal mi utz přes břicho,manžel šel se mnou,tak koukal na obrazovku a hned se tam prďola objevil,už je takovej velkej :slight_smile: ,měří 58mm a jsem v začátku 13tt,bere to podle poslední MS a hlavně podle přesnýho cyklu,což u mě není,no ale to je jedno,takže se nám posouvá TP z 28.8 na 24.8
prcek řádil i doktor se smál,dělal kotouly,odrážel se a skákal,fakt jak hopík :grinning: :grinning: ,pak si ručičkama utřel nos,jak když smrká :grinning: :grinning: ,fakt zážitek nádherný :slight_smile: je všechno v pořádku,dělal NT sreening,nosní kůstky,prosvětlení šíje nebo jak se tomu říká a vše je v pořádku,už byly vidět i patičky :grinning:
je to zkrátka živel :grinning: :grinning:
zítra jdu do poradny na průkajdu :slight_smile:
hooooooooooolky,já jsem táááááááááák ráda,že je všechno v pořádku :slight_smile:
přidávám fotku hopíka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3791787&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Lení, no hopík je nádherný. :wink: Jsme Ti říkali, že bude všecho o.k. :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
jak jsme slíbili,tak jsme učinili,první hračku a obleček už dostal,teď začnou ty pravý miminkovský nákupy :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Leni moc hezké. A dupačky s kačátkem úžasné. :wink:
10. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.