• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni, blahopřeji a Hopík je krásnej pracovní název. :dizzy_face:
10. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Mel,děkuji :wink:
10. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Tetes,děkuji :slight_smile: ,ten název nás napadl hned po tom,co jsme ho viděli takhle řádit :grinning:
10. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Já to na Mel prásknu, potkala mě s Kubinem a ani by si mě nevšimla, kdybych na ni nehoukla :wink:

Leni ještě jednou velká gratulace k hopíkovi, krásně si to užívej...
10. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Jani, to víš, já nekoukám po ženkých. :grinning: Ke všemu jsem byla dost vyjukaná z toho mého řvouna a z těch krásně uklizených chodníků. . . Brácha mě pak vzal cestou necestou k babí, tak jsem sebou švihla na umrzlém sněhu. Jednou jsem to ustála, podruhé ne. . . Divím se, že jsem nepustila kočár. :confused: Jak bylo na vaničkách?
10. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Mel já taky ne, já si první všimla kočáru :grinning:
Na vaničkách fajn, zase se většinu času smál, ale pak byl takový vylekaný. Ale to je teď skoro pořád, nevím co to má za období.
O chodnících mi nemluv, už mě ta zima se*e a to nevýslovně :angry:
10. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Jani, no já myslím, že je pak už unavený, tak je prostě vykulený. :wink: No to víš, ten můj tank je nepřehlédnutelný. :grinning: Jo jinak jsem chtěla taky napsat, že Ti ta mateřská svědčí, úplně kveteš do krásy. :wink:
10. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Jani,děkuji :slight_smile:
a o chodnících mi taky nemluvte :angry:
dneska jsem šla po chodníku a nějaká babka do mě drkla a já sebou málem sekla,si všichni jdou jak suveréni :angry:
10. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
IPuzzi to jsi mi neprozradila že jdu na poštu k vůli Tobě :D Vojtíšek moc děkuje, moucha :slight_smile: na kolečkách měla velký úspěch,knížka je taky krásná a ty říkanky žádné na CD nemáme tak super :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Leni, ještě jednou gratuluju, to muselo bejt tak krásný koukat na hopíka, jak si tam skáče! Já ti tak závidím těch pár týdnů napřed, už abych taky věděla, že vše v pořádku :wink: Krásnou hračku jste mu koupili, já btaky vždy po úspěšným UTZ koupila nějakou blbůstku :dizzy_face:
Pošťačky tu máme u nás super, vždy zvoní, za ten rok a půl snad jen jednou jsme museli na poštu, to jsme fakt nebyli ten den doma.
Rio, není zač, to jsem ráda, že se dárky líbí, sorry, že zrovna v tomhle sněhu na poštu :grinning:
Holky, souhlas se zimou a sněhem, k nasr....!!! Dneska tady zas přichumelilo.
Mel, Steffi,paráda se potkat neplánovaně, Praha je malá :sweat_smile:
10. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Tak my jsme zpět z Motola z dětský ORL, byly jsme tam jen přes jednu noc, včera příjem, ve dvě v noci poslední mlíko a ráno v devět šli na diagnostiku v narkóze, koukali se M. do hrtanu a nic abnormálního nezjistili, klasicky zatím nedovyvinutý hrtan, takže případný chrčení je z toho. Tak mám radost. Měla jsem trochu depky, když jsme tam šli, protože zákonem schválnosti to poslední týden vůbec nebylo slyšet, možná už se to srovnalo, ale kamarád doktor z ORL pro dospělé, co mi to tam vyjednal tak říkal, ať už tam jdeme.
Čekali jsme na to dva měsíce, tak by to bylo trapný v budoucnu znova řešit. Doktorka, co mě přijímala, tak se na mě smála, že má speciální instrukce od mýho kamaráda, dali mi i nadstandart, (prý nebylo jinde místo) tak jsem se i v rámci možností (ve dvě mlíko, v pět poslední pokus o čaj a v půl sedmý teploměr-budíček, vizita) vyspala. M. měli na sále půl hodiny, rychle jsem si vyběhla koupit snídani, protože tu mojí jsem si mohla vyzvednout o tři budovy daleko a hlavně do půl devátý, jak to prakticky provést¨, když máte malý dítě, který nesmí z oddělení, jsem nepochopila a pak za chvilku M. přivezli. řvala teda jak tur, už byla vzbuzená, tak to vypadalo děsivě, ale pak jsem ji měla na klíně a nejhorší bylo, že měla hlad a musely jsme bez jídla vytrpět ještě přes hoďku, pak si dala mlíko a byla úplně v pohodě. Pediatrička mě připravila na to, že bude zvracet a spát, nic z toho se nekonalo, ještě v jednu skákala v postýlce plná energie a smála se, takže snad na to nebude mít špatný vzpomínky. Pak spala tři hodiny a večer jsme jeli domů.
Bylo to nový dětský oddělení, měli tam perfektní hernu, na zabavení dětí paráda. Skoro jsem si připadala trapně, že tam jsme s takovou banalitou, ty případy, co tam jou :unamused: Když člověka přepadnou nějkaý chmury, tak¨by měl v nemocnici mít povinný návštěvy, prootže zdravý dítě je zázrak. Byla tam třeba 17m holčička co dejchá jen přes trubičku v krku, zmršenej porod u Apolináře, hypoxie a tak, vůbec nemluví a nevydává žádný zvuky, brečí jen tak, že zrudne a skřiví se jí rysy. To dělala, když M. třeba vykřikla, prý je naštvaná, že nemůže křičet taky :frowning2:
Ale jinak byla fajn a jako ostatní děti.
Když jsme šli kolem dětský onkologie, tak se mi teda sevřel žaludek pěkně, brrr
Snad už do nemocnice nikdy nepůjdem :pensive:

K nám pošta balíčky nedoručuje, prej nemaj lidi a ani auto, takže hodí vždycky oznámení do schránky i s časem, že to vyadá, jak když zvonili a já jsem nebyla doma, ale balíky ručně netahaj, ty jezdí odpo autem, když nějaký je. (teď není) takže smolík.

Gratulace k mimísům :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Bré ranko,
Terkytko, dobře že jste to zvládly. Myslím, že Mariánka brzy zapomene, to je výhoda u malých dětí. No a věřím, že vidět ostatní děti se kterými není vše v pořádku je hrozné. :cry:
11. únor 2010 v 06:16  • Odpověz
Holky hoj,
Terkytko je super že jste to tak zvládly a Marianka na to brzy zapomene.
Holky kdo máte doma sušičku mohly by jste mi poradit???? No a samo i pračku že??? nevím si vybrat.Moc děkuji za rady :grinning:
11. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Terkytko hlavně že víte že je to v pořádku pro váš klid a Mariánka to má za sebou, ale je jasné že každý takový zážitek nic moc, nás čeká v dubnu operace těch prstů a taky se toho bojím
Dnes tu mám Adámka, naštěstí Vojta usnul - je vzhůru od 5.30 byl pročuraný až na oblečený a už neusnul, Adámek kouká na Krtečka
11. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Pudly: doporučuju AEG, máme teda jen pračku. SUšičku má asi akorát Puzzi.
ale taky mě zaujala sušička, co je spojená už s pračkou, kvůli místu, ale možná ani místo neřešíte. Ta kombinace stála zase už kolem 27 tisíc :confounded:

Ještě pro Lenku: Amoksiklav = Augmentin, akorát jinej výrobce, takže máš ty samý atb jako Puzzi.
11. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,
super Terky, že jste to s Mariánkou tak zvládly a hlavně, že je M. zdravá.
Pudli máme novou pračku AEG Lavamat 8250 a je super, jsem z ní nadšená a je k ní i sušička.
U nás dneska noc zajímavá, spal od 21:15 do 3:30 a pak se do pěti se tvářil, že je vyspaný. No naštěstí v 5 usnul a spal do půl osmé.
Ráno jsem šla k dr. na převážení, tak má 5390g, za měsíc přibpral 740g. Pak jsem nakojila a za 5 minut si vysosl 100ml, tak dr. říkala, že je vše ok. Mám kojit, když si řekne, což je přes den co 1,5h. No a prej to odtrhávání od prsu je tím, že je strašně zvídavej a sleduje co kde lítá a nepije :wink:
11. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky
dneska musím žehlit a balit a chystat, mám hotový seznam a doufám, že táta přijede s prázdným autem :grinning:
Jani a nevíš proč Lea při koju dostává hysteráky :slight_smile: .
Taky jsem myslela, že půjdu k dr. na převážení, ale tady zase sněží a navíc mi to časově vůbec nevychází, tak jí zvážím u našich.
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Gucci to nevím, ale prostě ty dětičky si na nás vymejšlej kdeco. Dr. říkala, že to nemám řešit, že pokud přibírá, tak je vše ok. Že prostě zkouší, co si může dovolit, tak mám být trpělivá, nabízet furt prso a on si tu svoji denní dávku dá.
Je ty jedeš s Leou k vašim? Tak moc nevycházejte ven, na severu jsou hodně špatný rozptyly. Zvládněte cestu stejně dobře jako my.
Jo a o sněhu mi nemluv, tady zas připadlo, tak jsem si zaposilovala a dneska už mě ven nikdo nedostane :angry:
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
No u nás sněžilo večer a v noci, od rána už nic, ale stejně humáč. Měla jsem jet s Leou sama autem, ale rodina protestovala, tak pro nás přijede můj táta a zítra dopo vyrážíme. pG za náma dorazí příští vík.
Lea to na mě zkouší už dost dlouho, jednou za den se jí stane, že se krásně vkuse dlouho nakojí. Dneska jsem jí už vyhrožovala, že každá druhá matka by se na ní už vyprdla a dala jí flašku :grinning: .
11. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Gucci teda ty seš odvaha, já bych za takové situace sama s K. nejela ani po Praze. Všude jsou nehody a já bych se nemohla soustředit, kdybych s K. jela sama a furt bych koukala, jestli je ok.
No K. má taky štěstí, že chci kojit co nejdýl, jinak bych se mu na takové kojení už taky vyprdla. Obzvlᚍ, když mi někdy pěkně trhne bradavkou. Nejlepší kojení je v noci, to 10 minut nádherně saje a pak padne vyčerpáním :grinning:
11. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
pudly: my mame susicku i pracku AEG, taky jsme koumali 2 v 1, ale nikde to nedoporucujou i prodavac v Datartu rikal, ze lepsi jsou dvě krabice.

leni: Hopík úzasnej, ani nevím.. vy chcete Hopíka nebo Hopinku? Jsem si vybavila, jak Lada máchala koncetinama a vypadalo to, ze cvici aerobic. A dárečky za UTZ super odměna.

A ted k nám... Máme ted horší asi 3 týdny, začalo to 39 horečkou, pak se vyboulily stoličky, pár průjmů, postupně vylezly dolní dvojky a jedna stolička, čekám ještě na další, co je nachystaná. Lada byla ufňukaná, nezabavitelná, občas záchvat pláče a nurofen a blbý noci, pláč ze spaní, dvouhodinový nespaní během noci atd., takže jsem unavená i já.
A todle pondělí v noci se v postýlce dost brutálně poblila, zvracela dvakrát, pak ještě ráno, nic jinýho jí ale není. Myslela jsem, že už ok, ale před chvílí nás obě zase totáč pokropila. Volala jsem dr. a prý viróza, tak čekáme, co z toho bude. A doufám, že nic:slight_smile:

Ctu, že Marjánka v pořádku a uplne souhlasim s terkytkou, ze navstevy v nemocnici by mely byt povinny, pac pak si clovek uvedomi, ze řeší často uplny blbosti a mel by kazdej den dekovat, ze ma zdravý díte. Kamarádcina holcicka - stejne stará jako Honzík - mela ted pár dnů vysoký teploty, nepomáhal nurofen ani zábaly, pak zešedla v obliceji a zmodraly ji koncetiny, tak jeli do nemocnice a má zánět ledvin. Kamarádka na prášky, brečí, když Evička usne, snad to bude dobrý, prý se to pak musí hodně hlídat. Najednou vidím nějaký zuby a blinkání jako úplnou banalitu.

gucci: stastnou cestu, my meli jet do Pce, ale asi to odlozime kvuli Lade

Vcera jsem byla se sousedkou v kine na Nějak se to komplikuje. Nic moc uměleckýho, ale už jsem se tak dlouho nenasmála.

mel. a jani: to je sranda s tím setkáním

gucci: myslim, ze zachvaty u koja mela i Madlenka, Lada parkrat taky, preslo to:slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
jj v noci je to taky lepší, dneska sosala 35 min v kuse a pak odpadla, zabalila jsem jí do zavinky, dala spát a bylo...
já s ní jela v úterý sama na ty kyčle, měla jsem jí vepředu a bylo to v pohodě, ona v autě celou dobu spí....ale díky tomu počasí jsem taky radši, že pojedem s tátou spolu, kdyby něco...

Leni: gratulace k Hopíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jak psala Tetes, super název :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Terky: zvládly jste to krásně s Marjánkou v nemocnici, hlavně, že je všechno ok
jéé ahoj campi
11. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Campi koukám, že si taky užíváte. Se děsím zubů, K. je fňukna normálně a to mu nic není, což teprve až mu něco bude..No hlavně ať to rychle přejde, teď virozy řádí, u dr. dneska bylo plno.
11. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
steffi: fňukna, jo?:slight_smile: My eufemisticky říkáme, že je Ladunka taková citlivá :grinning: . Předchozí zuby byly v pohode, byvala protivna, pak treba 20 minut brecela a druhej den byl zub.. Ted toho asi bylo moc najednou, dr. rikala, ze neni tak casty, aby rostly rezaky i stolicky ve stejnou dobu. Ale beru to pozitivne - 4 zuby najednou znamena, ze už bude mit 10 zubů a jsme v polovině.

teda gucciová, ty jsi bláznivka, ze jsi chtela samotná jet takovou cestu.. I kdyz je fakt, ze mrňavka usne a maximálně nějaká zastávka na kojo.. Ale spis kdyby byla nejaka nehoda, tak je to lepsi ve dvou.
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
fňukna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my už se koukali Lee do držky ted, jestli jí nerostou zuby, když furt tak mrčí u toho koja :grinning:
11. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak dnes je to náročnější, Adámek si s Vojtou nechce hrát, spíš před ním utíká a mě pořád říká ať ho dám do postýlky - Vojtu, že je unavený, když jdu na záchod tak hned na mě volá ať jdu zpátky a oběd taky úspěch neměl - dělala jsem zapékanou rybu s brokolicí a sýrem, no snědl aspoň brambory...a Vojta nechce usnout, spal teda do 9 pak ráno ale teď ne a ne zabrat
11. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Gucci:tak si to pěkně u rodičů užijte a hezky si odpočiň. Nemám problém jet s dětma autem, ale v tomhle počasí je určo lepší,když pro tebe přijede taťka.
Campi:kamarádky malé je mi líto. Stále a stále se přesvědčuji, že jsem šťastná za naši pediatričku, páč jakmile přijdu s dětma k ní s horečkama a není to očividná chřipka, tak okamžitě nabírá z prstíku krev na zánětlivé parametry,kdy okamžitě pozná, že je třeba zle. Jako u Kačenky, taky mohla říct, ať srážím dva dny teplotu a když to neklesne ať přijdeme. Takhle hned věděla, že je zle a taky v nemocnici říkali, že je to dobře, páč byl zánět v počátečním stádiu a lépe se léčí a bez následků. Nepíšu to ale kvůli "vychloubání", ale spíš pro holky, aby věděly, že se něco takového dá a nenechaly se třeba odbýt a pak to může jít takhle daleko.
Nemocnice nemůžu, páč nedávno jsem se rozbrečela i u Simpsnů,když v kresleném seriálu vzali Meggi dudlík a zavřeli jí na hambu.....Takže to jde se mnou dost z kopce.
Ať má Ladunka zoubky brzy za sebou a je zase veselá holka.
Mimochodem hračka už začíná Kačenku bavit, měla jsi pravdu je úplně skvělá pro rozvoj.....Děkuji. :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky já mám právě pračku sušíčku v jednom a praská mi tam to těsnění kolem dvířek tak to asi bych už nechtěla .A navíc má hrozně malou kapacitu sušičky.cca 2,5kg
Steff tu tvojí nemůžu nikde najít :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.