• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Campi, Gucci on je prostě fňukna. Teď se třeba vzbudil a já neseděla přímo u něj, tak začal brečet. Prostě rozmazlená fňukna :wink: ale i tak ho miluju..
11. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
jo ještě jedna kakací story: Edi sedí na houpacím koni já vařím a ona říká kaka co ty kakaš počkej umyju si ruce chytím Edi a co rozbalím jí říkám si čistá plína stihla jsem to ale to jsem si nevšimla že mi už nějaké to hovínko spadlo na zem a začla jsem jí posazovat na luláč a co se nestalo tančím v hovínku a rozmatlávám ho po koberci tak jsem ho tady půl hodinu čistila. :grinning: ale kaka bylo i do nočníku tak super že to vážně chápe. :grinning:
11. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík měl dneska úraz, chystali jsme se ven a na chodbě zakopl přímo hlavou do zdi, boule velká na čele, krve plná pusa, řev. Uklidnil se celkem rychle, ale raději jsme jeli k zubaři. Zuby vypadají v pořádku, má nahoře na dásni zranění a ta uzdička mezi horníma zubama je trochu prdlá, prý pozor, aby se to nezanítilo a snad to bude dobrý. byl z toho hotovej, že usnul chvíli v autě, pak přenos nezdařen, brečel v postýlce hrozně, tak ven, uklidňování, musela jsem tam nakonec s ním chvíli bejt, ale už spí a snad to bude dobrý. Hrozný to bylo, jak spadl, já metr od něj a stejně...
Sušičku máme i pračku Bosch, spokojenost velká. jestli máte hodně místa, Pudly, kupte si každou zvlášť, to budešmít lepší i časově, budeš moct prát, sušit a prát už rovnou druhou várku, taky ty pračkosušičky dohromady kvůli velikosti bubnu perou třeba 6 kg a suší jen 3kg, takže půlku prádla vyndat(?), naši si nedávno kupovali a táta našel i nějakou dobrou 2v1 velkou, ale nakonec mají taky každý zvlášť. Je to obrovská pomoc, žádný věšení a ani nežehlím, je to pěkný (ne že by to žehličku nesneslo, ale je to lepší než ze šňůry a většina stačí složit).
terky, tak to máte za sebou, nadstandard paráda, pěkně jste to zvládli, hlavně že je všechno v pořádku!
Steffi, super zprávy s přibíráním Kubíka i pitím, nojo, tak je holt jen zvědavej:wink:
Holky, co chcete kojit co nejdýl a snažíte se o maximum, můj obdiv, tohleto ve mně vůbec není, já mám prostě nějak pocit, že to kojení nemá oproti Nutrilonu zas takový výhody, nebo se tím uklidňuju, ale motivaci kojit i v případě problémůmoc nemám. Zabte mě :sweat_smile:
Campi, takže fakt stoličky? To je všechno najednou, prej zuby oslabujou a viróza se k tomu přidá natošup! Zvládej to, snad bude brzo zase klid.
Ježišimarjá, Evička a zánět ledvin, no to je hrozný, bude to dobrý?
Pudly, Edi a říkání si na nočník je super!
11. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
už jsem vám to asi psala, nevim, že moje sousedka tady, co má chlapečka o měsíc mladší než je Honzík a chodíme spolu na Prosincovky, je taky těhotná a stejně jako já na den... Dneska se dozvěděla, že čeká dvojčata! Takže bude mít dvojčata a staršího rok a třičtvrtě, to je síla, co? :sweat_smile: :grinning: Mně to přijde úplně super, oni to zmáknou a ten starší je hodnej, já se směju, jen si představím ten megakočár pro 2+1, no ale holky, stát se to mně :sweat_smile: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Puzzi ježíš, ještě že to tak dopadlo a Honzula je v pořádku. Ono to k tomu patří, ale v člověku vždycky zatrne, jestli se tomu dítku nestalo něco vážného.
Puzzi mi je to kojení příjemné, teda pokud mi zrovna nemasí bradavku a je to i praktické, jídlo máš pořád sebou. Ale chápu, že někomu to nic neříká a přejde na umělou...
11. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Puzzi teda sousedka si zamaká :slight_smile: ale je to super...
11. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
to bude prča 3 děti a dost malý věkový rozdíl to bude :slight_smile: no že držím palce :grinning:
11. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Steffi, zatrnulo mi pořádně, ale jemu už z pusy dvakrát krev tekla a vím, že z pusy teče vždy hodně, už se toho moc nebojím. bylo mi ho líto, jak brečel, ale to fakt k dětem tohle patří, hlavu už si z toho nedělám. Chudák vypadá srandovně, červená boule na čele, nos do červena, po tvářích zbytky krvoslin :sweat_smile:
Nojo, já kojila vždy v takových hrozných polohách, hlavně aby to prso Honzíkovi zas nevypadlo, po minutě křeč v zádech a představa kojit jinde než doma s kojícím polštářem dopředu stres, že to nepůjde.
Sousedka si zamaká, to jo, a já budu mít jen dvě a budu si říkat, jakou mám pohodu :grinning:
11. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
chudáček Honzík ale hlavně že dobrý
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
já jsem kojení obrečela, kdybych neměla ekzem, tak ani nepřestanu kojit. Bylo to takové jako spojení. I když teď si člověk může dát aspoň skleničku něčeho dobrého :grinning: a dát si pořádně horký chleba a hráškovou polívku a......
11. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
ale Edi je vzhůru co se děje nějak brzy dycky spí až do těch třech někdy do 15,30 to jsem nejšťastnější mám nejvíce domácích prací hotových. :grinning: no nevadí jsem ráda za to její blábolení v postýlce a řvaní po nocích.
Jo v pondělí mám výsledky krve jsem napnutá jako luk co bude
11. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
puzzi: ty brďo...hlavně, že je Honzík v pořádku, ale musí to být masakr, hlavně, když se to stane poprvé...ta prosincovka dost dobrý, taky jsme jednu takovou na prosincovkách měli, bude to záhul....a mě kojo taky baví a ještě víc by mě bavilo, kdyby Lea jedla normálně :grinning: , zatím je taková nevyzpytatelná, ani si neumím představit, že bych s ní šla ted k někomu na návštěvu
11. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
My mame taky pracku jako steffiovic, meli jsme vybranou drazsi AEG a tuhle moc vychvalili v Datartu.

puzzi: a ani zpetne z toho nejsi vydesena? Urcite lepsi nez se hroutit jako to delam ja, ale prijde mi to az moc racionalni - k detem tohle patří.. Uprimne nemam zadnou kamaradku, ktera by nebyla z úrazu nebo nemoci ditete hotová, cimz nechci rict, ze uvazujes nejak spatne, je to pro me zajímavý a pro díte v danej okamzik lepsi, kdyz zachova mama chladnou hlavu, ale trocha soucitu je pro ne taky dulezita, ne?

tetes: ona ji dr. delala to CRP z prstu a zadnej zanet tam nebyl.. druhej den ji teda radsi poslala do nemocnice, kdyz Sona volala, ze horecka porad vyšší a modry koncetiny. Vybavila jsem si v tyhle souvislosti Kacenku, ze tam to mohlo taky skoncit u ledvin. Brrr.
11. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Gucci, taky na prosinci u vás má jedna jedno dítě a pak dvojky?
No přesně s tou nevyzpytatelností, Honzík pak jeden čas měl ty vzteky iu flašky a jednou jsem s ním byla v Praze v práci a šly jsme dvě s miminama do Ikea na oběd a já nebyla schopná ho tam nakrmit, měl hlad, ale řval, hrozný, všichni koukali, já tam houpala autosedačku nahoru dolů, abych ho nějak uklidnila, nakonec se chytnul :sweat_smile: Pak jsem časem přišla na to, že krmit 4měsíční sítě dudlíkem 0 pro novorozence a ještě k tomu zahuštěným Nutrilonem asi je mírně důvod k řevu :sweat_smile: Se mi nějak vrací ty vzpomínky na mimina, jak to tady řešíte s Kubíkem a Leou.:dizzy_face:
11. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
Campi, v tu chvíli mi ho bylo samozřejmě hrozně líto, to jo, já to nemyslela tak jakože pohoda pohoda, taky že jsme hned jeli raději k zubaři, nemávla bych nad tím rukou, že to nic není. Ale když pak seděl v autě a už byl v pohodě... Nevim, snad nejsem bezcitná, ale krev z pusy hodně už jsem s honzíkem zažila 2x, jednou jsme už byli u zubařky tady blízko a ta říkala, že to nic není a že se nemáme bát, když teče hodně krve z pusy, že z pusy vždy teče hodně moc, tak už jsem asi "otrlá"? To neboj, že bych dělala, že to nic není a pohoda, jasný, že jsme ho hned chovali a utěšovali, ale vnitřně jsem to cítila, jakože to bude dobrý. Sousedovic chlapeček má v roce a čtvrt už myslim možná i dva zuby uražený, nic nenaděláš :sweat_smile: Naštěstí Honzík zuby v pohodě.
11. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Campi:aha, tak to je teda něco, že na CRP nic a druhý den hned takhle. Snad to bude brzy dobré. :frowning2:
Ježiš, chudák Honzík, brouček malej. Puzzi, to je jasný, že tě chtěl mít na usínání u sebe, potřeboval se cítit dobře při bolístce. Já se tohodle úplně děsím, že prostě nebudu vědět co a jak mám udělat a popadnou a co s tím druhým a než do auta a k doktoru.....já jsem asi až hysterická, ale mně se pomalu zastaví dech jenom, když se praští při otáčení nebo tak něco a ještě do toho krev, obávám se, že bych byla pomalu neschopná reakce, úpně mi paralizujou i třeba vysoké horečky. Jsem najednou jako bez mozku jaký mám o ně strach. Míšovo první studený zábal při horečce jsem ořvala....
11. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Aha,tak to já jsem asi fakt divná, soucit i lítost jo, ale blbě mi z toho není, takovýhle "menší" pády z jejich výšky (když nespadnou z gauče nebo ze židle nebo ze stolu) beru jako standard u každýho dítěte. A dneska to bylo výhoda v tom, že P. byl vedle mě a Honzík byl obutej, měl bundu, auto nastartovaný, chtěli jsme jet na nákup. Já mu nandavala čepici a on zdrhal a u toho spadnul. Takže jsme ho jen dali do auta a už se jelo, aspoň jsme ho nemuseli trápit oblíkáním a tak, stalo se to, když už, tak ve vhodnou chvíli.
Teď se vyspal, přijdu k postýlce, skákal jako maniak, tak asi dobrý :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
já se teda děsím sama sebe, poprvé jsem totiž při takovým úrazu jen stála a držela Alexe pevně v náručí, jako paralizovaná,mozek mi vypnul, na štěstí byl P. doma a reagoval.Podruhé už jsem zvládla i něco udělat, ale stejně mi bylo spíš zle :frowning2: a to bych do sebe nikdy neřekla, jsem jinak dost otrlá...a nebo byla

puzzi taky mi ted na utz hledal dvě :grinning: provokatér, to by mě fakt šlehlo
11. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Když Honzíkovi tekla krev poprvý, to lezl a podklouzlo mu to, tak jsem byla v šoku, měl ruce od krve a já myslela, že se pořezal, tak jsem ho jen vzala a letěla za P. Ale myslim, že Honzík se taky rychleji uklidní,když jsem cca v pohodě, i když to si neporučím, asi fakt už jsem zvyklá, boulí už měl Honzík nepočítaně.
11. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Tetesko já tě úplně chápu, nedávno se K. bouhnul nosem o L. klíční kost a strašně plakal a ja brečela s ním a jen ho pevně držela, nebyla jsem schopna vůbec nic dělat...
Musím se pochválit, dneska jsme už 3x cvičili a pokaždé se to obešlo bez hysteráku a K. to pěkně šlo.Krásně zvedal hlavičku a přitahoval nožičky. Mám radost a hlavně motivaci pokračovat.
11. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
Steffi, to je super s cvičením, že u toho Kubík nebrečí. To musí pak bejt super pocit, že to máte jako hru a ještě s takovou bezva motivací :wink:
11. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Šmankote, člověk tu přes den není a takový věci.
Puzzi, no hlavně že se Honzíkovi nestalo až tak nic hrozného, i když asi teď trochu vypadá jako týrané dítě co?
Campi, choudě Ladunka. Čtyři zuby naráz a ke všemu ještě stoličky. . .
Co se týká úrazů, Luky v poslední době sudy fakt přehání, takže co chvíli slyším ránu jak z děla, čekám řev a on nic. Prostě si nadále hraje s hračkou, šťourá ukazováčkem do plovoučky, koberce případně puzzlete. :confused:
Jani, Kubíček je šikulka. :dizzy_face:
11. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
Mel, kupodivu Honzík teď odpo už vypadal normálně, předtím měl na čele červenou skvrnu, ta zmizela, díkybohu, tak to nebyla taková šlupka (jednou už měl na čele modřinu).
Luky je odvážnej, že ani neřve, to je fakt spokojeňouš poslední dobou, jak vždy píšeš, jak si něco zkoumá. Hele, ten vymejšlí nějakej vynález na Nobelovku,počkej, z toho něco bude! :grinning:
11. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Puzz, jo když je dobře vyspinkanej a napapanej, tak zlatý chlapeček. Nejlepší, že třeba odejdu na záchod, Lukyho nechajíc na puzzleti a než se vrátím tak koukám kde je a on pod konferenčákem, případně na cestě do chodby. A to fakt jen válí sudy! :confused: Takže v poslední době dávám dost pozor kam šlapu.
11. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
dobré ráno ,
a už je zase pátek :grinning:
Edi dneska spala bezvadně jen 5,30 mlíkmo a ještě spí díky za rady ohledně praček a sušiček :grinning:
12. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky nejak vas vubec nestiham
no ja se taky bojim a mam strach ale asi nepanikarim uplne...pochovam ho a tak
uz mel taky par modrin asi na ne bude trpet jako ja...
mel tohle jsem mela taky a byl dost rychlej ....pak uz ho to ai neba a zacal lezta pudlyna mejde nasrat noci
ja mela behavku takze na p pac ja sedela v one mistnosti a on si vesele chrnel
12. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Bré ráno,
já neměla žádnou běhavku a stejnak noc stála za houby. . . . V půl jedenácté poprvé dudlík, od půl dvanácté do dvou nespal, v půl páté se zase ozval a v půl sedmé budíček. Hlava mi třeští a jsem totálně mrtvá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ráno, tak my noc dobrý, hlavně ráno - mlíko ve 21, pak teda už v 1, pak se probudil v 5 a řval, nakonec jsem mu taky dala trochu mlíka, přebalila a spal do 7.45 takže paráda :dizzy_face: Adámek dnes nepřjde protože je nachlazený, tak jsem si mohla posapt - oni ho vodí v 7. Dnes přijde kolem 11 kamarádka s holčičkou - rok a půl, tak se těším že to dnes uteče a Vojta se víc zabaví
12. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobé ránko,
u nás noc dobrá ze strany K., klasicky spal 9-2 a pak do 5:30. Ale já do půlnici přemýšlela o hovadinách a nespala :angry: Takže mě bolí hlava a těším se na odpoledne až se vrátí L. z práce a bude se věnovat K. I když si možná ještě půjdu dáchnout, teď usnul v houpajdě :slight_smile:
Tek kdes prosím tě chytla běhavku? Tak hlavně, áť se to brzy upraví.
Rio super, že Vojtíšek už je zdravý.
12. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Tak u nás už jsou ty noci takové tradiční. Jdou spát v 18,30h a poprvé se na jídlo vzbudí buď ve 4 nebo v 5 a po sedmé se vstává. Poslední dobou ani nechodíme nahazovat dudlíky, takže když jdu spát před 23, tak mám skoro 6 hodin spánku v kuse, takže to už si říkám, že je těžká paráda.
Jani,Jani, to nechápu o půlnoci přemýšlet. :wink:
12. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.