• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Teri taky jsem byla na sebe pěkně nas*aná, místo abych chrněla, tak jsem přemýšlela o blbostech :angry:
Tjoo ale ty vaše noci závidím, já už chci taky, aby usnul v půl sedmý a ne až v půl desátý :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
Tady se řeší noci :slight_smile: Naše obvyklá, 19:15-7:20 spaní, mezitím 3x jednorázová návštěva (většinou odkrytej), takže pěkná noc. Hlavně máme čím dál lepší rána, do 8mi Honzík s hračkama v postýlce,pak nočník, oblíknout a necháme ho samotnýho v pokojíku, je tam teď už skoro půl hodiny, zatím dobrý, ale už asi pro něj brzo půjdu. Pro mě super, vždy se nasnídáme v klidu a začnu vařit. Máme chůvu a vždycky spekulujeme, co je to za zvuky (bouchání, klepání a tak :slight_smile:).
Tek, běhavka na prd, že bys chytla tu střevní, co teď všude je? Sakra!
Steffi,přemýšlení v jakoukoli noční hodinu a neschopnost spát, to znám až moc dobře :confounded:
Rio, spaní Vojty do skoro 8mi je snad jeho rekord, co?
tetes tak to máš super, děti se krásně naučili, Vojta by takhle bez probuzení nespal, nevím jak ho odnaučit na ty mlíka a dudlík taky nahazujeme, jsem zvědavá jestli třeba pomůže až půjde po roce do pokojíčku, je fakt, že se budí když se třeba v posteli otáčíme nebo jdeme na záchod
Jani to se mi taky občas stane, Vojta spí a já nemůžu usnout a třeba do 1 jsem vzhůru, pak ráno hotová a naštvaná že jsem nespala...tak přeji ať je takových nocí co nejméně :wink:
autor
Rio, kdy plánujete Vojtu do pokojíku? Bych to zkusila být váma, zvlášť když víš, že ho budí i vaše otáčení a záchod, možná pak i ráno vstávání M.Vojtu vzbudí...?
12. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
puzzi po prvních narozeninách, ještě mu doděláme pokojíček, dostane k narozeninám skříň, odstěhujeme velký stůl a dostane malý se židličkami, dáme tam postýlku a pak pošupajdí :grinning: to je za měsíc, to vydrží a my taky :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Rio, jasně, tak to jsem na to moc zvědavá, kéž by to přineslo v tom spaní obrat k lepšímu, celkem věřím, že by mohlo!
12. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
rio: my jsme je to nijak neučili oni to tak nějak asi zázrakem mají sami. Stále včetně usínání bez naší asistence, na tohle jsou fakt zázračný. Jinak už se přes den začínají trochu vztekat a moc si sami navyhrají,ale jde to. Mají celý večer otevřené dveře do pokojíčku a pořád je nevzbudí ani mixér, tohle je fakt super. Asi jsou dost vytrénovaný, páč i přes den klidně jeden usne, zatím co druhý mu řve u ucha. Zrovna mi včera i napadlo, že kromě jednou jedinkrát,když byl M. maličkej a měl hlad jsem ani nezažila nějaký brek v kočárku. Pořád jsou v něm hrozně hodný a spinkají nebo jenom koukají. Míša je pořád takovej ťunťa mazlivej a Kačenka raubíř. Včera jsem je dala na bříško, každý měl svého dudlíka a dostal svojí hračku, za chvilku přijdu a Kačka v puse Míšovo dudlík svůj odhozený do dáli a v jedné ruce svojí hračku a v druhé Míšovu. A on jenom koukal. Kačenka je hamna, má třeba svojí flašku s mlíkem a stejně se sápe i po té jeho. :grinning:
Jani:a máte nějaký pevný režim? Asi né na každé dítě to funguje,ale na naše 100% oni už jsou fakt naprogramovaný na ten spánek po 18-té hod. Ale je to každý den stejné, masáž,odcvičení vojtovky, pak koupel, čištění zubů, kapičky, namazat, kaše a spát. A normálně už to mají tak fixlé, že když se natahuju na poličku pro sabíka a Vigantol, tak otvírají pusinu, stejně tak na kartáček a u pyžámek už začnou hučet na jídlo. :grinning:
Kačenka je vůbec takové dítě nedítě, někdy na mě kouká, tak "dospělácky" a je to hrozná svéhlavička, ta když se rozhodne, že něco nechce, tak to prostě nebude! Třeba u jídla, Míša když už moc nechce a udělám na něj opičky, tak se začne smát a ještě nějaké to sousto do něj dostanu, Kačenka se rozhodne, že už nechce,nejdřív to se mnou zkouší po dobrém a dělá hlavičkou nenene, pak mi vyhodí lžičku rukou a když na ní dělám opičky, tak nehne brvou a kouká na mě tak, že si přijdu jako infantilní debil. :sweat_smile: Teď má kašel,ale kapičky jí nechutnají, pusu sama neotevře,když jí jí otevřu násilím, tak to stejně vyplivne. A je hroznej, ale šílenej tatánek. Celkově je z chlapů úplně posraná. Máti byla nemocná, tak jí skoro měsíc neviděli a stejně tak dědu. Máma přijde, Kačenka na ní kouká jako puk, po mámy velké snaze teda hodí koutkama v náznaku úsměvu, přijde děda a Kačenka se na něj hebí od ucha k uchu. Myslím, že s ní si opravdu ještě užijeme. :grinning:
12. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Tetesko máme režim, on si dá v sedm dácha na 40 minut a to už je v pyžamku, nakojenej, ale prostě se za těch 40 minut vzbudí a chce k nám a dělá s náma blbiny a pak v půl devátý znova kojo a to už většinou usne a spí do těch 2. Prostě to má víc posunutý a ten spánek mu stačí. Teď už pravidelně usne ráno kolem půl devátý a spí hoďku. Pak v kočáře, pak kolem 4 odpoledne a v těch sedm, ale to už je tak na 30-40 minut, ale už ten den má řád.
Jinak K. je taková Kačenka, když něco nechce, tak mi to dá pěkně najevo. Třeba když mu nutím prso a on nechce, tak dělá šílené ksichty a plive po mně :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Jani, tak to je dobrý. nám trvalo hrozně dlouho než byl přes den jakýsi režim. V noci spí parádně,ale zase přes den si mohu o hodinovém spánku nechat zdát. Dají max. 40 minut, což je takový na houby, že si pořádně nic neuděláš nebo ani nedospíš. Kubík vydrží pěkně dlouho vzhůru, to dvojky vůbec v tomhle věku nevydrželi. Už aby bylo teplejí jsem na něj hrozně zvědavá až přijedete. Z té zimy už mám normálně deprese.
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojky,včera jsem nějak nestihla napsat,přijeli jsme domů v 5 odpoledne a mě bylo táák špatně,že jsem v půl 7 usnula,jdu vám oznámit,že mám TĚHOTENSKU PRŮKAZKU :slight_smile:
další kontrolu mám 4.3,to budou dělat i testy na vývojový vady,jinak hopík byl včera v klidu,jen tak se pohupoval :grinning:
12. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Leni, gratuluju k řidičáku na prcka. :dizzy_face:
12. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Taky gratuluju, Leni :wink:
Režim je fakt dobrá věc i u nás, večer režim byl tak od 2M, přes den možná až od půlroka nebo i později, od toho cca roka fakt chodí spát Honzík večer i po o plus minus čtvrt hodiny, ale jako malej to bylo přes den chaotický dle rána. Chci zkusit u druhýho dítěte udělat režim dřív, jestli to půjde.
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Tetes strašně se mi líbí jak dvojky popisuješ, úplně si je dovedu představit a v těch Tvých popiscích úplně dýchá ta láska k nim, opravdu :dizzy_face: moc se těším až je uvidím, zatím to vypadá že někdy v květnu bych jela asi na 5 dní k puzzi
Vojta právě jak byl nemocný, tak se mu ten režim úplně změnil, navíc byl nemocný 3x během 2 měsíců, přes den spával jinak, podle toho jak byl unavený, v noci se pořád budil...ale jinak chodí taky spát kolem té 19, pak se budí kolem 22 ještě na mlíko, pak kolem té 3 a pak spí většinou do 6.30, ale zase on spí hezky přes den, dopoledne třeba dvě hodiny a odpoledne hodinu, někdy dýl, takže v noci to pak je horší, ale už se chystám mu ten dopolední spánek nějak posouvat na odpoledne, aby spal jednou a pak spal v noci dýl, uvidíme...
12. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj děvčata, omlouvám se že jsem dlouho nepřispěla, ale potřebovali jsme se zbavit vira v PC.
Takže nové nainstalování a to nějak trvalo.
No takže co jsem stihla dočíst.....
Anip gratuluji k velkému piškotovi
Leni z tebe mám také radost. Snad i bacil ustoupil
A jinak od vás ostatních co pozoruji vaše ratolesti i na videích např. Puzzi malý Honzík od útlého věku už i pere hmm :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zrovna dnes jsem se přesvědčila, že dítě s jistým režimem nejde ošidit :grinning:

mě dneska došly těhu šaty, tak z nich mám velkou radost, hned je začnu nosit :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
budu tvořit obrázky do dětského pokoje tady se dá docela vybrat a obkreslovat jde taky bezvadně i ikea koupím rámky a bude vyzdobeno
13. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj,koukám,že každý užívá soboty :slight_smile: a relativně hezkého počasí :slight_smile: ,tak je to správné,žádné vysedávání u pc a pěkně venku vycházky :grinning:
i já jsem změnila na víkend prostředí a odjela jsem do Prahy a vracím se až v pondělí :slight_smile:,trošku si musím zas užít neteřinky :slight_smile:
ale mám dneska nějaký unavená den,hlavně mě občas píchne vlevo v břiše,tak chvílema odpočívám :slight_smile:Zítra se chystám do Šestky na nějaký nákupek těhu triček :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
13. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Anippe,hezkýýýý :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Hm, Alex je šikulka. :grinning:
13. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Anippe, Alex je celej ty, fakt! :slight_smile: Šikulák, doufám, žes ho pochválila :grinning:
13. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Anippe Alex je čím dál hezčí a na té fotce vypadá fakt hrozně vyspěle, ale zároveň kulišáčky :grinning:
Vojtovi střevní viroza úplně zkončila, ale rozjela se mu pro změnu pořádná rýma, asi to chytil od Adámka. My z těch nemocní nevyjdeme, to je už počtvrté během 2 měsíců :frowning2:
14. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky
zdravím ze zasněženého severu
cesta v pátek byla super, žádný problém a Lea jí celou prospala

s Leou máme od čtvrtku trochu trápení...ve čt večer jedla a jedla až vypila obě prsa a pořád řvala hlady, pG jí nějak uklidnil, zabrala na dvě hodky, mezitím se mi udělalo trochu mlíko, tak byl pak klid, noc v pohodě...v pátek večer to samé, řev jak blázen, já obě cecka prázdné, nebyla k uklidnění, fakt tři hodiny řvala, tak jsem jí udělala 100ml UM, vycucla to za sekundu, pak byl klid, mě se udělalo mlíko, tak jsem už normálně kojila....v sobotu to celkem šlo, v noci se teda budila co dvě tři hodiny, furt jedla a jedla a dneska je od 6,30 vzhůru, spala akorát hodinu po o v kočáře, jinak si dává samé 10min na rukách a naposledy jedla ve 12 hod., když jí přiložím k cecíku tak řve jak bych jí rvala ruku a nechce ani za nic, zkusili jsme jí dát trochu čaje, tak to cucla, ale cecík nechce :confounded: , tak vůbec nevím co s ní, ted trochu zabrala, tak jsem zvědavá za jak dlouho se vzbudí
14. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Gucci, ježiš, to je mi líto! Já jsem tohle zažila, odtrhávání od prsu cca 2 týdny, až to vygradovalo nejedením od oběda do večera, pohotovost, vyhládlej, UM pomohla, já to kojení pak vzdala. Ale může to být jen spurt, mně se to nezdá, že bys měla málo mlíka, vždyť jsi vždycky psala, jak i odstříkáš v pohodě...
Napiš, jak to pokračuje, jestli se Lea večer napila.
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
gucci to je spurtík období ti sedí naprosto perfektně vydrž a za týden týden a půl bude líp :grinning:
14. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3804636&vReferer=%2Fphotos%2Fanippe

Alex na plese :slight_smile:

gucci :frowning2: já to po čase taky vzdala, ale aspon jsem krmila MM z lahve, když viděl Alex prso, dostal záchvat...tak vydrž prťka, vydrž...třeba dostane rozum potvůrka
14. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Alex je velkej kluk a super kostým! To jsou ty těhu šaty, Anippe? Moc hezký :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
puzzi dík :slight_smile:

Alex se ted už pár dní baví tím, že vytahne všechny rohlíky a okouše je...nám to teda nevadí,hlavně že má zábavu, ale pak jíme rohlíky jako okousaný od myší :grinning:
14. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Chacha :grinning: Alexe taky netřeba do jídla nutit, co? My dneska byli na návštěvě u kámošky v Praze, byl to super den, Honzík fakt nejlepší den v jeho životě co se týče nálady snad, fakt byl super! Ale sranda s ním, jak furt loudí jídlo, známý mají dvě holčičky nic moc jedlíky a nechápali. Dopo Honzík vyloudil nějaký tři kolečka bagety a hroznový víno a kámoška: "TO asi nebude obědvat, co?" :grinning: Snědl velkou skleničku oběda a ještě pak vyloudil další zbytky :grinning:
14. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.