• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Vlastně pak obědvaly ty jejich holčičky nějaký těstoviny a Honzík přišel a hrabal jim do talířů,pak dojížděl zbytky jejich oběda, než jsem to odnesla, páč hrozil větší bordýlek :grinning:
14. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
díky moc holky za podporu...
já Leu moc nechápu, celé odpo si rve ručičky do pusy a cucá si je, ale cecek nechce
odstříkala jsem jedno prso a ke druhému jsem zkusila Leu přiložit a asi už vysílením se chytla, tak sála asi 10 min. a pak jsem jí dorvala přes stříkačku tím odstříkaným a pak řvala asi hodinu v kuse a ted padla vysílením :pensive:
už jsem volala pG, že jestli bude noc blbá a zítra taky, tak pro nás bude muset přijet
14. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Gucci, Honzík byl tenkrát strašlivě vyhládlej a u prsa řev..., nevim, myslela jsem pak zpětně, že mu to teklo pomalu, dodnes nevím, přitom nějaký mlíko tam bylo, normálně to stříkalo při zmáčknutí, nechápu...
Nojo, vy jste u vašich, co vaši na to?
14. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
tak dobrý, spala si 10 min :grinning: , ježiši to je mazec, mě už hrabe....
naštěstí si vzpomněla, jak se saje mlíko z cecíku, dožrala se, odpadla a snad bude spát dýl...
našla jsem tenhle článek a jako bych ho psala já
http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
nic holky, jdu rychle spát, jsem totál KO
díky ještě jednou, snad zítra podám zprávu jak válčíme

puzzi: no máma je z toho špatná, páč je jí Ley líto a nevíme jí pomoc.., když jsem ted četla tátovi ten článek, že to trvá týden, tak se zhrozil a prohlásil, že to zkrátíme na jeden den :grinning:, ftipálek

brou :wink:
14. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Gucci vydrž, taky jsme kolem 6 týdne bojovali. Furt u prsa a furt měl málo. Ale pak se to ustálilo.
Teď se otrhává, jelikož mu to teče moc. No člověk by se z nich picnul, ale musíme vydržet.
Gucci my jsme od našich taky odjeli dřív, jelikož K. byl furt v náručí nebo řval, totál rozhozenej režim..no děs. Fakt to cizí prostředí nezvládal.
Ani Alex je šikulka a ožraný rohlíky, to je veselý, jsem se nasmála.
No nic jdu zalomit, dneska jsem byla totálně KO, nějak na mě dolehla chronická únava. Naštěstí šel L. s K. ven a já se hodinu odpoledne dospala a bylo líp.
Zítra nás čeká rehabka, tak to zas bude náročný.
14. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Bré ranko,
Gucci vydrž, jak píšou holky, ono se to spraví. :wink:
Anippe, týýýýýýý jo, Alex je božíííííí.......... :dizzy_face: No a rohlíky, choudě, musí je ožírat aby se napapal. :grinning: Máma by mu totiž jinak nedala. :grinning:
15. únor 2010 v 06:17  • Odpověz
Anipp, dejte Alexovi taky něco jiného, než rohel :grinning:
Lukášku vše nej 9 měsícům :grinning:
15. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Pudly, Lukášek děkuje. :grinning: Za odměnu jde dneska na rehabku. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko,
taky přejeme Lukymu vše nej k 9ti měsícům. A ať ho na rehabce netrápí. My si na něj na rehabce vzpomenem.
Jinak dnešní noc naprosto luxusní, tak dobře jsem se už dlouho nevyspala. Spal od 20:45 do 2:30 a pak do 6:30 Parááááda.
15. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Jé Kubík je zlatý kluk. Luky v noci fandil Sáblíkové, takže strašil. Ale jinak docela dobrý no. . . Teď jsem ho dala na chvíli do postýlky, aby si dáchnul než pojedeme.
15. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Mel Lukymu všechno nej k 9 měsíčninám :slight_smile:
Steffi super že se vyspala :slight_smile:
my noc nic moc, od 4 už jsme skoro nespali, Vojta kašle, má rýmu, je zahleněný a chraptí, ale spal od 22 do 4 teda asi 6x jsem nahazovala dudlíka, ale jinak jsem celkem ok
začali jsme se zase dívat po domečkách, sice nám půjčí max. 900 000 kč, jenže když si spočítáme, že tady dáme za pronájem za 3 roky 360 000 kč a vlastně je vyhodíme z okna, tak asi radši půjdeme do staršího menšího domku...našli jsme zatím tento http://www.rkokno.cz/polozka/1542 který se nám líbí, jsou tam ale docela nízké stropy a m. je vysoký, ale uvidíme, psali jsme že máme zájem o prohlídku tak snad se nám ozvou
blbé je,, že nám půjčí odhadní cenu a ta nemusí být tak vysoká jako prodejní
15. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
bréééé

holky držím držím :slight_smile: , táta jí večer uspal, než zavřel dveře od pokoje, tak se vzbudila :rolling_eyes: , tak jsem si ji vzala do postele, ukolébala a spaly jsme spolu, v noci jedla jen jednou, za to se luxusně posrala, když jsem jí přebalovala, podělala celý přebalovák, kobereček, moje pyžamo, prostě všechno...ráno vysmátá jak lečo, jen co viděla prso tak hysterák, ale už jsem na ní vyzrála, pouštíme si ke koju vysavač :grinning: a funguje to

tjo Luky má už 9m jo, to je síla teda, tak vše nej :dizzy_face:
15. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
gucci vysavač je kóju dobrý :grinning: , Vojta se vysavače bojí
15. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Gucci, divná hudba - jak jí nazvat? Vysavačová?
Rio, hezký domek. :wink:
Nic jdu vzbudit dítě a musíme vyrazit. Zatím pá pá.
15. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
mel, jani: at vam rehabky dobře dopadnou
15. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Gucci teda kojit s vysavačem, noo tak každý to má jinak :grinning:
Hmm tak ani zaplyněním to nebylo, K. nepije, když je zaplyněnej a jen co se proprdí a posere, tak baští.
Rio pěknej domeček a s tím vlasním máš naprostou pravdu, podnájem je co se peněz týče naprosto na ...
15. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdu taky budit K., ať se nabaští a v 10 musíme být už na zastávce.
Tak zatím papa
15. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jani, Lea s kaděním problém nemá, pokaděnou plínu má pokaždé...ted mi tady hajá v náručí sladoušek můj...pG se ptal, jestli má pro nás přijet, ale myslím, že doma by to bylo to samé

rio souhlas, podnájem je na prd
15. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
tak jsem našla pátý zoubek :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
ježiši já čtu na netu o Sáblíkové a řvu u toho jak malá...to je fakt doják
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
rio: gratulace :dizzy_face: , my se včera taky koukali Lee do pusiny, jestli jí nerostou zuby :grinning:
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Rio:takhle ten vnitřek baráčku vypadá dobře, že v prvotní chvíli by jste do toho nemuseli vrazit ani korunu.
Guci:snad se Lea brzo srovná,já tohle nikdy nezažila,takže nevím jak poradit.
S těma zoubkama,já teda nevím,ale naši o těch spodních ani nevěděli a i dr. říkala, že tenhle růst je opravdu nebolí. Dvojky teda nebolel.Ale chápu,že tonoucí se stébla chytá. :grinning:
Ad. Sáblíková já jsem samozřejmě koukala na přímej přenost (jsem pěkně nevyspalá) takže jsem to pěkně ořvala.Ona je prostě neuvěřitelná. Jako dušička ve mně byla malá při mezičasech.
Lukymu vše nej k 9.měsíčninám, tu 9.tku dnes máme společnou. :slight_smile:
Kačenka se teď naučila řikat ba a be a pořád si to žvatlá. A mně to samozřejmě přijde neuvěřitelně roztomilé. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
jo ke koupání...naši mají sprcháč s hlubokou vaničkou a panelem se saunou, masážemi, telefonem, rádiem a takovýma blbostma...tak jsme koupili Lee takové to pěnové lehátko, pustili rádio a ta se tam rochnila jak prasátko v hnoji :dizzy_face: , fakt se jí to moc líbilo, ani jednou nebékla, kopala si nožkama...hodím pak fotky až budem doma :slight_smile:

a konečně jí narostly řasy :slight_smile: , akorát nám z ní roste trochu paskvilek :sweat_smile: ... vlasy na bocích má tmavé, ty co jí nahoře vypadaly jí rostou světlé, obočí má světlé a řasy tmavé :grinning:
15. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Leni: moc gratuluju k těhu průkajdě :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
tak jsem se vykecala a jdu za Leušákem, dřímla si na chvíli v koši a už vidím trčet ruku :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Čau holky, P. jel s Honzíkem na cvíčo a já mám do 11 volno, část padne na vaření, ale co, není nad to si v klídku zavařit, žejo :slight_smile:
Lukáškovi taky gratuluju k 9M!
Steffi, Kubík super spí, že se nebudí mezi kojeníma, paráda!
Gucci, snad to u vás půjde k lepšímu! Vysavač u koja je drsný, to by se Honzík zbláznil děsem, ten se bojí i toho malýho kuchyňskýho, výjimečně ho potřebuju použít i před ním a to vždy zdrhá, jak může.
Rio, to držím moc palce na domeček, byli byste ve svým a v klidu!
15. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
gucci: za tyden to bude zase dobry. Ja si pamatuju, ze neco podobnyho mela Lada v 6. tydnu, ja si precetla, ze spurt a furt jsme ji sledovali, jestli uz to skoncilo! Super se sprchovym koutem, to penovy lehatko se mi zda fakt dobry, taky jsme ho koupili k nasim. Kdybych mela dalsi dite, tak jiny lehatko nechci:slight_smile:.

anippe: to je sranda, jak ti je A. skoro k pasu:slight_smile:. Lada sahá nekam nad moje kolena. Mas moc hezky šaty! Stojí už A. sám? Lada se nejak zabrzdila, Madlenka uz udela nekolik kroku a Lada ani bez drža nestojí.

tetes: to jsem rada, ze se Káče hracka libi, Lada se diky ni dostala na kolinka, bavila ji asi 2 mesice.

rioko: ten domecek vypada uzasne! A jestli Vojtikovi rostl zub, tak byl oslabenej a snadneji chytnul rymu od Adamka.

m.e.l.: gratulujeme Lukáškovi!! A at ho na rehabilitaci pochválí.

puzzi: to je paráda s H. náladou na návsteve. Nechala jsi vlastne delat ten horoskop?
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
Campi, na ten horoskop jsem úplně zapomněla, ale láká mě to furt, odkaz od tebe mám, takže je šance, že ho udělat nechám :sweat_smile:
Co Ladunka, už je jí dobře?
15. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
tak zítra se jedeme na ten domeček podívat, dám vám pak vědět, výhoda právě je, že se tam dá bydlet hned a pak třeba až budu pracovat a mít víc peněz tak to ještě opravovat - okna, fasáda a tak...no uvidíme, ještě aby nám ale na něho fakt půjčili
Campi co Ladunka, už je jí dobře?
tetes fakt je, že dolní zuby rostly Vojtovi taky celkem v pohodě, ale horní mu rostly asi dost bolestivě a navíc ten jeden strašně dlouho
15. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
campi, tetes: o jake hračce je řeč?
rio: tak držím palec

Lea miluje vysavač asi díky tomu, jak jsem na konci těhu furt uklízela a uklízela :grinning:
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.