• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lada v sobotu zase blindila, zda se mi, ze by to mohlo bejt od zubu, jsou nachystany dva, ale asi to bude furt ta viroza, pac je takova líná, misto lezení si lehne na podlahu, prohlizi si knizky a je hodne mazliva. To není na jednu stranu špatný mít klidný dítě, ale proste to neni ona, jinak je velká šmejdilka a ted se drzi na miste. Zaroven chce, abych tam s ni byla, takze se ji trochu z donuceni fakt hodne venuju.

tetes: "ba" je moc uzitecna slabika - Lada tak pojmenovává asi 5 věcí .- "ba" je "balon", "bota", pak máme "bába", to křičí, když slyší zvonit telefon - většinou volá moje máma, "bá" je "bác", který ted střídá s "hop", to ji naucil 'F., kdyz koukali na skoky v TV.

Vcera nás pobavilo, ze jsme konecne identifikovali "bi", coz pouzivala pro hodiny jako "bim bim", ale my zadny hodiny doma nemame a rikala to vzdycky u skrinky s nadobim a vcera u obeda, ukazovala na sklenici, tak F. napadlo, ze chce, abychom si pripili a bylo to ono! V ty skrince mame sklenice na vino, kterejma jsme si tukali na jeji narozeniny.
15. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj,
Alex vypadá velikej hlavně vedle mě :grinning: Na tom maškarním bylo zajímavý sledovat některý děti a hlavně rodiče, hlavně teda někteří tatínci bodovali :sweat_smile: jeden tam dokonce asi tak se 7m dítětem zametal parkety, jinej podváděl u soutěží. Byl tam chlapeček podobnej Olímu, takovej drobounkej s velkýma kukadlama, pidi ale opravdu pidi holčička (červená karkulka) a už si tam capkala.

Alex se tam nějak motivoval a chtěl děsně chodit, zatím nemá stabilitu, jde vrávoravě jen s oporou.Pak ho ale kamarádka na chvilinku posadila na zem a to byl konec, zjistil že by mohl na čtyři a šmejdit, jak jsem mu to zakázala, přestal se mnou mluvit a P. ho musel do konce nosit, naštěstí se zabejčil až ke konci.
Šaty jsou fakt super :slight_smile: strašně pohodlný a dají se kombinovat, dobrej kup

campi Lada je tak šikovná s tím mluvení :slight_smile: já jsem chtěla od února na znakování, ale bylo mi hrozně zle tak jsme to neuskutečnili, ted o tom znovu začínám přemýšlet, než se Alex naučí "mluvit" asi by se nám to šiklo

....my jdeme ve čt na rehabku, po strašně dlouhé době, jsem zvědavá a nemám moc dobrej pocit, občas jde Alex po špičkách
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
mmch vysavač u nás taky vždy fungoval a pořád je z něho fascinovanej, když vysávám tak se ho drží a chodí se mnou, je jasný že to co mi trvalo 15min. dělám 30min. :grinning:

puzzi a jak je ? já jsem přes noc sežrala půl bonbošky :angry: babi mi včera nabalila jídlo a buchty snad na 14dní!
u všeho se mi chce brečet, včera jsem porcovala králíka a P. asistoval, měla jsem co dělat abych se udržela, poslední díl Sexu ve městě jsem prořvala :grinning:
15. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Campi, to je Ladunka celkem "roztomile nemocná", i když nemoc není nikdy roztomilá. To mazlení a klídek musí být trochu dojemný :slight_smile:
Honzík měl nedávno období "bam", to bylo bam skoro všechno. Teď je hodně věcí hééé (zní to jako hele).
Anippe, to byl přímo maškarnípro takhle malý děti? To muselo bejt moc hezký.
Jsem zvědavá na ty vaše ročňáky, jak se postupně rozchodí, Madlenka už umí pár kroků, jo? :dizzy_face:
Anippe, buď ráda s vysavačem, to by se mi šiklo vysávat s Honzíkem, uklidit, současně zabavit. My musíme vysávat, když je Honzík v jiným patře, ideálně venku.
Jak je? Nijak, netěhotně, akorát v noci se mi hodně točí hlava a mžitky, když vstávám, někdy i přes den, jo a asi 5 minut v noci mě bolelo pravý prso, hahaha, aspoň něco :grinning:
Brečení mám taky, ale na to já jsem i netěhu. Včera jsme si v autě pustili nový CD pro děti, docela trapný písničky a já u půlky tajně řvala :grinning: Ale na to já jsem expert i normálně :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky, ještě vás občas sleduju, ale nestíhám moc reagovat, moc na internet nechodím, Martínek se na mě hned sápe a chce třískat do klávesnice a tak využívám jen krátké chvilky když spí.
Koukám, že Lea se pěkně rozjela, tak Gucci vydrž těch několik dní.
A gratuluju Puzzi a Anipe! (jen tak mimochodej jsem dnes 40.den cyklu, tak nevím co si o tom myslet, ale test si koupit nejdu, se bojim :sweat_smile: ) ale samozřejmě bych byla šťastná kdyby jo!
Anipe, ten Alex je tak velkej a vyspělej, kouká jak 3.letej kluk, skoro bych čekala, že plynule mluví :grinning: :grinning: :grinning:
Campi, aspoň se teď s Ladunkou víc pomazlíš, asi je jen trochu víc unavená od těch zubů.

U nás s Martínkem vše dobrý, srdíčko O.K. zatím ještě na to bere léky. Má už 10zubů, musím říct je to s ním teď čím dál lepší. Dokonce si i několik minut vyhraje sám (ale to jen když je pořádně najedej a vyspanej)
Taky už sám chodí, přejde bez držení obývák něco si vezme ze stolku, otočí se o 180 stupňů a jde zpátky jako suverén, dělá trochu delšíí krok pravou nohou než levou, ale to bude snad v pohodě časem. A furt chce chodit pěšky venku, ale to mu teda moc nejde. A říká asi 300x za den "tak" :grinning: :grinning:
V noci se teď budí tak 2x až 3x na kojení.

Držím palce všem na rehabku!
15. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Zdar, jsme tu.
Jsem chtěla něco napsat a už nevím co.. . . Jen si pamatuji, že Lea je zlatíčko, Kačenka povídalka, Ladunka spokojeně nemocná. . . :grinning:
Jsem si šla koupit bundu, výsledek - "starej" má dvoje kalhoty a "mladej" hezký pláťáčky na jaro a pyžámko. Já utracený prachy a nic z toho. :angry:
15. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Hojky,
jee Marti super, že ses ukázala, už jsem si říkala, jak se asi máte. A koukám, že skvěle. No a Martínek je šikulka veliká. Noo a ty 40DC, to už bych pro ten test letěla :wink: To by bylo pěkný, kdyby ses přidala do 2. kola :slight_smile:
Mel pěkně sis zautrácela, to znám :grinning: Co rehabka?
U nás dobrý, dostal pochvalu. Ale končili jsme s hysterickým pláčem, prostě je to lenoch a ještě svéhlavička :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Jani, no rehabka. Furt stejnej cvik, jen trochu inovovanej. Během jedný sady dvakrát přehmat do jiné polohy. To než odcvičíme, tak bude den pryč, ale pro Lukýska mi to stojí za to. No a zahrál si zase na novorozence - rehabka mu nabízela hračku a on, ruce v pěst a hrál si tak na měsíční mimino a culil se. . . Myslel si asi, že tím si získá její totální přízeň. :grinning: A svéhlavičku doma taky mám, asi je to tím, že je to takovej můj bejček. :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Marti, to by bylo super,kdyby ses k nám přidala s 2. dítětem. tys měla někdy takhle delší cykly? Máš trpělivost, já bych už dávno testovala :sweat_smile: Martínek je šikula a občas si i vystačí, super! Tohle se snad bude pořád a pořád zlepšovat! Za chvíli budete slavit narozky:slight_smile:
Steffi, Kubík a lenoch? Vždyť je takovej docela živej, ne? Nepřeháněj :wink: Dostal´pochvalu, tak vidíš! :slight_smile:
Mel, dobrý nákupy, příště jdi koupit něco chlapům a třeba to vyjde, že seženeš něco sobě!
15. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Marti ráda Tě vidím a Martínek je moc šikovný, ale to už víme dávno :wink: super že srdíčko nezlobí...jo a mohla bys přidat nějakou novou fotku Martínka ať se pokocháme
Jani svéhlavička je asi trochu každé mimčo, Vojtíšek si taky dělá věci po svém a hlavně co chce a kdy chce...jo ale teď furt rozdává pusinky, mě i m. ale taky hračkám a sobě v zrcadle a teď se naučil utírat si pusinku a nejradši ji utírá mě, jak najde nějaký oblečení nebo plinku tak mě hned utírá pusu
Puzzi kdy máš další UTZ?
Mel no Lukášek je šikula a jsi dobrá, že fakt poctivě cvičíš, ono se Ti to vrátí
15. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
brý fečer

jé campi, to je krásná hračka
mel: to taky znám s tím nakupováním...mě ted volal pG, přeposílala jsem mu mail, že jsou v Espritu slevy tento týden, tak tam hned běžel a nakoupil si vestu, mikinu a dva šály :grinning: , na něco pro mě už nezbyl čas :grinning: , ale prej ě tam veme v neděli, kdy už tam nic nebude :grinning:
Jani: já už se těším, až uděláme někdy scuka s těma našima hysteráčkama :grinning:
marti: moc zdravím, fajn, že ses ukázala a držím palce na druhé kolo :wink:

já byla s mamkou a Leuškou venku, dospala se pak ještě v košíku, pak zase hysterák u koja, musela jsem jí uklidnit, trochu si zdřímla a pak se krásně dlouho napapala a ted zase spí, tak uvidíme co noc
15. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
jééé jsem konečně koukla na fotky Alexe, to je fakt sranda jak je velikej :dizzy_face: :dizzy_face: a sluší mu to
15. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Rio, UTZ až za dva tejdny 2.3. To je pěkný s Vojtou a pusinkama, Honzík nejradši taky pusinkuje sám sebe v zrcadle :dizzy_face: S utíráním pusy je vojta borec :grinning:
Gucci, pG a Esprit mě dostal! :grinning:
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
puzzi tak to je dlouhé čekání, co, ale určitě to bude dobrý se těším na zprávy :slight_smile:
Vojta strašně kašle, pořád se tím budí chudáček, přemýšlím jestli jít zítra k dr. tam chodíme pořád :unamused: dávám jitrocelový sirup a Mucosolvan ale lepší to není
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
jé Marti, že by? :slight_smile:

rio já bych šla, když strašně kašle at ho poslechne, ne?

já si chtěla minulý týden koupit boty, ale vůbec mě to nebavilo, na konec jsem si řekla, že tuhle zimu už došmatlu ve starých....no chápete to?přitom se stydím v těch botech chodit!

puzzi ty si ty těhu příznaky totiž vůbec nechceš připustit :grinning: já se dneska probudila s šílenou bolestí levé kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
čekání je hrozně dlouhý, ale dva týdny už zní líp než tři a půl, snad už to nějak uteče.
Rio, k doktorce bych určitě šla.
Anippe, to se neboj, kdyby nějakej příznáček pidi malinkej byl, hned si ho všimnu :grinning: Ale tak řekněme, že se mi občas zatmí před očima, když vstanu. Dobrý, ne? :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
no my s ním radši k té dr. zajdeme, už mě ty nemoce fakt štvou ach jo, až už je jaro a teplo
Anippe a puzzi dobré příznaky, když si vzpomenu jak jsem se těšila až mi bude blbě, to jsem byla blbá :grinning:
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
puzzi máš nízkej tlak? v každým případě i to k těhu určitě patří
ty seš houby simulant, vem si příklad ze mě :grinning:
15. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
A jé, po tomhle se mi stýskalo - předhánění těhulí, které je hůř a která ma jaké příznaky. :grinning:
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
rio co takhle něčím podpořit imunitu? určitě bys v lékárně něco dostala
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Zdravím pod pár dnech, jela jsem o víkendu takovej vytrvalostní závod na běžkách, tak jsem dneska totálně K.O., odpoledne jsem spala s M., vydržela 3 hodiny :dizzy_face: Bylo to na Vysočině, V. tam byl s náma, tak bylo velký haló, že mi dělá servismana a ještě se stará o M., každej mi závoděl :slight_smile: Kluci z týmu, co zajišťovali závod se mě z legrace ptali, jestli budu chodit kojit, a když jsem řekla, že asi v noci jo, tak se smáli, říkali, že to mysleli z legrace, a že mám hormonální doping :grinning:

Dneska jsem vzpomínla na Rio, M. má totiž taky trochu průjem, ale zatím se to nerozjelo a chuť k jídlu má, tak akorát V. přiveze Hylak a snad to rotaviry nebudou.

to je sranda, jak jste se tady zase sešly těhotný, že se můžete navzájem porovnávat :wink:

Alex vypadá tak o rok starší jak Mariánka a podobně jak píše Campi, M. je mi ke kolenům :wink:

Ladunka je šikovná s tím mluvením, já v těch slabikách u M. zatím nic moc nepozoruju. Můžu se akorát pochlubit jak umí telefonovat, přileze k nabíječce ve který je telefon a ten si dá hned na ucho a dělá haló, to je vtipný, jak to odkoukala. Je pravda, že když volá V., tak jí dávám mobil na ucho a on jí zdraví, vždycky vyjeveně kouká a neví, odkud táta mluví :slight_smile:

Gucci: vydrž s tím kojením, je to na nervy. Já jsem si kolem půlnoci odstříkávala mlíko, abych měla na přes den, když měla M. větší poptávku. Kojila jsem kolem sedmý, když šla spát a pak až kolem čtvrý pátý, tak ta půlnoc byla na odstříkávání v pohodě.
15. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Anippe už jsem nad tím taky přemýšlela, teď bere probiotika po té střevní viroze ale určitě koupíme něco na imunitu
15. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Anippe, nevim co tlak, asi nízkej, když mám ty mžitky, víceméně hlavně v noci a ráno, asi že přes den neležím, tak nejsou ty změny polohy :grinning:
Nojo, já jsem simulant psychickej, víš? Kdyby byly kvalitním příznakem "myšlenky na blbosti", tak je to jasný!
Mel, já stejně v předhánění prohrávám, nic mic není, kuwa :grinning: Počkej, až se přidáš, budeš prosit, ať ti to sem zopakujeme, co nám bylo nebo nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terky, ty seš sportovní fanatik, to je super!
Rio, dobrý nápad s něčím na imunitu. Např.existuje ovocný čaj pro děti na imunitu,možná že to až takúčinky mít nebude, ale kup, aspoň něco.
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Fakt super, jak se tu jede druhé kolo:slight_smile:.

Marti: držím palce, at se MS nedostaví! Martínek šikulín, zatím to vypadá, že odvážnější chodiči jsou chlapečkové, ještěže nás holčičky reprezentovala Maruška. Dneska u nas byla "značková" sousedka a snažila se Ladu rozchodit, tu to děsně bavilo, ale svírala jí prst tak křečovitě, až jí ho úplně odkrvila:slight_smile:.

rioko: jaký probiotika dáváš?

terkytko: ty jsi nezmar!!!

Holky, chtela bych prodat dve veci, nejdriv to nabizim tady, jsou na konci alba Výbava. Ty šaty ze Zary jsou na 9-12 měsíců, kdyz je chladneji, davala jsem jk nim Ladě na nohy leginy a vypadaly skvele. A taky se potrebuju "zbavit" teto hraskove zelene deky, je jenom prana, barevne se mi nehodí, ve skutečnosti je světlejší než na fotce...

Zacala jsem delat vyprodej letniho obleceni a celkem to jde. I kdyz teda fůra práce s tím - vyzehlit, nafotit, stáhnout, zmensit fotky, dat inzerat, zabalit a na postu. Chvilema si rikam, ze bych to odnesla nekam na charitu, ale nevím kam.. Nevíte???

Dneska jsem mluvila s naší dr. a prý nemám nutit Ladu do pohybu, že ji máme nosit, mazlit, prý dětem trvá, než se vzpamatujou z nemoci a můžou najet na normální režim, že to tak potřebuje. Tak pokračuju v totálním rozmazlování - nejvíc mě štve noční jezení a dudlík. Jenomže přes den má ještě dietu a dostává malý dávky, tak má v noci hlad a furt říká "mňam" a "ham"..
15. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
campi Biopron a Nutrolin-B to mi bylo doporučeno, to první je prášek který můžeš dát do mlíka, čaje nebo jídla, má to vanilkové aroma, druhé je sladký sirup
Já si taky myslím, že to Ladunka potřebuje, my taky Vojtu teď víc chováme a on se chce pořád mazlit, pusinky nám dává pořád dokolečka a nejradši je na rukách, hlavičku na rameni a kouká
15. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Terky, kde ty bereš na ten sport energii!?
15. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky se musím smát :grinning: bodejť by mi nebyl skoro do pasu, když mám150cm :grinning: ještě 70cm a má mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

campi počkej ještě pár týdnů, jak zjistím že čekáme holku, tak tě toho zbavím:grinning:

Alex se teda řídí podle hesla: nejsem cvičená opice, všechno umím, ale neukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolikrát chci pusu a dostanu facku
15. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Martínek je šikula :slight_smile:
hele můžete mi prozradit, jak se vaše dítka naučili používat odrážedlo?...Alex to nechce pochopit, max. někam nechtěně zacouvá a pak zuří
15. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Martínek je úžasný, vypadá na té motorce strašně důležitě :grinning: taky chceme koupit Vojtovi odrážedlo ale nevím jestli to už zvládne držet se a odrážet...
15. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.