• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Anipe, Martík na té motorce taky jen couvá :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
a couvá cíleně? ...ale i kdyby jo, přeci jsi mě malinko uklidnila :grinning:
15. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Bré ranko,
jé Martínek, velkej kluk. :dizzy_face:
16. únor 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko,já jsem dnes už od šesti vzhůru,nezvyk ,ikdyž by to mohlo být horší že.Marunce rostou další zuby takže vstává brzy dost často a někdy i v 5,fuj.Zubů má už 14 takže ještě dva a má splněný plán do 20 měsíců :grinning: a pak poslední a nejhorší 4 zadní stoličky,to zase budou úžasný stolice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se jí pořád nechce mluvit,koukám že vy ostatní máte v tomhle směru děti šikovnější,Maru je pohodlná,jí stačí když si řekne mňam a ham :grinning: Umí víc ale proč by to třeba zopakovala,stačí jednou a dost.Tuhle začla pít ze skleničky a moc se jí to líbí,je to hezký když sedí u svého stolečku a baští a pije jak velká.
Marti jsem zvědavá jestli se přidáš k holkám :wink: držím palce
16. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
Dobré ránko,
ahoj Rehos, taky tě ráda vidím. Teda Maru už má zoubků plnou pusinku :slight_smile:
Puzzi K. není lenoch obecně, je jen lenoch na zvedání hlavičky, to je moc práce, tak na to kašle a raději začne ječet, protože ví, že maminka ho otočí a bude :slight_smile: Jinak je spíš hyperaktivní :slight_smile:
Mel tak jsem zvědavá, jestli inovace cviku zabere.
Jdu kouknout na Martínka...
16. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Ježíš to je krásné sluníčko a jak cape vedle táty, nááádhera!!!
16. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Maruška je šikovná holka jak by ne že má bý po kom že jo?
Martínek jak by smet šikulka a jak si capká :grinning: až mu táta nestačí :grinning:
Edi nejí nic nic nic už nevím co bych
16. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Martínek na fotkách úžasnej,má krásný kukadla! Super chodíuž i venku, to je borec :slight_smile:
Anippe, na odrážedle se Honzík první měsíc dva bál hodně, tzn. chtěl okamžitě sundat. Teď na něm vydrží sedět 10-30 sekund, než chce sundat,výjimečně se posune o 10cm zpět. Honzík se obecně bojí všech možný houpacích koňů apod., např. v Tescu v dětským koutku je vláček, posadíme ho tam a on chce hned ven.
Campi, jedině hodit to oblečení do těch kontejnerů sběrných anebo co takhle nějakej kojeňák?
Steffi, asi má Kubík těžkou hlavu :sweat_smile:
Rehos, to má Maru zubů asi jako Honzík, ten má 8 vepředu a hodně stoliček, těch 6-7 bych tipla. Chybí mu trojky a u čtyřech nevim, to už jsou stoličky? Mně přijde, že mezi předníma a stoličkama by se možná vešly i dva zuby.
16. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Puzzi Maru má 1,2 dole i nahoře,pak nahoře a dole po jedné 3,pak jsou stoličky,ty má nahoře i dole.Až vyrostou zbývající dvě 3,má celou řadu a už budou chybět jen poslední 4 stoličky vzadu,dvě nahoře a dvě dole,ty by měli růst mezi 20 a 30 měsícem :wink:
16. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Puzzi když nemá Honzík 3,to už má ty úplně zadní stoličky??
16. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Rehos, Honzík má jedničky, dvojky a pak většinou už dvě stoličky za sebou, takže 4ky a 5ky, to jsou asi ty zadní?
16. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Tak to koukám že už má 5,ty by měli růst úplně poslední,tak Maru jede přesně podle plánu :grinning:
16. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Jinak na odrážedle se Maru naučila u kámošky ale my jsme jí k vánocům koupili takovou větší a stabilnější motorku než jsou ty klasické a nedosáhne oběma nožkama takže se odráží jen trošku a druhou nohu má opřenou o to zadní kolo,hlavně když už jede tak ne moc rovně a pak nervačí proč nejede rovně,řidítka zatím nechápe
16. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky

tak to vypadá, že se Lea už dostala z nejhoršího spurtu ťuk ťuk, už kojím bez vysavače :grinning: , včera jsem ho nenápadně v půlce koja vypínala až jsem ho odpo nezapla vůbec a bylo to v pohodě, večer už krásně papala bez kraválu, vykoupali jsme jí, hned usla a spala svých tradičních 6hod., pak kojo, zase hned usla a vzbudila se až ráno, pak zase trochu bekání u koja, ale pohoda, tak snad máme nejhorší za sebou

campi: se obávám, že to co má Ladunka na zimu bude mít Lea se svojí postavou tak na léto, bohužel :grinning:
marti: ahoooj, fajn, že ses ukázala, Martínek už je velikánský a jak krásně ťapká :slight_smile:
puzzi: mě se motá někdy hlava i ted v netěhu, když rychle vstanu z postele třeba, taky mám nízký tlak
Jani: Kubík nemá rád ležení na bříšku? Lea to miluje, kolikrát, když má hysterák, tak jí hodím na břicho a uklidní se, hrozně jí to baví...po chvíli už teda taky začne mrčet, páč má dojem, že nám toho předvedla už dost, tak jí taky musím hned vzít, než dostane atak :slight_smile:
rehos: tjo jak to snášíš, že už je Maru tak velká holka? :slight_smile:

včera jsem venku potkala kámošku, si mi stěžovala, že její holčička má ve 4m 7kg, že je prej macek, tak jsem rozepla Lee fusak a říkám kámošce: koukej, tohle je 7týdnů a 5,5kg :grinning: :grinning: , tak už pak neříkala nic :grinning: ... Dneska jdu Leu zvážit ke svojí bývalé pediatričce, jen tak ze srandy, kolik přibírá, tak jsem zvědavá.
16. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
jéé Terky, ty jsi fakt dobrá, já už se tak těším na jaro a léto, až budem jezdit na brusle a na výlety, už aby to bylo...a s tím odstříkáváním ted nemám šanci, Lea jí nejdýl co dvě hodky, pokud teda nejsme venku a přes noc se mi akorát udělá krásně mlíko
16. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Honzík se naučil otevírat poklop u záchoda, to není dobrý :grinning: Už jsem ho dneska jednou převlíkala.
Rehos, já už několik měsíců vyhlížím u Honzíka trojky a furt nikde a pusa plná stoliček :sweat_smile:
Gucci, tak super, snad je to za váma! Dík za nízkej tlak, že to je i mimo těhu, nojo, prdpříznak :grinning:
Prej jak rehos snáší, že je Maru velká holka :grinning: To mě pobavilo :sweat_smile:
16. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Puzzi a ty 5 rostly bez problémů?

Gucci jak snáším že je Maru velká?Normálně,jsem ráda za její pokroky,jen bych ráda aby už trošku komunikovala ale to si ještě asi počkám,bylo by to jednodušší kdyby už něco říkala ale nic nenadělám,nemůžou dělat všechno najednou,jedno brzy mluví,druhé dřív chodí atd.

Puzzi takže Honzíkovi chybí už jen dva zuby do plného počtu,to je super :wink:
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
puzzi: prodavaji takovy proužky na suchej zip, dela to canpol, nalepi se k zachodu, k prkynku, dite si se suchym zipem neporadi, ale dospělej jo:slight_smile:. Ja na to vcera koukala v dmdrogerii a rikala jsem si: to neni mozny, copak deti oteviraji zachod??? :grinning: . Nebo mozna staci zavirat dvere na WC, ne?

rehos: Maruska je borka, ona pak bude mluvit rovnou a Lada bude jestě ve 2 letech říkat "nána" místo "panenka".

gucci: dobrej pokrok, ty jsi podle myho fakt super matka, klidna, intuitivní, instinkt a ne příručky. Ráda Tě čtu.

Lada má krátky nozicky, mame doma jenom to odrazedlo, co ma Maruska, tam nedosahne, ale jeste mame takovy auto a na tom jezdi spravne a taky jezdila spravne na pidiodrazedle, ktery ma kamaradcina holcicka, co je o 2 mesice starsi. To byla sranda - kamaradka rika: Evicka na tom neumi, couvá.. pak kamaradka telefonovala, ja se nudila, posadila jsem na to Ladu a ta jezdila dopredu po cely predsini. Ale to couvani je prej obvyklý. Však na to mají ještě pár měsíců, natrénujou to doma a venku budou drandit jako o závod.

Anippe: vsimla jsem si, ze mate doma velkej výběr tatrovek.. jsou v nich nejaky rozdily? Asi taky Lade jednu koupime a nevim, jestli se nějak lišej.
16. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
campi já si to nemyslím ale uvidíme :wink:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
jinak vám musím říct jak se Maru velice ráda otužuje,Filip je hysterka když na něj pustíme studenou vodu ale Maru studená voda vůbec nevadí,sama leze do sprcháče a pořád se chce mýt,tuhle mi prala pračka a jak vypouštěla tu ledovou vodu Marunka seděla přímo pod tím proudem vody a smála se,je prdlá a hlavně přesnej opak Filipa,on je holka a ona bude kluk :grinning:
16. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Anipe, na té motorce couvá a točí volantem ani neví kam a pak se diví, že to nejede jak by chtěl a ještě dozadu. To by jim klukům měla Ladunka vysvětlit, že se jezdí dopředu. :wink: Nejradši má, když ho tlačíme.
Campi, to s tím záchodem mi připomíná, že v něm skončili už i nějaké hračky a celý toaleťák. Začal sahat rukou až do té vody a tak jediná šance je opravdu zavírat dveře na WC.
Gucci, tak snad už to bude dobrý s tím kojením, jsem zvědavá na vaše dnešní míry :wink:
Dnes v noci od 4 do 4.50 mluvil asi japonsky..........to je fakt vypravěč, ale ani jedno slovo česky :grinning:
16. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Rehos, Honzíkovi chybí všechny 4 trojky a ty stoličky nemá asi všude po dvou, nevim, blbě se to zkoumá. Chybí mu 4-6 zubů do 20ti.
Zuby obecně snáší Honzík dobře, akorát když mu začaly stoličky, tak měl 3 dny horečky, nejspíš to bylo z těch zubů.Jinak možná v nocích, kdy mu rostou, se víc budí, ale nedokážu to posoudit, on spí vždy pár dní líp, pár hůř, někdy je vzhůru hodinu, ale třeba veselej, někdy brečí, ale může to být sen, já tohle nedokážu posoudit,co je ze zubů a co ne. Slintání taky těžko říct, Honzík slintal od 3M hrozně moc furt každej den do roka,přitom první zub až v 8M. Teď poslední měsíce už neslintá. Zubní stolice snad nikdy neměl.
Já se taky už moc těším na mluvení Honzíka, dneska venku říkal párkrát TAM a ukazoval, tak že by?
Campi, dobrej tip na přilepení prkýnka, ale spíš budu zavírat asi dvečer do koupelny, i kdy je tam i zdroj zábavy...
Ladunka je šikula s odrážedlem, ty bláho, ještě nechodí a už frčí na odrážedle, no to čumím, je šikula!
Rehos, Maru a studená voda :grinning:
Marti, u nás záchod to samý, občas tam Honzík něco hodí, ale spíš ho víc láká to strkání rukou do vody. Japonština v noci :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj,jak se vám všem daří?
Puzzi,ještě 2 týdny a máš kontorlu,viď?
mě je dneska pěkně zle,žaludek na vodě :unamused:
zapoměla jsem vám napsat story z minulého čtvrtku z poradny :rolling_eyes:
dr.mě volal,tak jsem šla dovnitř,zeptal se mě,jak se cítím,v duchu jsem si říkala,den předtím mi dělal utz,tak co by se asi za noc změnilo,no nic,říkám,že dobře,pak se mě zeptal,jestli cítím pohyby,to jsem se pousmála a řekla,že ne a on mi řekl,jakto?že by to už mělo být znát,říkám,že teda nic nepozoruju,že mi to příjde brzo,jenže mi řekl,že jaký brzo,tak jsem si měla lehnout na lůžko a on vzal takový přístroj,asi na ozvy nebo co,koukal na to a pak řekl,že je to divný,pak mě prohmatal přes břicho dělohu a řekl,že je nějak malá,že by už měla být větší,ptám se,jestli je něco špatně a on mi řekl,že jdem na ultrazvuk,že se mu tam něco nezdá,to už m šly slzy do očí,říkám si,kurňa,včera všechno v pořádku a za noc se něco stalo,no nic,šla jsem na utz,dělal ho přes břicho,ukazoval mi prcka,že srdíčko bije,krásně tam hopík hajak,jen tak se pohupoval :slight_smile:,no a on dodal,že je divná ta velikost,že se mu to vůbec nelíbí,že by to mělo být daleko větší,řekla jsem mu,že včera mi říkal,že to je všechno v pořádku,podíval se na mě takovým pohledem a řekl,včera?????já říkám,ano,včera jsem tu byla na utz a on se podíval do karty a řekl,vy nejste paní blablabla a já říkám ne,pak se chytil za hlavu a řekl,pane bože,já mám před sebou jinou kartu a že ta paní,co jsem měla být jako já měla být ve 25.týdnu,proto mu bylo divný,že necítím pohyby a že to je na utz malý,tak jsem si ulevila,znova se zeptala,jesti u mě je vše v pořádku,tak řekl,že v tomhle případě ano,ale vyděsil mě jak blázen,chtělo se mi brečet
vyděsil mě,tak se ani nedivím,že tam hopík tak klidně ležel,asi jsem ho tím vyděšením ztlumila :grinning: ,hopíčka našeho malýho :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
campi máme dvě stejný tatrovky a potom jednu malou,takže výběr není a nedokážu posoudit, jednu jsme teda odvezli k našim na zahradu

že dítě neumí přijít co se suchým zipem? :grinning:
ale u nás je to jedno, Alexe zajímá především záchodová štětka a voda v té nádobce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: záchod, koupelna se musí zavírat. Navíc on se mi schovává, sedne si za záchod, pod umyvadlo, pod sušák s prádlem a čeká až ho najdu. Jeden den jsem měla pocit že se snaží dosáhnout na kliku od vchodových dveří!!! už přišel např.na to jak se pouští páková baterie, strašně rád šplhá nahoru, jenom čekám kdy ho napadne, že si může něco dotáhnout k posteli a vylézt tak až na parapet :confounded:
16. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Leni, chtěla bych napsat, že doktor je magor, ale na druhou stranu se každej může splést, i když... Snad už si bude dávat pozor, do čích karet kouká! Ale vyděsil tě teda slušně. :angry:
16. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
no příště už tam bude moje dr.,měl záskok,tak snad už tam příště nebude a půjde si děsit jinam :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Leni, ty voe. Tak to bych se asi pos*. Ke všemu by doktor mohl poznat ženskou ve 25tt a 14tt. :confused:
16. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Honzíka právě baví otevírat a zavírat dveře do koupelny (samozřejmě ne za kliku, nesmí se mu to zacvaknout), když mu je zavřu, bude asi kňučet, ale bude si muset zvyknout, do záchoda prostě sahat nemůže. Do dneška stačilo zavřít poklop.
Anippe, Alex je dobrej koumák a ty schovky mě fascinujou!
Leni, je to fakt divný, že doktorovi není divný, že máš v břiše živý a zdravý plod o 11tt menší, to snad ani není možný.
16. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Lenko a proč si byla hned druhý den po sobě na utz?Pokud si tam byla den předtím nemůžu věřit že by si tě ze dne předtím nepamatoval a ještě si myslel že si ve 25 týdnu,to je nějaká blbost :astonished:
16. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
pane bože co to je za debilinu
16. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.