• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
A nepsala si minulý týden že už těhu průkajdu máš Lenko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
no vždyť tu jsem dostala ve čtvrtek v poradně
16. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
jenže když mě dr.volal,tak jsem jí ještě neměla vystavenou,zavolal mě dřív,než mě sestry vypsaly průkazku,proto,když mě zavolal,tak jsem jí ještě neměla
16. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
aha,nějak mi to všechno splývá,nejsem tu tak často :wink:
kapišto? :grinning:
ale pamatuju si dobře že si poradnu měla mít až 4.3?
16. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Leňo tak co máš vlastně nějak mám hokej v tom na čem jsi vlastně byla v ten čtvrtek a na co jdeš 4.3 :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak že nervy byly zachované tak dobrý ještě že tak
16. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
co máš s rukou Leni,to vůbec nic nevím :unamused:
16. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
No ale teď byla Lenča v poradně 11.2.! Další má 4.3.
Rehos, Lenča se snažila přesklít tuším okno. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: A použila k tomu vlastní ruku, bylo to někdy před vánoci.
16. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
10.2 jsem byla na utz po měsíci a jen čtvrtky máme poradny,takže ve čtvrtek jsem šla do poradny pro těhu průkazku,na vážení atd, a 4.3 mám další poradnu a budou dělat testy vývojových vad

Mel, :grinning: ,ty to vždy tak hezky podáš :grinning: :grinning:
jj,tak nějak,přesklívat okno vlastní rukou :grinning: ,ááále,prostrčit ruku skrz okno umí málokdo,no a já bohužel ne :grinning: :grinning: :unamused: a stalo se mi to koncem října,přeřezala jsem si šlachy :confounded:
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
to víš,chtěla jsem se vyhnout vánočnímu pečení,ale nakonec jsem ho stihla :grinning:
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Pudly,nervy byly porušené z vrchu,ty spravili,naštěstí se to spravilo,jsem ráda,že šlachy fungují,na to,jak to vypadalo je to dnes už paráda
16. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Leni, těším se na 14tt, vidím na tvý fotce, že to už pěkný bříško vidět :wink:
Takže ruku máš už téměř jako dřív?
16. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
už jsem měla sedět na kávě a místo toho čekám kdy se sluníčko probudí :angry: proč když potřebuju aby spal, nespí?

kolem 20tt je velkej utz žejo? nevíte jak se mu říká? já jsem to už zapoměla :sweat_smile:
16. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
anippe,jak se mu říká? říká se mu veký ultrazvuk ve 20.týdnu těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
ono se mu nějak říká jo?
16. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
já právě nevím :grinning: asi bude mít to vyšetření nějakej název, ne?
jsem úplně vygumlá, já si nemůžu vzpomenout ani na to centrum kde jsem na tom byla
16. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
anippe,ty myslíš ten screening?
16. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Týjo přeřezané šlachy :confused: při mytí okna jo?tak to jsem ještě neslyšela,ty máš samý zajímavý věci,u nás na oddělení pacineti s přeřezanýma šlachama sice leželi ale vždycky je tím sklem nebo oknem někdo prohodil nebo jím proskočili :unamused: tak tos ležela i ve špitále na operaci,žádná slast,snad si ty nešťastné příhody vybereš než se ti to narodí :wink:
16. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Rehos,mě nikdo neprohodil ani jsem neproskočila :grinning:
ale máme ještě ty starý okna,že stačí víc bouchnout a jsou vysklený,jsou strašně slabý tabule a v jednom místě to bylo napraský,takže stačilo víc zabrat a už to bylo,v nemocnici jsem neležela,dělali mi to ambulantně,měla jsem to do véčka u malíčku přes hranu dolů ke kloubu,ale jak říkám,už je to ok :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
no vysklení chápu ale aby z toho byly přeřezané šlachy a ještě že ti to dělali ambulantně tak to jsem v životě neslyšela,kdyby to bylo jak si psala musela bys na operaci,to se ambulantně opravdu nedělá takže v tomhle jsem fakt střízlivá :wink: no ale hlavně že je ruka ok :wink:
16. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Rehos,ambulantně myslím,že jsem tam neležela,byla jsem 40 minut na sále,ale pak mě pustili domů,prosímtě,já asi vím,jak jsem to měla a neměla
16. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Leni kdybych nedělala ve špitále asi bych ti to taky věřila ale takhle nemůžu promiň,s tímhle se prostě musí ve špitále poležet a ne že tě po celkové narkoze pustí domů a ještě ti to dají do sádry,to je naprostá blbost,už nebudu otravovat vzduch..
16. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
já jsem nebyla v celkové narkoze,tyhle chytrolíny fakt miluju :angry:
nevíš,jak jsem to měla,tak sorry,ale nebuď chytrá!!!!!!!!!!už fakt budu hnusná,protože tohle nesnáším
16. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
pokud děláš v nemocnici,tak bys tohle měla asi znát
Každé podezření nebo prokázané přerušení šlachy by mělo být vyšetřeno chirurgem. A to bez zbytečného odkladu. Šlachová poranění by měla být ošetřena do 12.-24. hodin po úrazu,poranění šlach je možné často ošetřit v místním umrtvení ambulantně.
16. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
16. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky

hlásím pro MEL míry Ley do tabulky 6týdnů: 5450g a 57cm

dneska jsem jí byla u dr. vážit a za 12 přibrala "jen" 350g, tak snad je všechno OK
16. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Klidně buď hnusná když máš potřebu,já něco snesu a nemyslím si že jsem chytrá jen mám zkušenosti tak promiň ale nemůžu poslouchat bláboly nebo se ještě dozvíme že ti to dělali bez umrtvení apod.
opravdu už víc nebudu narušovat klid v téhle diskuzi,já zase nemám ráda lidi co se snaží být zajímavými za každou cenu takže se tu mějte fajn :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
jinak u nás měl vysavač opět šichtu :grinning: , ale jen ze začátku koja...Lea spala celé dopo a můj táta jí ted vozí v koši a myslí si, že jí uspí :grinning: HAHAHA :grinning: ... tjo on jí fakt uspal :grinning:.... aha, přestal vozit a už vidím trčet ruku a nohu :grinning:

puzzi: to je prdel s tím poklopem na WC, to by mě taky nenapadlo, že to děti umí
16. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.