• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni: ježiši ted to čtu z té poradny, to je masakr motorovou pilou teda, chápu, žes musela být úplně hotová, ještě že to dobře dopadlo
campi: taky chci pro Leu tatrovku, bude mít ještě po mě takové šlapací autíčko, kovové s koženkovým sedátkem :sunglasses:
16. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Rehos,už jsi fakt trapná !!!!!!!!!!!!!!!!
se radši na nic neptej,když pak děláš chytrolínu,ty blábolíš,si pořádně nejdřív přečti,co se stalo a co mi dělali a pak spouštěj chytrý kecy
16. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Gucci,jo s koženkovým sedátkem jo? pane jo :grinning: ,to bude drandit :slight_smile:
mě se líbí ty šlapací tříkolky na té tyči
16. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Já bych si nedovolila někomu podstatně staršímu než jsem já říkat že je trapnej apod. to prostě vypovídá o tom co si o tobě myslím a tím KONČíM!
16. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
NÁPODOBNĚ
16. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj holky, tady se to dnes zase rozjelo :grinning:
Leo já myslím že je to ok, Vojta někdy přibral i míň ale jinak má krásné míry :slight_smile:
tak jsme se byli dívat na ten domeček a ... tak vyfocené je to krásně, naživo je to takové malinké, kuchyňka úplně mini, pak menší obyvák a pokoj, ten je teda větší...podlahy jsou špatné, musí se udělat nová v kuchyni, tam se zvedají kachle, v obyváku a v tom pokoji jsou dřevěné prkna...zahradu jsme neviděli, přes sníh nejde otevřít brána, ale prý je fakt velikáCo se týká vybavený, tak v pokoji jsou nové nedodělané vestavěné skříně, ty vypadjí dobře, linka v kuchyni je dělaná na míru, ale majitelka ji nezahrnuje do kupní ceny, takže jedině doplatit, moc nechápu na co by jí byla když je dělaná na míru...i přes to všechno mě se to líbilo a vzala bych to, ale m. do toho moc žhavý není. K bydlení to je, jen tam není úplně rozvedené topení, jsou tam vafky které vytopí kuchyň a obyvák, v tom pokoji topí přímotopem, ale šlo by to řešit krbem všechno
m. mi slíbil, že si to do zítřka promyslí
16. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
jo a Vojta má dnes 11 měsíců :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
to je náhoda, protože my jsme se teď taky byli podívat na bydlení, pro změnu na byt, který je hned naproti našemu paneláku, koukáme si do oken, ale má 98m a terasu 27m s krásným výhledem na Břevnov, Petřín a Žizkov, což je můj sen. Práce je tam teda jak na kostele, z toho teda mám hrůzu, sotva jsme dodělali tenhle byt, tak další rekonstrukce, ale sem se brzo nevejdem.
Rio: a když byste dali Vojtíška do toho pokoje, tak budete spát v obýváku?
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Terkytko zatím asi ano, dali bysme do obyváku nějakou pohodlnou rozkládací sedačku a spali tam, stejne ložnici jinak nevyužíváme, Vojta by měl pokojíček, navíc půda je trochu nachystaná na další pokoj, takže by se to pak zvětšilo a byla by i ložnice
a budete to brát?
16. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ještě rozmýšlíme, hlavně jsme tam vzali dneska tátu, něco by nám přispěl, tak se to musí líbit i jemu, zatím se rozhoduje. V praze se musí koukat hlavně na lokalitu a dostupnost, samotnej byt nás úplně neuchvátil, je tam fakt hodně práce.
Tak to jo, když ještě můžete stavět na půdě. To může mít i každý dítě svůj pokojíček :dizzy_face: To se nám asi nepoštěstí :unamused:
16. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
tam je obrovský pozemek a půda veliká, takže možnosti určitě jsou, ale taky hodně práce
16. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Vše nej Vojtíškovi k 11ti měsíčninám.
Terkytko, teda zrekonstruovat jeden byt a jít rekonstruovat druhej. . . Nevím zda bych na to měla sílu. :confused:
16. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Já taky sílu nemám, ale tenhle náš byt bychom prodali až po rekonstrukci toho druhého, takže by se mě to tolik netýkalo :wink: Sranda je, že jsem přežila i půlroční rekonstrukci a zateplení celýho paneláku a v tom druhým baráku nejsou ještě vyměněný okna. Ale zase je to za skvělou cenu.
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Haha, tak ctu, ze nejsem jedina, kdo ma pocit, ze si z nas nekdo pod prezdivkou l26 obcas dela peknou pr.el. :grinning: . No, nic proti..

Ty jo, Vojtiskovi uz za mesic bude rok!!! Preju mu (a Rioko), aby si ten poslední měsíc v první roce hezky užil a naučil se spoustu věcí a nemoci už mu daly pokoj.

F. má strevni virozu, tak znicenyho jsem ho snad jeste nevidela. Doufame, ze on to chytil od Lady a ze to neni neco novýho, cím se můze nakazit Lada. Pry ho desne boli zaludek, jestli tak bolel Ladunku, kdyz zvracela, tak fakt chudák, když to porazí i chlapa.

terkytko: i tak to zní moc hezky - polohou a rozměry, snad Vam tata prispeje
16. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
campi nejsi jediná ani Ty ani Rehos :wink:
díky za přání, já pořád nechápu že mu už bude brzy rok, ale je vidět že dělá fakt pokroky každý den, strašně rád žertuje -třeba si prdne a strašně se tomu chechtá, nebo leze kam nemá a kouká jestli ho sleduji, když vidí že jo tak se zasměje, zrychlí a čeká kdy ho chytím a dám s tama pryč a jede se nanovo :grinning: je to miláček, pořád by se mazlil a pusinkoval
myslím že F. to chytil od Ladunky, Vojta taky nakazil mě i m.
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Shodou okolnosti predvadela dneska Lada mymu tatovi, jak jezdi na odrazedle. Jak jsem psala, je to ctyrkolák, takze určo stabilnejsi nez motorka, ale i na male motorce jezdi dopredu.. A došla k názoru, že je to auto, i kdyz je to spis lokomotiva.

http://www.youtube.com/my_videos
Je to stejny prihlasovaci jmeno i heslo jako jsem vam posilala do IP kdysi.

Jo, prdění, to je super zvuk. Lada zaprdí na pusu a strašně se směje, kdyz zaslechne nás :dizzy_face:. No, clovek je zvyklej, ze neregistrujou, ale registrujou.. Dneska rozšířila svou slovni zasobu o treti vyznam pro "bibi". F. se sprchoval, Lada na nej koukala a ukazovala.. Tak rikal: "ty nemas bimbase". A ona zacala kricet "bibi" a desne se tomu smala.
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
campi napiš mi to prosím do IP znovu jo? díky
16. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Campi, Ladunka a bibi na bimbase mě hrozně moc pobavilo, to je kecálistka vtipná, musíš nás zásobovat podobnýma hlodama, jo? :slight_smile:
Rio, to jsem zvědavá, jak se rozhodnete s baráčkem. Já u vybírání vždy měla tendence všechno brát, já jsem nadchnouvací typ (nebo jak to nazvat), ale dobrý, že s náma jezdil můj táta a ten hlavně mě vždy držel při zemi. To, co píšeš, nezní nijak hrozně, to chce fakt posoudit pocitově, zda by nebylo něco lepšího v podobný ceně a tak.
Campi, chudák F., snad bude brzo ok!
Rio, za měsíc narozky, hustýýýý!
16. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Campi, tak jediná Lada pochopila, že se jezdí dopředu :slight_smile: je to chytrá hlavička. Napiš mi prosím taky heslo, dík.
16. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
campi Ladunka je borka jak drandí, my chceme taky nižší autíčko pro Vojtu
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Skvělý video, Campi, jak tam Lada morduje toho psa :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
rio: to je vlastne vetsi auticko (teda lokomotiva), treba kamaradcina holcicka ma takovy uplne prtavy, takze sice v tomhle veku na jezdeni lepsi, ale do budoucna.. Bohuzel mame tak polovicni pokojik nez Honzik, takze to nemuze ani moc rozjet. Todle auto muzu fakt doporucit, vozí ho jako chodítko, pak jsou tam různý páčky, za ty tahá a je tam uloznej prostor, kam si schovava veci. Fakt si s nim vyhraje. Ale na ven je urco nejlepsi klasicka motorka.
16. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
hej, Marti, ona se s nim mazli :grinning:. Po Vanocich ho vsude tahala s sebou, ted uz ji nebere, obcas si na nej lehne, ale pred tim s ni byl vsude.
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Campi, Ladunka je zlatíčko, na tom videu na motorce je super, jak se usmívá, ježiši, ta je fakt k pomazlíkování :dizzy_face:
A se psem :slight_smile: Tyjo, my už máme tak velký děti, to už nejsou miminčí výrazy!
Co ta tvoje kámoška a její holčička s ledvinama, jak byla v nemocnici? Už je to dobrý?
Campi, nepřidávej si s pokojíkem, to máte menší než poloviční :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
Honzík dostal k vánocům obřího medvěda a moc se mu líbí, ale takovýhle mazlení jako Ladunka ani náhodou, většinou ho ignoruje. Akorát když já toho medvěda vezmu a na Honzíka, tak se směje. Čekala jsem větší úspěch,nojono :grinning: Na piškoty se směje víc :grinning:
U Honzíka teď vedou knížky, jak jsme dole, tak většinu času nosí knížky, ať mu čtu. Je to fajn a v 99% vyhovuji,to se musí podporovat, ale čeho je moc:sweat_smile: Někdy uvažuju, že ty knížky na hodinu schovám, aby je furt nenosil :grinning: DObrý je jít do pracovny, já si sednu na chviličku k PC a Honzík tam má klavír a pár autíček nebo mi šlohne tužku ze stolu a kreslí po podlaze (snadno se to umeje), no a nebo jde do koupelny a to ode dneška problém, žeáno.
Občas vařím a u toho mu čtu, na zemi mu obracím knížku, umím to už nazpaměť a v mezičase rychle krájím a míchám:sweat_smile:
16. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
To nižší auto je určitě pro začátek lepší, Martík dosáhne ze svý motorky na zem jen když má nohy těsně u motorky a pak se mu ty nohy dostávaj furt po kola. Tahle lokomotiva se mi fakt líbí, podobnou máme u nás na dětským hřišti, ale ta už je totálně zničená.
16. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
puzzi: Sonka si fakt uzila. Byly tam tyden. Nejdriv neklesala vubec horecka, zabraly az treti ATB, pak zacala holcicka zvracet, druhej den Sona prujem a desne blbe, jeji pritel jim vezl věci a po ceste zvracel - chytli strevni virozu vsichni tri! Peklo, holcicka porad brecela, Sona odbihala na zachod.. Ted snad uz dobry, dneska je pustili. Pujdou jeste na nejaky vysetreni, aby se zjistilo, jestli to nemelo nejakou pricinu v ledvinach.

Mas pravdu, k Honzikovi by se vesly 4 Ladiny pokojíky..

A fakt paráda, jak ty děti vyrostly a jaká je to změna.
16. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
no právě si říkám že ta normální motorka je horší na stabilitu než ty autíčka co mají 4 kola, tak uvidíme co koupíme
puzzi to s piškotama mě rozesmálo, ale super s knížkama, Vojtík taky začíná ale on je chce pořád spíš ohlodávat mx. opusinkuje zvířátka :grinning:
16. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Campi, chudák Soňa, muselo to být hodně psychicky i fyzicky vyčerpávající. Takže s ledvinama to snad bude dobrý, to je dobře!
Těším se, až uvidím zase Ladunku naživo i tebe!
Marti, tebe bych taky ráda zas někdy viděla, co ty na nějakej sraz, nechceš přijet do plzně? Nebo dojedu někdy v březnu někam do prahy, musíme něco naplánovat.
Pak taky Kubíka jsem ještě neviděla a Leu, Gucci, kdybys někdy byla v Pze a chtěla by ses srazit, dej vědět, já přijedu kdykoli kamkoli, no to né, ale už jsem se s vícero z vás dlouho neviděla a to je škoda.
16. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jezis, chudák holčička i s mamkou.
Holky, když něco děláte na PC, tak vás děti nechaj a nedrápaj se k vám a v klidu si hrajou, jo? Já teda PC vůbec nemůžu pustit, když je M. vzhůru.
16. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.