• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi:dík. hele, ty jsi teda ale, na den matek to si nezapomeneš, ale na den dětí,to jo!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak už jsem klidnější,ale strašně se těším ve středu nebo čtvrtek na utz až budu vědět kolk zase přibrali. :dizzy_face:
Rio:to je blbý s kočárem :angry: Hele a v tom krámu nenabízejí půjčit náhradní? Leckde to dělají. A to budete čekat měsíc na vyřízení reklamace, nebo to nějak uspíší?
Ty jo, dneska už je tu od rána třetí vrtulník :frowning2:
Tak i když asi budu za velkou ostudu, tak poslední co bych doma chtěla je zvíře. Páč jsme pořád pryč a nechtělo by se mi kvůli zvířátku omezovat. Takže jenom doufám, že nás k tomu parchantíci nikdy neukecají, páč by to 100% dopadlo tak, že bych ráno před prací chodila se psem,zatím co smradi by ještě spali. :grinning:
1. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Riuš, jak už jsem kdysi psala: dva dny na úklid seru a další den se z toho málem poseru :grinning:
Jdu kuknout na foto
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Jé, Rio úplně vidím jak to musí vypadat směsně,když V. dopase a padne na tlamičku :grinning: Je to fakt pěknej kluk. :dizzy_face:
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Riuš, fotky super! :dizzy_face: s Alexem-malej a velkej :grinning:
1. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
tetes legrační to je, on je vůbec poslední dobou srandovní :slight_smile:
tak pořídíš dětem křečka ty venčit nemusíš :grinning: :wink:
lao tak to jsme na tom podobně ale já se z toho neposeru ani za ty dva dny :grinning:
1. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
lao proti Alexovi je malý ale jinak je sice drobný ale dlouhý, má 61 cm což je dost - měl 48 před 11 týdny :slight_smile: bude po tátovi, hubený a dlouhý asi - ještě že ne po mámě, malý a tlustý :grinning:
1. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
se picnu on už spí skoro 3 hodiny, to se ještě přes den nestalo - asi se potřeboval pořádně vykadit nebo já nevím co, kdyby to tak bylo každý den, to by bylo žůžo :dizzy_face:
1. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Rio, ty jsi prdlá :grinning:
1. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
jo tetes kočáry tam nepůjčují a opravdí to snad dřív, říkali že na tu reklamaci mají prostě měsíc ale že se máme zeptat za 14 dní
lao já jsem upřímná :grinning:
1. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
rio, vojtí je teda roztomilej :slight_smile: a super že se pěkně vy... :slight_smile: asi se m fakt dobře spí.. hele s tou ostavou dítěte to máme stejně :grinning: taky jsem ráda, že bude malá snad po M. dlouhá a hubená :grinning:
1. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
kay aby nás ještě nepřekvapily, ale snad ne, Vojta se tak zatím jeví ale po tom UM může víc přibírat, zatím se ale i s ním drží na dolní hranici - ale teď se s tím jiným Nutrilonem pěkně rozjedl, kldině dá i 150 - ale zase někdy jen 100 tak za den má asi kolik má mít - super je, že se budí už třetí noc až kolem 3.30 a to spí do 21 hodin
1. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
rio, no tak to závidím :slight_smile: já Stelu uspím, kolem půlnoci, kolem druhé krmení pak kolem 4h a tak dál až do cca 10h, kdy vstaneme a přendám ji do postýlky v kuchyni.. ale je fakt že přes den spí třeba i 3 hodiny v kuse..
Ale vím, že sito zasloužíš, že s Vojtíkem bylo trápení, takže trochu spánkui navíc ti jen a jen přeju :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
kay no však jsem to měla stejně a navíc nespal ani přes den, ale už je mi jasné že mu nestačilo moje mlíko a měl hlad, když má plné bříško tak spinká hezky - a teď ho asi ani nebolí - ten Nutrilon je i na prdíky ... ale ono se Ti to taky zlepší, po tom 2 měsíci uvidíš, to chce vydržet, já jsem byla taky totálně vyřízená, teď se i najím a podobně
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Rio, to je paráda, že už se Vojtík může pořádně vykadit, asi se mu hodně ulevilo, že tak pěkně spí.
Martínek dnes v noci spal 10hodin v kuse. To je jeho osobní rekord. Jsem ho kontrolovala, jestli je v pořádku, že nechtěl ani pít. A dnes má dobrou náladu.
Tetes, tak snad už bude všechno v pořádku, teď tě budou více sledovat a těch pár týdnů už to zvládnete.
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Mili, tak to je dobře, že je to s autí relativně v pohodě :wink: . Aha, takže H. má dovolenou, to je dobře, já ji taky měla, když jsme si domů přivezli Pompíka. :slight_smile:
Teksas- Olík vypadá moc spokojeně :wink:.
Teri- tak to jsme na tom stejně, já je taky ty boxy nikdy nedostala dvojnásobně, vždycky po jednom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je dobře, že už je fajn, ale dávej na sebe moc pozor. Je super, že máš teď každý den monitor. A to že to berou jako první ataku je sice blbé, ale ty čtyři týdny už určo zvládnete. :wink:
Rio- bobeček, takže mu to vlastně řezali zbytečně :frowning2: . Jinak gratulace ke kakání :slight_smile: . A s kočárem je to blbé, snad to rychle opraví :unamused: . Jinak já ležím a fakt chodím jen na záchod a zpátky. Akorát už mi z toho začíná hrabat. Jsem tady celý den sama, babi přijde s obědem jen na chvíli a pak zase jde a H. se vrací až pozdě večer. :confounded: No ale aspoň tady mám noťas, knížky a TV a jídlo u postele na celý den :grinning: .
Teri- v OVA vrtulník přistával min. 6x denně, vždycky mi běhal mráz po zádech.
Martínek spal 10 h vkuse :astonished:, co jsi mu Marti dala, dudel s rumem :grinning:??
1. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Pajdi, no on včera přes den spal jen 2x40minut, tak byl asi urvanej.
Teri,Oliver je takovej srandovní, vypadá jako pěknej rošťák :grinning:
1. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Tak jsem zpět... Vše OK, ale můj zubař navrhuje rovnátka a předělat jedničky - mý nervy! :confounded: No, do října si to musím rozmyslet. :sweat_smile:
Rio, a tu bulku mu nějak lokálně znecitlivý, nebo jak to dělají? To je hrůza, chudák malej!
To je drsný s tím kočárem! :unamused:
Tek, ty afty nevím. Ale myslím, že jsou taky virový.
My máme želvu, ale to je takový zvíře na prd... S tím se nepomazlíš. :sweat_smile:
Lao, co si to jako o mě myslíš??? Já mám ráda zvířata, měla jsem kočku a jako dítě psa.
Anip, mně nevadí ani ještěrky... Ale co s tím? :sweat_smile:
Kay, já bych to určitě riskla - jestli má 2900 n. 3010 je podle mě jedno. :slight_smile:
Oni alergirují i ti naháči - už jsem se informovala.
Při vkládání do šátku řvala M. taky, ale tak za min. už se jí tam líbilo.
Zbytek dočtu snad večer...
1. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Evi budeme prodávat agamu kočičinskou, s tou se dá pomazlit..ale ne jako se psem :grinning: . Ale tu první jsem si ochočila tak, že se mnou ležela v posteli a když třeba manža vařil, tak si jí posadil na ubrousek na linku a ona seděla a koukala :grinning: .
Rio, tak super že malej už pěkně kaká, to jsou super zprávy,jen nechápu proč mu řezali tu bouličku, když to bylo zbytečné :frowning2: .
Marti, čéče ty si uvařila Martínkovi odvar z makovic nééééé :grinning: .
1. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak jsem vas docetla a prohlidla u Rio fotecky..
Milu to je fajn, ze autiku nebylo nic moc...
Tetesko to je prima, ze se to uklidnilo a hlavne, ze ses i ty uklidnila diky monitorum. Taky jsem zvedava, kolik dvojky pribraly :wink:
Evi rovnatka mi zubarka naposled navrhla, tak jsem ji rekla, ze si to musim rozmyslet :grinning: Ale vuubec se mi do toho nechce :wink:
Rio gratulace k pohodovemu kakani, jen tak dal. A fotecky super. Je legracni jak pase a nepase :wink:

Jinak rekonstrukce pokracuje dobre, mame vybourano a vyzdeno. Ale do Prahy pojedu asi az ve stredu, protoze neni voda a zachod a to ja musim mit :wink: Ale jinak jsou prej delnici moooc sikovny :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Jo a mama mi dneska koupila super tehu kalhoty :wink:
1. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
marti to poznas je to peknej lump :slight_smile:))) akorat jsi neodsouhlasila obed holka ...koukejte si rict pac pak nebude mit co jist !!!! :slight_smile:))
ne rovnatka ..chuderooo proto asi zase nepujdu nikam
kay kdyz rve zkus ji houpat a mluvit na ni a zaroven ji do nej vkladat....tak to delam i ja kdyz se vzteka ale jak je vevnitr tak je klid
jeee to je hezky milu :slight_smile:))kocicnska jak je sikovna
rio je krasnej vojtulak fakt nadherny mimi
no tak super steff koukej hodit do alba..
ja si vcera poridila dvoje dziny a tri tilka ze 1500 tka jsem mela radost
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
V Plzni vše vyřízeno, mám Honzíka v pase (na počkání) a MD na dva roky zařízená. Evi, dík za info, že je to v Martinský. celkem tři papíry, jeden potvrdit v práci a dva vyplnit, nevim, jestli je máš?
Rio, Vojtík je dle fotek fakt dlouhej hubeňour, hezký fotky :wink: A super s kaděním:grinning:
Marti, 10 hodin v noci boží!
Tetes, každý den monitor je dobrý, sice škoda že to byla 1. ataka, ale budou dvojky pod kontrolou a snad ti to dodá trochu klidu.
Pajdi, už seš krásnej 16tt, ta půlka dvacítka se blíží. Aspoň že jsi doma, ale je to určitě na hlavu pořád ležet, to věřím.
Evi, mně nepřijde, že máš křivý jedničky, rovnátka, jo?
Já bych řekla to co Lao, že Eva a zvířata moc ne :sweat_smile:
Kay, já bych se Stelinkou na tu akci taky šla, už je "velká" :slight_smile:
Steffi, a kde ty kalhoty? Super máma :wink:
Tek, super nákupy!
1. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky normálka my už máme novej záchod a normálně splachujeme...no já si připadám jak Alenka v říší divů :grinning: .
No ale už jen do pátku a hotovson.... teda bez stropu a dvěří se s tím strašně crcaj ty výrobny :grinning: :grinning: :grinning: .

Jdu konečně kouknout na fotky malejch :dizzy_face: .
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tek, to šátkování je hezounký je u tebe jak malej klokánek v kapse :dizzy_face: .
Rio teda Vojtíšek je dloouhej a krásnej a okatej a dobrý je pasu a pasu a už nepasu :grinning: .
No holky všechny dětičky se vám povedly :dizzy_face: .
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
marti:ty jo, to je M. spánkovej rekordman, paráda. :slight_smile:
Rio:snad ten kočár opraví co nejdřív, tohle je vážně vopruz :angry: chudák Vojta,takhle strašně trpí při řezání :frowning2:
Mílo:u vás je to trochu zvěřinec,co? :confused:
Evi:já rovnátka chtěla, jenže s mojí kazivostí zubů mi je nakonec nedoporučovali, že jsou napevno a jak by ty zuby za rok pod tím vypaday, prý to zvyšuje kazivost. Tak jsem to vzdala a jsem křivozubka. :confounded:
Steff:prosím tě klidně můžeš nadávat na dělníky, aby jsi tu kvůli mě nemusela jenom chválit :sweat_smile: Ale ten Jarda je prý moc šikovnej, jsem se ptala, kdo tam bude. Jo, a má asi tak 14-ti denní miminko :dizzy_face: Tak se ho můžeš zeptat jak se mu v noci spí? :grinning: P. se ho ptal a málem dostal přes držku :grinning: :grinning:
Já už jsem si dlouho nekoupila vůůůůůbec nic, si to vynahradím, jen co tady z toho lochu vylezu. :sweat_smile:
Mílo, jééééé předsedo voni maj záchody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já se dneska ráno vážila na poradnu a táááálk strašně se stydím, holky já už mám nahoře 16 kilo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Milu, vy máte záchod? Teda to je pokrok, 4. tisíciletí skoro! :grinning:
Tetes, co blbneš, 16 kilo a 32tt pohoda, ne? Budeš ve finále cca na dvaceti, s dvojčatama super! Já přibrala 17 kg s jedním :sweat_smile:
Dneska jsem volala na gyndu, že nebudu brát antiko, jsem zapřela, že ty dvě plata jsem ztratila. Jsem se ptala, jestli než začneme se snažením, mám přijít na kontrolu, tak nemusim, prej po císaři určitě neotěhotnět do půl roku, tzn. to máme splněno a někdy cca v 9 měsících nebo spíš roce Honzíka můžeme klidně začít. A v lednu prevence. To je nezvyk, 2008 gynda min. 1x za měsíc a teď zas 1x za rok :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tetesko ja jen predavam info od L., ja to z OVA nemuzu moc posoudit. Ale prej strasne precizni a sikovny! Jsem ti a P. moc vdecna, to byla moje nejhorsi nocni mura...
No a na to, jak se mu spi se teda uz ptat nemusim, staci mi to takhle tlumocene :slight_smile:
Milu gratulace k funkcnimu zachodu :wink:
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Puzzi tak gratulace k povoleni se zacit snazit :grinning: At to jde jako po masle :wink:
1. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Steffi, no teď ještě ne, radši ještě pár měsíců počkat. I když my jsme hrozný a pozor si moc nedávám, ale s naší důchodcovskou frekvencí... Až začneme, tak budeme muset vytvořit velký plán aspoň ob dva dny nebo tak něco, jinak nevim nevim :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jéé, Puzzi, tak to je super, že máte požehnání :dizzy_face:
My asi začneme co nevidět-teda vlastně my se tomu nijak nebráníme ani teď :grinning: Teď jenom dostat MS, ať se máme od čeho odpíchnout...
Tetes, s kilama jsi dobrá-já v tvojem tt už měla nahoře 20 :wink: Jen to nikdo krom mě nevěděl :wink:
1. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.