• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Rio, to máš dobrý s knížkama, že si je Vojta pusinkuje sám! Já už přesně poznám, že se Honzík řítí s knížkou v ruce. Jsem v kuchyni a najednou dupy dupy dupy a už vchází a heká a knížka v ruce (dobrý je,když táhne nějakou větší a skoro jí neunese) a já jí beru a on si okamžitě sedne a sleduje, je to fakt pěkný, jsem ráda, ale... :sweat_smile: Někdy by mi bodla chůva na čtení :grinning:
Mel, Lukyho bych taky ráda zas po čase viděla, abych nezapomněla. Neuděláme nějakej hromadnější sraz např. v Praze?
16. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Laduš je bezvadná, dudlíková zlodějka
16. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
Marti, Honzík se mi na PC stůl dřív hrabal hrozně, ale poslední dobou mě chvilku nechá, má v pracovně několik zajímavých zdrojů zábavy, který mu různě nahazuju :sweat_smile: Třeba mu ukážu, ať otevře jednu skříňku, kde nic moc nemám, tak on otevírá, zavírá a tak dokola. Ke mně na klín už chce mnohem méně častěji než dřív, spíš v pracovně lákadlo teď je, že chce zapínat a vypínat mou lampičku na stole a to je blbý, kdyby spadla a rozbila se.
Notebook v obýváku bez šance, to by hned lezl na klávesy.
16. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
puzzi: ty jsi taky vecnej nespokojenec :wink:

Ja byt na PC nemuzu, kdyz je Lada vzhuru. Kazdy rano ho zapnu a pak prosedím celej den na zemi :sweat_smile: . Obcas se teda zadaří, ale to jí musím něco ukazovat, třeba fotky dětí. Dneska se smála na Martínka a křičela mimi.

Knizky az v posledni dobe, u nekterych uz dopredu rika "deda", to je knizka, kde je basnicka o dedovi a brejlich nebo mnam, tam je zase banán a jablko. A já to miluju, tak tím mě na tu zem vzdycky stoprocentne dostane.
16. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Vojta teda jak vidí že jdu na počítač tak hned leze taky, i když tu nejsem tak ho to láká, pořád leze pod něho a nebo mě na klín a chce psát, někdy se chvilinku něčím zabaví a nechá mě ale fakt chvilku, teď ho baví taky stoupat si k televizi a snaží se jí zapínat, ale nemá takovou sílu
16. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ježiš, Campi, já už tady fakt nikdy nenapíšu ani náznak nespokojenosti, slibuju :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
No to jste mě uklidnili :wink: Taky prosedím celej den na zemi, občas si u hraní na zemi lehnu a dám si polštář pod hlavu a to je už špatně a ten polštář musí zrovna mít.
16. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak to Vojtíška fakt zatím nebere že by chtěl číst,akorát se mu líbí hledat žížalu, má totiž strašně rád když zpívám chytila jsem na pasece žížalu a tak je hledá na obrázcích, jinak mi fakt knížku vytrhne, ohryže a zahodí, ale já se nevzdávám :grinning: holky a zkouší vám třeba stavět na sebe kostky? Vojta je totiž akorát strašně rád shazuje
16. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Marti tak lehnout jsem si taky zkusila ale to on hned leze po mě a nenechá mě, kdepak :grinning:
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
to zase bude noc, Vojta tam pořád kašle chudáček, včerejší noc jsme nespali od 2 do 5
16. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
Rio, Honzík do roka o knížky nezájem, nevydržel skoro vůbec, pak najednou se to v něm zlomilo. Takže knížky kolem Vojty měj, čti, když a jak chce a uvidíš, třeba jednoho dne...
Kostky na sebe se Honzík snaží psolední dobou, když mu to ukážu a řeknu, ať to zkusí, většinou to dá nakřivo, ale super je ta snaha!
Marti, s tím polštářem mě to pobavilo :grinning:
16. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Rio: dočkáš se, ten 11. mesic se mi zda docela přelomovej po intelektuální stránce.

marti: polstář jsem nezkousela, ale takhle reaguje Lada na casopis, mobil, jídlo.. Ale kdyz potrebuju, aby prilezla na prebalování nebo oblíkání, tak zdrhá.

puzzi: to jsem na tebe zvědavá :grinning: . Teda - až začne nosit nářadíčko a bude chtít, at si s ním hraješ na montéra, tak si postěžovat můžeš...

pudly: to uz je dávno, co u nás byl H., ted je dudlíková závislačka :unamused:
16. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
puzzi jasně já to nevzdávám,on na to přijde - vlastně má rád knížku s autama co dělá zvuky - třeba sanitka, hasiči a nejvíc se mu líbí traktor protože má velké kola a na ty je on ujetý :grinning:
16. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
Campi, trošku mě to ale mrzí, snad si tu nestěžuju až tak, to píšu trochu s humorem, ne? A všechny si tu občas přece postěžují. No, už si dám pozor, mě to pak docela mrzí... Achjo, tady je fakt někdy těžký psát, co má člověk na srdci.
16. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Jo, a kostky - v chytrých knihách se píše, že v roce dá dítě na sebe 2 kostky! Takže já stavím a Lada bourá a křičí bá a obcas dá kostku na kostku, ale nijak ji to nebere.
16. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
campi tak to jsem fakt zvědavá, jako on je šikovný moc, ale přijde mi, že ho nezajímají žádné trochu složitejší věci - viz, ty kostky stavění, nebo to prohlížení knížek...ale má rád ježdění v tatrovce a sám v ní vozí lva :grinning:
16. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Puzzi: aspoň přiznáš barvu, ne? To se cení :wink: Já taky nejsem vzorná matka a je pravda, že oceňuju, když se M. zabaví sama :dizzy_face:
Já pozornost s knížkou přitáhnu zatím jen tím, že si prohlížíme zvířátka a já u toho vydávám ty jejich zvuky. takže kdyby mě někdo tajně nahrál, to by teda bylo :sweat_smile: Dneska jsem vybalila jednu knížku od mámy, která pod fotkou zvířete má tlačítko a ozve se reálnej zvuk toho zvířete, fakt dokonalý, akorát ze začátku to M. ocenila bekotem, asi se lekla, musela jsem k tomu dodávat ty zvuky, který zná ode mě, pak už to pochopila :slight_smile:
Ale i tak jsem se nasmála, na levé stránce je vyždy pár slov o tom zvířátku a na pravý je jeho fotka schovaná, musí se odklopit papírek, aby bylo vidět a dítě ho hádá, když se to odklopí, tak tam je velkej nápïs JSEM KRÁVA!
nebo JSEM PRASE! No fakt mě to pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
puzzi určitě není nic špatného na tom, když napíšeš že chceš mít chvilku klid od knížek a podobně, kdo by nechtěl chvilku klid že...tak se neboj psát :wink:
Terkytko no to je dobrá knížka :grinning:
16. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Kostky u nás taky zatím nic, knížky začínaj být zajímavý, ale když řeknu ukaž kde je pejsek-hafhaf, tak jí chytne a odhodí. Nejvíc u nás jede taková hrací klávesnice, jsou tam zvuky zvířátek a jedna oktáva kláves a asi 5písniček a ty jedou furt dokola, na to hraje nejradšii nohama.
16. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
marti nohama jo? to je borec teda, z něho bude umělec :grinning:
16. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
Marti: není to od Simby? Hraje se tam i Strýček Donald farmu měl...S tím asi M. třískla o zem takovou silou, že už jenom píská ptáček a mňouká kočka a jdou 2 písničky, jinak nic. Ale je to fajn hračka, zabaví :wink:
16. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
No to jo, se někdy divím, že ho to nebolí, jak do toho tříská patičkou :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Terky, jo, to je ono.
16. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
jdu spát jsem hotová, dobrou :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
Jdu taky, dobrou.
16. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
Holky, dík za pochopení :slight_smile:
Terky, Jsem kráva je dobrý :grinning: Mmch, Honzík na krávu dělá potichoučku PU, ale fakt potichu,přitom já na něj vždy hlasitě bučím :grinning: Ale ukazovat v knížkách umí Honzík hodně, někdy až zírám!
Už někdo čtete pohádky v postýlce před spaním? Honzík usíná bezproblémů beze všeho, ale máma do mě hučí, ať mu večer čteme, tak o tom uvažuju.
16. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
puzzi: s humorem píšeš. Mne se to treba zda vylozene hezky, jak si z tebe dela H. parťáka a jak si s nim umis hrat. Ale zda se mi, ze tobe to tak hezky nepripada, ze bys radsi mela volno na vareni, internet, jezeni, spaní.. Já taky! A asi vsechny tady, akorat zadna to tak otevrene nenapise nebo to umí ovladnout a prevažuje radost z dětí. Nezlob se, ale ty delas dost nefér nátlak, jak pises, ze nemuzes ani otevrene napsat, co mas na srdci. A uvedomujes si, ze uz jsi nekolikrat dostala do blby situace pár lidí, kterí mají akorat vycitky svedomi, ze se te dotkli? A ze ti lidi nemuzou psat spontanne, pac se bojí, že si to nějak vztáhneš na sebe? Myslim, ze tentokrat jsem nenapsala nic hroznyho proti tobe. Mel to byt vtip. Ale promin, jestli jsem to opet prehnala.
16. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ja mam proste v zive pameti, jak jsi psala, ze je H. nezabavitelnej - to sis stezovala, ne? A ted je snadny ho zabavit knizkou a zase to je spatny? Narocny? Jo, deti narocny jsou. Ja bych myslela, ze budes jasat - konečně ho můžu něčím zaujmout a zažít s ním hezký chvíle.
16. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
dobré ráno dneska jsem od 5 vzhůru dala jsem si kafíčko, zatopila, aby měla Edi teplíčko, dočetla koně .
Já jsem ráda že si Edi ráda čte to přiletí a říká čity čity a nese v každé ručičce knížku samo svojí oblíbenou někdy když takhle příjde se mi chce brečet jaké to je štěstí že se nám po11 letech narodila a i když jsem některé dny unavená a padám doslova na hubu si říkám to byl zase super den jsme o krok dál .

A teď z jiného soudku nesnáším bájnou lhavost je to vlastnos kterou k smrti nesnáším a poznám jí na sto honů je mi z toho na bléééééééééééééé.Přeber si to osobo jak chceš fuj fuj fuj .
17. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
jo sesmolím slovníček Edi

Kom -komín,ham,ňam,pa,na,dej,po čem- pocem a u toho ještě hýbe ručkama,kap-krab,hop je veverka nebo klokan,pele-pere,kiti-kytička,mau-kočka,vaf-pes,uuu-opice,lulu-je čurat nebo nočník,kaka-kakám ne to jsem hodně hrdá :grinning: koup-koupat,bzz-vysavač,tytynka-tyčinka,uáááááááááá-to je lev,bumbum medvěd,me-koza,bu-kráva,be-ovce........docela dobrý ne????
17. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.