• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a ještě něco nedávno si někdo prdl Edi sa něj otočí a říká kaka :grinning: jsem byla mrtvá smíchy :grinning:
17. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Puzzi já teda čtu spíš přes den večer ona stejně v postýlce dělá blbosti a neposlouchá a pak má problém usnout protože je rozdivočelá :grinning: Tak snad později :grinning: tak ve dvou letech bych chtěla :grinning:
17. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Přeji pěkné ráno,
včera jsme byli na kontrole kyčlí,měla jsem z toho obavy,páč Kačenka měla omezenou abdukci a doktorka na neurologii říkala,že jí kvůli tomu přijde, že má jednu nožičku kratší....a nakonec se to prý hodně zmírnilo,takže široké balení už jenom na noc. Strašně se mi ulevilo. Té hadimršce kdyby měli dát nějaký postrojek,tak by se vztekla,že by měla omezený pohyb.
Marto:zrovna předevčírem jsem na vás myslela.Martinek je boží. :dizzy_face:
Některé historky jsou opravdu neuvěřitelné na druhou stranu nemám ráda,když se vrátný na soudu z tého pozice cítí být právníkem, protože si myslí, že ví všechno.
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Zdraví vás věčný nespokojenec :sweat_smile:
Asi když tu teď napíšu,že ve většině případů čtu Honzíkovi ráda a mám radost, že najde obrázek a že sedí a kouká a je takovej klidnej a krásnej, tak mi možná neuvěříte, možná jo. Campi, dík, zamyslím se nad tím, ale zformulovat už k tomu teď nic nedokážu.
Pudly, to by bylo s blbostma u večerního čtení asi i u nás, ale někdy brzo to chci zkusit.
Tetes, super s kyčlema, na noc teda široce balíš Kačku od narození?
17. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno,tetes pochopila jsem že tvůj příspěvek míří na mě,nezlob se ale nemám pocit že bych si myslela o sobě že vím všechno ale pokud v něčem pracuju a znám to tak si dovolím nesouhlasit,tady opravdu člověk nemůže napsat co si myslí.A to že nejsem přímo zdravotní sestra ale jen ošetřovatelka neznamená že tomu nerozumím a sedím někde na vrátnici nebo uklízím apod.Pracuju celých 16 let na jednom oddělení a tyhle úrazy znám takže o tom určitě něco vím,nemusím být doktor abych nepoznala že si tu z nás nebo z vás někdo dělá blázny.Zřejmě jsem měla mlčet,tady je to často lepší
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Puzzi já to vyzkouším až to bude vážně chápat :grinning: a bude posloucht jako že to chce
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
aho holky

koukám, že tady máme nějakou ponorku...ale jsme silné ženy a my to zvládneme :wink:
puzzi: moc ráda bych zase dala nějaký sraz, až se trochu umoudří počasí, tak klidně do Prahy dorazím

u nás byl děsivý večer i noc, musela jsem odstříkat mlíko a dávat jí to stříkačkou, zajímavé je, že v noci a ráno problém s kojením nemá...večer ječela jako by jí na nože brali

holky koupete dětičky každý večer?

jo a abyste tady nefrajeřily samy s mluvením svých dětiček, tak Lea včera "řekla" eu :grinning:
17. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Editčino první bylo eue
jo já koupu každý den nebo aspoň prcku sprchnu :grinning: jinak se jí zapaří :grinning:
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
edi drží telefon a říká halo halo tata se picnu
17. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
campi: můžu taky poprosit o heslo k tomu videu, díky :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
To já zase oceňuju Rehos, že byla první, kdo se nebál nazvat věc pravým jménem :wink: Je v tomto směru hrdinka a tímto jí podporuju. A jinak dost urážení, každý přece může napsat svůj názor...

Gucci: My taky koupem skoro každý den, je to zábava a změna herního pole :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
já v šestinedělí koupala ob den, ale ted jsme začli koupat denně a včera mi ten dr., jak jsem u něj byla Leu vážit, říkal, že se nemusí denně koupat, že to bylo kdysi a gor když má Lea na tvářích tu vyrážku (už jí to jde i na hrudníček)
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Tak když můžeme každý napsat svůj názor, tak já mám prostě názor na to jaký mám a můžu ho napsat! Já bych zase nerada křivdila Lence, když i přes určité zkušenosti ve zdravotnictví nemůžeme vědět zda a jak to měla a jak jí to ošetřovali a jaké jsou možnosti ošetření. To prostě může vědět jenom doktor a to ještě navíc konkrétně ten, který úraz vidí. A ne v tomto ohledu vzdělaný laik notabene přes internet. Přijde mi to nějaké dvojsečné, když Rehos napíše svůj názor,tak je to v pořádku,když napíšu svůj názor,tak je reakce na to:že tady se nedá nic napsat, když urazíte Lenku tak je to v pořádku..............
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Jsem taky na straně Lenky, nemyslim si, že by lhala.
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Já k tomu ještě dodám, že nešlo jen o tu ruku... A už vůbec tady nikdo Lenku neurážel...
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Pudly: teď mi přišla nabídka mejlem, možná by Tě to mohlo zajímat
http://www.mall.cz/akcni-sety/BZSET06V?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=100216-CRAZ
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
terky: to je super cena za set...a jde to dát na sebe tu sušu s prajdou?
17. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
To já právě vůbec nevím, sušičku nemám a ani nechci zatím pořizovat, ale ta cena mě praštila do očí, to je vlastně sušička zadarmo. :sunglasses:
Jinak pračku AEG máme a velká spokojenost.
17. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
no právě, cena super, ale já bych tu sušu neměla kam postavit, takže bych potřebovala, aby se to mohlo dát na sebe (švagr to tak má a maj Boschku, u Miele to taky jde)
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
no koukám,že se tu někomu dělá radost zabývat se mnou....,asi někomu nedám spát :slight_smile:
Puzzi,Tetes,děkuji za Vaše zastání :wink:
jen dodám těm,co se o mě otírají,ať mě laskavě nechají být.
Já vím sama nejlíp,takaže se už k tomu nehodlám vyjadřovat.
Rehos,nechci se tě dotknout,ale už jsem kolikrát poznala,jak to ve zdravotnictví je a není a můžu říct z vlastní zkušenosti,že kolikrát i kdejaká pomalu uklízečka si hraje na doktora a nechápu,proč ty se tím zabýváš!!!!!!!!tím tuto debatu končím!!!!!!!!!!

jinak byla jsem dnes na kontrole,krev,moč i výtěry z krku jsou OK :slight_smile: ,takže antibiotika zabrala,hurááá :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
milá děvčata, je mi nějak smutno! především proto, že jsem kdysi měla pocit, jak se tahle diskuse odlišovala od těch ostatních,protože jsme se dokázali navzájem vyslechnout a následně podržet, popř. napsat svůj názor i když kritický tak, že to adresáta neurazilo, naopak se nad sebou zamyslel.
Mě by nikdy nenapadlo někoho napadat takovým způsobem jako některé z vás včera Lenku, to si dovolím jen u lidí které znám osobně. Spousta věcí mi kolikrát přišla divných, ale to mě ještě neopravnuje někoho nazývat lhářkou.
...no už k tomu nemám co dodat snad jen pro Rehor, nechci se tě nijak dotknout, jsi asi jiná škola, ale já své děti povedu k tomu, aby se i o mnoholet starším lidem nebáli říct do očí svůj názor! Ted přemýšlím jestli jsme ti neměla v tohle svém posledním příspěvku spíš vykat :sweat_smile: ....ne neměla!
17. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
tak z domečku nebude moc, m. rozhodl :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
tetes ty si nejednou byla k určitým lidem kritická a nikdo ti na to nic neřekl protože si to asi nedovolil ale když si dovolím říct něco já hned jsem špatná,to mě mrzí ale pro mě jsou jiné věci mnohem důležitější než tyhle debaty

anippe říct svůj názor je něco jiného než někoho urážet :wink:

nikdy jsem nenapsala že je Lenka lhářka,jen že říká bláboly a pokud jim věříte je to vaše věc ale i laik když se zamyslí tak sádra se dává na zlomeniny a ne na rozřezanou operovanou ruku aby k té ráně doktoři neměli vůbec přístup a neviděli jak se rána hojí,na tohle opravdu nemusím být doktor :wink:

jinak bych neřekla že to Lenku urazilo ale že jí štve že několik z nás jí nevěří veškeré historky
17. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky, tady se to nějak rozjíždí... Nebudu to nijak komentovat - snad jen, že mám naprosto stejný pocit jako Terkytka.

Ad čtení - M. knížky strašně miluje - a vlastně je to jedna z mála věcí, u kt. vydrží i sama relativně dlouho. Tak snad jí tahle obliba vydrží! Teď se ještě přidala hra na vaření - pořád nám dává "ochutnat". :grinning:

Ad odrážedlo - M. má totéž jako Lada, ale ani necouvá. :wink: Jen si na něj sedne a čeká. :grinning:

Marti, Martínek je teda velkej šikula a vypadá o dost starší (stejně jako Alex). :dizzy_face:
A na počítač v přítomnosti M. taky prakticky jít nemůžu...

Rio, já neříkám, že ten domek byl nějaká bomba (podle toho, co jsi psala), ale fakt nechápu M.!!! On má plat takovej, že vám půjčí maximálně 900 tis. a čaká na co??? Nám půjčí 4 mil. a měli jsme problém si vybrat... Takže by M. měl být možná trochu skromější anebo rychle změnit práci!
17. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Evi tak to je Madlenka šikulka že už dává ochutnávat, není lakomá jak vidět :grinning: as tím odráždelem - na co má vás :grinning:
jinak s tím domkem mám právě stejný názor, těch 900 000 kč je max. částka, taky nám tolik půjčit nemusí, já fakt nevím co čeká že za tu cenu obyvatelné seženeme, myslím že nic, hlavně že pořád nadává jak nechce bydlet v pronájmu a v paneláku a podobně - a tohle je navíc 12 km od Vyškova takže by ušetřil na cestách a času - no se nebavíme, protože mě štve :angry:
17. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
a už dost Rehos,přestaň si mě brát do huby,fakt toho mám dost!!!!!!!!!!!§
17. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
jo a taky souhlasím s Terkytkou, že Rehos našla odvahu vyjádřit názor, Lence se nelíbí, to je jasný, jenže Lence se nelíbí nikdy žádný názor odlišný, nepřijme kritiku a urazí se - no kdo rád příjmá kritiku že, ale na druhou stranu, nemám pocit, že by ji Rehos zas tak urazila a souhlasím, že mi nepřijde vše co Lenka přijde zrovna pravdivé
17. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Marti řekni mu že si to má ještě rozmyslet nechte si to projít hlavou ten pozemek má větší cenu
:grinning:
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
BAVÍ VÁS TO?
člověk si myslel,že se tady může vypovídat z problémů,ze všeho,co člověka trápí a tíží,ale jak vidím,nedělá se tu nic jiného,než jen rozebírá,drbe za zádama a napadá.
jste prostě hrozné a už mě to nebaví,myslete si co chcete,nebudu už nikoho přesvědčovat o tom,co mě bylo apod.hlavně nechápu,proč jste mě tady začaly takhle rozebírat!!!!!!
Udělaly jste ze mě nějakou lhářku,která si všechno jen vymýšlí,možná jsem ani na IUI nebyla,ani IVF jsem nepodstoupila a co,vlastně možná ani těhotná nejsem,třeba jsem si to vymyslela.
Je mi z vás fakt na nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
terkyt to je fakt hustá nabídka fakt jo asi si tam zavolám i když suša je jen B ale to snad není tak hrozné
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.