• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio, jj, M. je pěkně pohodlná (asi po mamince). :sunglasses:
Hele, zkus se třeba v klidu (což bude asi náročné) M. zeptat, co by si vlastně představoval - vzhledem k finančním možnostem... On možná ani sám neví, co "hledá"...
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
tetes: super, že má Kejtí kyčlíky v pořádku :wink:
rio: gratulace Vojtkovi k 11m, strašně to letí a souhlas s Evčou, musíš z M dostat co vlastně chce, chlapům dělá děsný problém něco měnit a řešit
evi: s tím odrážedlem a Majdou mě to pobavilo, asi fakt čeká, že jí budete odrážet vy :grinning:
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Rehos:já přeci neřekla,že jsi špatná. Jenom rpostě souhlasím s tím co a jak napsala Anippe a taktéž nevidím zásluhy na tom jak jsem stará,notabene na netu....Takže o co jde? Ty jsi něco nějak napsala, mně se to nelíbilo, tak jsem to napsala, nic víc nic méně! Takže nechápu,proč pořád omíláš mě.To jako,že s tebou musím souhlasit,protože jsem měla několikrát kritické příspěvky k někomu? To mi nějak nedává smysl.
A jestli třeba Pudlyny příspěvek ráno,nebyl urážející, tak pak už nevím co urážející je. to k tomu, že nikdo Lenku neurážel, jinak mi je to úplně putna.
A to neříkám, že bych všemu co Lenka píše věřila. :unamused:
Rio:to je fakt škoda s tím domečkem, fakt nechápu na co M. čeká, tady jste mohli takřka ihned bydlet,aniž by jste do toho vrazili korunu a zvelebovat postupně. Přijde mi to trošku, jestli tě nechce natlačit,aby jste šli zpátky k rodičům?
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Leni, myslím, že Tě tu nikdo neurážel... A drbat za zády se na veřejné diskuzi opravdu moc nedá. :wink:

Ta nabídka je fakt super! Není to ta pračka a sušička, co doporučovala Campi??
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
myslím, že nám tady chybí chlapská ruka :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Tetes tak k rodičům ne, my už bysme se tam - naštěstí ani vrátit nemohli, to by tchán nedovolil, já prostě taky nevím co chce, pořád říká, že hledá něco lepšího, no nevím teda co, v tom je asi fakt naivní ach jo
17. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
jestli byl nebo nebyl urážející si přeber sama je mi to naprosto putna a domluvila jsem :grinning: houk
17. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
holky, kdo dáváte ty probiotické kapky, jak často je dětičkám dáváte?
17. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ale Evi,tady nejde o to,jestli mě někdo uráží nebo ne,tady jde prostě o to,že někdo,kdo o něčem nemá ani šajnu mě tu od včera rozebírá a to mě sere!!!!!!!
nejsem žádná chudinka,ale tohle mě fakt dostalo :cry: hlavně nechápu vůbec smysl tady toho všeho,co jí raplo,že to začla takhle hrotit,panebože,já snad vyhrabu zprávu z chirurgie,mimochodem dělali mi to v ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie,kdyby ještě někdo pochyboval o tom,že se to na chíře nedělá,já už nemám sílu se vyjadřovat
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Gucci, já je dávala (myslím) 2x denně, ale už si to moc nepamatuju... Ale dr. mi pak doporučila laktobacílky od Swissu a ty mi připadají fakt super!
17. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Marti domeček dobrý a pozemek taky fajn co za barákem je ještě něco nebo jsou tam kůlny atd. :grinning:
17. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Leni: už se na to vyprdni, čím víc se v tom budeš pitvat, tím víc na to budeš upoutávat pozornost :wink:
17. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Gucci, taky dávám ty laktobacilky.
No, vidíš Lenko možná by jsi mohla vyfotit lékařskou zprávu do alba..... :zipper_mouth:
17. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Gucci,chápeš,že já jsem včera večer konverzaci ukončila a dopoledne když kouknu,tak to o mě jede dál,mě to vážně nebaví,jdu si radši hrát s chrastítkem pro prcka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
já myslím, že tady Lenko nejde jen o tu ruku ale více věcí...no nic
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
evi: a jak jste na tom vy s tím bydlením?
17. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Gucci, my jsme na tom tak, že nakonec kupujeme byt se zahrádkou (je to 3+kk, ale asi 90 m, a zahrádka má 200 m, což je super, a hl. je to v Plzni - kousek od centra). Cca za 3 měsíce bychom se měli stěhovat. :dizzy_face:
Ty jsi sem kdysi dávala fotky vašeho bydlení, viď?! Neposlala bys mi taky odkaz? :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
evi: tjo tak to je bomba :wink: , zahrádka super :wink: , odkaz pošlu
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Evi tak to je super že jste našli něco co se vám líbí :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahooooj po dlouhe dobe se bohuzel musim pridat
a plne souhlasim s terkou a campi

campi lada je prdelka prdelkovata
marti ty jo martinek sikula .....

oliver se vcera zacal poustet a chodit vic sam..i se zvedne z bobku bez podpory .... otevira furt dvere..to se naucil vec teda

jeee rio to je mi lito s tim domkem...a mam stejnej nazor jako evina

leni nic proti ale vsechny ti to napsaly otevrene...tak jakepak za zadama?
leni ale kdo jsi ze muzes napsat ze jsi ukoncila konverzaci????

gucciiku kazdej den pet kapek skoro doted
17. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj Teri :wink:
holky jdu s Leou ven, zatím papa :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
jéééžiš,tak ještě Teksas?? no dobrý,jen do mě,jen tak dál !!!
Teksas,napsala jsem,že jsem ukončila konverzaci,tím bylo myšleno,že už jsem se k tomu včera večer nevyjadřovala,víííš
17. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Gucci, dík!
Rio, D. z toho nadšenej moc není, prot. tam není moc soukromí - na té zahrádce, ale prostě poměr cena - lokalita - dispozice bytu nás přesvědčil.

Tak M. už se budí a místo práce jsem to tu prokecala - pro mě je to prostě mor - jak sem vlezu, tak je to v pr... :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
prosím,zde máte můj úraz,bohužel už je to teda zahojený,takže jak to vypadalo uvnitř vám bohužel fakt neukážu
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3814726&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Teksas čau teda Olík je borec, ten ve všem přebíhá staršího Vojtu drzoun :grinning:
no s tím ukončením konverazce mě to pobavilo - to jako od té chvíle nemůže nikdo napsat k tmou svůj názor protože ses rozhodla ho nečíst????
17. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
pridala jsem foto olouse

jo tak chapu ale klidek nerozcilluj se.....
17. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tek, Olík je fakt model dokonalej!!!! :dizzy_face:

Už se fakt loučím! Zatím pa pa! :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
teda Olík je čiperka a jak mu to sluší :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
No, to je fičák :sweat_smile: . Holky, my jsme fakt pěkný slepice..
A gucci zase nejvtipnější glosátorka.

pudly: krásný slůvka, píšeš E. deník? To tam vsechno napis.

tetes: to je fajn s kyčlema, tyhle doktory zvladas sama nebo s tebou nekdo jezdi? Ja na tebe vzpominam skoro vzdycky pri oblikani, to je šílenost s jedním dítětem (Ladou) a to ji muzu polozit na podlahu.
17. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
ne Rio,to jenom ,že já jsem se včera už prostě nevyjadřovala
17. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.