• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
:grinning: jo a Campi podstatné slovo je bum :grinning: to říká hodně často je pořád na zemi, ve stolu hlavou,skříplé prsty v šupleti,........
17. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Oliver má budoucnost, za 20 let se bude Lada chlubit, že si dávali pusinky pod skluzavkou :sweat_smile:
Já ho miluju.
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
tak jsem obdržela zprávu od určité pisatelky,že jí příjdou blbé moje názory na rostoucí břicho a následné fotky,takže si myslím,že celé album mažu a odcházím z diskuze.
Na určité z vás mám kontakty,tak budu ráda,když se ozvem a ostatní??????????........ to je mi fuk
17. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
pudly: jak davala Eva ten odkaz, tak tyhle dva kousky máme a dali jsme za to skoro 40 tis.. Takze fakt dobrá akce
17. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
mimochodem ta pisatelka je z této diskuze,sama bude vědět!

mějte se
Ty jo Olík je hezounek, fakt frajer :dizzy_face: a zesvětlali mu vlásky ne?
ooo diky leni ale libali se u vas i pod zaclanou :slight_smile:)))

leni to snad neeeee...bricho prece nikdo nekomentuje neee? bricho je hezky
17. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ale teď si říkám,proč bych to neřekla,psala mi to Rio,ať jsme upřímný,že?
tak čauky
17. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
ty voe ja mit na to ty prachy a hlavne mis tak to beru vsema 10 :fearful:)))) chjoooo

rioto tedafakt nevim :slight_smile:))
me prijde stejnej
17. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Campi a to máš taky 1200 otáček pračku a sušičku Bečko jo ??? a jsi naprosto spokojená a ještě jedna blbá otázka jak dlouho ti to suší :grinning:
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
ne ne olík je ostříhaný :grinning:
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Leni: to jsme rády, že jsme se to nakonec dozvedely, kdo to psal. Přeju hodně štěstí, když už o tobe nikdy neuslyšíme.

Já odešla z týdle diskuze nejmíň šestkrát a zase tu trčím, Koníka by měli zařadit na seznam drog...

A ta pracka se susickou se da postavit na sebe, musi se koupit nástavec.
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak já jsem nepsala nic o tom, že má škaredé břicho to Lenka blbě podává já jí psala že mě přijde prostě hloupé porovnávat břicho dva dny po sobě a ještě hloupější otázky že ho má menší, prostě mi přijde blbost myslet si, že to tomhle stádiu těhotenství jde nějak poznat...no nic a mimochodem do IP mi začala psát Lenka tak enchápu proč to pak ventiluje tady já jí do IP napsala čím mě štve
jsem se tu tak roržhavila nad klávesnicí,že jsem zapoměla přiložit do kotle :unamused:
hlavně mě prosím neříkejte,že nemáme kotel jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
campi :grinning:
17. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
to je supr že to jde na sebe to je moc fajn to bude aji sprchový kout :grinning:
17. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Rio,Rio,Rio,nevymýšlej si,já tu nepíšu nic o tom,že jsi mi psala,že mám škaredé břicho,psala jsem,že ti příjdou blbé mé názory na rostoucí břicho s následnýma fotkama
17. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Otáček 1400, mozna je jenom podobna, ale v principu budou stejny.
Suší hodinu patnáct minut, dávám tam šetrnej program a kdyz to hned vyskladam, tak to neni presuseny a neni treba vetsinu veci zehlit. Myslim, ze vsechny susicky jsou béčko, F. to děsně koumal, jak je šetrnej a závěr: všechny sušičky děsně žerou energii, tahle patří mezi nejšetrnější.
17. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
jo s fotkama dva dny po sobě a Tvé dotazy jestli nám přijde menší...tak to příště upřesni jo
17. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
příjde mi to tady jak diskuze z pomocné školy :sunglasses:
jdu dělat tlustou čáru :grinning: :grinning:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
17. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
tak jsem koukala na ty pračky jaký je v tom rozdíl a našla jsem když má 1400 ot.tak zbytková vlhkost je 51% a když je 1200 tak tyky jsem jelen ???asi krtší doba ždímání nebo co???
17. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
áááááááááá tak jsem dokoumala že to není při 1200ot.51 ale 53% to není takový rozdíl že ???
17. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
jo mas pravdu je ostrihanej
a mel fakt krasnou ofinu:slight_smile:)) jak podle krivyho hnrce chi chi
17. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
ne má to supr jsi stříhala sama jo nebo někde :grinning:
17. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
no jasne ze ja ...M. prilozil list papiru a uz jsem jela :slight_smile:)))
je to je super jak si tady chodi mezi hrajda na to jsem sefakt tesila
pudly jestli ji nemate tak to koukej koupit
17. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
ne nemáme už sháním prašule, aby byly po ruce :grinning: tajné fondy chi chi chi chi
17. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
pudly: ja davam u vetsiny pradla jeste dodatecny zdimani kvuli ty susic
17. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
a to máš 1400 ot.
říka se že pokud je sušička, že má mít pračka min.1200.ot, jsem se dočetla :grinning:
17. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
nic holky kozlenka je vzhůru jdu krmit hatlapatit atd.atd zatím pá snad večer. :grinning: pane jo já nemám nic hotové cha cha se nic neděje pokud nikdo nepříjde že?to tady vypadá jako po bombardování :grinning:
17. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Tek:Olík je nádhernej kluk. :dizzy_face:
Campi:jezdím sama, to oblékání je sice vopruz,ale jinak to jde. A dvojky se vždycky u doktorů předvádějí jako nejhodnější děti světa,takže z nich je každej vodvařenej. Včera jsme byli na rehábce a pak na kyčlích. A když jsem byla s oběma na kardio,ale na vyšetření šla jenom kačenka a celkově to zabralo hodinu, Míša ani nevrkl a smál se na celou čekárnu. Při oblékání bečí, ale už jsem si na to zvykla,že s tím prostě nic neudělám a navíc už je obleču neskutečným fofrem. :wink:
17. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.