• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes tak je super že jsou dvojky tak hodní a vůbec to zvládáš skvěle :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
tak u toho domu už je zadáno, takže už je to stejně jedno, někdo ho vzal :frowning2:
17. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
dobré ráno,
M.to je škoda že už není k mání.Se nedivím, že ho někdo vzal,už jen ten pozemek byl bezva škoda že M.se nerozhoupal. :frowning2: a za ty prachy se vám dlouho nic neneskatne si myslím :frowning2:
18. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
jo ještě jsem zapoměla mám smaznuté album a vyhozenou fotku máme tady špiona možná bude třeba si vyměnit i pudlynu za něco jiného :frowning2:
18. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
nic pojedu do města pro plínky a spoustu jiných drobností a řeba si konečně koupím nějaký hadr na sebe :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Ale M. ještě je šance že to pustí ještě ho nekupují 100%
18. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
co říkáte na tohle? http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/obedkovice-1979393292 psali jsme dotaz na prohlídku
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky

Teri: Olík je boží jako vždy :dizzy_face: :dizzy_face:
Rio: není to nějak podezřelé levné na 6+1? zase nevím co je to za lokalitu...

jinak u nás včera dobrý, Lea prospala skoro celý den, večer se samo nemohla dojíst a taky nechtěla po kupku spát, ale nakonec ok, kojo v 21, pak v 1:30 a pak v 6 a pak jsme koukali na hokej :sunglasses:
18. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
tetes: to seš dobrá s tím objížděním dr. s dvojkama sama...ale co jiného ti zbývá, že jo...já jsem byla na začátku trochu nervní, když mi Lea někde na veřejnosti bečela, ale ted už to nehrotím...gor když Lea prořve celou návštěvu u dr...minule se mi sestra smála, že ta se ve světe fakt neztratí :grinning:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Rio, taky se mi to zdá neuvěřitelně levný! A asi by mi vadilo, že tam není žádná zahrada - jestli jsem to dobře pochopila... A lokální topení? Neznamená to, že jsou v každým pokoji kamna na uhlí??? :confused:

Gucci, tak snad už to bude lepší. Blbý je, že má tak přehozenej režim (že spí celej den).
18. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
zahrada tam asi není, je tam předzahrádka a dvůr, což by nám stačilo na hraní pro Vojtu, lokální taky nevadí, my stejně chceme krb na paletky, jinak ta cena je možná fakt k vůli lokalitě, uvidíme jestli se tam pojdeme podívat, stejně to vždycky na fotkách vypadá jinak - no a navíc, já moc nevěřím že by to m. koupil, on se vždycky pro něco nadchne a víme jak to dopadne že...jo a říkal na tohle - ale měla by to k nám dalekko mamka :angry: stejně j nám jezdí jednou za měsíc, no nic k vůli ní opravdu na lokalitu koukat nebudu, ale říkám uvidíme
18. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
Rio to je opravdu hodně levný domeček na to jak je to velký. Ale proč ne, hlavně aby se m. rozhoupal.
Evi ráda tě vidím a je super, že jste sehnali tak krásný byt. Těším se na fotky.
Teri Olík je nádhernej, fakt model. No je to můj miláček.
Tak obecně bych řekla, že na téhle diskuzi jsou moc pěkné dětičky a strašně šikovné.
Gucci to je fajn, že se Leušák srovnal. U nás dneska byla děsná noc, usnul v půl desáté a za 15 minut se probudil šíleným brekem, tak jsem ho uhoupala, o půlnoci opět probuzení brekem, tak jsem přebalila a nakojila a na střídačku jsme s L. nosili až do půl druhé. A v půl páté opět brek...nevím co se dělo, je tu máma, tak jestli to. Ale pokud bude takhle reagovat na každou změnu, tak mě mrskne :unamused:
No a k debatě na x stránkách se vyjadřovat nebudu, jen jsem to rychle prolítla a nevím ani hlavu ani patu. Ale přidávám se k názoru, že ne vše je od Lenky uvěřitelné.
18. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
tak teď už teda fakticky nevím,jestli sem vůbec mžu psát a přidávat nějaké info a fotečky o těhu :cry:
připadám si tu jak největší kr***n na světě!!!!!!!!
jinak Steffi,Sára,když byla malá a někdo byl u nich přes noc,tak taky špatně spala nebo brečela,ale těžko mi věřit!!!
jdu se natáhnout,je mi nějak špatně a za hodinku mi přijede Sárinka,tak se mějte všichni fajn
18. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio, to je neuvěřitelně levný. Tak uvidíte jaký to bude na vlastní oči.
Gucci, to má hodně miminek, že den prospí a pak v noci se víc budí, to se časem srovná, hlavně, že kojení už je O.K. Jsi to zvládla na jedničku.
Tetes, často si na tebe vzpomenu, když někam jedu s Martíkem a zdá se mi, že je to náročný ho přenášet a oblíkat atd......
Teri, teda Olík pózuje jako profík, je fakt boží.
Evi, Majda už taky zkouší kroky, že jo?
Co se týká včerejší debaty, tak já příspěvky I26 dost často celé nečtu z důvodů tady již zmíněných, takže tak.
18. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj Jani, to je mi líto, že Kubík tak špatně snáší změnu, teda jestli je to tím, snad se to časem upraví

Leušák se +- srovnala, ale furt bojujeme s tím kojením :frowning2: , už je mi z toho na nic, normálně jedla snad jen pvní dva týdny, takže už více jak měsíc se spolu trápíme...dneska jedla celé dopo, vůbec nespala, chvíli klid, pak zase jekot, tak jsem jí dala prso, 2x cucla a pak zase řev a takhle to máme celé dopo, ted jsem jí nakrmila stříkačkou a spí
18. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Leni, víš co je vrcholně trapný? Když tady xkrát napíšeš, že s náma končíš, že sem psát už nebudeš a pak tady dál přispíváš jako by nic...Mě nevadí, že jsi tady, ale tohle je na mě moc, já jsem hrozně hrdý člověk :zipper_mouth:
18. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
holky no levné ro právě je mě to taky přijde až moc, ale stejně to chce prostě vidět, já vám pak napíšu své dojmy, asi tam pojedeme o víkendu
dnes jdu s Vojtou k dr. protože kašel se nelepší a má pořád hodně červený zadeček, už nevím co vyzkoušet
gucci teda s tou Leou fakt nevím co poradit, já jsem si to zažívala taky a bohužel k vůli refluxu a nepřibírání kojení vzdala, trochu mě to dodnes mrzí, ale je fakt, že Vojta se prostě uklidnil a byl spokojený až když měl UM
Jani třeba měl prostě blbou noc a s s mámou to nesouviselo, ještě ji tam máš?
18. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
jo Gucci,máš asi pravdu,jenže jsem prostě tuhle diskuzi brala tak,že sem jde člověk utéct od všech starostí,pokecat s váma,vypovídat se,ale všechno se to prostě nějak pos****,nechci hrát na city,ale v noci jsem tohle všechno,co se tu probralo o mě,hodně probrečela a ani teď mi z toho není nejlíp :cry:
Já jsem Vám nikomu nic neudělala a to,že jste na mě začly útočit,to bylo od Vás fakticky hnusný :frowning2:
rozhodně jsem tu nepsala nic,co by nebyla pravda,ale to už je teď fakt jedno,vy sami jste si o mě udělaly nějaký obraz a já vás přesvědčovat nebudu,jen mě tohle všechno mrzí :cry:
Kdykoli jsem i já mohla,snažila jsem se vám přispět pozitivní myšlenkou,držela taky každému pěstičky ke štěstí,samozřejmě i já vám všem děkuji za vaše podpory a útěchy,udělaly jste pro mě taky hodně,ale tohle jsem si fakt nezasloužila,tohle bylo drsný,ať už si to vykládáte jak chcete!!!!!!!!!
cítím,že tu nejsem vítaná,proto opravdu raději mizím.
Mějte se všichni fajn,ať vám dělají dětičky jen samou radost,těhulkám přeju hodně štěstí a sil do nových začátků a snažilkách brzké //.
Bylo mi tu s vámi fajn!!!!!!! DÍKY ZA VŠE!!!!!!!!!!!
18. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak jsem volala laktační poradkyni, super ženská teda, pořád mi říkala "maminka to zvládnete, vydržte", prej mám být hlavně v klidu a neřešit, jestli mám dost mlíka a tak, že se to všechno pak do toho mlíka dostává...mám odstříkávat a dávat jí to stříkačkou, aby si taky odpočala od prsa a chodit často ven, aby se mi stihly ty prsa nalít a tak prostě...prej je to určo ten růstový spurt (i tím, že za poslední dva týdny toho tolik nepřibrala jako předtím) a že když Lea dobře spí v noci a pořád kadí, tak hlady určo netrpí, že je to prostě ted takové blbé období, gor když má ten reflux
18. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
gucci a uklidnilo Tě to trochu aspoň? pokud mlíka máš dost taky asi chce fakt jen vydržet a u toho refluxu děti prý pálí trochu žáhá jak se jim to mlíko vrací tak to může taky Leušce vadit, nechceš zkusti třeba jí dávat před kojením ten Nutriton?
18. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Steffi, to se mi nezdá, že by to bylo jen tím, že tam je mamka - to mohla být jen shoda náhod. Doufám! Držím palce!
Rio, tak to jsem zvědavá, jaké budou dojmy.
Marti, jj, krůčky sama dělá, ale aby šla sama kamkoliv, tak to v žádným případě - pořád se ještě dost bojí pustit.
Gucci, to je super, že jsi volala tý poradkyni - mně to taky vždycky pomohlo. Tak snad to bude OK. Madla měla taky reflux, a když jí právě pálila žáha, tak chtěla taky pít pořád - pomáhalo jí to.
18. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Holky a kdy jste dávali první botky? Mě každý říká něco jiného...jo Vojta se začla trochu pouštet, myslíte že třeba bude zkoušet i chodit? mě přijde že on má pořád nohy víc od sebe, myslím šlapky stojí jak Charlie Chaplin :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
tak asi nám to pomohlo oboum, páč Lea ted krásně sála skoro 20min vkuse :dizzy_face: ... anebo si řekla: panebože, tak já ti teda ten cecík vyprázdním, když mi ho celé dopoledne cpeš :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Rio, ono jsou 2 názory - a těžko říct, kdo má pravdu. Podle jednoho se mají dávat boty hned, jak dítě stojí - to doporučujou hl. neurologové - a je to podle mě nutný hl. pro děti, kt. mají trochu nějakej problém (vtáčí nohy, špatný držení těla atd.). A druhej říká, že naopak dávat boty, až když dítě vyloženě samo chodí.
My dávali M. boty když si začala stoupat, prot. to fakt vtáčela divně nohy a skoro pořád stála, pak jsem na to kašlala, prot. zase víc lezla (na to jsou boty vyloženě nevhodný). A teď jsme jí koupili další, prot. už chodí nejen doma.
18. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Evi když on nohy nevtáči naopak je má fakt od sebe, rehabka říkala, že až třeba přejde celou místnost, na druhou stranu půl dne určitě stojí, ale taky půl dne proleze tak já fakt nevím....
18. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Marti ten domek je okál nebo jak se tomu nadává???? s čeho je zděný nebo co??? ta cena je divná tak venkovní fotky jako nejsou ??? zahrádky: pokud je to domeček měl by mít aspoň něco málo ale tam ta nabídky bylka bez konkurenční :grinning: tohle na mně dělá takový dojem jako dodělej si hodně sám sloupek schody no Marti nevím do toho bych asi ani nešla :grinning: :grinning: :grinning: samo na vlastní oko je to jiné :grinning:
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
jo a to topení pokud pojedete s M pryč v zimě tak jak se tam bude topit ten domek promrzne :unamused:
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Rio: Lada nosila boticky hodne v dobe, kdy porad stala nebo popochazela. Stála totiz na spickach a pomohlo to. Ted byla mesic a pul bez boticek, prevazne lezla. A vcera jsem koupila na doma sandálky od týhle firmy - v katalogu teda nejsou http://www.essishoes.com/file1/Katalog_ESSI_J-L_2010.pdf. Bude je pry mit do kvetna.
18. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ja byla dneska u dr. Od prosince se nemuzu zbavit kasle. Dala mi ATB, ze to trva tak dlouho. Hlidala 21leta dcera nasich znamych, co mi vypomahala uz na podzim, Lada ji nevidela od listopadu, nejdriv se ji stydela, ale pak dobrý, mela skvelou naladu, tak se mi odcházelo lehce a jsem ráda, ze to funguje a ze na me neni fixovana. O viku jedeme do Pce k rodicum te holky, vyzkousí si uspavani a já se muzu flakat celou nedeli dopo, páč se pry o L. postara. Akorat jsem se tesila na vanilkovou absolut vodku a s tema ATB je to maximálne na strik :confounded:
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
pro gucci: "Obdobi spurtu prijde kolem sedmeho ci osmeho tydne, asi tehdy, kdyz mate pocit, ze vidite v papání miminka urcita pravidla a vsechno je zase vzhuru nohama".
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.