• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
škoda nejde mi to otrvřít :frowning2:
Ladunka byla sama doma jo to bylo poprvé???
Já jsem začla dávat Edi na procházku se sestřenicí od M.a dycky a je tak šťasná a nabuzená až se mi chce žárlit :grinning:
ATB odlož a jen si dej absolut to nevím ani že to je vanilka???dobrá dobrá?????
18. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Edi se vzbudila tak pááááááááááá páááááááááááá pááááááááááááááá :wink:
Vyzkoušej prosím odkaz vložit znovu díky :grinning:
18. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
tak jsme taky zpátky od dr. a z nachlazení je zánět průdušek, takže má Vojta taky antibiotika - aspoň v tom nejsi campi sama :wink: no hlavně aby to pomohlo už
pudly já nevím kolem toho domku víc než je v tom odkazu, musíme se na něho podívat nejdřív
18. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
campi: to máš super s tím hlídáním...aspon si odfrkneš
rio: chudák Vojtí teda, ten si užívá :unamused:

my se ted vrátily z 3,5 hod. prochajdy a Lea ještě dospává, cecíky jsou nalité tak uvidíme jak se jí budou líbit :slight_smile:
kámoška mě tahá zítra dopo na nějaké cvíčo pro mimina...škoda, že má Lea ted blbé období...tak půjdem někdy příště až budu u našich
18. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
pudly: to si na tom odkazu od campi jen vymaž tu tečku na konci a půjde ti to :wink:
18. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Evi já taky doufám, že to byla jen náhoda a dnešní noc bude zase jako ty předtím. Dneska byl celý den v pohodě, tak doufám, že vše bude ok.
Gucci tak super, že ti laktační poradkyně pomohla. Teď je to na Leušákovi, ale to zvládnete. Fakt to chce vydržet, K. v těch 6ti týdnech byl furt u prsa...
18. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Aha M. jsem totiž hodně zvědavá víš? :grinning:
19. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
jééééééééé konečně botky co se líbí :grinning: jsem zvědavá na cenu :grinning:
19. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
hm mě to nejde otevřít ani když tam nedám tu tečku :unamused:
19. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Bré ránko,
tak dneska v noci to byl zase náš zlatý chlapeček, takže jsem krásně vyspinkaná :slight_smile:
Nevím, co se s ním dělo tu předchozí noc...
19. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
škoda cenu jsem tam nikde nenašla ale písnu tam jsou tam asi miliony botek co se mi líbí :grinning: i zimní :grinning: na příští rok ne???
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
prdy,zuby to ještě nebudou i když proč ne že,a Edi má noční můry někdy je to šílené jak ječí třeba včera to byl děs řvala ze spaní jak o duši fakt hrůza
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Pudli to jsme měli tu noc na včerejšek, normálně řev ze spaní až se tím probudil a pak se jakoby bál usnout...
Botičky jsou moooc pěkné, na příští zimu pořídíme, to už bude capkat...
19. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Gucci 3,5 hodiny je teda dost. je to fajn když to tak spí v kočárku jsem taky tak dlouho chodila když spinkala co bych lezla domů šla jsem jen jak mi byla zima :grinning:
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
a teď si představ že Edi to má hodně často no skoro každý den ikdyž je to v tom věku už lepší o kousililinek.A to po ní nikdo neřve neřval že by třeba měla s čeho že????ale je to vážně od narození :grinning: asi nějaké trauma z porodu???
19. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
nic je vzhuru jdu pro ní aby neměla ještě větší trauma :grinning:
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
a jak vypadají ty botičky ze vnitř je tam už zdravotní vložka nebo ne????
19. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se zase po čase ozývám jak jsem na tom.
Takže :
dnes jsem to dostala, takže 1.3.2010 v 10:00 hod jdu na UTZ kvůli KETu, jestli je folík a taky sliznice a taky co ten endometriom
a v 11:00 jdu pro výsledky s manžou jak dopadla ta genetika. Takže to vezmu při jednom :grinning: , a to mám zrovna narozky(kristovy léta :sweat_smile: ), takže doufám, že to budou jen samý dobrý zprávy. :wink:
Jinak už jsme odevzdali vyplněné papíry na tu adopci a teď domlouváme termín, kdy se sociálka přijde podívat k nám domů. Vypadá to cca na příští týden a pak až bude i po prohlídce bytu, tak to všechno pošlou na magistrát, aby nás zařadili jako žadatele o adopci.
No a to je ode mě zatím vsjo :grinning: . Jinak jsem pořád stejná, žádná změna u mě nenastala, takže jsem pořád krásná, hebká a žádoucí :grinning: .
Jinak vás průběžně samozřejmě sleduju a vím, že miminkům se daří i když Vojtíšek je teď marodeček a Leušák má asi spurt a neví chuděra co se sebou, a Olík je fešák a Alex strááášně velkej kluk atd, atd... :grinning: . Těhulky pěkně těhulkují a nemají problémy a vše je krásné :dizzy_face: .
Jediné co mě mrzí, ty občasné hádky... :pensive:. Nechci a nebudu nikoho soudit, jen mi to prostě přijde líto, že jsme tady byla tak super parta bab, který si mohly říct všechno a teď najednou někdo něco řekne a .... achjo :frowning2: , to jste mě jako holky nepotěšily...ale ani já vás nepotěším :grinning: :grinning: :grinning: . To byl jako pokus o "džouk" :grinning: .
No nic, mějte se moc krásně a já se zase ozvu asi cca po tom 1.3.2010 :wink: .
Tak phááááááááááááááá :slight_smile: .
19. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Milu no tak to jsou úžasné zprávy, ježíš to zas budou nervy a doufám, že už to budou nervy naposled...
A hele babo se taky někdy zastav na to kafe, ju :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Hele Jani, co tahle neděle, ta by možná šla...že bysme šly spolu na prochajdu s Kubajsem a já bych zase trandila s kočárem? :wink:
19. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
No jasan, pisnu ti jako klasicky a sraz taky klasicky :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
ok, domluveno. Pokud by mi do toho něco přišlo, tak se ozvu, ale budu se snažit, aby to vyšlo. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
no jo já si dám kafe jako vždy sama, ale zato dobré se skořicí a kouskem pom.kůry,a mlíčka zrovna ho mlsám :grinning:
19. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Mili moc ráda Tě vidím, s tou adopcí je to skvělé, že jste se tak rozhodli, ono je to přeci jen lepší než jen na něco čekat a zase větší naděje, i když já pořád věřím, že vám vyjde vlastní miminko které bude stejně krásné, hebké a žádoucí - časem jako Ty :grinning: tak držím pěsti na návštěvu a setkání se soc. pracovnicí a stejně tak na UTZ :wink:
Vojta dostal po antibiotikách průjem, tak dostal jiné, tak snad už to konečně fakt pomůže, bylo by načase že jo :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
ahoj holky..
tak oliver uz chodi
http://www.youtube.com/watch?v=89ihHxkYUyQ

jeee milu to je super supeeeerrrr......ja stopro verim ze to bude OK!!!!!!
ty jo ...tak snad adopce probehne ...a to vam daji miminko? nebo se zada nejaky vek nebo jak to funguje?
jeee tak to je dobre jani :slight_smile:) ze se ti vratil hodnej kubajs
19. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Teksas TY jo to je borec to teda čučím, blahopřeji, je strašně šikovný :wink:
19. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Teriii tyyy blááááho to je neuvěřitelný jak v 10ti měsících nádherně chodí, Olík je prostě hvězda!!!!
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
diky diky a nechte tech chval martinek a maruska taky chodili brzo a ja se tady cervenam sakraaaaa:slight_smile:))
19. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj! :slight_smile:
Jani, tak to je dobře, že to bylo jen výjimečný.
Rio, to je mi líto, že má Vojtíšek atb.
Milu, strašně moc držím palce!!!! :slight_smile:
Tek, už jsem Ti psala - O. je prostě borec a roztomilouš největší! :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já teda Olíka dneska viděla na živo a chodí senzačně :dizzy_face: To naše prdelína má co dělat zvednout svojí fazonu do stoje. :dizzy_face: Ale už taky udělala velkej pokrok. Dneska jí musím moc pochválit,byla s náma 2hodiny v kanceláři, kde jsme podepisovali rezervační smlouvu na byt a pan jednatel pak říkal, že ani neví, že tam je. A asi to fakt dopadlo, od dubna můžem začít zase rekonstruovat :sweat_smile: Ale terasu 27m s výhledem na Břevnov a Petřín, kdo to dneska má :dizzy_face: Tak se mi splnil sen, ještě tomu nemůžu uvěřit.

Milu: tak doufám, že za měsíc a kousek tady bude nová těhule na porovnávání příznaků a rostoucích bříšek, mít termín porodu na vánoce je víc než lákavé :dizzy_face: Už to musí vyjít!
19. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.