• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hmmmmmmmm teráska bude parádní to se to bude slunit :grinning:
20. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
to jo, ale z těch rekonstrukcí mi asi brzo hrábne :sweat_smile:
Jdu za chvíli fandit Bauerovi, těším se, jak pojede...
20. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky mohly by jste mi říct vás názor na ukázky z dvojek deníčků, jestli to není moc trapné?

Kačenka
6 měsíců

Kontrola u dr. 11.01.2010 váha 6,74 kg, délka- 65 cm , obvod hlavy – 40 cm.
2. očkování hexavakcínou – 22.01.2010

Byla jsem poprvé v hospodě. Naše prababička Anička měla 70 let. Já jsem slušná holka, tak se mi tam nejdřív moc nechtělo,ale nakonec to teda nebylo vůbec špatné. Pak se mi pro změnu zas nechtělo domů, ale musela jsem, páč táta by mě odtáhnul snad násilím. Doufám, že ho tyhle móresy přejdou než budu v pubertě. Ale obávám se, že to bude ještě horší.
Brácha si začal sám držet flašku a myslí si, že snad objevil svět nebo co! Já bych si jí uměla držet už dávno. Ale nemám na to čas! Potřebuju okolo sebe všechno zkoumat a osahat, tak se nebudu zabývat něčím tak přízemním jako je jídlo. Však hlady neumřu a rodiče mi nakrmí. Oni naši jsou celkově docela fajn, koupou se se mnou, masírujou namožená záda. No, bodeť bych neměla namožená záda, když jenom ležet je nuda. Takže se snažím trochu cestovat, né že bych úplně lezla, ale už se zvedám na rukou a nějak se těma nohama dostrkám kam potřebuju. A to vám povim, večer mám tělo celé namožené.
Brácha byl nemocnej, jako líto mi ho bylo, ale přesně se potvrdilo, že chlapská smrtelná nemoc na sedm písmen je rýmička. Pořád se chtěl chovat…., ale řekla jsem si, že mámě ulehčím a budu teda hodně hodná holka, aby se mnou měla co nejméně starostí! Máma půjčila jednokočár od kámošky Elišky a babi se mnou chodila ven, abych nehnila pořád doma. A doufám, že to od bráchy nechytnu!
Já se z toho bráchy fakt picnu. Celou dobu mi nadává, že mu kazím morálku, když rejdím po postýlce, otáčím se na boky,když si chci podat nějakou hračku. On říká, že je to nesmysl se takhle namáhat a pak se klidně 24.02.2010 otočí ze zad na bříško. No tak nejsem blázen, abych se jím nechala zahanbit, tak jsem se asi hodinu po něm otočila taky! Hihihi, se z nás mohli naši poprdět.
Máma do mě už dost dlouho hučela, že prý potřebuje nutně něco na sebe a prý je nějaký zvyk, že kdo najde první zub, dostane peníze na šaty. Máma je moc fajn a holky musí držet při sobě, tak jsem jí chtěla helfnout a nechala jsem si 25.01.2010 najít svůj první zub,jedničku dole a hned 27.01.2010 i druhou. Jenže jí to stejně moc nepomohlo, páč Míša se hned musel opičit a jemu ten zub zase našel táta a řekl, že tím se to prý komponuje….Ne, to není to slovo. Jo, už to mám kompenzuje. Takže tůdle nůdle máma zase žádný šaty nedostala. A ještě navíc mi teď každé ráno a večer strkají do pusy nějakou tyčinku a říkají tomu čistění zubů.

Míša

6 měsíců

Kontrola u dr. 11.01.2010 váha 7,73 kg, délka- 67,5 cm , obvod hlavy – 43,5 cm.
2. očkování hexavakcínou – 22.01.2010

Tak už jsem byl poprvé v hospodě, taky už bylo na čase, když je mi půl roku. Naše prababička Anička měla 70 let, tak jsme to na oslavě pořádně roztočili. Ale táta nás pak odvezl domů, že prý tam nemůžu být až do konce. No, pěkně mi tím naštval, ale pořád ještě je silnější, tak jsem nemohl nic dělat! Už se těším až se karty obrátí. Přitom už i flašku s pitím si držím sám, tak by v té hospodě se mnou neměli žádnou starost.
Jinak ale musím říct, že se nemám tak špatně. Někdy se koupu s našima ve velké vaně, někdy mi večer namasírují, to moje unavené tělo. A když jsem byl nemocný, ale jako vážně hodně nemocný. Podle mě by to snad nikdo jinej ani nemohl přežít. Páč takovej kašel, to se jen tak nevidí. Píšu to proto, aby si uvědomili, že to že jsem se chtěl pořád chovat, nebylo protože bych byl hysterickej chlap, ale naopak velký hrdina. Představte si, že jsem měl horečky i 39 C, dostával jsem čípky a jednou (myslel jsem, že budu mít infarkt) mě osprchovali studenou vodou. Ale teplota mi pak klesla. Když zmizeli teploty, tak jsem se ještě osypal nějakou vyrážkou a paní doktorka říkala, že mám chřipku a šestou nemoc. Nechápu to, když jsem nemocný poprvé, tak jak ta nemoc může být šestá??? Ale přeci jen jsem se bál paní doktorky zeptat, jestli umí dobře počítat. Mohla by se urazit a já bych pak musel chodit jinam a to mi za to nestojí. Ale jistě pochopíte, že si o tom teda musím myslel své!! V noci jsem moc nespinkal a tak se máma s tátou u mě střídali a nosili mě na rukou….bylo to od nich hezký. Mám je za to moc rád.
Oni si myslejí, že je neslyším, když o mně říkají, že jsem lenochod, ale já je slyším. Většinou je mi to fuk, páč dokazovat jim opak mi nestojí za to, abych se hejbal ve větší míře. Ale 24.01.2010 už jsem toho měl plné zuby a řekl si, že jim vytřu zrak a otočil jsem se poprvé ze zad na bříško a to dokonce 2x za ten den. Jestli si ale mysleli, že teď to bude na denním pořádku, tak to se teda sakra mýlí. Myslím, že jednou a dost! Vůbec mě to nenadchlo, takže jsem se rozhodl, že už to tento měsíc víckrát neudělám. Myslím, že jsem jim dostatečně jasně ukázal, že to umím, ale nevidím důvod, proč v tom pokračovat.
A protože tenhle měsíc beru jako dost mezní, kdo by také nebral, přeci jen půl roku je půl roku a to už není žádná sranda. Řekl jsem si, že všechny oslním svým prvním zubem. Stihnul jsem to teda tak tak, páč ho tatínek objevil 4.02.2010. Sice mě to trochu bolelo, když rostl, ale jak už jsem psal jsem hrdina a velkej chlap, tak jsem na sobě nedal nic znát. Vůbec jsem neplakal, nebyl protivnej, nic takového, takže si pak z té mé jedničky dole všichni sedli na zadek.  A opět za dobrotu na žebrotu, na to konto mi každé ráno a večer strkají do pusy nějakou tyčku a říkají tomu čistění zubů.
20. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
no tak jak dopadl Bauer no 7místo že???ale jo je dobrý :grinning:

Tetes jsem se posmála prý komponuje :grinning: Dobrý, humorné :grinning:

Náš pes Bora rodí od 17 hodiny, ještě není ani jedno štěně na světě. Pořád tady funí, dýchá jako lokota a nikde nic, to jsem celou noc vzhůru, kdybych to věděla, tak jdu spát na pár hodin.

Jo rekonstrukce bytu, bych si pískala, ale my děláme barák teda 2 dohromady a to je na dlouhé lokte. Náš se dodělá letos a vedle tak za 2 roky, možná tři. :grinning: Tak že Terkyt závidím ti :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 04:35  • Odpověz
Tetes to je super teda to jsem netušila že jsi taková spiosvatelka, moc pěkne napsané, humorné a zajímavé, fakt to myslím upřímně :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Tetes, to je skvěle napsaný. Vtipný je, jak jednu stejnou situaci okomentovali 2 mrňousové každej jinak.
21. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Tetesko moc pěkný, jsem se nasmála :slight_smile:
21. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Marti tak co testla jsi?
21. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Děkuju za pochvaly, to mi samozřejmě těší.
Rio:no já už takovéhle kraviny píšu dlouho i té naší partě kroniku apod.,ale je to takové bych řekla vhodné tak akorát pro ty soukromé účely prostě nic excelentního.
A dvojkám píšu deníček už vlastně od těhotenství, ale byla jsem ve skluzu,takže jsem dopisovala zpětně. A právě se to snažím psát jakoby tak, aby to vystihovalo jejich různou povahu,ale to nejsem schopná posoudit jestli se mi daří.
21. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Teri myslím, že se ti to daří na výbornou. Úplně jsem si dvojky představila, Kačka akční a Míša pohodář :slight_smile:
21. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Tetes to je paráda jsi fakt dobrá, dvojky si pak určitě rádi počtou a věřím, že se taky pobaví, fakt se mi to líbí, kdybys chtěla pošli mi něco občas na mail, teda jestli to není moc troufalé :sweat_smile: ale pěkně se to čte :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Ani úplně mě dojala ta tvoje nová fotečka mimiska. Jéé já se tak těším, až budu znova těhu :slight_smile:
Joo a držím moooc palečky na zítřejší NT screening.
21. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
21. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
tetes je to super a mas i neco od narozeni?
pises to ruzne ...takze si myslim ze se ti to dari
kdo ma novou fotky mimina?

kubik je strasne sladkej :slight_smile:)) a je taky srovne vlasatej :slight_smile:) pockej jani za chvilku budes strihat :slight_smile:))

olous se umi postavit ze zeme s rukama ale dneska to zvladl i bez rukou je frajer....jinak mame leporelo "polamal se mravenecek" a furt mi ho nosi...jsem ho dneska vypravela asi 10x :slight_smile:)))) je to super
21. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Tek Anippe přidala fotku mrňouska v bříšku :slight_smile:
Jojo Kukino je vlasatec, myslím, že budem opravdu brzy stříkat, to bude rodeo :grinning:
Tek no jo Polámal se mraveneček je super říkanka, se nedivím, že se Olimu tak líbí :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
joo uz jsem si vsimla dikes :slight_smile:)))
jo jo libi a jeste mu ji musim listovat fakt prca :slight_smile:)))
hele to mi povidej ...oliver je fakt rodeo :slight_smile:)
21. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Anippe krásné mimčo
Jani Kubík je roztomiloučký a fakt vlasatý
Teksas tak Olík je borec co si budeme povídat :grinning:
tak jsem založila nové album a přidala taky nové fotky
21. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Jani,myslím, že podoba u Kubíka už začíná být zřejmá.
Rio:úplně šíleně se mi líbí ty Vojtíškovo červené punčocháče. Právě jsem se vrátila z CA a TEsca a skoro nic jsem nevybrala, právě sháním taky takové nějaké.
Tek:Olík je prostě suprouš, to se jinak říct nedá.
Tek:jj, píšu to už od těhotenství a pak jakoby vždycky dodávám k tomu fotky.
Rio, já ti to klidně pošlu,ale by mi v životě nenapadlo, že to bude někoho bavit číst. :sweat_smile: Samozřejmě mě ten zájem těší a fakt mi to překvapilo. Ale nevadí, že tam jsou do toho i fotky?
21. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tetes jasně že navadí právě naopak a moc se těším na čteníčko, díky :slight_smile:
ty červené jsou tepláčky se šlapkama, ještě k tomu je mikinka, kupovala jsem to na vánoce někdy v Tescu
21. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj tak jsem doma nevyspaná vyřízená ale aspoň jsou pejsci Ok .Musela jsem jet k veterináři odtekla Boře voda a štěňata nesostoupila ani do rodidel tak jsem prve čekala 2 hodiny jestli něco a ono nic tak jsem fičela co to dalo a jela je vyprostit císařem Bora to zvládá bezva ale byl problém s probouzením trvalo to hrozně dlouho a taky jsme jí nemohly uspat jo tvrďoška malá.Vyzkošela jsem si oživování štěňatek což bylo hrozné protože člověk neví zda to dělá dobře a bylo málo ručiček když byli 4 najednou ale dala jsem to a jsou tady všichni 3 psíci a jedna fenka ta bude asi moje :grinning: na přání.Nic dobrou noc teď se asi dlouho neukážu bude hodně práce Bora to nedá sama prvních 10 dní bude hrozných :frowning2:
22. únor 2010 v 00:19  • Odpověz
ahoj holky

zdravím po delší době...
pG nám udělal překvapení a přijel za náma k našim už ve čtvrtek večer místo v pátek, věděl to jen můj táta, tak jsme měli šoky :slight_smile: , ale moc příjemné
v pátek ráno jsme byly nakonec s Leou na tom cvíču...dopadlo to jak jsem čekala :grinning: , na začátku spala, všichni se nad ní rozplývali, páč tam byla nejmenší, pak se začlo cvičit - je to formou říkanek a tak, takže mimina ležely na poduškách a maminy dělaly kolečko, říkaly říkanku, pak se na konci tlesklo, Lea se lekla a bylo po srandě :grinning: , řvala jak tur, tak jsem s ní musela odejít vedle, tam jsem jí nakojila, tak pak byla v poho, ale to už pak cvíčo skončilo, tak nic :slight_smile: , ale jinak je to fajn, snad je něco takového i tady v PCE
pak měla celý vík krizi, musel jí uklidnovat jen pG, na nikoho jiného nezabírala...kojíme stylem, že 3 min saje a pak řve a za půl hodiny to opakujem (pokud se nám jí nepodaří uspat nebo jinak zabavit)...včera jsme přijeli domů, celou cestu krásně prospala a pak nám od čtyř odpo do osmi večer řvala a řvala
takže zítra jdeme na 10 hod. k dr., aby jí převážila a přeměřila, popřípadě mrkla na ty zuby či co, páč fakt nevím co se s ní děje...
jo a zkoušeli jsme jí dávat i UM z flašky a to taky nechce :unamused:
22. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
tak naštěstí jsem nemusela moc dočítat

Tek: Olík je borec, fakt moc šikovný :wink: :wink:
Jani: doufám, že super noci pokračují i nadále :slight_smile:
Mili: ahoooj ženo má hebká, moc na tebe budu v březnu myslet, drž se :dizzy_face:
Terky: tjo super s tím bytem, já bych se rekonstrukce nebála, mě to děsně baví :wink: a bude to zase změna a nové :dizzy_face: a teráska boží

tak snad stihnu přečíst i tetes...
22. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
tetes: to jim fakt píšeš takhle od těhu? to je super, krásně napsaný a seš dobrá, že se ani moc neopakuješ, když to píšeš double :slight_smile:
Jani: krásný Kubík pasící :wink:
22. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Bré ránko,
Tetesko já chci taky deníček, ho budu číst na pokračování, moc mi to baví. Seš dobrá, na tohle já nemám střevo.
gucci teda ty si užíváš, snad se to brzy zlepší. U nás noci pořád dobrý, dneska 9-2:30 a pak do 5:30 a pak do 7:30 Krása.
Pudli gratulace ke štěňátkům.
22. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Rio moc pěkné fotečky, Vojtíšek je pohodový smíšek :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
jééé jsem zazdila Pudly pejsky...co je to za rasu? gratulace...
Jani: jj je to maso, ted spí, tak peru, stihla jsem se najíst a přemýšlím, jestli se stihnu i umýt :grinning: , dneska je krásně slunečno, tak pofičíme ven
22. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Gucci jojo je to náročný. Ale K. je teď docela v pohodě, jen večer protivkuje, ale to se ve dvou dá zvládnout. Teď taky chrní, tak se jdu umýt apod. :wink:
Venku je nádherně, řekla bych, že se jaro hlásí o slovo, jupíííí. Taky po obědě vyrazíme na dlouhou prochajdu.
22. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
nové fotky, kdyby se někdo chtěl kouknout :wink:
http://1kremilci1.rajce.idnes.cz/Lea/
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
jééé Jani ten je spokojenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.