• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci moooc pěkné fotečky :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
tak jsem našla 6 zub :slight_smile: a za chvilku jedeme na neurologii tak na nás myslete
a Vojta od 6 nespal, tak to bude nálada ach jo :unamused:
22. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj dala jsem na chvíli foto bory a miminek tak koukněte než to smáznou
22. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
jééééé Pudly, ti jsou božííííííííííí
já cu psáááááááááááááá :grinning: :grinning:

my se ted vrátily z venku a Lea ještě dospává
22. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
gucci jednoho nabizim...je to podvratak :slight_smile:))
ale asi ho neudam sakraaaaa
22. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
mě vořeši neva, naši ho maj taky a je to super pes, ale pG ted psa nechce, tak musím vydržet až bude Lea větší a budem ho chtít obě :grinning:
22. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
klido von budezit jeste dlouho :slight_smile:))
22. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
šiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
pejsánci nádherní já bych taky chtěla :dizzy_face:
na neurologii jsme dopadli dobře, Vojta je už úplně v pořádku a už tam nemusíme :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
rio: tak to je skvělá zpráva :wink: :wink: :wink:

já jdu zítra dopo s Leou k dr. tak jsem fakt zvědavá co mi řekne...
22. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Rio super zprávy, mám velkou radost, že je Vojtíšek v pořádku.
Gucci jsem zvědavá, co ti zítra řekne dr. My jdeme ve středu na rehabku, tak doufám, že se K. předvede, dneska mu šlo nádherně a začal i krásně pást. Jsem z toho měla obrovskou radost.
Ale co mi radost neudělalo byla vyhořelá zásuvka, která nám vyhodila i hlavní jistič na chodbě. Jsem byla celej den bez proudu, až teď to L. opravil.
Pejsky jsem nestihla :unamused:
22. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
steff jsou tam zase tak koukni
22. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
a kdyby tam zase nebyli pesáci tak dej Email a já ti nějaké pošlu :grinning: Jen je mi líto Bora kdybych to věděla tak jí už nenechám krýt a ještě bejkem velkým :grinning:
22. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
ale zase to budou pracovití pejsci otec a matka jsou hodně houževnatí :grinning: mají moc rádi les nory díry prasátka .....
22. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
toho voříška máte doma??? se ti tady zeptám pokud ho chceš někde umístit dáš foto a já se zeptám tady má každý zahrádku bylo by mu u někoho fajn :grinning:
22. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
holky,četly jste o Martině? Ptala se tu na koníkovi, jestli může kojit, i když zjistila, že je těhotná :dizzy_face: Takže další těhule do sbírky :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Aaa tak Terka objevila novinku o Martině :slight_smile:
Pudli tak já ti pošlu mail, zase jsem je nestihla :wink:
22. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
jééééééééé tak to je super zpráva o Martině :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Tak koukám, že už se to provalilo!! :grinning:
Mám radost ale nedovedu si představit jak to zvládnu, no budu muset. :slight_smile:
Když si představim jak to s Martínkem dlouho trvalo a teď tohle i při kojení a při veverkování jednou za uherskej rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám pozitivní test a zítra jdu k dr., tak jsem to ještě nechtěla hlásit, ale Terka to někde vyšťourala :slight_smile:
Uvidím co mi řekne dr. ke kojení, chtěla bych pokračovat, tak uvidím co na to dr. Trochu mám obavu, že mi to bude rozmlouvat.
22. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
marti ty voe ja zapomela na martinka na rocniny..muzes si za to sama ze tady nejsi tak casto ..--)))
vsechnoooo nejlepsi martinku at mas zdrave srdicko a hodnou maminku s tatinkem....a brasku nebo segru
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
velka gratulace marti .-)))))
22. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
No jo Martínek má rok a dostal takový krásný dáreček :dizzy_face:
Marti to je super, že se zadařilo aniž byste to čekali, o to je to lepší :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Taky přeji Martínkovi všechno nejlepší k narozeninám, hlavně aby ho nezlobilo srdíčko :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Holky ale krásně jste se zase sešly, to bude pěkně nervozní srpen-říjen :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky, moc děkuju, Martík dostal krásnej dárek, protože jsem testovala zrovna na jeho narozky!
22. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jééééé, já teď náhodou nakoukla a takový zprávy!!!! :dizzy_face: Marti, moc gratuluju! Tebe jsem teda netipovala na 2. kolo tak brzy. :wink:

Rio, byli jste se podívat na ten domek, jak to vypadalo?

Gucci, hele, já být Tebou, tak si vyžádám nejaký vyšetření - podle mě není úplně normální, aby Lea brečela intenzivně 4 hod. v kuse - třeba jí něco fakt bolí. Vem si, jak plakala Ladunka, než jí zjistili tu alergii na BKM - já bych to nepodceňovala.
22. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Evi ještě nebyli, asi ve středu nebo čtvrtek, prý tam bydlí nějaký rom, no tak máme trochu strach z toho aby se pak třeba fakt vystěhoval...
23. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
bréé rááááánko

Marti: supeeeeeeeeeeeeer, mooc gratuluju, se to tady fakt rozjelo a vše nej Martínkovi k roku a k testování :slight_smile:
Evi: no taky mi to nepříjde normální, neříkám, že v tu neděli řvala v kuse, na chvilku jí třeba pG uklidnil, ale to byla fakt chvilka, furt jsem jí přikládala k prstu a furt ječela...včera večer to bylo hodně podobný
napadlo mě, jestli nemá nějaké koliky, páč ted je třeba v poho, je v lehátku a sama si hraje (fakt čučím), ale jen co jí vemu a dám k prsu, tak se na něj hladově vrhne a jen co se dostane to mlíko do bříška tak bude jekot
co mě zaráží ale je, že v noci saje normálně dlouho a pak hned usne ani nemrkne :confused:
23. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
No jo další těhulka super Marti gratulejšn a Martínkovi taky k roku to dostal krásný dáreček :grinning: Teď se bude muset o všechno dělit chi chi chi :grinning: nééééééééééé je to moc fajn :grinning: :grinning: :grinning:

Rio já bych se na to nezlob se nešla ani podívat :angry:
23. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Gucci pokud to přetrvává tak to nepodceňuj a raději se zajdi mudry zeptat že to není normální.A co s ní děláš když má tu koliku nosíš ji v protiprdové poloze nebo s nícvičíš já jsem hojně používala trubičku to se jí dycky ulevilo byla hrozně zaplyněná chuděrka..
Edi taky hodně přes den ječela jedině v kočárku ne .A přes noc byla andílek napapala se a spala a napapala a spala :grinning: taky mi to bylo divné
23. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
pudly: no u toho řvaní právě prdí do plíny, takže po trubičce jsme zatím šáhnout nemuseli, nosíme jí v zavince nebo bez zavinky, v klubíčku, houpeme na míči, zkouším jí dávat na bok a hladit po zádíčkách...jenže u hysteráku nepomáhá nic, má zatnuté pěstičky a bud se natahuje křečovitě anebo se předklání do klubka...většinou zabírá běhání kolem ostrovu v kuchyni
včera jsem o tom mluvila s Grej, její Kačenka prej měla ve věku Ley pokaděnou plínu tak jednou za týden, Lea má pokaděnou každou plínu, fakt se mi ještě nestalo, že bych jí přebalovala a byla jen počůraná, takže metabolismus má asi dobrej
23. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.