• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobré ránko,
Pudli Bora se štěňátkama nádherná, jen nechápu jak se do ní vešly ty 4 :slight_smile:
Gucci teda je mi tě líto, takové náročné večery. Já už bych byla u dr. pečená vařená, já strašně trpím, když K. brečí. Jako už poznám, kdy se vzteká a to mě nechává chladnou, ale když brečí bolestí, tak jsem úplně mimo.
Jinak v tom věku měl K. taky pokaděnou každou plínu, teď už většinou kadí ráno 2x a někdy jednou večer. Nám strašně pomohly ty probio kapičky, dávám je 1x5 kapek dopoledne a krása.
Jsem zvědavá, co ti dr. dneska řekne.
Táák jsem dneska koupila manducu a už se těším na výlety s K. v Manduce :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
no uvidíme holky, na 10 jdu k dr :wink: , díky moc za podporu

jé Jani, já nad tou manducou pořád přemýšlím, ale nevím, jestli to má cenu s váhou Ley :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Gucci: já tahám M. v Manduce pořád, netvrdím, že se 10kilo nepronese :grinning: , ale jde to! A na zádech je to úplná pohoda.
Dneska jdeme navštívit do porodnice do Podolí Adélku, bude to M. největší kamarádka, protože to jsou naši nejlepší kamarádi (jak s nima pořád někde jsem), tak M. půjde taky v Manduce.
23. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
holky tak jsme zpět :frowning2:
zatím nic moc nevím, jedeme do nemocnice na chirurgii na UTZ bříška :frowning2:
dr. dělala Lee i stěry, páč se jí nezdá její stolice, že je moc řídká a bublinkatá a že z ní má moc opruzený zadeček, výsledky budou v pátek
taky se jí zdálo, že má tvrdé bříško, tak proto ten UTZ :cry:
Lea chudinka řvala celou dobu, já se tam držela co jsem mohla, ale když jsem to pak volala pG, tak jsem se rozbulela jak želva :cry:
ted ještě spí v kočáru, je úplně hotová, jdu jí nakojit a jedeme do té nemocnice, pG je už na cestě z práce
kua doufám, že to nic nebude, by mě piclo fakt
ale dr. říkala, že to snad bude jen ta kolika, že to je do tří měsíců a že určo hlady netrpí a že jí mám hned zavolat jak jsme dopadly
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Gucci držím moc palečky, aby bylo vše OK. Ale určo bude a je to jen kolika nebo nějaká lehká infekce, co se brzy zlepší. Drž se kočko a dej hned vědět.
23. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Gucci myslím na vás ať dobře dopadne :wink:
23. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Marti:blahopřeji. :dizzy_face:
Gucci:snad to bude všechno v pořádku a opravdu "jen" prožívá nějakou koliku. Vím jak se cítíš, tohle je hodně náročné zažila jsem si to s Kačkou. Ale je dobře, že je vaše dr. takhle pečlivá,než aby se něco zanedbalo.Snad jí nějak pomůžou a ty už budeš mít doma usměvavého Leušáka.Držte se!
My jdem za chvilku na ko,tak jsem zvědavá kolik dvojky přibrali a navíc dostanou 3. hexu,tak snad jí zvládnou bez reakcí jako ty předchozí. A konečně už se oteplilo,hned má člověk víc energie a můžu déle trajdat venku.
Dvojky si parádně drží ty flašky,takže teď se v pokojíku sami krmí a já mám 10 minut pohody. Jsem šťastná,že se to naučili, to je bájo i ráno,oni dlabou a já si v klidu udělám čaj a ranní hygienu.
Jani, snad už bude jen tepleji,aby jste mohli s Kubajzem přijet. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
gucci gucci gucci drte se ale já myslím že to bude to bolení bříška a nic horšího ale předpokládám že by si vás tam mohli nechat na pozorování den dva ale snad to nebude třeba :frowning2:

Steff ona byla jako tank ti pošlu fotky ještě jak tam byl ta štěňata neuvěříš :grinning:
23. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Gucci, držím moc palce!
Manduca byla pro nás asi nejlepší investice - my ji v létě strašně využili a M. v ní byla moc spokojená, ale zase třeba Ladunka v ní být nechtěla.
23. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
nejlepší je si jí prve od někoho půjčit a pak si podle chování koupit my jsme jí měli půjčenou na zhruba týden a uznali jsme že to není nic pro edit a nevyhodili jsme penízky oknem :grinning:
23. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Gucci, drž se, taky na vás s Leou myslím!
23. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
gucci: verim, ze se vratís s tim, ze nic nenasli, ale je dobry, ze to resite... A jak se stravujes? Zkus vynechat vsechny problematicky veci a na par dni i mlecny vyrobky. Stolice smrdi kysele?

Manduca je super vec, ja si na ni nezvykla a asi to L. citi.. Ale parkrat jsem ji vyuzila i ted v zime, kdyz se mi nechtelo posilovat s kocarkem a treba jsem s ni zametala i balkon. Jeste zkusim na jare a beztak to dopadne tak, ze ji prodam.

tetes: tak je v tobe neco vodnarsky umeleckyho, ja si pockam a pak te poprosim o denik za cely rok. Zajima me, jak se budou menit a vyvijet.

marti: gratuluju!
23. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak jako mysllela jsem ze to vydrzim do ctvrtka ale nevydrzim :slight_smile:))
23. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
ty voe gucci drzim palce at to nic neni ....treba to bude jen naka v uvozovkach blba alergie a kdyz na neco prijdou tak jenom dobre..ale je fakt dovny ze ti porad place...
drzimeeee moooooc palce
23. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
ty vado to je jízda samá těhulka to je věc :grinning: gratulace :grinning:
23. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
jen jsem zvědavá co kdo bude mít :grinning:
23. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
diky pudly..ale ja jsem z toho trochu mimo fakt to nebylůo planovany a ja byla odpurce mit deti brzo po sobeee....nemohla jsem spat a furt to rozdejchavam
23. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
Tek, sice to vím o tobě od včera a Martině jsem taky gratulovala po sms, ale ještě jednou oběma velký gratulace :dizzy_face: Teri, to půjde, neboooj, ty to dáš, kdo jinej? :wink:
23. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
ivus kdokoliv jinej :slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem nevdecnej parchant :slight_smile:) ne ale vazim si tohoa doufam ze bude vse ok
23. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Marti a Tek moc gratuluju :dizzy_face: .
23. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
milu moc diky ...ale ja uprimne ...radsi bych to ted fakt prenechala tobe...ted je tvuj cas ....a letos to fakt musi vyjit!!!! kdy budes zase neco vedet?
no zni to trochu jak zvasty ale lip to faktneumim napsat
23. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Teda Tek: to jsou zprávy :dizzy_face: Moc gratuluju, ale je to mazec. S váma se teda roztrhl pytel, co Lao, nerozšířila taky řady? Za chvíli tady jednomatky budou skoro utlačovaný :sweat_smile:
23. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
ty jo to nebylo plánované jo :grinning: tak to jste šikulky :grinning: ale to zase není tak po sobě je to akorát :grinning:
23. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Ty voe holky co to je za těhu exploze. Tek obrovská gratulace!!!! :grinning: Ježíš já mám z vás takovou radost :grinning:
no a nebo tady nikdo nebude protože nebude vůbec čas :grinning: :grinning: :grinning:
Tek: už si vybíráš dvojkočár? :grinning:
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
no to je na místě že? aby olíka nebolely nožičky :grinning:
23. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Tek...nepíšeš žvásty, nebuj já vím jak to myslíš :slight_smile: . A děkuju...doufám, že se snad letos taky přidám...už by bylo na čase :wink: . Vědět snad budu něco víc v pondělí. :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
hele fakt to nebylo planovany nevim co se to stalo....zjistila jsemto vcera odpolka
jo libi se mi phil & teds..a neni zas tak drahej :slight_smile:))
ty voe a ja jako bych na to mela cuch bo coooo....ja to fakt nechapu
23. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
tak to budeme držet palce :grinning:
23. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.