• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
milu diky jsem naka problba jsem nemohla vubec spat.....
se uplne stydim za to ze mam trochu depku....fakt nevim co si pocnu jestli to zvladnu a tak....
a strasne dekuju za gratulace al malo...k dr jdem az ve ctvrtek ...a mela bych byt 6+2tt tak snad bude neco videt....a trochu se uklidnuju ze takovyhle tlustice by asi nebyly u mimodel...
23. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
je hezký ale je divné že teda to menší dítě je hodně při zemi zvláštní
23. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
no dneska v tom prijela pani na hudebku a hele vono se to zda ...je to fakt super a to dolni dite je uplne v klidu ..fakt nevvadi to .....i kdyz olous asi bude dupkat snad vic po svjech
jeste uvazuju ze by treba stacil golfac na olouse a mimino do satku...no nevim nevim...kuwa to jsem presne nechtela resit tohleto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Tek, chápu že jsi z toho rozhozená...ale prostě já věřím tomu, že holkám, kterým se první mimčo podařilo třeba až díky IUI nebo IVF a nebo přirozeně, ale až za dlouho, tak u toho druhého to jde líp a to proto, že na to opravdu tolik nemyslíš :grinning: . Vždyť se mrkněte kolik je tady těhulí aniž by se nějak dlouho snažili a stresovali, prostě jak už je jedno mimčo, tak to povědomí pracuje podle mě jinak a pak z toho vzniká další malý roztomilý škvrně:slight_smile: . A to je pak prostě paráda největší :grinning: . Takže já si myslím, že to teď tady pojede jako po másle :dizzy_face: .
23. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
ahoj holky,

po nějaké době vás zdravím, občas něco dočtu, ale nestíhám..

každopádně jsme chtěla už reagovat a pogratulovat tedy marti a tek, to je fakt super.. :slight_smile: :dizzy_face: jsem ráda že se vám to tak povedlo, ikdyž třeba neplánovaně..

milu Ty budeš další, neboj :slight_smile:

takže se zase mějte :grinning:
23. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Tek taky moc blahopřeji a určitě to zvládneš, docela vám všem závidím, zatím to vyšlo podruhé přirozeně těm, kterým to vyšlo přirozeně i poprvé - nebo IUI myslím, no mě to teda zatím nevychází, ale v dubnu jdu na konzultaci do CAR a v květnu snad na KET
23. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
tak jsme zpátky holky a co to čtu
Tek obrovská gratulace, to je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
gucci tak jak jste dopadli?
23. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
dikes holky :slight_smile:)
gucci uz to prislo?
a jak jste dopadly?
23. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Gucci tak co?
23. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
byli jsme na dětské chirurgii a na UTZ
Lea má zúžený konečník, takže jím nemůžou projít pořádně bobky a vytlačí jen tekuté hoviška...toť příčina toho všeho, má tím pádem plné střeva a bolí jí to a nemůže se pořádně vykadit
na UTZ vše OK, akorát potvrzen reflux
takže jí musím 2x denně přes rukavice s krémem nebo gelem dávat malíček do konečníku :frowning2:

jsem to vůbec neustála a totálně se složila, už jak jsem se vrátila od dr., Leu jsem pak vzbudila, nakojila ji, pak jsme spolu ležely a na mě to padlo, jaká jsem kráva, že jsem to neřešila dřív, že jsem si myslela, že prostě jen tak řve nebo že změna prostředí, nebo zuby, prostě furt něco...brečela jsem jak debil, slzy mi na Leu kapaly a ona na mě koukala a usmívala se jako by mi říkala: neboj mámo, bude to ok...a já bulela a bulela, pak přijel pG, tak mě utěšoval a jeli jsme
naštěstí na chirurgii super dr., bylo jich tam teda víc, celé konzilium, Leu jsem svlíkla a už jak jsem viděla, že si bere dr. rukavice, tak jsem se radši otočila, pak jsem jen slyšela jak Leuška kvičí tak jsem bulela pG do mikiny, ten mě držel, pak dr., že si to musím zkusit s tím malíčkem do prdelky, já řvala jak debil, ruce se mi třásly...pak jim říkám, že to nezvládnu, tak mě tam podporovali, i pG, no děěěěs, nakonec jsem to nějak zvládla, ale chtělo se mi z toho zvracet jak jsem jí viděla bobinku majinkatou :cry: :cry: :cry:
na UTZ dobrý, taky si pobrečela, ale dobrý, naštěstí jen reflux...
ted ještě čekat do pátku na výskledky těch stěrů, jestli nemá nějakého bacila, snad ne...

mě je jí tak strašně líto, i ted tady bulím jaká jsem kráva, že jsem to neřešila dřív, ale nikdy jsem o tom neslyšela, i v nem. mi ta dr. říkala, že se o tom moc neví, ale zase ojedinělé to není...prej do dvou týdnů by to mělo být ok
ve středu 3/3 jdeme na kontrolu, tak snad už to bude ok :pensive:
23. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Tek: balíček dneska dorazil, moc díky ještě jednou
23. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Gucci si to nevyčítej, nepoznala to ani pediatrička. Hlavně že se to začlo řešit a bude líp. a ty to zvládneš.
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
no ještě, že nás pediatrička poslala do té nemocnice :frowning2:
mě je z toho fakt na nic, nejradši bych si nafackovala
23. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
mě tak mátly ty noci, že v noci jí normálně i spí klidně a tak zběsile začala jíst až předminulý týden, tak jsem si říkala, že to má z té změny prostředí a že jí dám dva dny doma a kdyby se to nelepšilo, že zajdem k dr. a uvidíme no... :pensive:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
už se budí chudinka, spala skoro tři hodiny :unamused: , tak jdu kojit...zatím :pensive:
23. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Tak to teda čumim jako blázen.Tek blahopřeji. Ty bláho všechny takhle rychle po sobě. :sweat_smile: A neboj zvládneš to.
Gucci:na srpnovkách jedna holčina psala, že prý taky hodně pomáhá na úlevu, masírovat kostrč,když je mimčo na bříšku. Je mi líto,že máte takový trápení,ale snad to tedy brzy pomůže a budete v pohodě. A nic si nevyčítej,myslím, že málokoho by to napadlo dřív. Neboj zvládneš to a Lea taky.
23. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
ty voe gucci ja rvu jen z toho popisu natoz pak ty voe kdybych to mela delat jaaaa....
jak se to tyce deti je to fakt v prdeli se mnou...
neboj prdolo to bude dobry a uvidis ze ji tim pomuzes a treba to bude i rychle ....moc drzim palce...je to brutalni ale treba ji to ani neboli spis naopak ji ulevis !!!!
23. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Gucci, to bude dobrý, říkali ti, že pár týdnů a spraví se to? Nebo jsem to nepochopila? Neboj, Leuška prst v zadku určitě snese, vždyť se tam mimčům strkají i ty rektální rourky a teploměry! A pomůžeš jí tím, bude dobře, chviličku nepohodlí obě zvládnete! Do dvou týdnů by to mělo být ok - to je prostě super zpráva, budeme ti držet palce, ať je to jen tohle a žádnej bacil k tomu.
Mám takovej pocit, jestli tenhle problém neměla i Rehosina Maruška, kdyžtak jí napiš do IP, třeba si všimne a poví ti, jak to bylo u nich.
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
gucci to je mi moc líto, ale rozhodně na sebe naštvaná nebuď koho by to prosím Tě napadlo, hlavní je, že se přišel na důvod jejích potíží a že se to dá řešit a určitě jí to brzy pomůže, i když příjemné to nebude - jo a mám pocit, že něco podobného měla Maruška od Rehos
23. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
tak Leuška pořád spinká...koukala jsem se na ní ted 20 min. :pensive:
volala jsem to svojí pediatřičce, jak jsme dopadly a byla z toho veselá, že je to jen tohle, takže ted ještě v pátek, aby dopadly dobře ty stěry a snad už bude jen dobře
rehos jsem psala IP, díky za info
23. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Gucci a jakou měla tu stoličku? Kukino ji má s takovými bílými cucky, ale jinak to je taková žlutooranžová voda?
Jo Campi a co je špatně, když je cítit kysela? Kukinovi čpí jako řekněme podmáslí, to je asi nejblíž k přirovnání?
Jsem vůbec netušila, že můžou být takové problémy :unamused:
23. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
tak jsem jí nakojila a řvala chuděra, tak jsme jí s pG vzali a šli na to :unamused: ... hrůza, řvala jak tur chuděra, slzy jí tekly, ale vystřelilo z ní toho hodně teda, ale mě je z toho na nic jak jí vidím :cry: a vypadá to, že to budu muset dělat po každém koju s takovou
ještě, že mám pG, fakt mi hodně pomáhá, dneska má narozky a oslavy jeho nej kámoš a pG s náma bude doma a nikam nejde
Jani: Lee hrozně smrdí hoviša, ale nevím k čemu to přirovnat, jinak stolici má takovou žlutooranž jak píšeš a tekutou, bez bílých cucků
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Gucci máš IP,mrkni :wink:
23. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Gucci tak snad to bude lepší, on ten konečník za chvíli trochu povolí a bude kadit normoš. Hlavně že to z ní takhle dostanete a jí se uleví, bobek malý. Ale naprosto chápu jak ti je, mi je vždycky úplně špatně, když K. bolestivě pláče.
Kubinovi to tak čpí, fakt jak kysaný mlíko. Ale já si říkala, že je to tím, že dáváme laktobacily a on to má pěkně prokvašený.
23. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
A pG je super, že tě tak podporuje, určo mu taky není dobře, když jeho dceruška takhle trpí...
Přeju mu všechno nej a hlavně ať se to brzy upraví a Leuška vám dělá jen radost...
23. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Gucci,ženo má milovaná...hlavně se prosím neobviňuj a věř, že si se zachovala správně. Držím ti s Leuškou palce, aby to co nejdřív prdelku přestalo trápit. Jak to čtu, tak se mi chce taky tak moc brečet... :pensive:
pG přeji vše nej k narozkám :dizzy_face: .
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Jani, Mili: pG nemá narozky, jeho nej kámoš má narozky :wink: , pG je přece lev :slight_smile:
holky já nevím, jestli mám Leušce dávat probiotika, nebo Sabika nebo ty Laktobacily, podle čeho se rozhodujete?
pG ted kouká s Leou na Rákosníčka...teda pG kouká na Rákosníčka a Lea kouká zbožně na pG :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
panebože, pG mi tady slzí...skáče s Leou na balonu a pak natáhl ruku a říká Lee: Leo plác...a Lea zvedla ručku a plácla ho do ruky...ten se z ní ted může posrat :dizzy_face: , prej je to to samý jako by řekla táta :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Gucci no jo on je vlastně Lev :slight_smile: No neva, tak jsme mu popřáli předčasně :wink:
Gucci já dávám probio kapky pravidelně každej den a sabika, když vidím, že se K. kroutí a je je zaplyněnej.
Ježíš to je dojemný, jak je pG z Leušky potento :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.