• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi no jen aby te to neprekvapilo :wink: To je nejlepsi, jeste par mesicu pockame a sup a je to tu :slight_smile:

Joo evco a to jsem rada, ze Majda nezklamala a vodovou ryzovou kasi nepapkala :wink:
1. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Lao, takže jsme momentálně ve fázi, kdy se nesnažíme a ani nechráníme, hm, ale až se začneme snažit, tak by mě zajímalo, co vymyslíme lepšího než teď :slight_smile: I když u tebe může být teď trochu antiko kojení, postupně budeš kojit míň a míň a šup // :wink:
Jani, jestli mě to nepřekvapí teď v červnu, tak červenec a srpen budu stejně v Chorvatsku 2 tejdny bez P. a pak ještě 3 tejdny bez P., takže prázdniny jako nadějné nevidím a v září už možná začneme. Takže příp. překvápko má asi tak dvě šance maximálně.
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Marti, tak to je Martínek držák! :grinning: M. spí tak 8 hod. v kuse.
Milli, díky, ale asi odmítnu... :wink:
Jé, Steffi, Ty bys taky měla mít rovnátka?? Já si říkám, že pokud si je nedám teď na mateřský, tak už nikdy!
Puzzi, díky za info, papíry mám, jdu tam ve středu. Dneska jsem si to nechala potvrdit ve škole.
Já nemám jedničky křivý, ale mrtvý. :grinning: Křivej mám zbytek zubů. :unamused:
Puzzi, proč myslíš, že nemám ráda zvířata?? Ježiš, vy jste na mě vošklivý! :grinning: Já měla v dětství i ochočený jehňátko. :wink:
Mili, gratuluju k záchodu! :grinning:
Tetes, Ty jsi křivozubka?? Tak to já bych nemohla mezi lidi! :sweat_smile:
Ty jo, víš ale, kolik ušetříš?! :wink:
Hele, jinak dobrý, jo?! V 32 tt 16 kg s dvojčatama, to je paráda, ne?! Koukám, že Puzzi si myslí totéž. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak koukám, že tu brzy budeme mít další těhuli, co Puzzi?! :sweat_smile: Ježiš, možná Tě předběhne Laola! :grinning:
Steffi, jj, já na Tebe myslela, když jsem jí chytala tu kaši na brynďáku" :wink:
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jo, Puzzi, kéž bys měla pravdu :wink: Dneska jsem podepsala mateřskou na dva roky, popř. bych ji prodloužila, kdyby se nedařilo. Ale fakt bych byla ráda, kdyby se to podařilo tak nějak samo, abych o tom moc nepřemýšlela...
Evi, s těma zvířatama ani nevím, proč jsem měla takovej dojem, jako že ty je moc nemusíš... :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Evi, ne že nemáš ráda zvířata, ale nějak mi k tobě nesedí doma chlupy a venčení a tak :sweat_smile: Nic špatnýho v tom nehledej, to ne :wink:
Jsme se teď s P. domluvili, že v září přitvrdíme, přestaneme si hrát na důchodce 3x měsíčně nebo tak něco a jdeme na to :sweat_smile:
Evi, s tou kaší super, že Majdě chutnala (teda vlastně ta mléčná), takže lžička bez problémů, viď?
Lao, tak to mně už se asi nepovede, abych o tom nepřemýšlela :unamused:
1. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
děkuji za pochvalu fotek
tak mě k Evě i zvířata sedí ale právě ne ještěrka ale tak jsem myslela na tu kočku :slight_smile:
Tetes taky si myslím že z dvojčatama jsi natom dobře - myslím tím ty kila
potkala jsem kamarádku, má asi 8 měsíčního chlapečka a říkala jsem si, že hodně přibrala va těhotenství - a ona mi pak říkala že přibrala 30kg a 20 jí zůstalo, tak to se asi musela hodně přežírat
lao a puzzi teda to za chvilku budeme zase držet pěsti na // to je super... a co byste chtěly, holčičky?
já mám v plánu taky druhé brzy ale možná bude brzy dřív než bych chtěla, rozhodli jsme se tomu nechat volný průběh...ale můj gynekolog moc šancí přirozenému otěhotnění nedává, no přinejhorším snad to půjde z mrazáčkama...m. by strašně chtěl holčičku
1. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
puzzi:mě to zní tak nějak jako sci-fi s tím snažením. To je mazec. Si pamatuju,když jsi hlásila //, pak když jsme se šly na H. podívat do porodky a já hlásila // a vy už se budete snažit o druhé, to nějak strašně letí.
Jinak pochybuju,že se vejdu do 20 kg, vždyť mám před sebou ještě 6 týdnů!!!!!! :angry:
Hlavně jsem totálně bez fyzičky, holky mě bolí neskutečně nohy,jenom když chvilku stojím, je to hrůza, fakt jsem totální troska, jestli já se po porodu dám ještě někdy dohromady,tak to bude zázrak.
Steff:ty o vděčnosti vůbec nemluv,já jsem neskutečným dlužníkem,vůbec nevím co bych tady bez noťasu dělala.
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Lao, ona ta rodičovská jde ještě prodloužit? Já myslela, že takhle je to definitivní, když si zvolíš výši RP.
Puzzi, chlupy mně nevadí, to venčení je horší - proto jsem taky měla kočku. :sunglasses:
Jj, sama jsem byla překvapená, jak lžičkou jí relativně bez problémů - pokud teda nepočítám to, že se mi snaží tu lžičku vyrvat z ruky a že jí 20 ml kaše 10 min. :slight_smile:
Rio, díky! :wink:
Tetes, určitě se dáš do hromady, toho se fakt neboj!
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hele, pro mě je to vaše snažení taky totální sci-fi. :sweat_smile: Já si vůbec nedovedu představit, teď uvažovat o druhým - a to mám relativně hodný dítě. Já nad tím pořád přemýšlím, že jste podle mě neuvěřitelně odvážný. :wink:
1. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Evi, to by byla neplacená mateřská dovolená. Rodičák vyberu za dva roky a pak budu zadara doma-teda mám v plánu si odkládat rozdíl mezi 3letým a 2letým rodičákem, abychom nebyli na huntě....
1. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
teda já koukám, jak se tady hrnete do dalších dětí :confused: Já teda ještě chvíli počkám. Mně bylo řečeno, že po císaři minimálně rok nesmím otěhotnět a čím pozdějc tím líp, ale Puzzi vlastně bude rok od porodu už v listopadu.
Ale taky mám hodný dítě a neumím si k tomu druhý moc představit. A kdyby se vám to povedlo hned, tak vlastně přijdete o nějaký peníze z rodičáku, ne? Ale zase by to bylo bez nervů. To si říkám taky, že radši začít dřív a nestresovat se, že to hned nejde, dát tomu volnej průběh. Ale asi to taky budu řešit hned od začátku.

Evi, že nechceš rovnátka, se Ti ani nedivím. Já mám pocit, že život tak strašně letí, že mi za chvíli zuby vypadaj, že rovnátka už nemaj cenu :sweat_smile: Naši maj přední umělý určitě už před padesátkou, geneticky máme zuby fakt nic moc. Jinak kočka je taky lepší než pes, i kvůli venčení. Maj jí naši, my pořád někde cestujem, že by to nešlo. Já si chci pořídit max. rybičky :grinning: Ty vydržej i tejden bez jídla :grinning:

Tetes: já jsem se taky bála, že nebudu mít po porodu žádnou fyzičku a tělo bude v háji, ale je to v pohodě, sedla jsem na kolo a jela jako dřív, plavání taky a na konci šestinedělí jsem byla jeden den na sjezdovkách, byla pěkná kosa, i sněžilo a vydržela jsem celej den jezdit jak o život. Nějakej porod a těhotenství by na mě nikdo nepoznal. Ale asi dělaj hodně endofiny, ta radost, že vůbec zase něco můžu dělat, tak vydržím dost. ješt když jsem jela z porodky pátej den, jsem byla jak mátoha, jizva bolela tak, že když jsme jeli autem po pražský dlažbě, tak to nešlo skoro vydržet to drncání, za dva dny jsem pak tlačila kočár do schodů na poštu, bolelo mě i břicho půl dne, říkala jsem si, že ten vysněnej den lyžování byla pěkná hovadina, za 14 dní jsem na tom byla už tak dobře, že jsem si ho uměla představit, a když nadešel den D, byla to paráda. každej den je znát pak zlepšení.
1. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Zdarec holky.

Tak koukám, jak nám to tady bude zase těhotnět..Puzzi a Lao už pojede druhé kolo a já ještě ani nezačala do první :frowning2: ..no holky, přeji vám, ať vám to jde jako po másle a za chvíli už budete zase těhule :dizzy_face: .

U mě nic nového, teda mimo záchodu :grinning: , ale dnes už budou konečně ty poličky a kolem se dodělá těch pár dlaždiček a konečně se přidělá baterie nad vanu, takže se nebudu muset pořád koupat, ale i normálně sprchovat. :grinning:
Ještě, aby se sehnala dobrá firma na ten strop ..dnes přijdou zaměřit dveře, takže aspoň ty už se budou vyrábět a ta firma na ty stropy, tam se jde tchán snad zítra podívat a snad budou dobrý.

No a zítra se konečně dozvím jak jsem dopadla na tom CT a co se se mnou bude dít :unamused: ..bojim bojim, ale ať už je to za mnou :wink: .
2. čer 2009 v 06:37  • Odpověz
autor
Čau holky, konečné vstávání opět dobrých 6:30, ale mezi 4:00 a 6:30 asi 150x nahazování dudlíku, Honzík zavřený oči, ale brek, pomooooc ztratil se dudlík, bože, vždycky jsem nahodila, zalezla do postele a zas a znova. Třeba 4x za sebou, půl hodiny pauza a zas, to bylo ráno. Ale lepší než v ty 4 vstávat, to zas jo.
Holky, tady člověk napíše o snažení a vy hned ze mě děláte dvojnásobnou matku, copak nevíte, jak to chodí? To se tak člověk začne snažit, po půlroce má depku číslo jedna, po roce depku číslo dvě, pak se to začne řešit, Milu, máš času dost. Krásný by bylo ty, Leni já a Lao na podzim těhule :slight_smile: Jo a myslim podzim 2009 :grinning:
Tetes, moje fyzička před porodem byla totál nulová, si pamatuju, že jsem měla pocit, že se budu půlroku dávat dohromady. Ale jak se ti po porodu uleví se zátěží, tak to jde rychle. A děti tě donutí vstát a makat a na fyzičku si nevzpomeneš.
Evi a noc po kaši normoš? Honzíkovi jsme zkusili dát kaši 3x a vždycky pak nad ránem prděl a spal hůř. Ale možná to byla náhoda.
Terky, přijít o peníze z rodičáku, kdyby se podařilo hned, nojono, ale na měsíc to stejně asi naplánovat nepůjde :sweat_smile: Já si druhý dítě představit umím, vždycky jsem toužila mít dvě brzo po sobě. Teď sice vím, že to bude megamasakr, ale bude to současně i moc hezký, jestli se to povede. A kdyby to náhodou rok dva nešlo, tak aspoň pořád budou od sebe relativně málo let.
Milu, kdy voláš na CT?
2. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Puzzi, já si tam volat nemám, jdu přímo zase do nemocnice na chirurgii, takže tam mi řeknou další postup a tak. Takže budu vědět co a jak..teda aspoň doufám.

Holky, já dostala od mé kolegyně knížku s věnováním od Simony Monyové :dizzy_face: . Ta mě tak dostala, až jsem měla slzy v očích :sweat_smile: . Já mám tu spisovatelku moooc ráda a teď mám i knížku s věnováním přímo pro mě :dizzy_face: .
2. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Milu, neboj, ty tu těhuvlnu rozjedeš :dizzy_face:
Jé, Monyovou taky můžu. Kolegyně je strašně hodná :dizzy_face:
2. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko

jdu vás dočíst...
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
dobre ranko preji,
Milu na kolik jdes zitra na tu chiru? At na tebe myslim co to da, at v OVA nebo ve vlaku :wink:
Puzzi ono se mozna budes divit, ale obcas to druhy jde ani nevis jak :slight_smile: Nase znama se o prvni snazila 2 roky a druhe pocali pri prvnim sexu, kdy prestala kojit :grinning: Az byla nastvana, ze to slo tak brzy :wink:
Evi ale je fajn, ze Majde chutnala kase s mlickem, je to hodna holka :slight_smile:
Tak a ja se dneska budu flakat :slight_smile: Do Prahy pojedu az zitra, protoze dneska se bude sekat voda, tak at nejsem v tom binci. Doma je fajn :slight_smile: Mama mi furt neco kupuje, ay si rikam, ze je dobre, ze bydlim tak daleko, jinak bych byla totalne rozmazlena :grinning:
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Milu to je krasne, dostat knizku s osobnim venovanim. Mas uzasnou kolegyni :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
rio: Vojtík je nádherný a má kukadla jako zrcadla :grinning:
evi: tak si pořidte toho pejsána co maj Obamovi, ty jejich děti jsou taky alergičtí a tohodle mít můžou
vám takhle v "pozdním" :grinning: věku nabízejí zubaři ještě rovnátka jo?
tetes: 16kg s dvojkama je super, já se měřila dnes ráno přes prsa a je mi z toho šoufl :grinning:, ale aspon už vím, proč ve všem vypadám jako selka
Mili: jsi královna všech hajzlíků :grinning: a zítra moc držím palce na ty výsledky
puzzi: tjooo tak držím palec na snažení :slight_smile:
jani: mamča fakt dobrá s těma kalhotama, já mám problém si kolikrát koupit něco sama, natož aby mi to kupoval někdo jiný
2. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
jinak jdu ve čt ráno na tu krev a volala jsem si tam, jestli by mi pro klid duše někdo neudělal i UTZ, tak snad to vyjde
2. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Gucci hele nes*r mi s tema prsama, to je jedine, co se mi moc enzvetsilo a ja tak chtela :slight_smile:
Jee holky ja to blbe napsala, ja si ty kalhoty vybrala sama a mama je "jen" zaplatila :wink: Byly jsme spolu v centru OVA, tak jsme nakupovaly. Zjistila jsem, ze tady jsou hadry o 30 procent levnejsi nez v Praze :angry:
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Mili: úplně vím, jak se cítíš s tou knížkou :dizzy_face: , já byla před sto lety na koncertě Kryštof a Krajčo se mi podepsal na břicho, mám s ním i fotku a pak jsem celý večer chodila a říkala svému tehdejšímu příteli Ričiku :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Gucci super s tim UTZ :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Jani: ahááááááá tak to jo...jinak jestli chceš prsa, tak já ti klidně dám, je to fakt mazec
2. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Gucci tak domluveno :wink:
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
jani: už jste doma řešili jména?
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci jojo ty uz mame davno vybrane: Jakub, Sara, Klara
2. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
to jako pro všechny tři děti, nebo z toho budete vybírat :grinning:
já se jen ptám, páč pG vzal včera konečně do ruky tu knihu od Knappové se jmény a hoooodně předběžně jsme vybrali 3 holčičí a 3 klučičí
2. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak kluk je jasny a u holky bychom vybirali
Joo a jake?
2. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.