• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak my jdem koupat...
ještě jednou díky za podporu a všechno
snad už bude dobře
dobrou :wink:
23. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Gratulujůůůůůůůůůů Tek a Martus k //, jste se tady holky nějak rozplodily. . . :grinning:
Gucci, teda :cry: . A neobviňuj se, nemohla jsi to tušit. Držím moc palečky ať se to rychle spraví a Leuš má klid. :wink:
23. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Tak L a K jsou ve vaně a já mám chvilku klidu na Caro, to je krááása :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
Ke stolici mimin můžu dodat jedině to, že pokud mi přišlo na začátku, že kojící kadění smrdí, nesmrdí, nejhorší je to po Nutrilonu, to je fakt síla nejvíc ze všeho! A když vám bude někdo říkat, že ať počkáte na příkrmy, že bude hůř, nebude, nejhůř je po Nutrilonu :grinning:
Steffi, jsem dneska měla podmáslí k snídani, dobrý přirovnání k hovínkám, joooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gucci, jak dlouho to trvá, než tomu zadečku ulevíte? Doufám, že je to jen chvilka a pořád lepší půlminuta breku a pak 3 hodiny usměvavá Leuška, než když se trápila.
Leo plác :sweat_smile:
Jo, Steffi, jsem ti zapomněla pochválit nový fotky Kubíka, jak pase, to je krása, já se tak těším, až zas budu mít radost z pasení :slight_smile:
Mmch, víte co dělá Honzík venku, když spadne? Nesnaží se posadit, stoupnout ani náhodou, dokonce ani nepase, on si uvelebí hlavu na ručičky, usmívá se a čeká, až ho dojdu sebrat :grinning:
23. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Puzz, úplně ho vidím. :grinning: :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
puzzi to je sranda s Honzíkem :grinning:
23. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Můj táta říkal, že to dělal taky i jako větší a že ho babi vždy nechala ležet, ale on vydržel dýl nebo co :sweat_smile: A to bych bejvala do táty neřekla, páč teď na dospělý kolena je docela sportovec a akčňák.
Jo a taky je dobrý, jak tak Honzík leží na zemi, např. v bahně, že si najde vždy nějakej hnusnej kamínek a strčí si ho do pusy. To dělá teď furt, že si sedne venku na bobek, něco si najde a šup do pusy, nedokážu tomu zabraňovat, tak ho většinou nechám, je očkovanej proti žloutence, tak co už :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tek, ještě jednou gratuluju! :wink:

Gucci, úplně se mi všechno sevřelo při Tvém popisu situace v nemocnici! To muselo být pro Tebe fakt strašný! :cry: Ale je opravdu dobře, že se na to přišlo a že se to zlepší. Ty si nic nevyčítej - vždyť Lee nejsou ještě ani 2 měsíce, takže zas tak dlouho jsi neotálela.

Puzzi, ten popis Honzíka v bahně mě pobavil. Tak asi si říká, že když už upadl, tak si aspoň odpočine... :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
mi Edi dokyna nechtěla naočkovat na žloutenku že to není třeba až jak bude ve školce :grinning:
24. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Bré ránko,
Puzzi jsem se nasmála při popisu Honzuláka, je to prostě chytrá hlavička, proč se namáhat :grinning:
Gucci tak jak bojujete? Je líp?
My za chvíli vyrážíme na rehabku, tak doufám, že K. se předvede v dobrém světle :wink:
24. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
tak já jsem Vojtu nechtěla zatím nechat očkovat na nic víc než je nutné, protože má na všechno blbé reakce, ale třeba to bude lepší až bude větší
Jani držím pěsti na rehabku
Gucci tak jak je?
My jdeme dnes na kontrolu, už tak nekašle, ale včera docela chraptil, no uvidíme, stejně ještě budeme brát antibiotika minimálně do soboty
24. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky

ráno jsem byla s Leou na odběrech krve, krev brali mě :wink: , za týden jdu na kontrolu na endokrinologii
jo a zítra odpo jdu na KO na gyndu, tak už jsem strašila pG se sexíkem :grinning:

ráno jsme s Leou čučely na hokej, teda bylo to tak tak, pak jsme šly na tu polikliniku na odběry, ale bylo mega hnusně teda, pršelo tak jsme se nemohly ani projít, ted svítí oskar, tak půjde po o ještě jednou ven...pak proběhla akce "prdelka", no než jsem se k tomu dostala, půl hodiny před tím jsem se jí omlouvala, pak to zase málem obrečela, ale musela jsem se přemoct no, příjemné jí to teda fakt není a hlavně má hrozně pokaděné plíny, už tam jsou i nějaké cucky, tak snad to bude ok, před chvilkou jsem jí to udělala zase, páč se po koju kroutila, ale aspon už dýl jí, tak jsem ráda, ted si chvilklu hraje v lehátku

puzzi: za týden jdeme do nemocnice na kontrolu, nevím přesně, jak dlouho to bude trvat, rehos psala, že Maruška nekakala vůbec, Lea kadí normálně, akorát to má takové tekuté, ale dr. v nem říkala, že tak dva týdny cca
s tím Honzíkem je to fakt sranda, úplně ho vidím :slight_smile: bahenní muž :slight_smile:

chtěla jsem jít s Leou o víku na vaničky, ale prdím na to, má toho ted až až bobinka naše
jo a včera jí dr. měřila a má 59cm obříík
24. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Jani: tak jak na rehabce? já bych s Leou taky někam začla, ale nevím na koho se obrátit
Rio: co u dr.?
24. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
gucci určitě se to bude jen a jen zlepšovat a Lea bude spokojené a hodné miminko :slight_smile:
u dr. dobré, Vojta má ještě do soboty antibiotika, ale posluchově au je to ok tak jsem ráda, za 3 týdny jdeme na roční prohlídku, taky musím Vojtu objednat na předoperační k vůli té operaci, radši na to moc nemyslím, se bojím jak to zvládneme
24. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Rio, to je fajn, že ATB Vojtíkovi zabraly, tak doléčit a snad už s jarem budete mít pokoj.Od příštího týdne budeš mít zase Adámka na hlídání?
Já jsem za to očko proti žloutence u Honzíka hrozně ráda, u něj je to fakt nutnost. Vaše větší děti tady na diskuzi nemají pořád tendence vše ochutnávat? Tady dle sousedních podobných dětí mám pocit, že Honzík má fakt nějakou orální úchylku, asi to souvisí i s tím dudlíkováním :grinning:
Gucci, to bude nezvyk po takový době veverkovat bez břicha, bez těhu, bez snažení, viď? Necháš si napsat antiko, nebo se přidáš k brzkým snž? No vlastně po císaři snž cca rok ne.
Gucci, hlavně že to Leušce pomáhá a že kadí, to bude určitě brzo lepší! Ten konečník by se měl časem roztáhnout?
Lea je fakt kus ženský, Honzík měl 60cm ve 3M.
24. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
puzzi Adámka budu mít už tento pátek
jinak ty další týdny ho budu mít někdy i 3-4 dny v týdnu, na jednu stranu víc penět, když jsem vlastně v únoru skoro nehlídala, ale zase míň času na Vojtu a teď je to docela náročné, protože Vojta chce pořád pozornost a Adámek naposledy Vojtíška nebral, ale uvidíme...kdyby to nedělala dobrotu, musela bych to asi ukončit, nechci aby na to Vojta nějak doplácel
24. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Edi pořád něco bírá do pusy a říká tomu ňam ňam tak nevím :grinning: asi drobek nebo něco podobného ze země je fakt lepší než to co je na talíři .
24. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
puzzi: jj prdelka by se jí měla roztáhnout...jinak HA určo žádnou brát nebudu, myslím, že po CŘ se může otěhu až po roce, ale my bysme dřív stejně nechtěli, ideál bych chtěla mít rozdíl 2,5-3 roky, ale to si tak můžu akorát plánovat, že :slight_smile: , uvidíme
24. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak koukám na tu manducu a konečně udělali barvu co se mi líbí :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Gucci díky za optání, na rehabce dobrý. Záda už má K. posílený a už se staví do správného postavení při pasení, ale ještě má slabé bříško, tak to není dokonalé. Ale jsou vidět pokroky, což jsem ráda.
Na dětskou rehabku se optej pediatričky nebo najdi na webu.
A jinak naprosto chápu, jak ti je, když Leušce musíš dávat ten malíček do prdelky a ona pláče. Já takhle trpím při tom cvičení, kdy to končí hysterákem. Ale pořád si opakuju, že to dělám pro jeho dobro a pomáhá to.
Já koupila tu červenou Manducu :wink:

Rio to je fajn, že ATB zabrala a Vojtíšek je ok. S jarem to bude lepší.

Dneska jsem potkala asi 3 maminy, co měli tak 1,5 roku staré dítko a kočár, tak jsem na vás těhulky myslela :slight_smile:
Jo a v autobuse se mi udělalo strašně špatně, tak mě napadlo, bože snad nejsem těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Jani, super, že Kubík dělá pokroky. :wink: Hele že by? :grinning: To by jsi měla ale slušnej fičák. . . . :wink:
24. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Mel nee to není ani možné, to byl jen takový první nápad díky tady té těhu vlně :grinning:
24. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jani to je super ty pokroky, Kubík je šikula a v červené manduce bude fešák...mě se hrozně líbí kluci v červené
nám se líbí manduca olive blush

já se právě pediatričky už ptala a ona říkala, že Lea žádný problém nemá, tak zatím není nic třeba
psala jsem i mail jedné fyzioterapeutce a ta mi napsala co by mělo mimi ve 2m umět, což Lea umí, tak to nemám řešit, tady se to asi moc nehrotí
24. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
gucci, no Luky taky ve 2m dělal co měl. Ale pak se nějak zasekl a teď se s oblibou tváří jako tak půlroční dítě. . . Na jídlo se však tváří jako roční, takže suma sumárum průměr je jeho věk. :grinning:
Jani, no holky to taky nečekaly. :grinning:
24. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Tak si zas Honzík zahrál na bahňáka, přemejšlim, jestli zas zapnu pračku nebo bude stačit usušit.
Rio, kéž by si na sebe Adámek s Vojtou zvykli! Musí to bejt ale náročný.
Pudly, takže taky si venku Edi pochutnává na ledasčem?
Steffi, takže je Kubík ohodnocen rehábkou jako skoro dokonalý, paráda, dle fotek pase nádherně.
Gucci, tady u nás se rehábky taky neřeší, někdy přemýšlím, jestli s druhým nějakou vyhledám, ale asi zas ne, když bude vše ok. Tady na diskuzi je to až k nevíře, kolik vás rehábkuje, to mě znervózňuje :sweat_smile:, ale zas je fakt, že třeba z 15ti prosincovek chodila na rehábku jedna, tak snad v poho, když je dítě víceméně ok.
Mel, dobrej věkovej průměr sis na LUkyho vymyslela, haha :grinning:
24. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Puzz, no nějak se uklidnit musím. :grinning:
A co se týká rehabky, moje pediatrička ho taky vidí furt o.k., ale jak už mi někdo říkal, tak prostě ty pediatři nemají takovou zkušenost a praxi co se týká odchylek ve vývoji.
24. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Gucci přesně jak píše Mel, podle pediatričky je Kuba taky ok. A jen ho viděla fyzioterapeutka, tak viděla, že má hypotonii břišních a zádových svalů.
A on dělá to co by měl dělat, ale blbě a to ty nepoznáš.
Mi to říkala i ta fyzio, že on by se naučil pást sám a dobře, ale proč mu nepomoc a hlavně vědět, že ty základy má správně naučené. Jsem hodně pečlivá, možná až moc, ale prostě pro něj chci to nejlepší...
24. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
já si zase myslím, že se to někdy až přehání s těma nároky na děti prťavé já se řídím pravydlem vyčkej dozraje spadne, ale to nic proti vám to je narážka na fizioterapeuty :grinning: ale druhá stránka, kdyby moje dokyna neříkala,, to je dobrý nechte ji" ,tak by určo už sama chodila, ale chodí jen za ruku a sem tam se zapomene a jde, ale vážně sem tam.
Jo Edule papá na co příjde. Jen se otočíš a už něco ochutnává ňam ňam :grinning: pořád jí honím od psích misek granulky jsou tam aby mohla Bora v nouzi rozbít sklo,ale spíš je nejí než jí, ale Edi to moc chutná, bych jí zabila :grinning:
25. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
bré ránko

tak my jsme dnes obě vyspané do růžova, Lea šla spát v 8 večer a pak kojo ve 2,30 a v 6, takže parádička :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3841818&vReferer=
25. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
jinak jsme měli opět smůlu v hokeji, no co se dá dělat :unamused: .... já mám teda ještě šanci s bratry Slováky, páč ti ted hrajou se Švédama....a Sáblíková opět nezklamala, ta je neskutečná a ten bronz ze štafety mě teda taky dost překvapil, jsem jim klukům vůbec nevěřila, ale super :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.