• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty jo Lea je kus ženské krásné ženské :grinning: není nad dětský usměv že? :grinning:
25. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Jé Leuška se krásně usmívá jsem se musela hned usmívat taky :slight_smile:
Jinak Vojta včera nekadil a rozhodl se, že nejlepší čas to napravit je dnes v 5 rné a to důkladně, samozřejmě pak neusnul :angry:
25. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Sábliková je prostě borka
Ale tan hokej nechápu vždyť na to mají hrají docela dobře buď jsou nervní nebo já nevím :angry:
25. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
juchůůůůůůůůů tak Slováci vyhráli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
šikovní :grinning:
25. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
já to teda moc nesleduji protože dycky odpadnu ale jsem dycky ráda za dobré zvěsti
25. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
dobrá ránko,
Gucci nádherný úsměv Leušky, doufám, že už je ji líp.
Tak já kojila skoro stejně, jen Kubino šel spát až v deset. A v ty 2 si dal obě prsa, spurt jak vyšitej. Myslím, že dneska dojde na zásoby. Jinak už 3 den máme buď spánek, prso nebo brek. Ještě že to za chvíli přejde :slight_smile:
Naši hokejisté jsou neschopní, ještě že máme úžasnou Martinu a skvělého Lukáše, jinak bychom si o medailích mohli nechat jen zdát.
Ale Slováci jsou pašáci, škoda, že teď narazí na Kanadu, tam šanci nemají...
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
ale jo budou připravení uvidíš to bude hokej rychlý :grinning: puk nažhavený
25. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Pudli no aspoň si od koně odfrknem :grinning:
a k hokeji, když jsem viděla, jak Kanaďani smázli Rusáky, tak nevím nevím..to bylo kanadské peklo..
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Holky, tak teď se mi K. přetočil zezad na břicho, jsem čuměla :slight_smile: Na přichu chvíli pásl a pak brek, jelikož nevěděl jak zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
tjo, mě právě volal šéf, prej jak se mám a že mu chybím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani: jééé to je Kubi šikula, musel z toho být vyjevený :slight_smile:
Kanada sice Rusáky smetla, ale s Amíkama prohráli, takže Slováci určo šanci mají...Slováci neumí hrát akorát s náma :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Jani: já bohužel žádné zásoby nemám, mě příjde, že má Lea spurt pořád, nemám šanci nic odstříkat
25. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
jani: Kubino se otocil ze zad na bricho?? Ty jo, to je sikulín! Lada zacala presne ve 4mesicni narozky a to prej bylo driv, nez to deti umějí. Bylo to na nervy, pac ona se furt pretacela, ale na brise se ji nelibilo a neumela se dostat zpatky. Jak to mas v utery? Jedu ke kamaradce u IKEMu.

Co se tyka rehabky, tak souhlas s tim, co pise m.e.l. a Jani.
My teda mame pediatričku, ktera tohla sleduje az moc, ale kdyz mi to pak rikala i neurolozka, ze to Lada prehani se zvedanim hlavicky, tak jsem naklusala k fyzioterapeutce a hlavne to byl pro me dobrej pocit, ze mi nekdo rekl, jak to ma vypadat. Jinak je pravda, ze ty deti vyrostou i bez cviceni, ale proc jim nepomoct? Cviceni napomaha i rozvoji myšlení, je to preci psychomotoricky vyvoj. Takze gucci, jestli nemas co delat a mas na to chut, tak si na rehabku zajdi. A jestli nee, tak nechod..

gucci: a nedali ti zadnou trubicku? Nasi znami strkali holcicce do prdelky trubicku asi do 4. mesice, postupne dostavali trustejsi a tlustejsí. A mam pocit, ze rehos taky pouzivala rourku..

Očko proti zloutence dame taky, jsem zvedava, co na to nase dr., pac ona je vseobecne proti ockovani. V jakym se dava mesici?

puzzi: Lada taky vsechno strka do pusy a jsem rada, ze neni sama:slight_smile: Totez dela Marjanka.

Vcera jsem byla s Terkytkou v kine a paradni relaxace. Nastesti pak byla i dobra noc, takze nevadilo, ze jsem sla spat ve 12 (asi jako vetsina naroda, i kdyz ja nee kvuli Sablikove:slight_smile:)
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
campi: jj rehos taky dostala trubičku, já to mám dělat malíčkem, nevím proč...ale možná to Lea nemá tak hrozné, páč normálně kadila i předtím, akorát to měla moc řídké...ted už z ní jdou i menší cucky, tak mám radost
25. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
já jsem chtěla naočkovat i toho pneumokoka, ale ona říká /doktorka/ to bych nedělala je to zbytečné a debata byla u konce :frowning2: tak nemám ani žloutenku ani pneu... prostě nic jen doufám že mi jí naočkuje aspoň na neštovice příští týden. :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
gucci jak často kojíš a dudlíkuješ???? nebo ne???
25. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
já jsem kojila co dvě hodinky možná i hodinu a půl a to bylo prý tím že neměla dudlíka se chlacholila prsem :grinning:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Teda Kubík šikulka a dost brzy :grinning: ten brzy mámu přeroste :grinning:
25. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Campi: já jsem šla spát až v půl jedný, ještě jsem ten úspěch vstřebávala, ale jinak to byl pěknej večer, kino příjemná romanťárna od režiséra Pretty women na sv. Valentýna. Předtím jsem byla ještě s kamarádkou z práce v sauně, tak to bylo fajn.
Já bych se v úterý ráda přidala, jestli bude mít Janča čas. Jsem zvědavá na takovýho šikovnýho chlapáka :slight_smile:

Mariánka opravdu strká do pusy kde co, tím, jak předěláváme kuchyň, tak to byly občas i kusy betonu, :zipper_mouth: běžně spadlý listy z kytek a jakýkoli drobky, cvoček co mi upadl z riflí. Ale v plíně jsem ještě nic zajímavýho neobjevila. Znám příběh, kdy dítě snědlo flitru z trička mámy a ta se pak v plíně leskla :grinning:

Gucci: to vypadá s tím konečníkem, že to je na dobrý cestě :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj Holky,
dlouho jsem tu nebyla.
Ale stále vás čtu. Ale vy jste jak roboti, tolik stránek za jeden den :confused:
Jak vidím ratolesti vám dělají čím dál tím větší radost. :wink: :slight_smile: To je dobře.
Jinak ................
Gratulace teksas a Martus k //. To je nádherné jak to vše najednou klape. Ta psychika fakt asi dělá dost velkou paseku.
Rioko,
ty nebuď z toho smutná. Pokud se nezadaří, nevěš hlavu u mě je jisté, že nás car nemine při planovaní druhého piškota. Pokud to tak má být :unamused:
Milu a tobě přeji co nejdříve //
anippe: krásná fotečka
Puzzi: a ty si pro foto jdeš kdy?
25. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, že jsem taky jednu fotku přidala do alba. už jde aspoň trochu vidět, že jsem těhu.
Jinak plánujete nějaký bližší termín srazu? rád bych vás konečně poznala osobně. Nikdy mi to nevycházelo.
Špatná pracovní doba, ale teď když už mám i vycházky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co vy na to?
25. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Terky: v utery jasne, i kdyby nemohla Jani, tak S. rikala, ze jsme u ni vsechny vitany. Evka už je zdravá. Teksas mozna taky dojede do Krce z yamahy, tak si muzete dat na Mustku sraz a nebudete se bát vlka nic.
25. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
zdár ženy
tak jsem zpět z KO u gyndaře, vše OK
ukecával mě na HA :unamused: , tak jsem z toho taková vyjukaná, neboť nevím, byla jsem přesvědčená, že HA brát nebudu, ale on mě strašil, že i když kojím a budem si dávat bacha, tak půl roku prostě po CŘ nesmím otěhotnět a kdyby náhodou něco, tak bych musela na potrat...áž jo, napsal mi recept na HA pro kojné a mám týden na rozmyšlení
Leušáka venčila tchýně venku, takže pohodka, je tam nádhěrně dneska :dizzy_face:

pudly: kojím ted dost nepravidelně, dopo je většinou Lea vzhůru tak to kojím tak co hodku a půl, dvě hodky, jak si řekne, ale ona fakt furt jí :slight_smile: , necucá prso jen tak, kolikrát jí dokojím a ona si rve pěstičku do pusy a cucá si ji, to mě dycky nasere :grinning: .... dudel pořád bojkotuje, je ochotna ho přijmout akorát když jdeme ven a ona řve, že je jí vedro, tak než usne, tak si ho milostivě veme a po 5min ho vyplivne
25. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
hoj holky tak na UZ nebylo nic videt vzal mi krev a vystrasil me akorat tim ze prej kdyz me bude bolet bricho at mazu do emocky aby vyloucili mimone!!!
kuwa... a to sjem dle MS 6+2tt...takze mam strach a zitra po 2 si volat na krev....
ja se z toho poseru proc tam nemohla bejt aspon mini dutinka
25. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
je lumcag super
campi/terky to kino me sejri mira since nakonec nikde nebyl ale ja jsu utahana jako svina
teksas se vtrirne pokud to pujde rovnou ke campi rano..pac zjistila ze ji odpada hudebka :slight_smile:))
doufam ze se terky nebude zlobit ...:frowning2:(

gucci radsidotoho jdi aspon anten pulrok tim se podle me nic nezkazi..hlavne kvuli tomu cisari.....
25. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Teri to je mi líto ale to ještě nemusí nic znamenat přece, může to být příště - kdy jdeš zase na UTZ?a kdy budou výsledky krve?
25. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
nevim uz se asidomluvi az po krvi ..kreve je zitra po 2hod..... A PRisti tejden madr. dovcu
25. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
jen v rychlosti
Tek,držím palečky,ať vše dobře dopadne!!! :wink:
25. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Tek, nevěš hlavu, určo to bude o.k. Vždyť není psáno, že i podle těhu jsi 6+2, takže všechno může být o.k. jen si prďolka hraje na schovku. :wink:
25. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.