• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Campi, no my určo v úterý budem doma. K. má v pondělí poradnu a snad i očkování, tak uvidíme, jak to zvládne. Pokud bude vše ok, tak jste samo všechny 3 vítané.
Jinak s tím otočením to nebude tak horký, to se mu povedlo nedopatřením a pro jistotu to už nezopakovval :grinning:
Tek nevěšej hlavu, víš jak to s tím určováním stáří je. Krev bude zítra určo dobrá a příště tam bude prdísek.
Nevíte co Marťa? Byla už u dr.?
25. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
no ja doufam diky holky
asi to mam za to ze jsemse ze zacatku tak moc neradovala nekdo me potrestal..hlavne at treba nemusim pod kudlu !!!!
to nevim co marta ...snad da vedet brzo :slight_smile:)
25. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my měli dneska frmol. Od rána jsem trochu špinila (spíš do hněda zbarvený hlen, ani ne přímo špinění), nepřestalo to do oběda, tak jsem jela na pohotovost pro jistotu. Ale než jsem byla na řadě, tak to přešlo a dr. nic zvláštního v pochvě neviděl, prostě vše ok, UTZ mi udělal, vše odpovídá 9tt, jsem moc ráda, trochu teda příchuť trapnosti, že jsem jela s blbostí na pohotovost, ale vystrašilo mě to trochu.
Průběžně jsem dočítala, ne vše si pamatuju.
Jen mě dostal Kubík a otočení, to je borec největší! I když jen jednou, to zas brzo zopákne :wink:
Tek, na tebe budu hrozně moc myslet, kuwa, to jsou zas překážky, nervy...
Až se budete v Praze srážet někde ve větších prostorech než u Steffiů v malém obýváku, dejte vědět, ráda taky dorazím kamkoli po Praze :wink:
Tak jste mě potěšily, že i vaše starší děti leccos ocucají, hlavně že to snad vyplivnou, u Honzíka myslim, že 99% věcí vyplivne, snad :sweat_smile:
Lumcag, ty už máš nádherný břicho, jů :slight_smile: Taky bych tě ráda poznala.
Gucci, do HA bych po císaři šla, taky jsem jí měla do léta, pro jistotu. Ikdyž i kondomům bych věřila, jestli vám nevadí, tak bych se nebála nějakýho selhání, to snad nebejvá tak častý.
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Dnes jsem mluvila v 16:00 hod s Martuší a ta mi řekla, že vám vám sdělit..........No prostě..................................
přicházím ze smutnou zprávou. Dnes začala krvácet a dr. ji poslal na revizi, protože miminko to v 7tt vzdalo.
Prostě plodový vak odtekl, a tak ji držme palečky ať se brzo z toho dostane.
V telefonu byla ztatečná, ale každá víme jak se cítí a proto.............
MARTI JSME S TEBOU :wink:
Jinak puzzi děkuji
a teksas tobě nadále držím palečky, ale neboj. U mě dr. taky na prvním UTZ nic neviděl. tfuj tfuj :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Omlouvám se, že to hlásím až teď, chtěla jsem to nechat na Marti, ale ta mě o to poprosila a já to musela první sama rozdýchat. Ony se takové zprávy říkají těžko.
25. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
ty voe to snad neni mozny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no naspala jsem ji smsku snad to bude mit rychle za sebou ..
urcite se jim to podari rychle znova !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
:cry: :cry: :cry: Do prčic! Snad to nejhorší přebolí co nejrychleji a brzy se zas zadaří...
25. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Bré ranko,
chjo choudě Marti :cry: :cry: :cry: . . . Ale snad se brzy zadaří znovu.
26. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
Jejda to je mi strašně líto, moc na Marťu myslím aby to bylo v pořádku a zvládala to, je to smutné :frowning2:
26. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
bré ránko

Tek: jejky :unamused: , ale snad se mimís jenom schovává a bude to ok, moc ti to přeju a držím palce na druhou hodinu na tu krev :wink:
Jani: přece ti to Kubík nebude ukazovat několikrát za den :slight_smile: , dneska se určo zase otočí :wink:
jééé úterní srazík vám závidím :wink:
Puzzi: dobře, žes jela, pro klid duše :wink: , hlavně, že je všechno v pořádku, to mám radost :dizzy_face: :dizzy_face:
ježiši :frowning2: :frowning2: co to čtu kua, to je mi strašně líto :frowning2: , chudák Marti :frowning2: , moc na ní myslím, ale určo se zadaří brzy znovu
26. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
do háje to je děs, chudě Martina držím ti palce a vím přesně jak ti je, ale neboj ono to brzy přebolí a bude zase veselo a navíc máš doma perfekt těšitele ten se ti to bude snažit vynahradit.
26. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Raději to vyšetřit než to podcenit
26. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Lum krásný pupík :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
LUm podle bříška mimčo krásně roste :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Já už fakt nevím co te Editě mám dávat jíst ona nic nejí jen polívky a já jí nebudu přece dávat po celý den polívku dala jsem jí chlebík se šunkou sní trochu šunky pak jí natá....a říká ne ne ne a už nejí nic fakt už nevím co mám dělat :frowning2:
26. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
je zajímavé že ty děti na UTZ vypadají jako minozemské je to srandovní a ty zvednuté ručky :grinning:
26. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Pudly Vojta má taky nejradši polívky, chleba nejí vůbec teda
26. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Bré ránko,
teda vůbec není dobré. Marti moc na tebe myslím, ať je vše brzy ok a vám se ten nádherný zázrak povede znova :cry:
Lum tobě nádherně roste bříško, to je moc pěkné.
Puzzi já bych udělala taky někdy velký srazík na nějakém velkém místě, kde nebude vadit, že K. bude vřískat nebo že já ho budu uklidňovat kojením :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Pudli dávej ji klidně jen polívku, jí se časem změní chutě a pak bude paštit něco jiného. Bych si s tím nedělala hlavu, hlavně, že ji polívky chutnaj.
26. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
jj Jani přesně, kde nebude vadit, že bude Lea vřískat :slight_smile: ... včera jsem potkala sousedku, mladá holka a říkala, že Lea bude určo operní pěvkyně, že nikdy neslyšela tam moc jaštět mimino :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Pudly: jj, polívka je grunt a kdo jí nejí, ten je špunt :wink:
26. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
holky s velkým srazem taky počítejte až přijedu v květnu k puzzi vás musím všechny poznat :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Jani: stříháš už Kubínovi nehtíky? a jíš nějaké ovoce a zeleninu?
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
musím říct, že jsem radši stříhala nehty Vojtíškovi když byl malinkej, teď se mi u toho melě, uhýbá rukama i nohama je to boj s ním
26. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dík za podporu, že jsem udělala s pohotovostí dobře, se cítím aspoň trochu míň blbě jako plašič.
Pudly, co jogurty, přesnídávky,mlíko, taky ne?
Velký sraz určitě na místě, kde nevadí hluk, ale současně kde by byla nějaká hernička, výběh, to by chtělo nějakou kavárnu pro děti, jako mají v Brně, tam to bylo super! Nebo případně človíčkov, ale to už nevim, jak bychom pokecaly, bychom musely hlídat lezoucí a chodící děti a je tam trochu frmol, uvidíme. Vy fakt nikdo nebydlíte v Praze v nějaký vile se zahradou? :grinning: Jinak samo u nás by to šlo a bylo by vítáno i víc lidí, akorát že byste musely dojet z Prahy (75km po dálnici).
Stříhání nehtů Honzík nemá rád, bojí se, úplně se klepe a kňourá strachy, tak P. stříhá, já zabavuju, ale stejně se bojí.
26. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Marti, to je mi opravdu moc líto. Ale už jsme si o tom psaly s Teksas, že si myslíme, že je po tom jednom těhotenství tělo tak nabuzené, že prostě funguje daleko lépe než před tím prvním otěhotněním s peripetiemi. Tak snad se brzy zadaří znovu.
Tek:nebuj,vše bude ok. A hlavně si vůbec nic nevyčítej,jakože myšlenky, že jsi "nechtěla" a teď tě to trestá. Vůbec ani trochu!!!!!! A držím palce ať dneska krev ok.
Jani, Kubík je teda drak neskutečnej. :dizzy_face:
S Kačenkou už rehábku dávno cvičit nemám, že prý fyzicky odpovídá věku, ale stejně s ní cvičím,páč měla ten ošklivej příchod na svět a museli jí rozdýchávat a právěže je rehábka důležitá do 1 roku věku dítěte i pro rovoj mozku. Tak si říkám, že je to minimum co pro ní můžu udělat,samozřejmě nevím zda to bude či nebude mít efekt,ale můžu jí tím pomoct.
Ona je ďáblík neustále se točí na bříško a couvá,ale na rukou už se drží parádně i když je na overbalu,tak dá kolínka krásně pod sebe a přeleze ho. Teď mám docela srandovní fotky,jak všude zacouvává,tak přijdu a Kačenka pod radiátorem a z něj vyčuhuje jenom hlava. Za to Míša pořád vůbec nic ani se nepřetáčí na bříško, on je teda takovej fakt asi i povahově. Zrovna dneska jsem rušila vyšetření u ušního,páč jak jsme byli u dr.,tak jsem říkala, že už se za pískacím zvířátkem otočí,tak to zkoušela a vše ok.,takže to opět bylo to, že Míša spíš neuznal za vhodné se otočit za něčím co ho netankuje. On je prostě takovej pohodář,že i když ho doktorka očkovala III. hexou,tak se na ní smál a že ho píchá mu došlo až když byl naočkovanej a vyndavala jehlu. Jenže se mi to prostě nezdá,aby měl cvičit jenom to mačkání jednoho bodu,na to si myslím, že je opožděnej dost, tak mám číslo na nějakou soukromou rehábku a ještě tam s ním pro kontrolu zajedu,aby mi řekla svůj názor. Nejde mi o to, že by moje dítě muselo něco umět,abych se tím mohla chlubit,ale spíš o to, aby mi za 3 měsíce neřekli,že je to hodně opožděný a najednou,když bude mít sílu apod. jsme nemuseli cvičit drasťárny. TAk uvidíme.
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Jo,Puzzi určo dobře,že si jela, vůbec se nedivím a nejsi plašan ani trochu.
Nehty kupodivu jdou,dokonce oba drží a u Kačky je to fakt div,páč ta se nezastaví.
Rio:až přijedeš do Plzně a pokud se nás sejde víc, navrhovala bych sraz v Pařezce,kam chodíme cvičit, je to předělané z MŠ, veliký prostor, skluzavka,hračky apod. a dělají tam různé kávy a nikomu nevadí křik a pro děti je tam bezpečno.
26. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tetes hele já myslím, že máš správný přístup, určitě je lepší to konzultovat ještě s někým než to zanedbat, ale věřím že to bude dobré, i když my třeba měly cviků víc, tak možná nějaký přidají
26. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tetes tak super to by se dětem líbilo, ještě aby vyšlo hezké počasí :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
jo a musím se pochlubit, Vojta se naučil házet balonek do otvoru v tom hracím chodítku a vždycky očekává potlesk - hodí, otočí se na mě a až zatleskám tak teprve pokračuje...já u něho beru takové věci jako za velký úspěch, protože on to má s těma ukazováčkama dost stížené něco brát do ruky ale je šikovný
holky já mám z toho čím dá větší strach, z té operace - jako jak zvládne noc před tím nejíst, když se mi budí v 3 na mlíko a když nedostane tak řve a neusne a taky pokud ještě nebude chodit a bude mít pak na obou rukách dlady, nebude moc lozit a jak se bude pohybovat???
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.