• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky, mám objednat Lee bundičku na jaro/léto do 6kg nebo do 8kg? :fearful:
26. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem doma. Moc děkuju za podporu, že jste na mě myslely a psaly mi. Moc mi to pomohlo.
Začnu od začátku. Ve středu doktor těhotenství potvrdil-7tt, bylo už vidět i na UTZ a protože jsem špinila, tak mi předepsal utroš. Ve čtvrtek v poledne jsem začala krvácet a to dost i kousky sliznice, tak jsme tam jeli a on řekl, že už tam plodové vejce není. Tak mě poslal na revizi dělohy. V 8 večer jsem šla na sál a bylo to hned hotový a teď ráno mě pustili.
Martík s taťkou to zvládli na jedničku s hvězdičkou. Martík měl poprvé večer Sunar místo kojení, dal prý jen 60tku a pak se každé 2 hoďky budil a chtěl prý kozu a ráno Sunar nechtěl. Jsou to šikovní kluci, ještě, že je mám :slight_smile:
Fyzicky se cítím naprosto fit, jen jsem slabší. No a díky tomu, že mám Martínka se s tím nějak postupem času vyrovnám. Bylo to těhotenství brzy a nečekané, ještě asi nebyl ten správný čas a tělo ještě nebylo připravené. Hlavně mám radost, že se nám to podařilo přirozeně, to je dobrá zpráva. Takže zhruba za 3měsíce můžem začít nanovo......takže hurá do toho!
Ještě jednou moc dík, že jste tady. :wink:

Teď vás dočtu.
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Rio:no určitě to bude po operaci těžké a s Vojtíškem náročné ho zabavit,ale bude to stát za to.
Gucci:objednala bych do 8kg,když bude chladněji dáš jí pod to teplejší svetřík,tak ať má prostor a navíc při jejím apetitu. :dizzy_face:
Holky,chtěla jsem se zeptat jaké máte autosedačky? Od kolika do kolika kil a značku? Vůbec nevím co mám koupit,ale zase si nemůžu dovolit 2x sedačku třeba po 7 tisícíh....
Marti: :slight_smile: :wink: Jsi statečná holka.
26. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
marti jsi velmi velka sikula....a je fakt ze proste ted se to da zvladnout diky tem prdolum lepe....
tetes diky za podporu....uvidime jak to dopadne
dneska test byl uz fakt silnej.....tak snad mimodelozni nehro...
gucci lee bundicku urco do 8kg
rio no tak to je jasny vojtik je sikula a chlap a potrebuje hoooodne chvalit :slight_smile:))

tak asi jsem zase na nekoho zapomela
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
jo a terko ja myslim ze tim cvicenim jim fakt muzes pomoct....ale koukam ze kachna je peknej nezmar :slight_smile:)
jeslti budu imt druhy tak chci nakyho lezacka..ne z e mito bude chodit jeste driv nez olous :slight_smile:)
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Tetes, Kačka je fakt čertík, mně se líbily ty tvoje deníky ala úvahy dětí, jak Míša spekuluje,proč by se namáhal, Kačka naopak ofrňuje nos nad línějším bráchou, no sranda, jak v tý živosti takový opaky a přitom se hezky doplňují.
Pařezka je na slovanech? Možná vím jde a tam se dá jít i na kafe? Fajn :wink:
Rio, Vojta s házením balónkůdo chodítka musí bejt úžasnej a počká si na potlesk, to je dobrý :slight_smile:
Ta operace bude asi tak kdy? Ta noc jedna bude asi blbá, budete to muset přežít, holt ho nějak uchovat ke spaní bez mlíka. Pak to aspoň bude mít v pohodě ty prstíky, to zvládnete!
Gucci, nebude Lee v létě bundička do 8kg malá? :sweat_smile:
Marti, to šlo rychle teda od středy :frowning2: Ale seš fakt statečná, optimistka, seš dobrá :wink:
Tetes, my máme Maxi Cosi Tobi, ta byla nějak asi za 4 tácy? Už nevim. Kdyžtak mrkni na test autosedaček z tohoto týdne: http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-skoncil-katastrofou-deti-jsou-v-ohrozeni-1gg-/automoto.asp?c=A100223_151604_automoto_hig
Tek, test super a už teď někdy voláš na krev? myslim na tebe!
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tetes my máme atosedačku britax romer dávám jí do alba je mohutná a řekla bych že je fakt dobrá co se týče upínání i bezpečí stála nějak do 5000tisíc :grinning:
26. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
rio: to je šikula Vojtík a je to typický chlap, chválit chválit chválit :slight_smile: :wink: , jak dlouho bude mít bobek ty dláhy?
marti: to jsi hodná, že jsi napsala, jsi silná, určo to zvládnete, Martínek s tátou jsou šikovní :wink:
jé holky díky, už jsem objednala do 8kg, tak jsem ráda, že jste mi to potvrdily :wink:
tetes: hezky si to napsala s tou rehabkou, s tou autosedačkou budeme určo kupovat MaxiCosi asi typ Tobi, ale my máme ještě čas
26. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
jo a je do 36KG
26. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
puzzi: díky :grinning: :grinning: Lea už tak moc nepřibývá :grinning: a jak je velká, tak už není ani mišelinek :wink:
26. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
puzzi na operaci jde 12.4
gucci nevím jak dlouho bude mít dláhy a tak, bude se to tím pak nějak rovnat, ale stejně ho to bude asi bolet tak na lození nebude mít chuť ach jo se fakt netěším ale zase jsem ráda, že to bude mít za sebou
my máme nějakou sedačku do 18 kg, prý jsou bezpečnější, ale značku si teď nevzpomenu
26. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Už mám zase trochu takovej růžovohnědej hlen, sakra, no nic, dneska dopo jsem si vyzvedla v lékárně Ascorutin a Duphaston, tak snad to zabere.
26. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Tetes, my máme Romer King. je dobrá, protože se dá posunout ze sedu do takovýho trochu pololehu během jízdy, když dítě usne, aspoň mu pak nepadá hlava kam nemá.
26. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
tak su tu byla jsem jeste na prochazce
tak krev je pozitivni...hodnota pry odpovida dobe otehu
a na dotaz zda se nejak da vypozorovat mimodelozni.....tak mi rekla ze to samozrejme ne (coz jsem vedela) ale ze si nemysli zy bot dle te hodnoty bylo..kazdopadne hned 8.3 na dalsi Uz ..pac doktor ma ted tejden dovolenou..ale kdyby cokoliv tak jinam coz je jasny.....
takze si rikam pri tom prvnim me nic nebolelo ale zacla jsekrvacet ..prvni znameni....no a nebo me to bude nestardadne bolet..takze se teda asi zatim povazuju za normalni tehotnou..
ty voe jsem se nejak rozkecala sorry......
26. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Pudly:co znamená, UNIVERSAL 9-18kg a UNIVERSAL 9-36kg na kolik teda ta sedačka je? Asi se ptám jak trotl.
Puzzi:právěže na ten test jsem koukala a buď jsou tam sedačky do 18 kg a já bych chtěla do těch 25 kg, anebo naopak až od 15 kg, jenže potřebuji od 9 kg.
Jsem z toho fakt zmatená. :angry:
Puzzi:Pařezka je u nás na Locháči, mám jí takřka pod barákem.
Pudly,haa do 36kg a od 9kg, tak to by bylo dobré.
A líbí se mi co píše Marti, o tom pololehu, páč M. bude mít 9 kilo cca. za 1-2 měsíce,ale s tím sezením to na to ještě zdaleka nevidím.
Tek a není lepší si teda v pondělí ještě jednou zajít na krev? Ať vidíš, jak ta hodnota stoupá a ty by jsi byla klidnější?
26. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
puzzi jogurty a takové jí ale chleby rohlík ne jen to co je na :grinning:
26. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
Tek, to jsem moc ráda, že seš pozitivně naladěná, že to vypadá dobře, škoda, že to nejde úplně bez nervujících chvilek, ale to tam bude! UTZ 8.3. docela za dlouho, ale ty máš furt co dělat a to uteče líp.
Tetes, aha, s autosedačkama, já se v nich teda prd vyznám, tak asi nic extra nepoaradím.
Aha, na Locháči Pařezka, mně je to teda fuk, kde v Plzni, na sraz dojeud kamkoli.
26. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
Pudly, to chce čas, bez chleba a rohlíků se dá žít, jedině to namazání na chlebu namazat nějak super pevně, aby to nemohla z toho chlebu obrat :sweat_smile:
26. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
ta sedačka je 9-36 dá se polohovat do mírného polosedulehu.A když tam posadíš dítko tak tam jakoby zapadne super sedí .a ještě se dá opěrka kolem hlavy stáhnout a roztáhnout, ale jen, tak, nebo tak a je ta sedačka taková výsuvná, ale to jsem ještě nezkoušela.
26. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
no to jedině vteřinovkou bych mohla polepit co??? :grinning:
26. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
neni pac ja nevim tu prvni hodnotu to mi nerekla....a seru na to mam testy a na tech to fakt ob den stoupa coz i mimone jsem fakt nemela....a kdyz budu mit podezreni tak si tady u nas na tu gyndu skocim..
jinak ja taky nevim vubec jakou sedajdu..to je penez a ted jeste sourozeneckej kocar sakraaaa
26. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Tetes přihodím ještě rozloženou sedačku aby jsi viděla jak to vypadá na těch 36kg
26. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
je to trochu rozmázlé koukám
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj Holky,
kdy a kde se koná v úterý ten srazík o kterém tu píšete?
Jé Tek:
taky jdu na KO 8.3.
Marti:
super, že si mezi náma, myslela jsem že se tu neukážeš, že budeš odpočívat. Ale je to fajn, že i přesto všechno máš sílu. JSI MÓÓOÓC statečná holka. Klobouk dolů :wink:
Puzzi:
Už jsem se ptala, kdy ty budeš mít fotečku mrňouse? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
Lumcag, v úterý jdu na UTZ, tak asi bude fotka :wink: Jo, promiň, že jsem neodpověděla. Na fotku se těším, to jo, ale hlavně ať je vše v pořádku, ať odpovídá velíkost a už nešpiním a tak, se přiznám, že ty UTZ fotky až tak neprožívám, jsou všechny podobný :sweat_smile:
Tek, jasný, když ti obden sílí testy, tak to je super důkaz :wink:
26. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Tek tak snad bude vše dobré a prtě tam kde má být :grinning:
26. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Puzzi, to máš s fotečkama úplnou pravdu. Samozřejmě je důležité, aby bylo vše v pořádku. COŽ BUDE, ani nemysli na jinou variantu.jinak :angry: :wink:
Tek:
mě když nešlo vidět poprvé nic v děloze a krev mi vyšla 6152 HCG, tak jsem se pak zeptala, když mi sestra brala krev po týdnu znovu, proč mi ji odebírá, když už mi pozitivně vyšla a ona říkala, že mi ji bere z důvodu jestli neklesá a nejedná se o mimo. A já ji na to odpověděla, že bych snad už měla bolesti. A ona, že vždy být nemusí, taky jsem měla strach, ale však mě moc ze začátku čárka nesílila. však se podívej do alba kolik testů jsem si musela udělat. Ty už ji máš silnou a tak se nemusíš bát. :wink: :slight_smile: Jak napsala Puzzi
-když ti obden sílí testy, tak to je super důkaz :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Uff tak jsem vás dočetla, dneska kojím po hodině, tak vůbec nic nestíhám a hlavně jsem totálně vyřízená. Ale je to jen na chvíli a pak to zas bude dobrý :slight_smile:
Marti super, žes to měla tak rychle za sebou a budu se opakovat, jsi strašně silná, žes to takhle zvládla a neboj, za 3 měsíce budeš hlásit, že jsi těhu :wink:
Puzzi jejda špinění, to si úplně vybavuju ten strach a jak jsem hned jela na pohotovost. Ale neboj vše bude ok.
Tek super že hodnota hCG odpovídá stáří, to by při mimoni nebylo. Takže je vše jak má být.
Gucci nechtíky stříhám od 6 týdne, 2x týdně. strašně mu rostou a on se drápal v obličeji.
Tak a zbytek jsem zapomněla, mám totálně vysátej mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
já jen přidám k autosedačkám co vím, z hlediska bezpečnosti rozhodně lepší mít tu do 18kg a pak zase další, všimni si, kolik těch univerzálních rovnou do 36kg se prodává zde na bazaru,většinou si jí lidi poříděj a pak jí prodávaj. Zrovna na autosedačce bych nešetřila. My jsme zůstali věrní Maxi- Cosi a tam je nejlepší Tobi, jak má Puzzi a chce jí Gucci, ta už ale stojí kolem šesti, my máme ten starší typ Priori XP, stojí přes 4 tisíce, my jsme jí kupovali na dny Marianne s 25% slevou v Babyparku za 3750,-Kč.
No a dát tam dvojky až opravdu budou sami sedět, podle kil bych to neřešila. Mariánka seděla až v 10 měsících a stejně ještě neměla 9 kilo, začali jsme jí používat kolem roku. je fakt, že jak kouká v autě ven, tak jí to víc baví.
26. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Docela dobrej výběr maj v Halfordu, je to i v Plzni v Olympii, maj tam vše pro auta a kola a výběr autosedaček. Někdy v létě měli taky akci asi 20% slevu na autosedačky, kkyž to budeš chvíli sledovat, třeba zase bude.
26. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.