• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek taky moc blahopřeji ke krvi a jsem moc ráda, že je HCG vysoké jak má být :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Oprava : průměrná cena Maxi cosi Tobi je 5350,-Kč
26. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
Steffi, mě právě trochu uklidňuje,že tady v těhu trochu špinilo hodně holek, tek nejvíc, tebe si taky pamatuju, myslim, že i martuše, no, fakt je to hrozně malinko, snad to zmizí úplně.
Kubík má zase spurt? 3 měsíce se blíží, u něj to vždy docela sedí ty spurty, viď? Snad to bude brzo fuč a najedl se dost přes den a noc bude dobrá.
Poškrábání v obličeji pro nás byl vždy ukazatel: Je třeba Honzíkovi ostříhat nehty :grinning:
Ty autosedačky jsou celkem pálky, zvlášt pro dvojky krát dvě :confused:
26. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Puzzi jojo já tenkrát špinila v tom 7tt, ale to bylo jedinkrát. Myslím si, že je to dost běžné a většinou to nic neznamená. Pokud se něco děje, tak začnou holky většinou klasicky krvácet.
Jojo Kuka má zase spurt, on je přesnej jak hodinky :slight_smile: No já už vytáhla zásoby a docpu ho na noc 100ml mlíka :grinning:
26. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Terky:no jo,ale přeci nemůžu dávat Míšu do vajíčka i když bude mít třeba přes 10 kilo? Na to nejsou ty sedačky stavěné,ne?
26. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
terko a kolik vcazi misa? ja myslim ze do roka ti bude sedet urcite
26. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
Tetes, taky myslim, že do roka bude Míša sedět, určitě jo! Je fakt, že pokud není drobnější typ typu Oliver, tak se pravděpodobně kolem roka do toho vajíčka blbě vejde, ale neboj, myslim, že sedět bude, třeba ještě překvapí a brzy se pořádně rozjede!
26. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Vajíčka jsou do 13kg, tam se to překrejvá, takže v pohodě můžeš. Nebo alespoň Cabriofix tak je.
26. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Hmm tak můj pokus narvat K. zásobami naprosto selhal, pokud to neteče z prsa, nepije! By mě zajímalo, co s tím zamraženým mlíkem budu dělat :fearful:
26. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Steffi, do kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To je teda Kuba vybíravec, njn, prso je lepší než flaška,to by mu potvrdil leckterej chlap :grinning:
26. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Puzzi nabízela jsem to L. do kafe a prej raději nee :wink:
No jsem zvědavá, jak budeme bojovat, až mi fakt to mlíko nebude stačit. Ale doufám, že až bude mít fakt hlad, tak i flaška bude dobrá. Teď ji plival stejně jak ten dudel :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Puzzi, špinění nevadí, to jsem měla při těhu s Martínkem ze začátku taky. Pokud je to dohněda, tak to je v pohodě. Nesmí to být světlá krev-čerstvá.
Steffi, jsem měla zamražený mlíko 4 měsíce v mrazáku a pak jsem ho vylila, páč to u nás taky nikdo nechtěl :grinning:
26. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Marti,dík za uklidnění, to moje je světlý hlen s příměsí do růžova/hněda, nedokážu tu barvu přesně specifikovat :sweat_smile: Červená krev určitě ne a doufám ani nebude.
Holky, upřímně, já bych si mateřský mlíko do kafe taky nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
bréééé ráánko

hlásím, že Lea má ty stěry z prdelky v pořádku :dizzy_face: , takže žádná infekce...už je i celkově klidnější, krásně papá, noci taky super, už se snažíme najet na nějaký režim, takže cca kolem 19 hod. koupeme, pak se nají, pG jí kolem 20 hod. uspí a budí se až kolem 2 hod ráno, takže paráda

tetes: já bych do toho většího váhového rozptylu u autosedačky nešla, lepší je určo těch 9-18kg nebo jak to je, těch 36kg mi příjde už hodně
teksas: tak to moc gratuluju k dobrým hodnotám hcg :dizzy_face: , moc ti držím palce, at už nemáš žádné vzrůšo
Jani: no já zatím nehtíky nestříhala a úpně se toho děsím, páč Lea není moc klidné a nicnedělající mímo :slight_smile:
Jani ty mu to dáváš normálně z flašky? nezkoušela jsi stříkajdu? mě Lea taky flašku nechce, asi je to to samý jak s dudlíkem
27. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
Gucci, to mám radost, super zprávy, takže několikrát denně malíček do prdelky a postupně se to zlepšuje? :dizzy_face:
Nechápu, že některý děti nechtějí dudlík a flašku :sweat_smile:
27. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
puzzi: já to taky nechápu :sweat_smile: , a to máme tak krásné dudlíky :grinning: ...malíček dávám jen 2x denně, ráno a večer :wink: ... a co ty, špinění už je pryč?
27. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Gucci: tak samé dobré zprávy :dizzy_face:
Puzzi: už jseš 10.tt, to už snad bude dobrý, ne? Tady už je snad vybráno, vždyť to nedopadlo Laole a Martině, to už by ani nebylo možný :frowning2: :fearful: Ale taky si říkám, že když už doma člověk jednoho prcka má, tak se to snáší o maličko líp.

Steffi: ještě pořád máš v záloze Ricinus Communis a nebo třeba granulovanej čaj od Hippu, kořen pískavice, já jsem toho do sebe pak rvala :grinning: :grinning: :grinning: První tři měsíce jsem měla i přebytky a pak se to sice ustálilo, ale musela jsem se dopovat a dodržovat pitnej režim. Nealko pivo je taky fajn!

Já jsem dneska zase v práci, ale jen na dnešek, zítra jde V., protože potřebuje udělat nějaký faktury a nestihl by to, v pátek jedeme do Francie na lyže. Včera jsem si koupila i helmu, snad jí vydržím mít na hlavě, v nejhorším jí zdědí M. :sweat_smile: Ale předloni jsem se srazila s jedním klukem a pár mikrovteřin jsem myslela, že bude po mě, nic se mi nestalo, ale vypadalo to hrozivě, tak jsem si hned řekla, že si helmu pořídím.
27. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Holky, dneska už víceméně dobrý, včera to bylo malinko a dnes ještě o hodně míň, skoro nic, z tohohle by snad žádnej průser bejt neměl, to bude nějaká blbost...
Jaký jsi koupila dudlíky, Gucci? Jestli MAM, tak je pošli, Honzík je zdudlá :grinning:
Terky, určitě helma dobrá věc, já loni lyžovala bez, protože to bylo dva dny za sezónu a já se svou jízdou pluhem, ale stát se může vždy cokoli. Snad ti nebude vadit a určitě bezpečí je super!
27. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
terko ty voe helma je dulezita vec!!! a hory teda zavidim jak svina
ja se komunistou dopovala az snad do 7m..mozna min abych zase nekecala
a mliko jsem hodne spotrebovala kdyz mel to vztekaci ale to zase celounoc spal tak jsem odstrikala rano na vecer..takze mrazak jsem fakt takymoc nepouzila
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Vajíčko co máme je do 9 kil a Míša má 8,60 kg, takže to že bude sedět do roka je mi prd platný.
S tou helmou to asi mělo být na Puzzi,né? :wink:
27. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jo, Gucci super, že stěry jsou v pořádku.
Měla jsem spíš na mysli od 9-25kg. Ale prostuduju k tomu potřebné a uvidíme.
27. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tetes, kdybys chtěla, tak my máme vajíčko do 13kg, mohla bych ti ho půjčit na pár měsíců, než by Míša seděl a mohl mít tu další autosedačku. Kačce snad bude ještě chvíli ta do 9kg?
27. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme byli dneska celej den venku, byl by hřích v takovém krásném počasí sedět doma.
Gucci já včera zkusila všechno, stříkačku, lžičku, flašku..mlíko bylo všude jen ne v něm. No a pak prso a cucal, jak o život.
Terky Ricinus jsem už nasadila a dneska dobrý, mlíka dost a spokojenej chlapeček :slight_smile:
Helma je důležitá věc, ale já ji na hlavě nesnesu.
Puzzi vše bude ok, nebuj.
Gucci super, že stěry jsou negativní, teď už se to krásně uklidní a bude to usměvavý Leušák...
27. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Gucci jsem ráda, že stěry jsou negativní
Puzzi to bude dobré já i na začátku hodně krvácela :wink:
u nás dnes byla tchýně, byli jsme na procházce tak nemohla Vojtu pořád nosit - ona ho potřebuje pořád mít na rukých i když si chce hrát, mě to vždycky štve a říkám jí to, ale m. pak vynadá mě že jsem na ni nepříjemná, no dnes nás to minulo díky té procházce, dala nám pro Vojtu peníze dopředu k narozeninám pro Vojtíška, tak mu můžu koupit oblečení na jaro, hrozně ze všeho vyrostl zase
27. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
atk koukám že Babi je s Vojtíka nadšená to je bezva i když tě to se.. co já bych za to dala a já mám tchýni slépku co nemá zájem a co taky dobře :grinning:
super ty výsledky ťuk ťuk ťuk
Tetes máš už nějakého favoše.v sedačkách nebo ještě nejsi rozhodnutá?
27. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
marti martinek je k sezrani :slight_smile:)))
uz se tesim az bude olous taky trajdat venku
uz to proste nejsou mimina :slight_smile:)) ale deticky....
27. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
ahoj holky
krásnou neděli přeju

ty homeno Ricinus můžu brát pořád? taky bych sem tam potřebovala víc mílka, ale měla jsem strach to brát, aby se mi laktace ještě nezastavila...
včera dopo jsme byli taky venku a odpo tady byl pG brácha s rodinkou, tak Lea dostala zase oblečky...zajímavé je, že jí všichni kupujou oblečky tak na 2 roky :grinning:

puzzi: mám jen jeden dudlík MAM od Janičky :wink: , jinak máme Suavinex a jeden Avent, ale nechce nic, ani spešl dudlajs na uklidnění :grinning:

Leošek má od včerejšího odpo dooost blbou náladu, ani okoupat jsme jí nestihli, v noci jakštakš spala, ale přes den vůbec, furt si rve pěstičku do pusy, už jsem vytáhla kousátko na růst zubů :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
gucci já myslím, že na zuby je fakt brzy :grinning:
28. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Martínek je nádherny :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme včera byli s Honzíkem poprvé pěšky v "hlubokým lese", naši tady blízko mají včely. Tak Honzík okouknul úly, prošel se přes kořeny, bylo to srandovní, ale skoro nepadal, jsem koukala! Teda skoro nepadal, pak spadnul a sedřel si o kmen na tváři kůžičku. Ale celkem dobrý, v noci spal na tom boku s odřenou tváří a pohoda. Tak jsem zvědavá na jaro a první odřené koleno :grinning:
Koukla jsem na fotku Martínka, jak je venku v tý bundičce bleděmodrý, je úžasnej, Marti, on se tak nádherně směje :slight_smile:
Rio, tak to byl dobrý nápad s tchýní na procházku, žes to líp snášela to nenošení/nošení :wink:
Gucci, oblečky na dva roky ti momentálně přijdou super obří, ale ani se nenaděješ a ...:grinning:
Zuby jsem u Honzíka taky čekala už dávno dávno a nakonec první v 8M, mně se to dost těžko poznávalo, co je zubama a co ne. Měl příznaků, slintání, kousání pěstičky, nevrlost a do zubů ještě půlroku... Ale kdo ví, Leušák je taková napřed, žejo :wink:
28. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.