• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
já vím, že je na zuby mooc brzo, ale Lea byla už v břiše hodně dopředu :grinning:
28. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
rio: a tchán k vám chodí na návštěvu?
28. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
puzzi: jé Honzík je šikula s tím chozením, se musel parádně unavit co :wink:
28. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Lea byla dneska vzhůru od 6 do 13,30 hod.....už jsme se s pG navzájem podezírali, že jí dal ten druhý nějaký energy drink :grinning: :grinning: , jako dřímla si během té doby asi 2x tak na 10 min, ale i tak masooo....jsme s ní šli pak radši ven
28. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Krásnou neděli všem,
Gucci K. má v puse neustále své ruce, neskutečně slintá, tak jsem vyzkoušela kousátko na zuby a máš rozum, jen se přiblížím plastem k pusince, tak bléé a plive. No děs :slight_smile:
Jo jinak někdy v tomhle věku jako je teď Leuška, tak K. taky skoro nespal přes den. Teď se to zlepšilo a spí 2x40 minut dopoledne, pak v kočáře i 2 hoďky a pak ještě 2x40 minut odpolko.
Marti Honzík nádhernej, vyšlapuje si s úsměvem.
Rio naprosto tě chápu s tchýní, mi tohle dělá moje máma. Už jsem na ni musela zvýšit i hlas, jelikož na K. už bylo vidět, že je unavenej a chtěl ležet a ona ho furt tahala.
Puzzi no Honzula je šikula a těch odřenin ještě bude :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Jani: fákt? no ven jsme šli nějak v půl druhé, usla asi do 10min. a spí ještě ted...blbý je, že dneska co byla vzhůru tak pořád tak jako mrčela, klidná je jenom na břichu
holky co ten ricinus na kojo, můžu ho brát teda pořád?
28. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
jo Jani a jak tenkrát mrčel Kubík jak u vás byla máma, bylo to teda kvůli ní nebo ho to přešlo?
28. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Gucci já beru Ricinus vždycky tak tejden, pak mám víc mlíka, tak vysadím a když mám zase pocit, že mám míň mlíka, tak ho zase týden beru a pohoda.
gucci nevím čím to bylo, druhý den už byl v poho. Jen tu jednu noc pořád plakal.
Jo a to K. dělá taky, že když je unavenej, tak mrčí a pak už řve jak tur, protože je přetaženej a už mu nejde usnout a pak odpadne.
28. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
A jelikož nevím, jestli se zítra dopoledne dostanu na koně, taaaak přeju už dneska našemu sluníčku Milušce vše NEEEEJ k zítřejším narozeninám. A co ti přát Milu, no ať už si to štěstíčko sedne na tvé ramínko a ty se staneš brzy maminkou. Pusu posílám já i Kubík.
Zítra to v Podolí pěkně zmákni a ať přineseš samé dobré zprávy!
28. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Aaaaa koukám, že vím kdy se mám na vás přijít podívat :grinning: .
Jani děkuju moc, určo až se vrátím z Podolí a bude chvilka, tak se hned ozvu...tak uvidíme co mi ten 33.rok mého života přinese.. :wink: .
Díky Jani :dizzy_face:. Jo a pusinka od Kubíka byla tááááák skladkáááááá :dizzy_face:.
28. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Mili taky přeji všechno nejlepší, mě bude letos úplně stejně :wink: a hlavně Ti přeji ze srdce, aby se konečně splnilo to, co Ti vlastně přejeme všechny, miminko!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: a pusinku i od Vojtíška :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Milu:všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať se Ti splní největší přání Tvého života.
Gucci:no, Lea je taková vyspělá (vůbec nedokážu pochopit,jak je možné, že vám ty děti vydrží být takhle dlouho vzhůru, to nedají dvojky dodnes),takže třeba může překvapit i zubama. :sweat_smile:
Míša má zase kašel,ale děsnej nemůže odkašlat a hrozně ho to bolí, při každém zakašlání se vzbudí a pláče. Takže nás čeká nos plná vášně a hlavně,aby se k tomu nepřidalo něco víc. A je mi ho strašně líto,navíc se pořád chce chovat a co si budeme povídat, Míša mezi hrdiny nepatří. :dizzy_face:
JO, Gucci ricinus můžeš denně,ale myslím, že je tam pak nějaké omezení v dávkování či co.
28. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Milu, přidávám se k holkám s přáním k narozeninám a přeju ti tyvíšco! Zítra držím palce, ať se to všechno rozjede pozitivním směrem! A taky ať v práci ubudou blbečkové prudilové a s jarem ať jsou všichni kolem tebe dobře naladěný a to hlavně na tebe :wink: Jo apřeju i nadále, ať jsi žádoucí, hebká a já nevim co ještě :grinning:
Honzík jako malej denní spaní taky na prd, v náručí půlhodinovky, akorát ten kočár byl jistota! Zpětně si říkám, že mohl být taky ukňučenej, že byl takovej věčně nedospanej, nojo, ale nevim, co jsem měla dělat jinak, to nešlo ho nějak vyřvávat a učit... Jsem o tom zrovna dneska přemýšlela a s druhým dítětem asi budu jednat hodně podobně, jedině teda že by to druhý dítě bylo v určitých věcech jiný a to asi jo, tak jsem na to zvědavá. To by bodlo spaní jako Tetesiny dvojky, v postýlce, často, do růžova, no nic, konec snění, zpět do reality :grinning:
Tetes, to je hrůza s kašlem, ať to Míšu brzo přejde! Kačka to minule od něj nechytla, viď? Tak držím palce!
28. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Milu, přeju Ti ať se ti splní to co si nejvíc přeješ a ať jsi šťasná. :wink:
Puzzi, z Honzíka už je teda turista, ještě batužek se svačinkou na záda................. :grinning:
Gucci, ten ricinus se určitě může brát nepřetržitě. Dokonce jsem se na to ptala kdysi v lékárně.
Tetes, chudák Míša, to je nejhorší když děti stůňou, u nás taky nic moc- M. má trochu teplotu, dostal Panadol sirup, snad to jsou zuby. Asi si ho v noci vezmu do postele, kdyby se budil. Oni jsou kluci takový mazlové když jsou nemocný. :unamused:
Teksas, začala jsem martínkovi dávat doma bačkory, protože už neleze a hned se zlepšil v chození, ono je jiný chodit bos a v botech, musí si na boty zvyknout. Teď už mu to teda jde bezvadně i v botech venku.
28. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
cus milu vse neeeej k narozkam .....taky ti preji tyvisco :slight_smile:)))))
teda gucciova ja nevim nevim se zubama...mame tady jen jednoho rekordmana a to je lukyn :slight_smile:)))
gucci ja to prala kazdej den jen tech 5kuli a v pohode ...takze ber a pak nebudes mit nerva nic :slight_smile:)

me se zda ze se mi znova nalejvaj pekne kozeny...hruuuza
marti tak to je super ..oliver se naucil chodit bos a nemohl si na boty zvyknout....i kdyz ted uz chodi docela dobre i s nima. ja ho vemu ven az se vic rozchodi a splachnou se vsechny hovna...nechapu proc ty lidi nechaj ty cokliky srat vsude kde je snih a myslej si asi ze se vyparej ...
28. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Bré ranko,
tek no super prsáááááááááá............
A s těma zubama, mám pocit, že o pár dní je rekordmanem Pajdina Elšika. :grinning:
Tetes, teda choudě Míša, snad bude brzy lépe.
1. bře 2010 v 06:09  • Odpověz
Milunko tak já taky vítej mězi kristovýma holkama :grinning: vše nej nej nej :grinning: a to nej teprve příjde :grinning:
1. bře 2010 v 06:42  • Odpověz
jéééééééééééé Tek to je bezvadné :grinning:
1. bře 2010 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky,

děkuju vám všem moc. :dizzy_face:
Uvidíme jak dneska dopadnu, určo dám co nejdřív vědět. :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
budeme se těšit :grinning:
1. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
brééééé ráááánko
Tak Leušák měla nejspíš koliku, večer se už uklidnila, houpala se s pG na míči, pak se krásně najedla a už to byla zase naše usměvavá Lili :dizzy_face: , pak jsme si povídaly o chlapech, jak to s něma je a tak, se na mě tak rozumně koukala :grinning: , večer kupko, jídlo a v osm vytuhla a vzbudila se až zase za 6 hodin a pak za 4 hodiny, takže paráda, ted zase dříme...ráno měla trochu problém s pravým cecíkem, vůbec ho nechtěla, ale já jsem vytrvalá a tak dlouho jsem jí ho nabízela až si ho teda vzala a vycucla :slight_smile:

díky holky za info k tomu ricinusu, já beru taky jen 5 gulí denně a asi to začnu brát pravidelně

tetes: to je mi líto s tím kašlem, chudák Majkí...zrovna včera mi psala kámoška co má dva kluky, že ti chlapi za ty svoje rýmičky a tak fakt nemůžou, že už se s tou citlivostí na nemoci už rodí :wink:
tek: a ty už nekojíš?

jo a zapomněla jsem se pochlubit, že už mám zpátky váhu před těhu :slight_smile: , akorát bych potřebovala dolů ještě tak aspon 7 kg, abych byla spokojená :grinning: , no zatím to jde samo, kilo týdně dolů, tak snad to bude pokračovat...a už jsem začala posilovat bříško, tak se těším, až si budu moct dát konečně dáješek od pG za porod :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
jo a včera jsem jí poprvé ostříhala nehtíky...normálně když byla vzhůru tak to fakt nešlo, ale pak jsem jí ocvikala jednu ruku u koja a druhou po koju, když si dřímla :sunglasses: , těma dětskýma nůžkama to nešlo vůbec, dospěláckýma jsem se bála, tak jsem jí to ocvikala kleštičkama a super
1. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Čusbus, takže za noc jsem naspala 2,5 hodiny,neudržím oči. Masakr. Ale vydržíme a bude lépe.
Gucci: :grinning: :grinning: teď jsi mi pobavila, si pořád říkám jak chodíme s tou kámoškou,jak nám už hrabe, že jsem třeba říkala, že to takhle ručičkou (myšleno moje ruka) a ona jo, ručičkou. Tak ty máš zase bříško. :grinning: To je hrozný jako do toho člověk spadne,já už se pomalu neumím ani vyjadřovat. :sweat_smile:
Jak jsem vám tu psala o těch příbuzným v Americe,jak ta Jen potratila chlapečka a holčička se držela,tak kvůli špatným výsledkům amniocentézy jí museli po napíchání kortikoidů v pátek v noci vyndat a má 900g,mám už i fotky a Martinovo snubák se jí vejde až ke kolínku. :sweat_smile: Ale snad bude vše ok.
1. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
tetes: njn, ručička bříško, to máš hned :grinning:
chudinka holčička, snad to bude ok :unamused:
1. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka,
Tetesko chudák Miška, snad bude brzy ok. On je víc nemocný než Kačka, viď? No hlavně ať to Kačenka nechytne. A jsi dobrá, že vůbec funguješ po 2,5 hoďkách spánku. Mi někdy nestačí ani těch 8 co spím :grinning:
Tjoo tak hlavně ať to holčička zvládne, prtě malinký.
Gucci gratulace k původní váze a ostříhání nechtíků. Já stříhám těma dětskýma nůžkama a pohoda.
Mel no neříkej, že Pajdina Elí už má zoubek. Nestrašte, já nechci aby K. měl už zuby, tak v 7-8 měsících bude stačit :wink:
Jéé dneska má Míla 33 a Kuba 3 :dizzy_face:
No nic mládě chrní, jdu nachystat věci k doktorce.
1. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jani: Lea má dneska 2m, sice nebylo 31. ale neva :grinning:
Pajdina Eliška už má zuby :fearful: tjo
Jani: jdete na očkování? snad bude Kubík v pohodě? bralas na to nějaké homeo?
1. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
1. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Gucci jojo 29 taky nebylo, ale neva :slight_smile:
No mělo by být i očko, ale uvidíme, přijde mi, že ještě nemá pořádně zahojené ramínko po očku na TBC.
Nene nic jsem nebrala, uvidíme jak to zvládne.
1. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Gratulace Leušce ke 2. měsícům, už je to velká holka :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
jj Lea má to ramínko taky takové nic moc :unamused: , pG se mě furt ptá, jestli to tak má být, jak to mám asi vědět, dr. to viděla, neříkala nic, tak snad je to ok
kujeme a taky gratulujeme :dizzy_face:
krááásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.