• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani Kubík je krásný a je vidět jak roste a víc vnímá a tak...jo a to pruhované bodýčko máme taky :slight_smile:
Leušece všechno nej k 2 měsíci a Kubíkovi ke 3 :grinning:
Tetes teda s tou holčičkou je to hrůza, ale snad to zvládne drobeček malý...a máš můj obdiv, já teda nejsem tak optimistická po 2.5 hodinách spánku, bereš to fakt skvěle
Kolik mají holčičky Pajdy? a nevíte jak se mají?
1. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Gucci no on tam má ještě trochu stroupek a dr. na te kalmetizaci říkala, že se to musí odhojit. Tak uvidím, co dneska řekne pediatrička.
Děkujeme za přání a pochvalu fotek.
Rio jojo K. strašně roste a vnímá víc a víc.
Holky Pajdy mají 4,5 měsíce a jak se mají nevím, už jsem dlouho s Pajdou nemluvila, ale na konci měsíce jedem na týden do OVA, tak se za něma zastavíme, už se na ně moooc těším.
1. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Jani kdy jedete? já se taky chystám na konci března k našim, myslím před velikonocema ten týden :wink:
1. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
ty jo tak brzy zuby to je taky něco...jo a Vojta má už 7 :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Gucci přesně ten týden, od 30. do 5. :slight_smile: Tak to něco podniknem, ne?
Libor jede s mým tátou na hory, tak já budu mít hooodně času :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
jani: no supeeer, já budu přes týden sama s Leou, ale pak na vík na velikonoce dorazí Bobík, tak se můžem přes týden domluvit, taky bych ráda viděla Pajdu konečně a holky...a Kubík bude ve svém živlu s třema holčičkama :grinning:

rio: mě říkala švagrová, že neteře měly taky zuby kolem 4m
1. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
moje neteř měla první ve 14 měsících :grinning:
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
rio: no tak evidentně je to individuální :grinning:
1. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
s neteří to byla sranda, ona totiž byla strašně malinká, holohlavá a bezzubá a každý se divil že tak malé miminko chodí - vypadala jak půlroční :grinning:
1. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
tak Lea si dřímla na 2,5 hodiny :grinning: , tak si jdem ted hrát
1. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
hm tak ne, ještě spinká :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, chlapi jsou na cvíču, já jsem uklidila a dělám k obědu bichtičky se šódo, mňam, už jsem je nedělala snad rok. Venku krásně svítí slunce, ale je pěknej vichr, jsem větrala a vypadly mi z okna dva keramický květináče, sakryš :sweat_smile:
Míle ještě jednou vše nej ke 33, Kubíkovi ke 3 a Lee ke dvěma, i když podvádíte, nebylo 29 a 31, takže nic, né? :grinning:
Jani, koukám na fotky, moc vám to jako rodince sluší, fakt! Kubík se zas naučil další výrazy tváře, paráda :slight_smile: Hrazdička se mu líbí?
Gucci, gratuluju k původní váze!
Pajdina Eliška měla zuby kdy?
Honzík taky chodil delší doby naboso a až pak, když chodil fakt víc a líp, tak bačkůrky a s nima mu to najednou moc nešlo a musel si zvyknout. Tek, taky si Oli bačkory vždy sundaval? HOnzík doteď si občas sedne a mydlí nohama, až si jednu bačkoru sundá, já nandám a jedeme dál :grinning:
Marti, co Martínek, jen teplota, tzn. asi zuby?
Tetes, 2,5 hodiny spaní drsný, chudák Míša, snad to brzo přejde.
Já se se zdrobnělinama furt držím, nemám to moc ráda a i na Honzíka mluvím někdy zbytečně nezdrobněle, jakože v knížce není pejsek, ale pes, nějak mě ty zdrobněliny iritujou :sweat_smile: I když malej pes je taky pejsek, mám takový svý pravidla, že od určitý velikosti je zdrobnělina povolená :grinning: Ale autíčka na hraní jsou auta, to říkám auto, jakože se to v budoucnu bude HOnzíkovi líp říkat než autíčko, si to tak obhajuju :sweat_smile:
Holčičce 900gramové držím palce!
Rio, malinká bezzubá chodící neteř musela bejt úžasná, to jsem vždy hotová, když vidím nějaký dítě poloviční jak Honzík a chodí, to se mi strašně líbí tyhlety prťáta :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Puzzi ty mi teda děláš chutě. Buchtičky jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile:
Jojo hrazdička se K. líbí, hlavně ten rozesmátý obličej, co je na druhé straně zrcátka, na toho se strašně směje a povídá mu :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
mnáááááááááám buchtičky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
bléééééééé buchtičky :sweat_smile: já je teda nemám ráda vůbec, ale puzzi dobrou chuť :grinning: a třeba taky bdueš mít druhé mimčo prťavé
Vojta si normálně dnes snažil dát sám ponožku na nohu, to je chytrolín :grinning: a taky se furt pouští a docela sám ustojí, akorát pak padá dopředu prdloň :grinning:
1. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Si musím postěžovat, už jsem úplně vyřízená a to je tepve půl dvanácté. Zaplať pán bůh je dneska Kačenka abnorálně spavá, takže už spinká podruhé, sice tak 45 minut,ale to je dobrý, do toho nechce M. spát vůbec,pořád fňuká,ale bolestivě,takže mi to úplně drásá. Od včera od 17 hodin, nic nejedl, nic do něj nedostanu,jen po trochách čaj,asi ho dost bolí v krku.Tak teď sedím obědvám a ruhou rukou vozím M. v jednokočáru... :frowning2:
Puzzi:tak zdrobnělinám jsem neutekla, když vidím jejich končetiný nedokážu si představit říct ruka,ale pak jsem bohužel poznamenaná i v reálu. :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
tetes to je mi líto a k dr. nepůjdeš?
1. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
ha, tak vypadá to, že je Lea po 3,5 hod. už fakt vzhůru :grinning:
1. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
tetes: to je mi líto sakra :frowning2: a nemůže ti vzít někdo Kejtí ven?
1. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
tak teď konečně pije mlíčko, jsem měla strach,aby nebyl dehydrovanej.To se mi hodně ulevilo a asi i jemu, že pije.
Kačku může vzít ven máma, páč přijde asi v 13,30,páč jsem měla jet na finančák a na sociálku a ona s nima měla jít ven. Říkala, že prý je pohlídá doma,ale to si vůbec nedokážu představit, je tu nechat samotné. Bych měla strach, že se mu přitíží.....Ono teda venku tak šíleně fouká,že nevím jestli je rozumné,aby šla K. ven.
Doktora už jsem začala zvažovat,když nejedl, teď jí, tak ještě uvidíme.
1. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Milu píše: Ahoj. Tak genetika ok. KET v pátek! Můj pravý vaječník začal fungovat, já tam mám folík krásnej jak sviňa :grinning:

A já mááám velikou radost, Milu to se musí povést :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Už na ně jdeme na ty buchtičky, se těším :slight_smile:
Rio, VOjta je fakt dobrej s ponožkou, Honzík se zatím snaží jen o opačné směry, tzn. svlíct :grinning:
Tetes, jelikož Kačka v kočáru leží a má korbu, tak bych se snad ofouknutí nebála, těžko říct, fouká tam fakt dost! Aspoň když už tak ti mamka pomůže s nima doma, to je dobře, že přijde.
Já na Honzíka normálně "ruce nahoru" u svlíkání a "kde máš nohu, nos, oko, ucho..." ALe taky částečně něco zdrobňuju, třeba HOnzíkovi říkám "Ty moje myšičko", ale jinak se fakt snažím. Třeba řeknu "Kde je kočárek" a dodám "kde je kočár", prostě aby to uměl normálně :sweat_smile: :grinning:
Jů, super zpráva o Milu!!! :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
tetes: tak aspon, že příjde máma za hodku a pomůže ti :wink: , já bych taky řekla, že v korbě jí nemůže ofouknout, když bude mít čepičku přes uši (už jsem chtěla napsat ouška :grinning: )

tjooooooooo super zprávy od Mili, hned jí jdu psát SMS, to je fakt bomba...folík krásnej jak sviňa..to musí vyjít :grinning:

puzzi: já říkám Lee mačičko :slight_smile:
Jani: kdy jdeš k tomu dr.?
1. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jé, to je super k narozkám folík. :dizzy_face: Tak teď už to prostě vyjít musíííííí!!!!!!!!!!!!!
Já Kačce teď poslední dobou říkám pipinko,pipko a Míšovi míňa :sweat_smile:
S Kačkou je teď sranda, jak se pořád přetáčí na bříško, tak jí dám pití ona chvilku pije,pak se otočí na bříško, strčí si savičku do pusy a hrozně se vzteká, že jí to neteče. Tak v tu chvíli jí jdu otočit a říkám jí ty pipko. :dizzy_face:
Jo, buchtičky bych si teda fakt dala a to jako dost si mi tak navnadila,ale zase né natolik,aby se o ně pokusila.
Jo, Gucci ty kila to jsi dobrá, to potěší, že už jsou dole. Já teď od půlky ledny zhubla 7 kilo, ale je to jako když plivneš do moře. Takže ještě tak 15 kilo a budu spokojená. :angry:
1. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
tetes: no já fakt čučela, normálně mám každé kilo dolů fakt vydřené a ted jsem za těhu přibrala 16kg a v porodce nechala JEN 6 kg, fakt maso, ale nějak jsem se tím nestresovala a kašlala na to a jde to samo, asi fakt tím kojem nebo nevím...no do léta musím být jak laňka :slight_smile: HAHA

Lea je už asi 15 min v lehátku a sama si hraje, dneska je fakt vzorouš...furt přemýšlím, jestli jít ven nebo ne, tady je chvilku slunko, pak tma, tak počítám, že se vypravíme a začne chcát
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Já dělala těsto na buchtičky v pekárně a pak už jen nakrájet, napekáčovat a bylo :slight_smile: Bez pekárny bych kynutý těsto asi nedělala, to neumím :sweat_smile:
Já od narození Honzíkovi nejradši říkám kromě Honzí, Honzíku atd. myško, myšičko, myšáku, asi se měl jmenovat Míša :grinning:
Jo tak otočka s flaškou to je normální :sweat_smile: Honzík dodnes večer vyfasuje někdy flašku do rukou a neseme ho nahoru na postel pít a on si tu flašku drží samozřejmě savičkou nahoru, takže neteče ani kdyby nevimco a Honzík saje a saje a nic :sweat_smile:
7 kilo dobrý!
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
tetes, puzzi: tak to jste mě pobavily s těma flaškama a dětičkama :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsme zpět, v jednom stehýnku má hexu a v druhém Synflorix. Byl řev, ale dal se utišit.
Váha a míra do tabulky: 5850g a 64cm.
1. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Mel jsi dokonalá, díky :slight_smile:
Tetesko chudák Míša, ale hlavně, že už si dal aspoň mlíčko. Doufám, že brzy bude líp.
Rio Vojtíšek je šikulka, to u nás je to taky opačným směrem, ponožky oblíkám každou chvilku :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.