• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

tak mám chvilku. Děkuju za gratulace :dizzy_face: . No a k tomu KETu ... folík mám pěknej na pravé straně, z toho mám fakt radost, páč já nikdy na pravé straně folík neměla a když byla stimulka na IVF, tak jen dva..To je fakt zázrak.
Jinak sliznice nic moc teda, hraniční výška, ale snad do pátku doroste....Dostala jsem 10 000 jednotek Pregnylu do pérdele a v pátek v půl 9 mám volat jestli se bobinky rozmrazily a jsou v pořádku..tak uvidíme..
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Milu ještě jednou blahopřeju a v pátek budu držet vše co mám a K. taky!
1. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
ahoooj
kojim kojim ale uz jen v noci .....
smarja tet a co mu je??? ma angosku? BO CO CHUDERA MALEJ
je gratulace kubajzovi a leuse
ale nejvetsi mile ...ty voeeeeee super super mam esnou radost takze v patek se jde na to parada.....takze v pulce brezna budes uz tehule super
a kolik mate mrazaku?
1. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Tek, máme jen dva mrazáčky.
2. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Bré ránko,
tak to vypadá, že K. zvládnul očko dobře. Včera večer měl sice skoro 38, ale zaspal to a dneska ráno už nemá ani zvýšenou teplotu. Noc trochu neklidnější, kojo v 1 a ve 4, ale jinak dobrý. Snad i dnešek bude ok.
2. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
Ježíš Milu já už jsem nervozní teď jak moc ti to přeju. A pokud se povede, tak budeš mít štírka, krása :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Jani :grinning:..mě to ještě ani nějak nedošlo a hlavně rozhodne se v pátek, jestli se bobinky vůbec rozmrazí a budou se vyvíjet...já mám teda největší radost i když to bude znít divně, že mi funguje ten pravej vaječník, fakt já z toho byla tak vykulená a šťastná, že Řezáčová nechápala :sweat_smile: .
2. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Já jsem taky včera přemýšlela, že když to Milu vyjde, tak bude mít dítě dva roky mladší než Honzík a rok než Kubík :slight_smile:
Steffi, to to očko Kubík parádně zvládnul :wink:
Mel taky děkuju za tabulku, se vždycky ráda pokochám, koukala jsem, že Honzík byl ve 3M docela prcek proti některým :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Mili chtěla jsem Ti napsat, že mám velikou raodst z takových zpráv a moc Ti přeji, aby to mrazáčci zvládli.Mě to čeká v květnu, taky máme jen na jeden KET ale 3 mrazáčky. A jsem ráda i za TVůj funkční vaječník, to je paráda :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Holky tak na nové verzi koníka jsou soukromě skupiny, co vy na to? Já bych do toho šla :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Jani, no uvidíme jak to bude fungovat. Ale dobrý, zavřeme se a nikoho nepustíme. :grinning: :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Mel tak vždycky se můžem vrátit sem. No tak už nás nebude nikdo špehovat apod. :grinning:
2. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Jani, no zatím je to jen testovací verze. Až se to spustí, tak už budeme asi muset zůstat na jednom místě. :grinning:
2. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
Já jsem pro, však už jsem tu dlouho naše skupina, bylo by to lepší moct napsat i něco osobnějšího třeba, ne? :wink:
2. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
já jsem taky klidně pro pokud to nebude nic složitého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Rio, vypadá to, že to zase tak složité nebude. Jen jedna z nás bude muset tu skupinu založit a vložit nás tam jako členky. :wink:
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak ještě počkej až se vyjádří ostatní
2. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Rio, budeme stejnak muset počkat až se to spustí na ostro. A pak se teprve dohodneme, zda půjdeme do veřejného sektoru a nebo soukromého. :grinning:
Holky Luky začíná být hrozně ukecanej, furt remcá. . . Včera v kočáře nezavřel ani na pět minut pusu. :grinning:
2. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoooj
celé dopo jsme byly venku :slight_smile: , trochu se tam ochladilo, ale aspoň se Lee dobře spinká

Jani: krásné míry Kubíka, má naočkovaného i toho meningokoka? já se stavolala dnes ráno za mojí pediatričkou a když jsem to s ní řešila, tak ona říkala, že by mi to nedoporučovala, že je to spojené s odběrem krve a že jí to příjde na tak malé mimi drastické, tak nevim :unamused:
Mili: já su tak nervozní z pátku a už se hrozně těším a držím ti moc palce :dizzy_face:
já jsem taky pro soukromou skupinu
2. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Dneska odpoledne jdu na gyndu, se těším moc na UTZ, doufám, že dr. na to dvoudenní špinění nebude říkat nic vážnýho jakože "musíte ležet", držte palce :wink:
Mel a co je Lukyho nejoblíbenější slabika? Co kecá?
2. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
puzzi to je super že ses konečně dočkala držím pěsti :wink: Vojta teď furt říká akááá kakááá :grinning:
2. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
gucci, spojené s odběrem krve??? :astonished:
puzzi, ani nevím. . . Já mu furt čéče nějak nerozumím. :grinning: Jako má to svoje gí, gé gá. . . a občas hu hu, a mám pocit že i slyším dí. . .
2. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
puzzi: jéé super, držím palce a těším se na foto :dizzy_face:
mel: jj, taky to nechápu

přidala jsem pár fotek Ley http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3859485&vReferer=
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
Gucci, ta je tak krásná, nejvíc ta fotka 37, tam má hlavičku hebkou jako dětskou prdýlku, nebo jak se to říká :grinning:
Rio, kakááá je dobrý :grinning: Honzík k neumí, říká ze samohlásek a,e,i a ze souhlásek d,b,t,m,h, takže slabiky tvoří jen z těchto písmen.
Luky gígá, jo? :grinning:
2. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Gucci Leuška se krásně vyloupává z toho novorozence na nádhernou holčičku - teda jako ne že by nebyla hezká předtím, ale ty miminka všechny se vyloupnou za nějaký čas...chápeš mě že jo? :confused: jsem to domotala ale prostě je krásná :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Rio :grinning: v pohodě, já když jsem viděla ty první fotky, co fotil pG, tak jsem se skoro zhrozila, co to ze mě vyšlo :grinning: , ale stejně jsem jí hned milovala Mišelinka našeho :grinning:
2. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
no to mi povídej taky když koukám na fotky Vojtíška po narození tak si říkám, že nádherný zrova nebyl :grinning: ale pro mě je stejně nekrásnější :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Děti Gratulace všem
Milun držím všechno co je po ruce, aby to do pátku a od pátku všechno klaplo na 100%.
Lea je srandovní moc hezká :grinning:
Pozdravuj Pajdulenky všechny jo?
Puzzi držíme palce :grinning: a neboj to nebude a i kdyby bylo, jak by jsi to dělala??? to bys nedala tady, já určo ne :sweat_smile:
Marti co hlídání jde to???
Soukromí nezní špatně fakt jo a ta nová verze je bezva
2. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Edi hodně často říkala slovo kotn do dneška nevím co to bylo ale všechno bylo kotn :grinning:
2. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
pudly hlídání jde protože furt není, minulý týden jsem hlídala jeden den, tento týden je Adámek zase nemocný, no moc nám to nakonec nepomůže s penězma
2. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.