• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Pudly, co já jaká??? :sweat_smile: Jestli myslíš včera gyndu, tak mrkni včera večer, jsem psala co a jak :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Botičky je dneska vybrat hezká práce já slyšela že je dobré když dítko nosí zdravotní cuklíky bez pevné paty jedná se o domácí obuv /korkáče/tím jak se dítě snaží udržet botičku na noze/ a tím jak je tvarovaná bota / se tvaruje klenba a dobře se vytváří chodidlo.
3. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
V pantoflích by se Honzík snažil asi tak pět sekund, aby si je sundal, pak by si je sundal a bylo by po snaze :sweat_smile: Pro Honzíka jedině boty s velmi pevnou patou, nesundatelné :grinning:
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
ne na gindu jsem koukla to jsem si nemohla nechat ujít :grinning: myslím tak obecně jak je ti fuj nebo tak???
3. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Pudly, mně je úplně normálně netěhotensky, těhu nevolnost jsem prostě v životě nezažila a asi nezažiju :slight_smile: Akorát jsem taková nějak fyzicky víc vyšťavená než obvykle, chodím s Honzíkem ven min. na hodinu a půl a tady u nás je to samý z kopce/do kopce, ke konci pak jedu domů a mám pocit, že to nedojdu (ne že by mě něco bolelo, to ne, ale takovej ten stav, co má asi občas můj P. a já mu to nevěřím :grinning:). Jo a čůrat chodím častěji než dřív.
3. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Včera v poradně se mě sestra ptala na výchozí váhu, jakože jestli jsem třeba od začátku těhu nezhubla, tak mi to přišlo takový divný, proč bych jako měla hubnout? Vona asi myslela, že mi bylo blbě, haha, mně :grinning: Žeru jak protržená... :sweat_smile:
3. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
zdááááár jsem z5

tak v nemocnici super, dostaly jsme mega pochvalu od dr., Lea u vyšetřování ani necekla, máme "prdelkovat" ještě do konce týdne, ale už je to prostě OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám hroznou radost :dizzy_face:
a nejlepší byla sestřička...jsem Leu svlíkala a ona říká: jéjky, ta nám za ten týden vyrostla :grinning:

na endokrinologii taky dobrý, výsledky mám ok, snížila mi teda dávku a v září zase na kontrolu :slight_smile:

teksas: dutinka :dizzy_face: to je super, gratuluju
3. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Tek, gratuluju k dutince.
Gucci, super, že už je Leuš v pořádku. :wink: No a roste určo jak z vody nebo ze smetany? :grinning:
3. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
Gucci, to je super, že se to tak rychle zlepšilo, mám fakt radost za Leu i tebe :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
holky diky za gratulace ale jeste jsou predcasne tu dutinku tam lovila asi 10min az mi z toho bylo spatne ..a furt se ptala mela jste pozitivni test?a posledni MS? ...jako bych si ty voe vymejslela tehu
no takze je to fakt na ten 8tt male ,...
ale je tam .......jen jedno!!!!!!!!!!!!!!!!
3. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
jee gucci to je supeeerrrrrrrrrrrrrrr!!!! mas dobre prsty :slight_smile:)))
a je na ni videt ze vyrostla
hele vyft ji ve voblecku ...je strasne krasna a chci ji v tom videt!!!!
3. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Tek, víš že ty začátky těhu bývají takové "divné". Příště už může být krásnej prcek se srdíčkem. :wink:
3. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
ja vim mel jako moc neplasim..proste je to tak nooo..bud to bude nebo ne to uz neovlivnim !!
3. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tek: tak uvidíš, hlavně, že to není mimoň, ale já myslím, že to bude v pohodě, jako Anippe, taky přece měla jen dutinku a pak srdíčko. Ale mám z Tebe radost :dizzy_face:

Dneska byla sranda na plavání, nějakej šikula to poslal před koncem hodiny rovnou do plavek, který moc netěsnily, a když ho matka vyndavala z vody, tak to šlo do bazénu. Instruktorku málem vomejvali, hned musel přijít správce s luxem a my jsme mëzitím trochu plavali ve vířivce. Pak jsme šli na 10 minut do bazénu, ale našel se tam zase kousínek hovňouse, tak nás vyhnala ven zpátky do vířivky, že nám dá náhradní hodinu. Já jsem to teda nechápala, proč to tak řeší, to fakt byly pidi kousky,relativně velkej bazén a slaná voda, ale budiž. I tak jsme si zaplavali, M. už nechávám ve vířivce (bez bublinek) stát na dně nebo na shcodech, dělá kraviny a co chvíli zahučí do vody, tak jí vylovím a ona se strašně tlemí, fakt už nemá z vody vůbec strach. a vydělali jsme na tom hodinu navíc :slight_smile:

Campi: to mám teda M. pořídit kotníčkový botičky, když jen obchází nábytek? ještě pořád víc času tráví lezením...

Dneska jsem mluvila s tou svojí nejlepší kamarádkou, je doma z porodnice 6 dní a je to klasický průběh šestinedělí, brrr, už ji z toho hrabe a to musí ještě chvíli vydržet. Utěšovala jsem jí brzkým jarním počasím a tím, že noční breky časem přejdou. A hormony se snad taky srovnaj...Nejvíc jí štve, že musí kojit přes kloboučky, tak asi bude volat na laktační ligu, aby jí někdo přišel pomoct s jejich odbouráním. No sice M. vstává te´d v půl sedmý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už je to proti začátkům pohoda. Samo nechci rejpat do novejch těhulí, taky ty začátky chci ještě někdy zažít :grinning: :grinning:
A včera jsem se opravdu dokopala k tomu jít spát v deset, jako normální lidi, ale do půlnoci jsem čuměla do stropu a ne a ne zabrat :unamused:

Teď jsem po sauně a třech brzkých ranních vstáváních, tak to snad půjde :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dneska maso,páč M. naspal doma 20 minut za celý den,kromě dvou hodin v kočárku na prochajdě a když už spal,tak byla vzhůru K.,takže jsem neměla pro sebe ani minutu a M. jak byl nevyspalej,tak je protivnej jak činže a neustále řval. Do toho K. všude rejdí,ale je neskutečná,navíc už je musím přoád hlídat,páč je dám vedle sebe a přijdu a K. se otáčí na bříško a zrovna zvolí stranu,kde leží M.,ten řve,páč ho zalehává a přitom do něj vztekle buší,páč jí nejde se přetočit, nebo se na bříšku točí,já přilítnu,páč k M. docouvá a kope ho do čumáčku. Dneska zalezla mezi nohy žehlícího prkna a zaklínila se tam.....Jako mazec. :grinning: A bude hůř :grinning:
Gucci:no vaří jim P.,já jsem v tom nevinně,ale vidíš to, přivedla jsi mi na myšlenku za to jejich prskání seřvat jeho. :grinning: No, K. prostě objevila kouzlo a neustále ho zkouší, nevím jak to napsat prprrrrprprp.Chápeš z toho co Kačenka dělá? :sweat_smile: :grinning:
Tek:já bych řekla,že je to velmi pozitivní zpráva. Takže blahopřeji. :slight_smile:
Campi:díky za ten článek, to jsem fakt netušila, že už třeba u toho lezení (jakože M. určo začne později) už ta obuv je vhodná. to by mi vůbec nenapadlo. Takže díky.Akorát doufám, že to nějak zvládneme s Kačenkou,páč ta jakékoliv byť capáčky na nohou nesnese a sundavá si i ponožky a když si ještě na nohy nedosáhla rukama,tak o sebe neustále kopala nožičkama až ty ponožky prostě dostala dolů. Veškeré ponožky a to i z HM můžu po dvou použitích vyhodit,páč jsou od toho šoupání samý žmolek a nitka a to brutál.
Puzzi:jééé,když pojedeš k Mel, tak tě hned zneužiju,jÓ? Do té doby k tobě určo přijedu,pro to lehátko a dala bych ti pro Mel odsávačku,kterou jsem ještě ostudně nevrátila. Můžu?
Gucci:to je bezvadné s tím prdelkováním, vidíš nakonec to ani tolik nebolelo a Lee to strašně pomohlo. To je fakt moc dobře, už budeš mít veselé a hravé mimčo bez bolesti.
:slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
brééééé ráááááánko

předně vše nej STELINCE k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

terky: já jsem na začátku taky kojila s kloboučkama, asi tak první dva týdny, dali mi ho v porodce a Lee se přes něj líp sálo. A pak po těch 2 týdnech jsem jí co druhé kojo dávala bez kloboučku a zvykla si na to za jeden den a pak už klobouček nechtěla ani vidět
Jinak super s tím plaváním :grinning:
Teksas: oblečky jsou fakt nádherný, musím je vyprat a ještě to má ted trochu velký, ale to je dobře :slight_smile: , chtěla jsem, aby to měla tak na jaro/léto :wink: ... a kdy jdeš na další UTZ?
tetes: jasnééé, P za to může kdo jiný :wink: velebnosti

nevíte, jak se může 2m miminu podařit dostat se v noci do spodní části postýlky? :grinning:
4. bře 2010 v 06:36  • Odpověz
Bré ranko,
gucci to opravdu nevím jak se to Lee daří. Luky to umí směrem dopředu, takže ráno má hlavu narvanou pod držadlem kolotoče. :grinning:
A někdo mi vyměnil dítě, už asi 4 noc se budí v půl sedmé, dneska dokonce ještě chrní a za noc je tak max 3 dudel. :confused:
4. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
dobré ráno,

gucci, díky :dizzy_face: vyřídím..

dočítám ale nestíhám ani moc reagovat, od minulého týdne byla marod a ještě je Stela a já to chytla v neděli, takže je nám dost ouvej..

moc všechny zdravíme. (plurál) :grinning:
4. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Gucci:Lea prostě dokáže všechno :slight_smile:
K. se dneska v noci vzbudila jenom jednou na dudla,ale nevzbudila se na jídlo za celou noc!,takže spinkala od 18,30 do 7 ráno v kuse :dizzy_face: a M. se teda vzbudil v půlnoci a nešel utišit,tak jsem mu dala trochu mlíka jenom 90ml a taky spal až do rána. Ještě odbourat to mlíko o půlnoci a bylo by to výtečné. :sweat_smile: Ale oni si řeknou co potřebujou,odnaučovat nebudu i když je třeba vidět, že by to bez jídla zvládli,ale když chtějí dostanou.
A teď už chrní opět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Tetes s tím odnaučováním já horzně bojuji, řeším jestli je to nutné, i když pro mě by to bylo pohodlnější.Vojta je už velký a noční mlíko nepotřebuje, ale když mu ho nedám, tak řve a řve, po něm hned usne...navíc přes den jí menší porce než by měl - oběd max. 100 a přesnidávku třeba taky půlku, jediné co sní celé je jogurt, večer nechce kaši, takže zase mlíko které ho tak nezasytí...stejně to řeším i s dudlíkem, který má jen na spaní ale asi bych ho měla odnaučovat
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Čau holky :slight_smile:
Taky vše nej Stelince k svátku, má na to krásný počasí dneska :slight_smile: Bude nějaká oslava, dárky? Hlavně přeju zdraví, ať se obě vyléčíte z tý nemoci!
Terky, dobrý plavčo s hovňousem, což se nakonec vyplatilo (výřivka a hodina navíc :grinning:).
6 dní po porodu - no, to jsem byla psychicky taky dost v prdeli :sweat_smile: Ale to se spraví! Jsem zvědavá podruhý, jestli když už člověk ví, do čeho jde, jestli je to jiný, nebo jestli ty hormony a to všechno je úplně stejný.
Tetes, tak Kačenka už se pohybuje vpřed, vzad, suduje, je výborná, snad to Míša ustojí, přece jen má o kilo navíc, to by mohla být jeho výhoda :sweat_smile: Snad budeš mít dneska lepší den.
Jasný, k Mel dovezu cokoli :slight_smile:
Gucci, myslim, že dolů do postýlky třeba mírnýma lukama prohýbáním zad? Oni jsou šikulové :slight_smile:
Mel, to ti někdo vyměnil dítě asi s Honzíkem, ten se poslední dobou (asi 3 týdny) budí kolem 6té ráno a už neusne. Hlasuju pro výměnu zpět!
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
My jeden čas noční mlíko odnaučovali a stejně se to Honzík neodnaučil, takže etď už delší dobu zas dostává, řekla bych, že to je tak půl napůl, půl nocí se budí, že stačí jen přikrýt, půl nocí je probranější nebo se kňučí pořád dál i po přikrytí, tak dostane mlíko a to zabere v 90%. Pak se i často stane, že když má mlíko třeba v půl 3 v noci, že pak v 6 nechce to ranní, vypije třeba 20ml a odhazuje, tak to má prostě místo toho.
Dudlík na spaní odnaučovat budeme určitě až za dlouho, to by teď bylo strašný... Asi až to trochu pochopí.
4. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
puzzi já si právě říkám, že kdyby to mlíko měl odnaučené na tu nemocnici tak by to pak před operací nebyl takový problém, navíc ho chceme stěhovat do pokojíčku a teba by si bez něho zvykl a nebudil se tak, ale nevím, pro mě je zatím jednodušší mu to mlíko dát a vyspat se víc
jinak s tím dudlem, kamarádka právě po roce dudlík holčičce vzala a nedala a říkala, že blbé bylo usínání jen ten první večer ale pak už celkem dobrý a zvykla si dobře, tak nevím...ale dudlík ještě nechám, nejdřív asi budeme řešit to mlíko - navíc on má mlíko kolem 18.30 tak 180 pak po 22 ještě 210 a pak ještě 210 kolem té 3 ráno, tak třeba zatím zmenšít porce????
4. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Ty jo, dudlík přes den Luky nemá už dávno, jen když je mega mega večer protivnej. Jinak ho používá jako hračku a ohryzává. . . Občas ho má v kočáře. Ale na noc odvykání, no to dlouho nehrozí. . . Bych ho musela nechat k smrti uřvat a na to nemám sílu, takže tak za půl roku rok?
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Rio,tak Vojtíšek jí v noci dost často, takže těžko říct, co je hlad a co zvyk, možná to má nějaké otočené a ty menší porce by to trochu odbourali. Dvojky jí max. 1x za noc, takže tam něco odbouravat je v našem případě asi blbost. Dudlík bych ještě neodnaučovala.
Dvojky mají mikrospánky, M. spal 12 minut a K. 17 minut a teď už zas spí se z nich poseru, jako kdyby se nemohli vyspat pořádně a pak být miloni.
4. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Tetes, nemůžou se vyspat pořádně naráz!!!!!! Co kdyby jim něco uteklo? :grinning:
4. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Rio, záleží, jestli by si fakt vojta od toho mlíka rychle odvykl. Honzík neměl mlíko v noci asi měsíc, měsíc jsme to vydrželi mu nedat a stejně se budil a kňoural a někdy pak třeba hodinu nespal. Nebylo to vyřvávání, to ne, on neřval, ale my ho přikryli, odešli a za pět minut zas kňoury a tak dokola třeba hodinu a půl. Když dostane mlíko, pak hned usne. Mysleli jsme, že si odvykne během třeba dvou týdnů a ani se nebude budit, omyl, tzn. u nás t nemá cenu.
Dudlík na noc - asi je to strašně individuální, Honzík je na nich závislej extrémně, jak když má nějaký dítě plyšáka do postýlky, tak on má dudlíky. Nestačí mu jeden v puse, musí mít ještě do ruky.
4. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
puzzi právě to dělá Vojta když mu mlíko hned nedám, kňourá, mele se v postýlce a stejně nemůžeme spát, když mu ho dáme, usne a je klid...
Honzík mám dudlík i přes den? Vojta fakt jen na spaní - teda to i v kočárku a přes den, ale jinak ne...zkusíme ubírat dávky toho mlíka a uvidíme
4. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
holky a jak je možný, že Lea dudlík vůbec nechce?
ted jsem byla s kamarákou z porodnice venku, má taky holčičku, byly jsme spolu na pokoji a její Aňa normálně dudlá, je klidná, chodí s ní kam chce, páč dudlá...myslely jsme, že zajdem někam na kafe, ale já se bála :grinning: ...já si vůbec neumím představit být někde s Leou mimo domov....ted jsme se vrátily domů, najedla se, zkoušela jsem jí dávat dudel..no ne, prostě ho nechce a basta
4. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
gucci a zkoušela jsi ten úplně obyčejný kulatý, ne ten vykrojený? Vojta třeba ty lepší nechtěl a má úplně nejobyčejnější a kulatý
4. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.