• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hele to sem radši psát nebudu, my (teda já) jsme na to exoti :grinning: , až to bude jasný, tak pak, i když já myslím, že my pojedem do porodky a furt nebudem nic vědět :grinning:
2. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
:slight_smile: hele kamoska ma termin za 14 dni a taky jeste nejsou rozhodnuti
2. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
jo? tak to jsem ráda, že je to jakštakš normální :grinning:
2. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Gucci myslim, ze v poho. Mas na to 29 tydnu :grinning:
2. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
jani: no hele ty se směješ, ale my to fakt musíme řešit od začátku, pG všechno hrozně trvá, než se k něčemu rozhoupe a navíc se nám líbí více jmen, tak to prostě pak budem muset nějak rozseknout, což nevím jak, asi se rozhodnem až porodím a uvidí se
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Gucci, aspoň naznač ty jména, to mě zajímá :slight_smile:
Steffi, Jakub, Klára a Sára moc hezký, nevim, kdy má svátek Sára, ale Jakub a Klárka to mají hezky jindy než bude mít kopačátko narozeniny :wink:
Steffi, to si taky říkám, že to druhý dítě třeba vyjde brzo, ale já z toho teda vůbec zklamaná nebudu, páč já i když tady píšu, co píšu, tak v hloubi duše stejně zase budu doufat napoprvé apod., v tomhle si fakt neporučím. I když asi to bude trochu jiný, i teď, do září v pohodě vydržím a tak. Než jsme se začali snažit o Honzíka, tak jsem se nemohla dočkat a furt na to myslela aby už už snažení. Sice se říká, že když nejde druhý dítě, že je to stejně blbý jako u prvního, ale nemyslim si. Snažení o druhý je určitě trochu jiný.
Gucci a furt tě bere Krajčo? Mě totiž vůbec, ani on, ani jeho hudba :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
puzzi: no bere, páč je to Ostravak :grinning:
jinak si myslím, že když už jedno mimi tak, tak se pak druhé plodí líp ne?
2. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci proste se pak rozhodnete, budete muset :slight_smile:
Puzzi no uvidis, treba to fakt pujde hned. Nikdy nevis :wink:
2. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
jo k tomu krvácení dásní při mytí zubů.....dneska jsem zkusila pG pastu Sensodyne a nekrvácelo to :wink: , jinak já používám Odol
2. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Gucci tak to by bylo super, kdyby pasta pomahala. Ja pouzivam Elmex a stejne mi to dela :frowning2:
2. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani, jdu na tu chirurgii hned ráno, ale kdy mě vezmou nevím...prostě chci tam být v 7:30, tak snad do 9 na mě přijde řada. Hned jak budu něco vědět, tak aspoň v krátkosti napíšu sms tobě, Pajdě a Gucci, aby to některá hodila sem.

Jména máte moc hezký, Klárka je moje kolegyně co mi dala tu knížku s věnováním :dizzy_face: .
Gucci šup šup nahoď aspoň některá jména...jasný :wink: . Jsem zvědavá a hotovo :grinning: .
Můj kolega chtěl kdyby to byl tenkrát kluk buď, aby se jmenoval Hugo nebo Bruno :confounded: . Tak to se mi jako moc nelíbí...naštěstí mají holku Emu :grinning: .
Tomu Hugovi kdyby říkali Hugísku..tak to je jak plenky Huggies nebo jak se jmenujou, ale vy určo víte
:grinning: .
Jani a ty hezky vyklop do které porodky jdeš, páč jsi ve 14. týdnu a to už se musí :grinning: .
Takže holky žádné tajnosti tadyk mezi náma :grinning: .
2. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Mili: no tak zrovna Hugo a Bruno byly na mém seznamu :grinning: , bohužel ne na seznamu pG :grinning:
2. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Milu no ja budu odchazet tak v pul jedne z domova, v pul druhe mi jede vlak, tak to snad uz budes mit vysetreni za sebou.
Porodka, no ve ctvrtek se zaregistruju v Podoli :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
jani: jéé ty se máááš, Podolí bych taky brala
2. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Gucci jaka je porodka v PCE?
2. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jani: no mám právě odlišné názory, jako porod dobrý, ale pak ta následná péče nic moc, o kojení tam nikomu nic neřeknou, ale je to tam hezký nový....spíš zvažuju Hradec, ale tam prej berou zase kutní případy, dvojčata a rizikové, takže je riziko, že by mě nevzali, tak já nevím no....jsem doufala, že stihnu porodit v Praze ještě :unamused:
2. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
A registruje se v PCE nebo HK? Nebo je to bez registraci?
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
no myslím, že se tam ani neregistruje, anebo někdy až později před porodem
2. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Aha. No tak pak mas jedinou sanci se domluvit s nejakym dr. a pak te do HK vezmou.
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
njn, akorát nevím, jestli bude chtít pG mít doma Hradečáka víš....ty dvě města totiž spolu děsně soupeří :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Gucci jojo to je vseobecne znamo :grinning:
2. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
no uvidím ještě....až to budem ofiko říkat, tak mám v PCE dvě maminy kámošky, jedna rodila v PCE a druhá v HK, tak se s něma poradím
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak to mas super, ze se muzes zeptat na osobni zkusenosti. To je nejlepsi.
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jéééééééé Gucciííííííííííííííí to jsem si to teda u tebe vylepčila koukám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Jani, tak Podolí já si to myslela a schvaluju :wink: . Aspoň pak budu od tebe vědět kam mám jít já :grinning: . Ty to za mě hezky všechno odzkoušíš :grinning: .
2. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Mili: v poho, já vím, že mám divný vkus na jména :grinning:
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Milu ja jsem proste v Podoli spokojena, takze jsem si rikala, ze kdyz to tam tak pekne zacalo, tak jim necham i tu konecnou fazi :slight_smile:
Ta moje spolupracovnice se rozhodla, ze bude rodit v Thomayerce, tak ti pak muzu rict i jeji zkusenosti :wink:
2. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
tjo ted přemýšlím, kde to rodila Grej, ta tam byla taky maximálně spokojená, že jim tam nechala až sponzorský dar :grinning:
2. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
cusky busky..
takze zitra velky den mildy ...budu drzet palce jak muzu
a ve ctvrtek tady mame hned dve zajemkyne o palce janinu a guccika...
no ja asi zejtra rano jdu na krev na endo a pak se objednam na kontrolu
jo a pozor vcera jsem jedla sunkofleky a praskla mi pulka stolicky a kus se ulomil bajo takze ja du ve ctvrtek asi po 5letech k zubakovi ..jsem posrana az za usima...kurnaa
jee evi to je superze majda papa kasicku s mlickem....a to je jasny voni jeste neumej jist musis mit trpelivost :slight_smile:
milu no nek ze by jste meli koupelnu skoro hotovou???¨
GUCIIKU ME BY TAKY ZAJIMALI JMENA
jani moc hezky jakub se mi libil taky ale uz jeden rodine je
2. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
jo už jsem to našla, Grej rodila na Bulovce
2. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Gucci Bulovku mam trochu z ruky :wink:
Teksas neboj, zubak te neukousne :grinning:
2. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.