• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Honzíkovi dudlíka přes den často beru, když jsme dole v obýváku, většinou ho nemá (dávám jen při blbý náladě a to není už tak častý). Ovšem nahoře v pokojíku ví, že jich má plnou postýlku a chodí si tam na ně a když by tam nic nebylo, tak by se vzteknul :sweat_smile: Nahoře když jsme, tak má dudlík v puse a druhej v ruce, ten pak někde zahodí a jde si do postýlky pro další a pak se tam různě válí x dudlíků a on si je střídá.
Poslední dobou zvládá Honzík občas i ven v kočáru bez dudlíka, jak kdy, když se začne nudit a nejde ho vyndat (do kopce, silnice...), dám dudlík (nebo rohlík).
Gucci, jsou děti, co dudlík odmítají a není jich málo. HOnzík dudlík neodmítá, ale když je nevrlej, tak mu ani ten nepomůže a jít s ním malým do kavárny jen díky dudlíku rozhodně ne. Tak to máš fuk, podle mě to máš lepší, že nemusíš v noci nahazovat.
4. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
rio: máme doma asi 6 dudlů, každý je jiný a žádný se nechytá :unamused: , máme i nějaký spešl kulatý uklidnující
4. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Gucci Edi nikdy nedudala nikdy ho nechtěla a dneska jsem za to vděčná není problém někam jít a pokecet si s Editkou protože nemá zašpuntovanou pusu to je samo humor :grinning: Taky jsem vyzkoušela asi tak 5 druhů dudlíků a ani jeden nechtěla no co se dá dělat nic neboj od 3m to bude fajn uvidíš sama :grinning:
4. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
já nechci vypadat, že jí chci rvát dudel proto, abych si mohla zajít na kávičku, to fakt ne :grinning: , ale možná by byla pak klidnější a dalo by se podnikat více věcí....asi jsem na ní moc náročná :pensive:
4. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Gucci, možná by byla klidnější a možná taky ne. Dudlíkový děti jsou bez dudlu neklidný a dudlík je uklidní, nedudlíkový dudlík nechtějí, tak jsou neklidný z jiných příčin, tzn. by to nepomohlo? Nevim, bohapustá teorie :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
proč dyť já chodím s malou všude od mala, Les, do města, a nemám problém jak spustí tak spustí ale musím říct že jsem jí neslyšela plakat jako pořádně asi 7M to že si někdy bekne jako au bolí to je normoš ale jinak je hrozně veselá a myslím že je to taky tím že jsem se pořád snažila jí nějak upoutat aby byla v klídku a smála se na ní hladila jí a dneska jí mám za odměnu i bez dudlíku. :grinning:
A náročná nejsi jen bys chtěla a nejde to :grinning:
4. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
puzzi je to přesně tak
4. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
máme nové slovíčko piti piti piti :grinning:
4. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
jsem to debilně napsala bych si flákla :grinning:
4. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ja tem botickam sama moc nerozumim. Mela jsem zafixovane, ze na lezeni ne, ze pak vytáčejí nohy a podle tohoto ortopeda je dobry je davat i na to lezeni.. V kazdym pripade myslim, ze staci informace, ze jak zacnou chodit (i podel nabytku), tak jim koupit na doma kotnickovy kozeny botky s pevnou patou..

tetes: to ti zacina frmol, vid? Nase dvojcatovka si vzdycky pochvalovala, jak je rada, ze je jedno dite "opozdeny", pac aby jí zdrhaly obe.. Ale i to prislo:slight_smile:. Káťu může to stahování ponožek přejít, si pamatuju, ze to Lada taky dělávala. Ale možná taky ne, páč Lada doted umí sundat z nohy zašněrovanou botičku, kdyz ji z nejakyho duvodu nechce. Kamaradka ted presvedcila holcicku tim, ze nasadila botky panence a závist zvítězila :grinning: .

Terky: M. uz bych botky na doma pořídila.

Gucci: a dáváš dumlat prst a to ji uklidní? Myslim, ze ani Martinek dudel neměl. Super, ze má prdelka prdelku uz v pořádku:slight_smile:

Ja jsem toho nazoru, ze nocni mliko je zlozvyk. Ja si dala kdysi takovou hranici - 5:00, driv jsem mliko nedala a proste jsem vyskakovala i po 20 minutach. Pak bylo obdobi, kdy se vubec nebudila a já myslela, ze jsem na to noční krmení vyzrála. Ale jak ji rostly 3 tydny ty zuby a vubec nejedla pres den, tak se stalo totez jako u Vojtiska, mliko dostavala i o pulnoci a zvykla si na to. Takze zase odnaucuju, dneska spala celou noc az do pul sedmy, ale tezko po jedny noci delat nejaky zavery. Rekla bych to takhle: co je pro vas pohodlnejsi, páč vyspat se clovek musi. Zpetne musim rict, ze pokud stačí jedno mlíko a hned chrní, tak ho klidně dát.. I kdyz já stejně odnaucuju, kazdej jak to cítí :wink:
4. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
pudly: Lada si dudlik povytáhne, kdyz chce neco říct :slight_smile:. To je uzasny, ze je Edi takova pohodarka. Lada je ted par dni dost ukňučená, myslim, ze jí nic neni, ze ale neco chce a ja nechapu co a hned to neudělám, tak nadává. Uz se tesim, az bude mluvit víc. Dneska mi teda rikala Jitka, co mi chodi hlidat, ze L. ukecanejsi nez pred tydnem, ale mne se zdá, ze se nejak zadrhla a nic novýho nepředvádí. Jitka ji měla naučit slona jako že kýve rukou jako chobotem, ale za dopoledne se jí to nepovedlo, tak dneska budu jako blázen předvádět slona já.
4. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Campi, Honzík si taky svede servat i dobře utaženou bačkoru, když se rozhodne, že ne. :sweat_smile:
Já s odvykáním na noční mlíko souhlasím, ale měsíc je dlouhá doba a když to nepřineslo vůbec nic pozitivního, 6 nocí v týdnu min. hodina vzhůru, tak jsme to vzdali... Taky jsme měli tu hranici 5,00, teď jsme bez hranic a víc jak jednou za noc mlíko netřeba, tak neřeším, snad se to vyvine. Cca půlka nocí je bez mlíka, takže Honzík tu schopnost má, snad budou noci bez mlíka časem přibývat.
4. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
pudly: já se Lee snažím pořád měnit program, chvilku je v lehátku, pak békne, že jí to už neba, tak zase vymejšlím nějakou změnu, pak zase a zase, každý den jsme venku, ale zatím je prostě takový asociál :slight_smile: a až Leu uslyšíš někdy řvát, tak mě pochopíš :grinning:, to není normální békot mimina, to je sirééna :grinning:
campi: prst jí nedávám, ale svoje si do pusy strká a hrozně slintá
4. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Slon hezký :slight_smile: Honzík se někdy naučí novou věc během 5ti minut a něco ho učím už měsíc a nic. Třeba rybu pochopil skoro hned. Musim zas popřemýšlet, co novýho bych mohla vymyslet, minulej tejden jsem začala motýla (mávat rukama), to dělá někdy cca, docela dobrý. Blbý je, že Honzík neumí k, takže např. koko na slepici nemožný. Škoda, že slepice nedělá dede :sweat_smile:
4. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
campi: to je dobrý s tím slonem :slight_smile:
já učila Leu včera celé dopo dělat pffrrr jako rty, chápete :grinning: , tak párkrát to udělala po mě a děsně se tomu smála, tak pak že to předvedem odpo pG a nechala mě ve štychu :grinning:
4. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
puzzi: presne tak to myslim, ze se to nejak vyvine a ze kvuli jednomu mliku nema smysl kazit noci sobe i diteti. Proste se musime smirit s tim, ze se ještě nějakou dobu nebudeme moct spolehnout na nic.. Někdy L. mliko nechce a stejne nespí, nekdy ho vycucne a vytuhne, jindy vycucne a dve hodiny se prevaluje, sedí a kouká do tmy nebo pobrekává, nechápu důvody ani zákonitosti.. Ted uz spí 3 hodiny! To jsem nezažila ani nepamatuju.

gucci: tak zkus, az bude neklidná a když si zadudá a uklidní se, tak je dudací typ
4. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
Honzík taky dneska po o spal 3 hodiny, poslední dobou se to občas zadaří, ale zákonitost z toho dělat nebudu :sweat_smile: Je to tak se vším, něco jde naučit, něco nejde...
Gucci, pffrr dobrej úspěch :grinning:
4. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
tak jsem jí zkusila dát prst, začla mi ho sát, tak musel nastoupit cecík místo prstu :grinning:
4. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Holky,
pudly a puzzi, na led jsem nespadla, vždyď už vše roztálo. Né prostě jsem zakopla a spadla na schody.
Prostě jsem šla na poštu a zakopla jsem tam o ten gumový rošt kde mi uvízla noha a přistála jsem na schodech a levou rukou jsem napálila na ten kovový nesmysl pro kočárek.
4. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
tak holky se musím pochlubit, dnes to mám dobrý...jsem to totiž nepsala, ale našla jsem si přes net holku, která mi bude hlídat Vojtíška ale ZADARMO :slight_smile: :slight_smile: jsem si podala inzerát že hledáme náhradní babičku nebo tetu a Eliška projevila zájem se mu věnovat když bude mít čas.Dnes ho vzala ven a já jsem vyžehlila velkou kupu prádla a večer budu mít leháro, já mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: platit někoho bych si nemohla dovolit, Eliška má děti ráda( je jí 20 a dělá jazykovku, ale jen dopoledne, tak má víc času, i když přítele má - ten normláně pro Vojtíška koupil a po Elišce poslal bodýčko a ponožky :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
gucci:Míša taky docela dlouhou dobu dudel nechtěl a pak najednou jo,ale přesně ten kulatý. Já bych hlavně nedávala na uklidňování kozu,ale to je každýho věc. :wink:
rio:tak to je fajn, že ti to s hlídáním takhle vyšlo a alespoň chvilku si vorazíš.
campi:jj, je to hukot a dneska zase od rána koušou akorát na cvíču byli zlatíčka,páč se zase předváděli a pak jsem s nima byla 3 hodiny venku než doma,páč v kočáru jsou milionový a nechápu jak je to možné,ale ani nevyžadují ještě vidět. Jako mně se nestalo ani nepamatuju,aby dvojky přes den spali víc jak hodinu. :pensive: Puzzi, sice vždycky píše jaký to jsou spavci,ale oni za den pak naspí bych řekla i méně než Honzík,akorát to mají rozkouskované. :slight_smile: Ale s tím pozadějc ve vývoji a tím lezcem je to pravda,až to bude u obou tak mi jebne. :slight_smile:)
Když mě tak nějak přijde,nepodloženě, prostě to tak cítím, že na to jedno mlíko v noci ještě mají nárok a navíc mají opravdu velký hlad, oni se vzbudí a jako vyloženě řev,ale takovej jako když byli miminka a okamžitě řev než dostali najíst. Fakt jenom než udělám mlíko, tak třeba Kačenka by zbořila barák a to normálně není takovej hladovec a tu navíc nemám ani jak uklidnit,jakože chování,houpání, zpívání to si u ní můžu strčit do řiti, páč Kačenka,když něco chce nebo nechce,tak to prostě bude podle ní a přesto nejede vlak.Já jsem naopak hodně vděčná za to, že se vzbudí 1x za noc v jejich věku mi to přijde excelentní,když to srovnám s většinou srpnovek.
4. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
jo, gucci a nelam si s tím cestováním apod. hlavu, podle mě jsou miminka se kterýma to jde a ase kterýma prostě méně a byť je to fajn různě trajdat,tak si myslím,že nic se nemá lámat přes koleno. A ty jsi citlivá a vůči Lee empatická,takže určitě vycítíš co jde a co nejde. :slight_smile: Jenom bych měla asi trochu obavy takhle brzy z nějaké kavárny či veřejného místa, nejde o přecitlivělost,ale o to jak se pak s nemocí takhle melé mimčo vyrovná. :wink:
4. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
tetes: to já jí nedávám cecek na uklidnění, to ona prostě pořád tak jí...na veřejné místa se chystám až po očku, to byl jen takový příklad...tjo jak jsi to psala o Kejtí, že když něco chce, tak to musí mít, tak to jak bych četla o Lee :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Rio, super s hlídáním. :dizzy_face:
Když čtu o Kejtí a Lee, jako bych četla o Lukym. :grinning:
4. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
Honzík a denní spaní je super po tom roce cca, dokud měl víc spánků, tak to byly 45 minutovky většinou (jedině v kočáru jako mimino spal Honzík déle), taky dobrý, ale ta hodina a půl vkuse je super! To si ale myslim, že u většiny dětí kolem toho roku můžete čekat, neboj, Tetes, až dvojky vydrží dýl bdít a budou mít jen jeden spánek, tak si ho prodlouží! Ale nezaručuju :sweat_smile:
Rio, zní to dobře, ale nevím, jestli bych neměla trochu strach dát Honzíka cizímu ven?
Honzík dřív v noci o mlíko taky řval, ale teď už je vidět, že ot možná chápe, že slyší na chodbě a zdola nějakej šustot a víceméně trpělivě čeká, pokňourává, ale sedí v postýlce a vyhlíží, co bude :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
bré ránko

tak netrpělivě čekám na zprávy od Mili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak Lea měla včera večer a dnes ráno zelenou špenátovou stolici, tak nevím co si o tom mám myslet :confused:
5. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Gucci:a copak jsi papala ty? :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
já včera akorát starý chleba se sýrem a trochu čokošky
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky,

volat budu kolem půl 9, takže pak dám vědět a teď prosím držte palce.
Díky moc :slight_smile: .
5. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Mili, oka, drž se :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.