• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky díky vám moc a už toho nechte, páč já budu řvát ještě víc :grinning: .
Jste zlatý :dizzy_face: . Já vás všechny miluju :grinning: :dizzy_face: .
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Mili: jak to myslíš "já vás všechny miluju" ??? :rolling_eyes:
:grinning:
steffi 16.3 má Vojtíšek rok :grinning:
gucci nežárli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Gucciiiii nebuj....to jako kamarádsky samozřejmě, u tebe to je jiný, ty jsi jediná láska mého života :grinning:
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
no nebude na škodu, drahá, když si to párkrát za den takhle zopákneš, abys nááhodou nezapomněla :grinning:
5. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak já se jdu připravit, cca za hodinu vyjíždím :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
a tak holky no co co je tady :grinning: dejte si pusu a je to :grinning:
5. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Gucci :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Milun tfuj tfuj tfuj :grinning:
5. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Milu tak se drž a ať tam bobísky pěkně zavedou a ty jim ještě pěkně natřepej peřinku, aby se jim u tebe líbilo :slight_smile:
Rio to je pěkný, to se mi bude dobře pamatovat.
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ženo má jediná: drž plod :wink: :wink:
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Pudly chodí už Editka? Vojta čím dál víc obchází, pořád se i pouští - vydrží stát bez držení a dělá třeba paci paci a pak si i bez držení sedne, jsem zvědavá kdy se rozchodí, ale vypadá to, že by to mohl do té operace zvládnout ne?
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
gucci :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Milu,tak to je úúúplně super. Tentokrát už to prostě vyjde. Ježiš,já ti to tak strašně přeju. :dizzy_face:
Já toho moc nenavařím,ale rajská se víceméně vaří sama, než je hotové maso a pak je to fofr jen propasírovat,dát rajskou šťávu a dochutit a zahustit,tak to pak stihnu až si hodí zase jejich 20 min. spánek. A teď chrní. Navíc oni si ráno vydrží tu hodinku hrát pomalu sami. Já jen musím chodit a sundavat Kačky nohy z Míšovo obličeje, vyndavat Míšovo vlasy z Kačky rukou, vyndat Kačenku z pod křesla či topení a přendat veškeré hračky,které si hamna Kačka narve k sobě a dát taky nějaké Míšovi než mu je hamna zase vezme tj. tak 5 minut a případně vzít z Kačky pusy Míšovo dudlíka,kterého mu sebere a to i vpřípadě, že má v puse svého.
5. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
tetes: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Tetes, koukám, že se slušně nudíš. :grinning: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Rio, Madlenka se takhle pouštěla a stála asi 2 měs., než začala dělat pár kroků... A pořádně se rozchodila až teď. Ale ona je extrémní srabík, takže se pořád nemohla odhodlat vydat se do prostoru. :grinning: Třeba to Vojtík zvládne rychleji. :wink:
5. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
jo chodí ale jen za ruku potřebuje jistotu z obchodu jdeme pěšky a to je docela daleko ale kočárek nehrozí nechce tam být :grinning: i za cenu že půjde po čtyřech :grinning: Jako projde bez držení obývák ale jde vidět že se bojí :sweat_smile:
Nic jedeme do města Milun a nezlob jo??? :grinning:
5. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
holky díky, nebýt té operace tak je mi to jedno, ať si klidně lozí jak dlouho chce, ale takhle bych byla radši, kdyby se fakt rozchodil, no ale stejně je to na něm jak se mu bude chtít že jo :grinning:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj,

Milu držím moc palečky :wink:

...chodiče závidím, Alex chodit nebude a já už jsem přišla na to proč, když má kolem zvířata, který chodí po čtyřech, tak proč by měl on chodit tak divně po dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Gucci ty si fáááákt můj prdloň :grinning: ..prej drž plod :grinning: . to můžeš vymyslet jen ty :grinning: :grinning: .
Holky ještě jednou moc díky, až se vrátím z Podolí, tak jdu k Jani na návštěvu, tak vám od ní písnem, abyste jako věděly :wink: .
Omlouvám se, že nereaguju na to co tady píšete, ale já vůbec nevím čí jsem :sweat_smile: .
5. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak holky pááá, jede mi to před desátou, tak se jdu oblékat a pak pro mě přijede manža.
5. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Milu jsi naše :grinning:
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Mili myslíme s Leošem na tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
milu pozdravuj mrňata a jupííííí :grinning: nicjiného mě nenapadá :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky,
No to je doják..........bulím tu radostí jak želva, že nevidím ani na klávesnici.
MíííííííííLO, držím vše co jde. Pomalu i dech. jé to budou za 8dní // jak vyšité :sunglasses:. A nespěchej domů, klidně si polež jak dlouho budeš potřebovat. Jé já si na tebe připíjím džusem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pudly:
U tvého příspěvku jsem se naopak zasmála. To mi dr. říkala taky, že těhulky jsou v mém období dost nemotorné :slight_smile:
A z ruk mi včera spadl ovladač na televizi a dnes mobil, takže tobě padají věci z ruky až teď a u mě je to vše najednou. :grinning:
STEFFI:
ahoj, to nechápu.. :confused:. Proč musíš jít platit mrazáčky? Vždyď si platila IVF a to, že ti zbyli...... za to se platí?
A jinak jak se cítí naše těhulky PUZZI a ANIPPE?
Jééééééé 16.3. bude mít Vojtíšek rok , Steffi bude rok po OPU a já končím 4 měsíc těhu ( 17+5tt) a 17.3. začínám měsíc pátý :sunglasses:
5. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Kay,
prosím tě co to máš za značku kočárku. Také se dívám po kočárcích se stejným košem, ale nemohu jej sehnat.
Všude kde jsem se jen dívala, tak mají jen ty úzké moderny :angry:
5. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
lum, máme inglesinu.. :slight_smile: za zmražená embryja se platí - my třeba platíme 2tis každý rok.. to je jako za to uchovávání..
5. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
kay máte šikovnýho kadeřníka :grinning: Stelinka je činaná

lum, nějak mi to rychle letí, jinak občas ještě hodím tyčku a ted mě dva dny bolel spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.