• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
anipp co je ? :grinning: :astonished: díky, kadeřník jsme byla já.. ale s tou ofinou moc spokojená nejsme teda :grinning:
5. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
kay je pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nuda v Brně....

já bych si netroufla stříhat :sweat_smile:
5. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
no a proč? já stříhala strojkem.. nůžkama to ted amocnešlo a navíc jsme jí hned udělala na ofině zub :grinning:
5. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Anippe,
to máš pravdu. Ještě o vánocích jsem hlásila, že jsem v 6tt :grinning:
Jó a to jsem o mrazáčcích nevěděla, že se to platí. No ale pak, když žena půjde na další pokus tak neplatí IVF, když je má zamražené?
5. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
jéé Stelinka je očíhaná, to dostala k svátku :slight_smile:

tak co ta Mili naše, teda moje :grinning:
5. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
lum, no tak to nevím, to jsme ještě nebyla, ale podle mě za rozmražení se neplatí, ale nějaké poplatky za ket možná budou, ikdyž asi podle mě by neměly být nějak extrémně vysoké a rozhdoně to nevyjde jako IVF..

taky myslím na Milu.. tEď už má snad prcky u sebe :slight_smile: to je prostě super :slight_smile:

gucci, no dneska opožděný dárek :grinning: bylo to v plánu až na víkend,ale M. vylezl z kanclu a že teda jdem na to. no tak jsme to spáchali.. :grinning: musím si na ni ještě teda zvyknout :grinning: jsme ráda, že je Leuš líp s tím zadečkem.. jsem vás tady sledovala..
5. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Mila teď psala, že se ještě nedostala nařadu. Mají nějaký skluz :unamused:
5. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
jé to smůla, ale těch pár minut už to zvládne.. :slight_smile: jani napiš jí, že na ni moc myslíme :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
tak my jsme za zmažení platili 5000 kč a je to na 5 let a co jsem zjišťovala, tak se platí i za rozmrazení, KET by měl vyjít asi na 5000 kč :unamused: no je to míň než za IVF ale stejně další peníze
5. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak píše, že toho mají dneska hodně a na řadu půjde až v jednu.
Tak my vyrážíme ven, jelikož K. má dneska protivku :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
jani užijte si venek :slight_smile:

tak to mají teda velký skluz.. :confused:
5. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
chudák Milu pořád čekat, už aby měma bobánky u sebe
5. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
5. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Anippe krásné, blahopřeji :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jé Annipe, krásnej bobík. :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
jéé až v jednu, no to je už za chvilku :slight_smile:
já jsem ted dokojila Leu a že pak půjdem ven a ona mi u toho usla kua :grinning: , ona je na to expert, když potřebuju, aby spala, tak neusne ani za nic a když nemá spát, tak spí :grinning:

jéé anipp, to je boží fotečka, moc gratuluju :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak dobrý, byl to jen mikrospánek :grinning: , tak jdeme véén, krásně svítí slunko :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Milu: taky moc držím palce! :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska na noc jedeme do tý Francie lyžovat, to mám teda fakt radost z toho počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to do večera přejde. Doufám, že to nějak zvládnu zabalit, je to vždycky hrůza jen pro nás a teď ještě Mariánka a ta toho má tak dvakrát tolik, co my. ještě že jídlo bere můj táta a bude i vařit. Tak se tu mějte krásně!
5. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dočítám super zprávy od Milu, takže teď už má v sobě dvě prvotřídní embrya, držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
Anippe, to je vtipný s chozením a zvířatama :grinning:
Rio, u toho chození fakt záleží hlavně na odvaze a nikdy nevíš, kdy se pustí a zkusí, jedině ho můžeš různě lákat k sobě metr dva :slight_smile:
Tyjo, Lumcag, tebe už čeká 5. měsíc, to to letí!
Já jsem pár dní ve třetím a připadá mi to ubohoučký :sweat_smile:
Kay, Stelinka je super a na čtyřech, gratuluju moc! Ty bláho, máte pořádně velký puzzle :slight_smile: Strojkem se Stelinka nechala, borkyně! Honzík by se hrozně bál, tak ho stříhal pepa nenápadně zezadu, když já ho krmila, docela to dobře dopadlo :slight_smile:
Anippe, pěkně si cucá mrňous paleček,když si to tam přimyslím, tak to tam fakt je :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Terky, hezkou dovču!
5. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ty ty ty prďolko to se dělá cucat si paleček zůstane ti to jako Edit
Krásné lyžování prajem :grinning:
Tak už je tam asi co? jen si hezky proďolové hajněte a spát a nikde netrajdat hezky u maminky milunky se hřát. :grinning:
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
jo jo máme taky pejska tak Edi raději po čtyřech :grinning:
5. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
stelík je vážně šikulka a je vidět že se jí to líbí :grinning:
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Anippe,
nádhera. Jen aby z toho pcek nemě předkus :grinning: jen žertuji.
Puzzi, to jó, letí to. akorát pupek se mi od posledního focení víc nenafoukl pupek. A přitom každý večer kolem 21:00hod mám bolení podbřišku, což se asi roztahuje děloha, ale kam, když pupek je pořád stejný? :grinning:.
Míle ještě jednou.........moc štěstíčka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Týýýýýýýý jó.... TERKYTKO,
Já ti závidím. Francie :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Také jsme jezdili každým rokem do Alp. Chtěli jsme jed i letos, ale našla jsem // a už bylo po výletě. Nééééééé proboha, nelituji toho, však jsem na den D dlouho čekala. I na olympiádu slalomu jsem se dívala a přála jsem si na těch lyžích být taky, ale co. ve dvou letech prďolovi nasadíme lyže a ve 3 letech už bude v Itálii jezdit sám. :grinning:
5. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Terky tak si to užij.
U nás v Bolce teď šíleně chumelí, zase se to vrací. No, když nemůžu lyžovat, tak ať už svítí jen sluníčko :sunglasses:
5. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky díky za pochvaly :slight_smile: jen si musím ještě zvyknout i já, že máme doma chlapečka :grinning: sem jí dneska proto dala všechno růžový :grinning:

lum no ona se roztahuje i dovnitř, počkej až Tě budou bolet všechny vnitřnosti a nebudeš vědět kam dát jídlo :grinning: ten předkus :grinning: :grinning:

holky nestraště že děti napodobují pejsky, to abych už začla Berta učit chodit po dvou :grinning:
puzzi, no puzzle máme velký, jsem tEď jednu sadu dokupovala, protože krom kobrecčku pod konferenčním stolkem máme všude hladký podlahy a ona když jsme ji dávala na ty 4, tak jí to vždycky uklouzlo.. tak proto.. je to levnější než koberec :grinning:
jak ubohoučký ve třetím :angry: já ti dám, užívej si že Ti není blbě a že ještě nemáš pupík jak velryba :grinning: počkej za ty 2 nebo 3 měsíce :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,

ještě jednou děkuju vám všem moc :dizzy_face: .
Jak psala Jani na řadu jsem přišla až v jednu, všichni se mi moc omlouvali..pravda po hodině jsem už byla trošku nervozní jestli na mě jako nezapomněli :sweat_smile: . Tak a jedno embryo je ve stádiu kompaktní morula a druhý blastocysta něco a nevím už co :grinning: . Řezáčová mi dělala transfer a měla nějakou dobrou náladu, pže mi pak říkala " tak a paní "já" :wink: je už těhotná no a do toho přišla vedoucí embryoložka, že se mi chce ještě omlluvit za zdržení a Řezáčová jí říkala, paní "já" je už těhotná a za 14 dní přijde na test a za dalších 10 dní na UTZ abysme viděli miminko :grinning: . No tak uvidíme.. :dizzy_face: . Cítím se moc fajn a celý víkend míním provozovat jen gaučing :grinning: .

Ani, mimi je krásný..krásná fotečka :dizzy_face: .
5. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj Mílo těhule. :dizzy_face:
5. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Mili to jsou super zprávy a bezvadný pozitivní příštup, to je správný, už to prostě musí vyjít, moc ti to přeju a držím pěsti :wink:
Terky: užij si lyžovačku :slight_smile:

já se ted vrátila z venku, celé dopo svítilo slunko a když vyjdeme ven, tak začne sněžit :grinning: klasika, jsem zmrzlá jak hovišo
5. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Mili, všechny tu věříme, že Tvoje doktorka má pravdu :grinning: opatrujte se každopádně přes víkend co nejvíc, hlavně žádné nervíky a pohodu jo? To je fka tskvělá zpráva, těm stadiím, už nerozumím, s to nepamatuju, ale vím, že ot není až tak rozhodující.. takže tfuj tfuj ať za 24 dní vidí nejen miminko ale rovnou dvě :slight_smile: teda pokud bys chtěla :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.