• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Musím říct, že Míle to moc sluší, je taková sluníčková. U ní se musí embryjkům líbit. A ptala jsem se Kukiho, jestli si s embryjkama promluvil, tak na mě křičel, že jo a že až mu bude rok, tak bude mít kámoše :grinning:
Gucci to jsme dopadly stejně, jsem byla venku v tý největší chumelenici, já zmrzlá a K. chrněl.
Kay pěkný sestřih, moc ji to sluší.
5. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Mili tak to je paráda a moruly a blastocysta jsou nejlepší embryjka, takže to je prostě úžasné :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Jani: jj, tak nějak, Lea ještě ted dospává v kočáru
zítra odpo máme návštěvu, přijedou kámoši z Prahy, tak jsem na Leu zvědavá, jak se bude chovat
5. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
jeeee miloooo super moooc velka gratulace ..budou to krasny dvojcatka.....a kdy testujes ty? to rozhodne nevydrzis 14dni neeeee? :slight_smile:)))
jeee annip krasny mimi
stelouchovi oppozdene vse nejlepsi k narozkam a krasny sestrih moc ji to slusi
no a vic jsem toho zase nejak nepostrehla
jsem nka utahana
5. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
tek, děkujeme, ale narozky bude mít až za 2 měsíce :sweat_smile: ostříhali jsme ji na důrazné doporučení paní doktorky :pensive:
5. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
sorry svatku jsem naka debilni...
proc jakoze ji to lezlo do oci?
5. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
kay: pro to dr. doporučovala?

jinak já su šikovné, celý den jsem byla s Leou sama, sama jsem jí okoupala a uspala :sunglasses: , dokonce jsem jí sama i nakrmila :grinning:, pG je v práci a dorazí až někdy v noci
5. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Milu,to je tak krásný, co říkala řezáčová a směju se na tvým paní "já" :grinning: Miluju tvůj humor, fakt :wink:
Kay, jsi prdlá s chlapečkem stelou, má holčičkovskej obličej i v krátkých vlasech :wink:
Steffi, v Praze chumelilo? Tady naštěstí ne ale zima hnus.
Gucci, ty seš prostě matka roku dneska :wink:
Tek, o víkendu si trochu odpočineš? A v pondělí UTZ, viď?
5. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
tek, gucci, jj měla to fakt už děsně dlouhý.. a furt v očích, já jí koupila sponky ale ony zas tak moc nedržely a doky říkala, že je to nebezpečný a ať se vyprdnu na pověry a ať jí nekzaím oči.. tak to byla rychloakce..

puzz, no asi i ty naušnice ělají holčičku, jen si musím na ni asi takhle zvyknout no..

gucci, to jsi šikovná :slight_smile: je vidět, že už jsi úplně v pohodě "zajetá maminka" :slight_smile:

tek, no ten uzv máš kdy?
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
jeee pani guccikova jsi moooc sikovna..takovych dnu bude pribyvat :slight_smile:))
jo jo UZ v pondelok .....nevim ani nejak nedoufam ..... jsem nakej pesimista
jdu delat olousovi scrapbook ....
o vikendu jasne ted si odpocivam furt M. je na neschopence...akorat ted byl dva dny nakej jeste ke vsemu marodnej...tak sjem mela zahul..ale pristi tyden muzu do prace...mi dovolil se prej postara o zviratko
5. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
tek, nojo vlastně, M. je doma, to je fajn :slight_smile: Jakože půjdeš pracovat přímo do práce? To je super, budeš mít změnu, klid na práci, se těšíš takhle jednorázově, co? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
tek, věřím, že bude krásný srdíčko.. hlavně černý myšlenky zahánět.. počkej počkej Ty pracuješ? jsem nějak mimo.. a co M.?
5. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Alex byl po dlouhé době tak vyčerpaný, že usnul bez vykoupání u flašky, byli jsme na procházce a pak u kamarádky a vyblbnul se s její dcerou.Je jí dva a půl, hrála si na doktora, Aju prohlídla, změřila tlak a na konec mu dala injekci. Když jsem ho přebalovala, tak mě napomenula, že jsem nenatřela zadeček, to je sranda s těma většíma dětma.A hlavně bezva, když tak dítě vytuhne, hezky umořený :slight_smile:
Já jsem dostala šílenou chut na meka, ale moje chutě se asi nelíbí prckovi, tak se trochu dohadujem, jestli to půjde ven nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tek co blbneš, minule jsi měla dutinku, ne?
5. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
jo jo jakoze do rpace uplne do prace bude to super...kolega co to ridi jede na dovcu tak to tam mam jit ridit ja
..jo jo kay pracuju s z domova uz od 6tt olouse--ale ted tam pujdu i se na ne podivat :slight_smile:) a srovnat
jo jo mela ale uz bych mela bejt nakej snad 9tt a ..i kdyz jsem otehu fakt asi az nekdy v prvni pulce unora...ale stejne moc tomu nedavam ...... a jsem kkupodivu strasne klidna
super aja radil..my taky byli na navsteve a olivera furt ta holcicka postrkovala at chodi rychlejc..mu sla za zadkem a strkala do nej
ja mam desnou chut na kfc :slight_smile:))
5. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
no vidíte, já jako těhu taky měla děsný chutě na hamburgery :grinning:

tek ajo, teda seš fakt dobrá, já to nějak asi prostě nepochopila.. naposledy si pamatuju že si stříhala nějaký reklamy na auta pár dní před porodem.. Tak to si tam asi i odpočineš psychicky, to bude fajn :slight_smile:

anip, a kdo měl na starosti ukládání? :grinning:
5. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz
tek,chut na rychlý občerstvení, to je jasnej těhu příznak :grinning: ale fakt, to mám ověřený z více zdrojů

kay, dnes jsem uspávala já :grinning:

tak v té naší dvojce chvilkama prchala holčička, Aja se rozplazil jak tank, u toho řval jak lev a chtěl Kateřinu kousnout do nohy :grinning: já jsem jí teda tvrdila, že jí chce dát pusinku, ale ještě, že mu nevěřila
...jo a ještě vám musím napsat story, byli jsme v cukrárně a já říkám Kačce, že se půjdu vyčůrat a už půjdem domů( byla už protivná), ona že mě zavede na záchod :sweat_smile: tam jsem měla strach zavřít za sebou úplně dveře, abych ji měla pod kontrolou a jak mě ona slyšela v akci, tak dostala neuvěřitelnej záchvat smíchu :grinning: doufám že to ted bude všude vykládat!
5. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my dneska jedeme k babi, venku sníh, ajéje... Jsem se těšila, jak si Honzík pochodí u babi na velký zahradě, ale ve sněhu to bude na prd... Jsem tam na to k babi zvědavá, Honzík je tam vždy hrozně nesvůj, asi že tam nejezdíme až tak často, nevim, teď tam jedeme asi po 3 týdnech, tak třeba to bude lepší. Další problém bude po o spaní, ale v nejhorším to kočár jistí.
Bavím se nad vašima storkama s ostatníma dětma, holčička popostrkující Olivera, Alex lezoucí a kousající další holčičku, korunu tomu dodala Anippe na záchodě a ukecaná holčička se záchvatem smíchu :grinning:
Já mám chuť na rychlý občerstvení odjakživa :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
puzzi tak si to užijte a Honzík to zvládne i ve sněhu
my jdeme dnes koupit boty, po tom článku co sem hodila campi už nebudeme čekat, doma pořád stojí, obchází a je fakt, že se mu vyvrací nožička často, tak na doma to zkusíme... a taky musíme koupit to odrážedlo k narozeninám
6. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Pěkné ránko,
kuwa,kuwa,kuwa sníh :angry: :angry:
ty jo, Vojtíškovi už bude rok,to tak šíleně letí.
Já včera byla nakupovat a tak jsem se tam zasnila nad velikostma 56.,ale nehodlám to teda s prominutím řešit jako Anippe, že protože už mi velikosti co nosí dvojky připadají méně roztomilé,tak si pořídím další. :grinning:
Tak dneska je den D, dvojky budou spát u našich jsem nervozni jak prase,vůbec se na to necítím být připravená,budou mi šíleně chybět a budu mít strach. Achjo.Ale dám to,musí se prostě trochu otrkat a zvyknout si.
6. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Tetes, to jsou takový zkoušky horší pro rodiče jak pro děti, co? To dáš, jednou za čas je potřeba to odloučení trochu potrénovat :sweat_smile:
Komentář ke sněhu je přesnej, kuwa.
Rio, tak dobře nakupte a hlavně se nenechte mást sněhem a kupte jarní boty, však je březen, žejo! Vlastně kecám, vy jdete kupovat bačkory, no ale stejně, kupte jarní bačkory :sweat_smile: Nám se nejlíp osvědčily takový ty s dírkama ve špičce a na přezku, super se nazouvají, utáhnou, drží, větrají.
6. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
tetes musíš se otrkat a zvyknout si :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale stejně mám pocit, že čím starší dítě, tím je to pro rodiče horší, možná se to zlepší až děti budou chápat a všechno na svoje hlídače vyslepičí :grinning: aspon nějaká kontrola a zároven jistota, že děti byli spokojené.

puzzi ted máme stejné papučky, s přezkou na boku ( i rehabka nám je doporučila)jsou bezva a koupila jsem je jen za 149,- :slight_smile: pro brnačky, nové Tesco naproti DMka :wink: , střídáme je s těma koženýma
6. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
zdáááááááár ženy

tek: držím palce v pondělí na UTZ a že jsi klidná to je určo dobré znamení :wink:
anip: já jsem taky nejradši, když mi Lea vytuhne už u koja :slight_smile:
tet: užij si dnešní fečéééééééééééér :wink: :wink: a pořádně zakal, at to stojí za to
puzzi: u vás je sníh? u nás sněžilo včera si 10 min. večer a od té doby nic, ale je zima jak svina
kay: aha, tak to je šikovná dr., správně, vysrat se na pověry, moje kámoška ostříhala holčičku v 8 týdnech :grinning: :grinning:

asi si to zakřiknu, ale co :grinning: ....... Lea byla dneska megahodná :grinning: :grinning: ......... ráno si hráli s pG, pak vydržela asi hodinu sama v lehátku a my s pG uklízeli, po o přijeli ti kámoši z Prahy, tak se nechala uspat kámošem (byl to chlap, to jí stačilo ke štěstí :grinning: ) a pak se smála na celé kolo na kamarádku, byli jsme pak venku a spala až do koupání ....... tak snad takový asociál nebude jak se na začátku tvářila :grinning:
zítra se jedeme kouknout na ten vozík za kolo tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit
6. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Čau :slight_smile:
Návštěva úspěšná, dokonce i po o spaní v postýlce bez breků, akorát to trvalo chvíli, než usnul a když už byl načatej, tak jsem nosem zjistila, že je pokaděnej, tak se to zas protáhlo, ale dobrý! Hezkej den, ven jsme nakonec ale nešli, fujavice.
Gucci, v Praze fakt není sníh? Tady dneska nasněžilo dost! Všude bílo.
Leuška je super, víc takových dní :dizzy_face:
Anippe, až budou děti povídat a práskat, co se dělo u prarodičů, to bude sranda :grinning: Nojo, ale oni určitě i prarodičům napráskaj kdeco na nás rodiče :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
ahojte,

gucci, jj, ono to bylo i děsně nepraktické :grinning: furt si ty vlasy mášela v jídle a fakt jí to lezlo hrozně do očí, teď je to úplně super, ikdyž je teda fakt na kluka :sweat_smile: v 8 týdnech jo? :astonished: tak to teda musela být hrozná vlasatice, to jsem si teda ještě její vlásky dost užívala.. tak Leuš je na chlapy jo? :grinning: no jo to bude tatínkova holčička. u nás je to taky tak.. a je fakt celej pG :grinning:

puzzi, tak toje fajn, že to honzík takhle zvládl.. nadílku v plíně těsně před usnutím taky nesnáším :angry: ale co se dá dělat.. :slight_smile: holky teda jaká zima? :grinning: unás nepadla ani vločka a máme zelenou trávu, sice trochu plesnivou a le místy zelenou :grinning:

anipp, pak okouknu ty botičky.. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
tady taky bílo a docela dost :angry: už mně to séééééééééééééééééééééééééééééééééééé.................éééééééééééééééééé
No my máme papuče na tkaničku a už nikdy více pořád to vážu i když to dám na dvě mašle :grinning: teda uzlíky :sweat_smile:
7. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
Tetes tak co jak bylo doufám že jsi se pobavila a nemyslela na to co děti :sweat_smile: a nebyla jako prdy :grinning:
7. bře 2010 v 06:23  • Odpověz
Bré ranko,
Puzzi v Pardubicích není sníh. V Praze ty bílé sračky jsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 06:55  • Odpověz
bré ránko

puzzi: v Praze nevím, ale v PCE sníh není :grinning:
kay: fakt je podobná pG? kua jakto? :grinning: v porodnici byla celá já :grinning:
7. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahoj,
já vám podám sněhové hlášení od Znojma večer :wink:

tetes asi ještě vyspává kocovinu :grinning: né doufám, že to dobře dopadlo a všichni byli spokojení :wink:

tak jdu balit a frčím, jsem zvědavá jak bude v noci Alex spát, dlouho jsme u našich nebyli a už je přece jenom zvyklej na svoje.Kdyžtak bude opičkovat do noci , tak jak se o to občas snaží i doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, byli jsme ráno s Honzíkem v bazénu, to bylo super, vydržel celou tu hodinu a něco v tom bazénku pro nejmenší, jsme pěkně poblbli. Pak jsme ho odvezli k našim, jeli na oběd a teď tři hodiny volna přede námi, než pro něj zas jedeme.
Stříhání vlasů až po roce mi taky přijde jako hloupá pověra a u malých dětí hlasuju pro prakticky krátké vlasy, ať to nikde neleze.
V Brně máte travičku zelenou, jo? Uááá, tady je bílo bílo!
Anippe, šťastnou cestu a věřím, že noc bude dobrá, tma je přece všude stejná, ne? :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.