• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
marti, děkuju za povzbuzení, no snad to nic nebude.. a buď v klidu já Stele večer taky zpívám před usnutím, je to takový rituál.. a taky máme někdy noci kdy spí až do 6h pak už teda ne a někdy s evzbudí 3x na dudlík a před 5h na kojení, ikdyž to už si víceméně odbourala bohužel, to už se snažím jen já ještě mermomocí držet aspoň posledních pár kapek :grinning:

puzz, jj, díky :slight_smile: však proč bys nebyla u počítače sím Tě :grinning: včer ajsi uklízela tak co.. :grinning: to já se snažila teď trochu zdřímnout a vůbec mi to nešlo, tak jsem vstala, že půjdu aspoň uklidit a vidíš, prd :grinning: ale jo jdu na toaspoň něco, kvítka přesazuju už 2 měsíce a furt není žádný přesazený :angry:

mel, no vidíš, tak Lukynek je šikulák, je akorát. :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
no jo ještě jsme u našich, chtěla jsem tu být ještě jednu noc, ale nevím jestli to dám
8. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
No ale mám navařeno a dokonce jsem teď dala péct jablkovou buchtu, to jsem ale kuchta :grinning:
Anippe, třeba bude druhá noc lepší, to chce zvyk! No ale chápu, doma se spí nejlíp.
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
tak su tu dle dr. jsem 6+2tt ..srdicko jeste nebylo ale na to ze jsem mu rekla ze se tehu fakt necejtim..tak se koukl cejtite necejtite ale jste :slight_smile:)))
bylo to fakt na prvni pohle vyrostlo to od minula.....i dle me
jeee lukys je sikulak hubenour :slight_smile:)))
jee rio hezke botky nebyly drahe? a maji mekko podrazku to by ty prvni mit mely.
musime s olusem taky k dr. ma modrinu na oku jako primmu vedle sitnice...nebo praskle zilky ale je to fakt hodne..tak to nechci podcenit.
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
tek, to je paráda, jak to ten doktor řekl :grinning: Gratulace :wink:
Chudák Olouš s modřinou v oku, to fakt radši zajděte, ale snad je to nějaká blbost.
8. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Tek supéééééééééééér, gratulejšn. . . :dizzy_face: Olík bude snad v pořádku, kde k tomu přišel?
8. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
jo jo on je srandista :slight_smile:
jo jo prave jdem ja se bojim ..vubec si nejsem vedoma ze by nekde upadl sakraaa
8. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
tek, super :grinning: gratuluju :slight_smile: s olikem raději zajděte, třeba to nic nebude..

Puzzi, Ty jo ty teda fakt jedeš :grinning: já zatím jen ostříhala ibyšky :grinning:
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
tak jsme zpátky z prochajdy, je tam nááádherně :dizzy_face: , byla jsem s kámoškou a jejím klučíkem, musela jsem Leu ve městě v dětským koutku nakojit, ale zvládly jsme to perfektně, Lea celou dobu spala, po koju si trošišku békla, ale byl to jen level 2 :grinning: a pak zase hned usla a ted ještě dospává v kočáru :dizzy_face: , tak jsi dělám rychle jídlo

Jani: to jsem ráda, že to má Kubík taky, já to vykládala ted té kámošce venku a ona mi řekla, že je Lea neurotik :grinning: , minule prohlásila, že Lea vypadá líp naživo než na fotkách :grinning: , pG je z ní dycky na mrtvici, co si dovoluje říct o našem mijáškovi :grinning:

kay: jsem blíženec :wink:

mel: tak super, 11kg Luky nedal, je to frája :wink:

Marti: tos mě potěšila, beru to tak, že je Lea mooc chytrá, že nechce dudla :grinning: :wink: a Kubík vlastně taky
8. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
jéé Tek tak to mám fakt radost, my to tady stejně všechny věděly, že seš těhu :wink: , moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
a chudák Oli s tím očičkem, snad to nebude nic vážného :unamused:
8. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
chudě Olík
No koukám že je tady mezi náma už najisto nová těhulka gratulace Tek :grinning: / jo abych nezapoměla zatím nic /
Key pozdě stříháš ne???
Botičky se mají kupovat o ten 0,5 až 1 cm nejvíc ne,??? nebo jak někde píšou v článcích 10-15 to se mi zdá hrozně moc
Marti ty jsou bezvadné kolik ty botky stály????
8. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
Kay, ještě mě napadlo k tomu otřepání, nedělá to Stelinka,když se počůrá nebo pokadí?
8. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
jo to dělá i Edi sa otřepe docela hodně nejde to přehlídnout :grinning: a říká lulu :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo ještě musím říct že tydle boty co koupila Martina jsou v testech mezi nej :grinning: a mají žirafu :grinning:
8. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak jsme se vrátili z vycházky, než jsme vyšly tak bylo nádherně, a jakmile jsme vyšly, zalezlo slunko a jsem zmrzlá jak .....

pudly, no stříhám, normálně je stříhám na Valentýna, ale on nám jeden furt kvetl a nechtěl přestat :grinning: tak jsme nechtěla stříhat ani ty ostatní..

puzzi, no pudly mi psala že to dělá Edi.. jenže mě to teda nenapadlo a navíc to nepoznám :grinning: ale jak omožné to je, takže jsem úplně v klidu už :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak návštěva se vyvedla, Lukýsek se vyspinkal do růžova a byl naprosto hodný a roztomilý chlapeček. Dostal od Míly krásné kalhoty a tričko. :dizzy_face:
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Gucci:ty jo, vozík asi pěknej nevyznám se v tom a měla bych strach,ale určitě je to bezpečný,to jen já jsem hysterka :sweat_smile: Téééda,ta kámoška,aby ti pG se nezakázla s ní stýkat. :grinning:
Tek:to je super, tak vidíš roste boban jeden. Ty,bláho Olouš jeden,možná se jen někde trochu ťuknul a blbě praskla nějaká žilka.Tak ať je vše ok.
Tak jsme byli na rehábce a ta už se smála jako blázen,že prostě neví co s tím Míšou,ten se tam zase předvedl, cvičila s ním ten bod z Vojtovky on se na ní tlemil, podávala mu hračku on hračku ignorovala tlemil se na ní. Říkala, že s ním asi nic neuděláme, že prostě fyzicky nevidí naprosto žádný duvod k tomu, aby něco nedělal. Že když ho na první pohled vidí, že by si myslela,že se za chvilku otočí a začne lézt,ale M. je prostě na zádech a jakmile ho dám na břicho a něco s ním chci dělat,tak začně nahlas hekat,abychom všichni viděli jaká šíííílená je to dřina. Je fakt boží. :sweat_smile: S Kačenkou nemám dělat prý už nic, že ta je hrozně šikovná. Si tam furt klekala,tak jí hrozně chválila...Jenže M. jak se nehejbe, tak už je z něj obézka s třema bradičkama.Už se musím i smát těm komentářům různých lidí, jak na ně kouknout,teď nasadí takový ten připitomělý výraz,jak nechtějí urazit a řeknou,noooo ten je takovej.....velikej i tu hlavičku....Prostě úplně vidím, jak nevědí co na něj mají říct.Docela prča. pro mě je teda stejně nejkrásnejší a vůbec to tak nevidím,ale.... :grinning:
8. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Tetes :grinning: Úplně si pod Míšou představuju Lukýna, ten se taky jen u doktorky tlemí, hračky ignoruje. . . . :grinning: Ale Kačka je opravdová velká šikulka. A neboj, on si to Míša všechno zapisuje a pak vám to ukáže naráz. :sweat_smile:
8. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky.

Tek moc a moc gratuluji těhule i když si jako těhule nepřipadáš :grinning: . Tak se moc opatruj a dávej na vás pozor :slight_smile: .
Já byla na návštěvě u Mel a musím říct, že Lukýn je moc spokojené, usměvavé zlatíčko, které si umí samo krásně hrát a do toho perfektně hučet. No je kouzelnej a jak má ostříhané ty vlásky na ježka, tak vypadá jako velkej chlapák. Opravdu je moc hodný a vůbec nepalakal, ani když mě viděl..a to je co říct :grinning: .
8. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Mili,Mili a jak ty?
8. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tak co je nového?
Milu maminóóó jak se cítíš. Jé v jste toho zase napsaly :fearful:
8. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
No holky jak se cítím...netěhotně :grinning: . Co na to říct, věřím a nevěřím, připravuji se na oboje..jak jinak :wink: . Samozřejmě se snažím víc věřit, pže jsem na začátku a vím, že to nemá zatím cenu sledovat nebo nějak řešit. tak si užívám té nevědomosti a představuju si, že i konečně na nás se štěstí usmálo... :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Tek moc blahopřeji a držím dál pěsti na srdíčko
boty stály myslím 560 a jsou myslím měkké akorát
puzzi aha já jsem si právě říkala, že jsi psala že nepojedeš tak jsem to pak nepochopila
dnes jsme se dozvěděla dvě smutné zprávy - od mé známé v pátek umřel syn 14 let na leukemiii, vypadalo to líp a vzalo to rychlý obrat :frowning2: a další moje známá měla před rokem a půl rakovinu, nádor prsu, přišla o něho, prošla si chemo a vypadalo to ok, dnes zjistili, že je to zpátky, tak ji čeká operace druhého prsa, další chemo a uvidí se , je jí 45, 3 děti :frowning2: to je takové svinstvo ach jo :frowning2:
8. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Jo a byla jsem CAR a jsem objednaná na 23.3 na konzultaci před KET tak se to hne, jsem z toho nějaká nervozní, dnes se mi pořád zdálo o KET a bylo to hrozné, furt jsem se ptala každého kolik mají buněk...potěšilo mě, že si mě sestřičky pamatují, i doktorka jménem, Vojtíšek se jim moc líbil
8. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Kay, to oklepání Stelinky bude asi fakt velmi pravděpodobně u toho čůrání, to fakt děti dělaj, to bude celej "problém" :wink:
Tetes, jak popisuješ rehábku a Míšu, tak se zase usmívám, to je prostě sranda s ním :sweat_smile: Dneska jak jsem ho viděla spát v autosedačce, tak mi přišel úplně normální, jsem si měla toho baculáče prohlídnout asi líp, ale myslim, že těžká pohoda :wink: To spíš Kačenka je drobínek, ta ručička malinká bez rukavičky :sweat_smile: Mně by zajímalo za půlroku, rok atd. až budou oba už chodit, jak se tyhle jejich povahy vyvinou. Si pak začnou hrát na honěnou a Míša pozvolna přejde na schovku, jen ať si Kačka běhá a hledá :grinning:
Mimochodem, ještě jednou dík za knížku, má úspěch, hlavně to mačkací tlačítko Mňau, obrázky v případě této knížky nezájem, tlačítko je tlačítko a mňau je mňau :grinning:
Mel a Milu si užily sraz, tyjo, se taky těším na hodňouše Lukyho, jak válí ty svoje sudy k rotopedu atd.
Milu, jestli se cítíš podobně netěhotně jako já, tak by to mělo být fajn :wink:
Rio, 23.3. určitě dobrej den, to jdu na UTZ, ty jdeš na konzultaci do CARu, to si budeme držet palce :wink:
Kluk 14 let na leukemii, no to je hrůza, tragédie :cry:
8. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
tetes Míšovi jste prostě všichni ukradení, se přece nebude namáhat ne :grinning: prostě až se mu bude chtít, tak se mu bude chtít a do té doby máte smůlu :grinning: však on se taky jednou rozjede
puzzi tak to bude snad dobrý den, pro mě stejně jen konzultace a domluva, naostro až v květnu
8. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
puzzi, no tak to bude ai ono, holky že jst emi to neřekly dřív .-D bych nedělala blba na neurologii :grinning: :grinning: :grinning:

mili, zatím se cítit těhotně nemusíš, to přijde až tak za 4 týdny neboj :slight_smile: mysli na mimíse, hlavně pozitivně.. tentokrát není důvod aby to nevyšlo..

holky chtěla bych upéct Stelišce na narozky nějaký speciální dort, nebo prostě hodně dobrej :grinning: nebo aspoň nějakej vzhláštní vzhledově.. nemáte tip prosím?
8. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
jo a boty stály 530 a ne 560 :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Kay, já Honzíkovi na narozky dělala dort typu Bebe střecha, nepečenej, ten teda všem chutnal, ale záleží, jak máte rádi nepečený. Anebo nějaký holky k 1. roku dělají nějakej jablečnej s pudinkem či co, přesně nevim, ale je to vhodný i pro děti. Jinak nejsem moc dortovej odborník, takový ty máslový klasiky vůbec.
8. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.