• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
já taky budu dělat ten nepečený, recept mi dala campi, jestli to budou jíst děti - je to na dětskou oslavu, nevím, ale když tak si rodiče pochutnají - ale snad bude chutnat všem, jinak nám ještě bude péct na rodinnou oslavu tchýně
8. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
puzzi, jj máš pravdu kamoška dělá výbornej jablečnej a dospělí si na to můžou přidat šlehačku a polít čokoládou a je to naprosto mňamozní.. :slight_smile: hm, dobrej nápad díky :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
haha tak jsme doma a nepředstavitelně se těším na klidný spaní ve své posteli
...z návštěvy jsem dost rozladěná, krom jiných věcí, který mě dost nas..., mi matka chtěla zapřít, že její debilní rozmazlenej, asociální čokl, podrápal našeho milovanýho, sladkýho chlapečka.

tek,jsem moc ráda, že jde těhu správným směrem, za chvilku budeš rodit :grinning:

brou noc děvčátka, i když už asi všechny spinkáte :slight_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
bréééé rááánko

tetes: to je prdel ten tvůj Majkí na rehabce :grinning: :grinning: , tak co ted s ním? necháte ho tak nebo tam budeš ještě docházet?
rio: tjo to je smutný :frowning2:
Mili: čééééést, ses byla srážet s Mel a Lukym jo? supa...a kdy dorazíš do PCE :wink:
Mel: Luky je takový megahodný na návštěvy jo? to je šikula...ke mě přijede ve čtvrtek Grej s Kačenkou, tak jsem na holky zvědavá jak se na sebe budou tvářit
anipp: mámy pes poškrábal Alexe? tjo, snad je v pohodě
puzzi: jablečnej dort s pudingem zní mnammnam, hned bych si dala :slight_smile:

u nás vše v poho...včera přišel pG z práce a donesl mě a Lee ruži k MDŽ :grinning: :sunglasses: , já zrovna držela Leu v náručí a pG nadšeně rozbaloval kytičky z papíru a jak to šustělo tak se Lea asi lekla a začala natahovat a dělat rtík zrovna, když jí podával pG kytku :grinning: , pak spustila řev :grinning: , tak říkám pG, že vybral asi blbou barvu, že Lea na rudou asi nebude :grinning:

dneska jedem na desátou na baby cvíčo...včera to nevyšlo, je to jen pro členy a maj plno, tak snad to dnešní bude lepší, je to sice dál a musíme autem, ale neva, jestli se jí to bude líbit...od rána jí tleskám, aby to nedopadlo jako minule :grinning:
9. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Bré ranko,
gucci no Lea má možná radši lepš kytky než je nějaká růže. :grinning: A držím palce ať cvíčo vyjde.
No mě tady někdo huláká, asi radostí, že mu roste sedmý zub. :dizzy_face:
9. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahojda já pekla dortík ale udělala jsem ho hodně ovocný a Edi se mohla ujíst :grinning: teda hlavně to želé :grinning:
9. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Bré ránko děvčátka,
Tek super, že dutinka roste. Vidíš ty trdlo a ty taková pesimistka a vše je ok.
Puzzi jak ses ptala na ty kluky od známejch, tak bych řekla, že mají nejlepší věkový rozdíl. Super si rozumí, hrajou si spolu. Samo že se občas i rvou, ale to k tomu patří.
Gucci tady to brečení, když se K. lekne znám. To pak řve, jak kdyby ho na nože brali a pomůže jen maminka a šeptání do ouška a pak se ještě na mě vyčítavě dívá, že jsem ho nechala polekat :slight_smile:
Milu, Mel to je fajn, že jste si srazík užily a že byl Lukyn mega hodnej. On je sluníčko.
Tetesko koukám, že Miška je pěkná svéhlavička, ale to je dobře, přeci s ním někdo nebude zametat :wink:
Rio to jsou hodně smutné zprávy :unamused:
Ani teda podrápanej Alex, to bych asi mámu seřvala :confounded:
9. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Gucci:to víš, že budu na rehábku chodit dál, nesmí si Míša myslet,že ho nechám jenom válet. Takže balon, břiško, cvičení nesmím ho nechat být lenochem a sám se nehecne. Akorát prostě u něj nemá cenu přidávat nějaké cviky z Vojtovky nebo zvyšovat počet cvičení denně, protože u něj je to k prdu. Musíme počkat až bude chtít sám. :sweat_smile:
To Lea i Kubík jsou těžký akčňáci. :dizzy_face: ale zase já můžu mít M. ještě v klidu na gauči a vím, že on se rozhodně nikam nepoposune.
Já jsem včera vykládala P. story s Míšou,byla jsem v Olympii a na lavičce jsem ho oblékala do kombinézy a čepice!,vedle seděl nějakej mladej kluk a M. celou dobu v pohodě,úsměv a říkám mu, hele tak ještě tu čepku,ale já ti věřím ty jí zvládneš a ani nezakřičíš,hele já mu jenom nasadila tu čepici a on tak šííleně zařval jako kdybych mu zlomila hnátičku, kluk se vedle začal nezřízeně nahlas smát se slovy,že bude z malého herec. Večer to vykládám P. a chtěla jsem předvést jak M. zařval, oba se lekli, děsně se rozplakali....no jsem vemeno matka.
PG je dobrej,že koupil i Lee,to je roztomilý.
9. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tetes, Míša je teda číslo. A to lekání, vemeno matka určitě nejsi. Prostě někdy jsou děti nevypočitatelný, stokrát může doma něco spadnout a s Lukym to nehne, pak na něj třeba jen promluvím a on spustí povyk.
Mimochodem vše nej dvojkám k osmiměsíčninám. :dizzy_face:
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
tak jsme zpátky :dizzy_face:
cvíčo bylo super, bylo nás tam 13 mamin a mimin, vedle mě byla holčina s klukem narozeným o den dřív než Lea, trochu jsme kecaly, ale pak už přišla cvičitelka (mimochodem byla u mého porodu :slight_smile: , je to i laktační poradkyně), pozdravila nás a že máme říct jména miminek...tak to šlo od kraje...Terezka, Honzík, pak já LEA a vedle mě ta holčina jak jsme se bavily, LEO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme se tam smály všechny, že jako fakt dobrý :grinning: :grinning:
jinak Lee se to myslím líbilo, brečela jen trochu na konci, páč už toho měla dost a pak mi vytuhla na rukou, neřvala ani u nasazování čepičky, což je co říct :grinning: a doma se pak nemohla dožrat
9. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, venku krásně, ale kosa! Byli jsme venku, Honzík rukavičky do minuty dole, tak byl bez nich. Pak chodil, do sněhu, najednou řev, nevěděla jsem, co se stalo, ale asi ho bolely ty ruce, měl je úplně ledový a červený. Tak do kočáru, furt brečel chudák, dostal rukavice, za chvíli byl v pohodě a už si je nechal po zbytek procházky, hurá :slight_smile: No, snad už letos nebudou moc dlouho potřeba a za rok si to dá líp vysvětlit, že bez nich je to fakt blbý.
Anippe, debilní asociální čokl :sweat_smile: Tak hlavně že jste doma a doufám, že ses dobře vyspala!
Holky, ten jablečnej dort s pudingem zní fakt dobře, ale nikdy jsem ho nedělala, tak zkuste a dejte vědět! Já dělala včera jablkovej koláč taky výbornej, kdybyste chtěly recept: http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JOMONRFPH&id_kategorie=JNLQCOO5
PG a kytky k MDŽ :slight_smile:
Steffi, dík, to se hezky poslouchá, že si kluci brzo od sebe věkově fajn hrajou :wink:
Tetes, Míša se asi chtěl předvést v Olympii klukovi, že nedělá, co máma řekne :sweat_smile:
Jj, to lekání dětí se někdy nedá čekat.
Gucci, super to cvičení, Lea a Leo :grinning: Tak budete chodit jednou týdně? :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
já dělala rychlý koláč je nachystaný za 10minut a hrozně dobrý :slight_smile:

drobenka: Hrnek pol mouky,hrnek moučkový cukr,půl másla hrnek drobenky odeber a smíchej s těstem

Těsto:hrnek horkého mléka,jedno vejice,hrnek pol. mouky,jeden prdopeč,+ ten hrnek drobenky rozšlehat do řidšího těsta .Nalít na kulatý plech nasypat nějaké ovoce posypat drobenkou a dát péct na 30 minut někdy i 35-40 podle ovoce. Plech vymazat :slight_smile:
--------------------------------------------------------------------------------
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
hmmm puzzi to vypadá dobře vyzkouším :grinning:
9. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
holky máte někdo tu knížku říkačky pro chytré hlavičky jak to vypadá vevnitř????stojí to za to koupit???
9. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
m.e.l ,gucci,puzzi,tetes1,steffi77,anippe,kay,rioko ,teksas,mila30,lumcag ,martuse35,rehos ,evamik ,campi,terkytka ,pajda,myskyva,pudlyna
jsme tady všechny nebo ještě někdo chybí
9. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
založím tu skupinu co vy na to :wink:
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ještě laola
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
ty jo já si tady vystačím
:grinning:
9. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
halooooooooooooo
9. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Jo, Pudly, myslim, že to tak je, snad nikdo nechybí, kdyžtak doplníme časem!
Čéče nevím zda má cenu to teď zakládat, když to pak stejnak bude přemazaný. Není lepší počkat na ostré spuštění?
autor
Aha, ono to ještě není naostro, tak to počkáme, ne?
9. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
m.e.l ,gucci,puzzi,tetes1,steffi77,anippe,kay,rioko ,teksas,mila30,lumcag ,martuse35,rehos ,evamik ,campi,terkytka ,pajda,myskyva,pudlyna,laola,
9. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
jo asi jo že jo
:grinning:
9. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
já jen uvažuji že pořád někdo chybí
9. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
jsem nevěděla že dckami je těhulka :grinning:
9. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
to já vím o dckami jsem to našla někde před dvěma měsící asi
9. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
a že neřekneš kde je jí konec nevíš
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
a co taková kacus s danečken kde ta je ?
9. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
A taky paraple dřív hodně chodila, tenkrát se připojila tak nějak jako gucci, co asi ta, nevíte?
9. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.