• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
bréééééé rááánko

tak hlásím, že Lea spinkala od 20,00 hod. do 4,30 hod. .... nějak vynechala noční kojo :sunglasses: , tak doufám, že to mám brát jako nový režim :grinning: , a to by možná ještě spala dýl, ale já už měla cecky jak šutry a netrpělivě jsme s pG chodili kolem postýlky a koukali, jestli dýchá :grinning:
ted si ještě dáchla, tak jsi jdu asi lehnout k ní, sice asi neusnu, ale aspon na ní budu koukat :dizzy_face:
10. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
Bré ranko,
gucci, teda Lea je šikulka. :dizzy_face: Takhle tě nechat spinkat.
Paraple se tuším nedávno ozvala na IVF září, zkouší snad druhé IVF? Teď už si to nepamatuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vyhrabu to, když tak.
10. bře 2010 v 06:34  • Odpověz
10. bře 2010 v 06:35  • Odpověz
do pekel chudě a to ještě 5 vajuch darovala je mi jí líto :frowning2:
10. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
10. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
ještě mně napadla Chwule,lionesska, se taky stratily musím napsat chiwulce jak se holky mají :grinning:
10. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
a ještě n1993 ta tady taky chodila hrozně dlouho :grinning:
10. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
jo a luccik taky chodila hrabu se tady v tom jak blbá :grinning:
10. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
tak n1993 mi nic neříká :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
ona otěhotněla první a pak zmizela docela gazela
10. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
a že Pajda nedojde aspoň na chvíli
10. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

teda koukám že tu vzpomínáte lidi co si teda už vůbec nepamatuju.. :grinning:

holky tak jsem získala ten recept na jablečno pudinový dortík, zaručuju že vám bude chutnat, tak dkybyste chtěly, napíšu vám ho :slight_smile:

jinak Stela si po nemoci změnila režim, vstává teď v úplně blbou dobu - v půl šesté a pak už nespí :rolling_eyes: takže nevím jestli jí mám dát mlík ojen trochu nebo jako že už snídani, tak jsem dneska zkusila dát ejdřív 90ml mlíka a pak v šest jsme musela dodělat další a ona normálně vysosla dalších 150ml :sweat_smile:

gucci, to je faj, že si Leuš takhle pospala že? kéž by se vám to jen a jen protahovalo..
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
jot o jo je to žroutka co???neboj on se režim vystříbří já Edi asi začnu dávat později spát, aby se přes noc nebudila, ale to jí asi od těch mur nepomůže .dneska zase ječela jak by jí na nože brali,,,, hrozné by se ve mně krve nedořezali.,,,,
10. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
hele ten dortík mi pošly Key, ju budu ráda za něco nového
10. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Pudly tak to si pamatuji všechny až na n1993 tu ne, jinak Lionesska porodila chlapečka podobně jako já, ale pak už na koníka asi nechodila, chiwuli občas čtu na jiné diskuzi, taky se budou snažit o druhé
Vojta dnes od 1 do 4 měl den, pořád si chtěl povídat, stál v postýlce, křičel na nás a když jsme nereagovali tak se vztekal, snad 30x jsem ho ukládala ale stejně za chvilku zase stál, pak spak do 6.30 ale stejně jsem nevyspaná
Gucci tak to byla krásná noc, to ani Vojta tak nespává, mohlo by to vydržet co...Vojta měl takové období kolem 4 měsíce nějak, že spal od 7 do 5 ráno ale trvalo to jen asi 2 týdny a zase najel na jiný režim
dnes musím udělat ten nepečený jablečný dort, zítra máme dětskou oslavu, snad ho budou děti jíst - no když tak ho sní maminky že :grinning:
10. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Pěkné ránko,
u nás vstávačka na jídlo až v 5,30 a to včera vytuhli už v 18hod,akorát se jim pak už nechtělo moc spát,tak si vykládali. A teď už zase chrní.
Gucci:to spí Lea parádně,takhle to nedali jako malý,to byla klasika po 3 hoďkách.
Já teda nevím co s kým je někoho si ani nepamatuju,ale nedávno jsem postřehla,že Len asi nemůže vůbec otěhotnět ze svých vajíček.A to mi jí teda bylo hodně líto. A v té souvislosti jsem si teď vzpoměla na Maja42???Nebo tak nějak.
10. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
konečně přišel důchod :grinning: jsem měla nějaké velké vydání tento měsíc fuj fuj fuj :angry:
10. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Tetes ta taky myslím těhotná není někde jsem ji zahlídla
10. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
no já si je pamatuju taky ale jen přezdívky, nepamatuju si už jako lidi..

no s tím režimem se těším až bude změna času, ikdyž pořád nevím, jestli ji mám přeučovat nebo ne.. jak to budete dělat vy?

dort napíšu sem, ať si to můžete když tak opsat kdo budete chtít.. je to děsně jednoduchý..

oloupete kilo jablek, a necháte dusit ve vodě až změknout. pak rozmícháte 3 vanilkové pudinky ve 1/4 l mlíka a vlijete do těch jablek a povaříte s pudikem, měla by vzniknout hustší kaše. Podle chuti přidáte cukr nebo i citronku. no a pak už jen vyložíte formu folií, naskládáte na dno piškoty a nalijete trochu hmoty, pak naskládáte piškoty po stranách a nalijete zbytek hmoty, a navrch zase piškoty. zakryjete folií a echáte troch uvychladnout, a pak strčíte do lednice.. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, ale myslím, že je to vše :slight_smile: nechte si chutnat.
10. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
já mám recept od campi a je trošku jiný :
6 vetsich sladsích jablek oloupat, nakrajet na kosticky. Dat varit do měkka do 1 litru vody.
Rozmixovat.
Na spodek dortove formy dat piskoty v jedne vrstve.
V cca pulce hrnku studene vody rozpustit 3 vanilkove pudinky (v dm drogerii jsem koupila bio, ale je fakt, že syntetické vanilkové aroma voní líp:slight_smile:)). Nalit do rozmixovanych jablek, povarit cca 2 minuty.
Melo by to hodne zhoustnout.
Nalit cast hmoty na piskoty. Dát vrstvu banánu, piškoty a zalít hmotou. Dát zatuhnout do lednice přes noc. ozdobit třeba ovocem
dělala ho i Evamik a Madlence prý moc chutnal
10. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
no to bude asi to stejné, akorát že bez banánu..

a zapomněla jsme pro dospěláky ještě nahoru šlehačka a rozpuštěná čokoláda :grinning:
10. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
kay jo akorát ještě se tady v tom nedává mlíko ale jen voda, jsem zvědavá jaký bude
polevu dělat nebudu asi
10. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
jo já automaticky napsala mlíko, ale rozpustí se to ve vodě.. omlouvám se :grinning:
10. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
no to není poleva jako poleva to je jen na polití teplá čokoláda.. ale to už je jen třešnička.. dá se to samo udělat i bez šlahčky a čokolády..
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
campi mi napsala tuhle polevu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776 ale ten zakysaný krém od Ramy jsem nikde neviděla a nevím jestli se může třeba dát obyčejná zakysaná smetana - ta poleva je právě i pro děti
10. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Ten jablečnopudinkový dort je moc dobrej, dělala jsem ho taky k 1.narozeninám, dala jsem tedy jen 2pudinky a zhoustlo to i tak dost, sladila jsem to glukopurem (hroznový cukr), aby to bylo extra dětsky dietní. Nahoru jsem dala bílý choceňák a na něj ještě naskládala ovoce.
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

my jsme všichni vstávali v 10.00 :sweat_smile: ale musíme si užívat klidu, to mimino nám v září úplně rozhodí režim :rolling_eyes:

vy těm dětem k narozeninám nic nedopřejete, dejte jim líznout aspon trochu čokolády :grinning:
10. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
A to přes ty piškoty neproteče? Si nedokážu představit, že se mi podaří v půlce hrnku rozmíchat 3 pudinky? :astonished:
Anippe:do 10-ti,jo? :angry: :grinning:
To dělá občas P.,když ho nevidím,že jim dá něco olíznout trochu z prstu. Mě tím točí. :angry:
10. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
tetes je to prý dost husté a to asi může protéct trochu ne? já Ti pak napíšu jak to šlo
10. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
tetes děti mají 8měsíců, to už je zase mezník, můžeš dávat lepek, ale P. to raději neříkej :grinning:

tak já nechám dítě bez dozoru a co myslíte?....našel zubní dětskou pastu a hezky si pochutnával :sweat_smile: aspon bude mít vonavá hovínka :grinning:
10. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.