• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
a budou taky barevná??chi chi chi
10. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Tak návštěva Puzzi s Honzíkem proběhla v pohodě, Honzík si zaskotačil v blátě a Luky se na konci návštěvy totálně zblil což jsem u něj ještě nikdy nezažila, takže jsem mu změřila teplotu a výsledek po odečtu 38,3. Přitom se tváří jako by mu nic nebylo, tak nechápu. :cry:
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Tady začíná návštěva Puzzi a Honzíka. Teda hned první fotka se nevyvedla, ono fotit běhajícího Honzulu . . . http://holubacek.galerie.cz/4429749-10-mesic#62735041
10. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky, byla jsem dneska u Mel, byl to fakt super den! cesty zvládl Honzík díky CD s písničkama v pohodě, já tu cestu zpět mírně míň v pohodě, nesnáším zácpy a taky jsem přemejšlela, co si udělám doma k večeři a hrozně jsem měla už na to chuť a do toho zácpa, chápete :sweat_smile: Ale žádná hrůza zácpa, celkem normoš. U Mel to bylo fajn, Luky byl před obědem už znavenej, ale on je fakt kliďas pohodář :slight_smile: Honzík tam různě řádil (myslim v pozitivním smyslu), mají tam Melojc dobrou obíhačku obývák, kuchyně, chodba :grinning: Procházka byla taky dobrá, teď mě čeká odblátění Honzíkových bot, fakt síla!
Gucci, tak ať nový režim vydrží!
Tyjo, Pudly, ty vzpomínáš na lidi, většinu kterých už si moc nepamatuju, jsem asi cohdila až dýl.
Kay, recept napiš, jestli je to tak dobrý! :slight_smile:
Brzké vstávání Stelíka, bych jí dala hned po vzbuzení kolem tý půl 6 hodně mlíka,co zvládne, jestli by jí to ještě nezmohlo?
Pudly, pozdější usnutí asi na brekot ze spánku nebude mít vliv :frowning2: Honzík taky dnes brečel, mezi půlnocí a třetí ráno snad po 45 min., ale zřejmě měl trochu ucpanej nos.
Rio, teda blbý noční nespaní! Zítra přeju povedenou dětskou oslavu :slight_smile:
Tetes, Maja je myslim těhotná :slight_smile:
Anippe, spaní do deseti ráno, to už přeháníte, dejte si budíka! Zubní pasta dobrota, nojo!
10. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
puzzi, fotky jsme viděla, návštěva vypadala fajn, teda Honzk v blátě byl skvělej :grinning: recept jsme napsala, rioko dodala ještě svůj.. s tou zácpu to chápu, já je nenávidím, ale zase jsem ujetá, že mě chytne panika, ž enemůžu jít na záchod :grinning: a cos vařila teda? no já právě dneska myslela že když dám trochu mlíka, tak třeba jetě usne a pak jí dám normoš Um na snídani.. je to právě takovej blbej čas, že na snídani je to brzo, ale zase jí to mlíko dát musím.. .-( takže jedině pak svačina až v 9h.. kdyby to bylo o půl hodiny později tak je to ok..
10. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Tak naštěstí většina zácep je sice opruz hroznej, ale když se aspoň nějak pohybujou, tak je leckde pumpa a možnost záchodu. To mě nějak netrápí, ale je fakt, že párkrát už jsem zažila situaci, kdy mě jsem tu paniku z nezáchoda fakt měla, asi před půlrokem naposledy, strašná nehýbací se zácpa v Pze, mně se začalo strašně chtít na WC. Naštěstí pumpa v dohledu, ale tyjo ta zácpa se nehejbala a když už, tak by bylo hrozný někde parkovat a promrhat nějakej popojezd, žejo :sweat_smile: Naštěstí jel se mnou P., ten sice zrovna chtěl vystoupit a jít na tramvaj (něco měl a chvátal), ale kvůli mě sedl za volant, já hnala na pumpu se slovy "Jeď, já to pak doběhnu!" Já bych to fakt pak doběhla, jenže P. se u prvního popojetí lekl, že mi ujede a vyjel ze zácpy na nějakou cestu a tam na mě čekal, já naštvaná, páč zrovna ty auta nečekaně popojely takovej kus :grinning: No ale bejt tam sama s Honzíkem, tak jsem v prdeli a fakt se po..., páč to bych nemohla nechat auto v odstavným a nést si Honzíka na pumpu na WC, fakt nevim. :sweat_smile:
Ranní mlíko časově až tak neřeším, pokud je mlíko v noci ve 3, pak dostane Honzík ještě trochu poránu, pokud třeba ale v půl 5, tak pak už ráno mlíko nemá a v pohodě vydrží do snídaně na jeho půl 9.
Otázka Cos vařila teda? je na mě? Joo, jako k večeři, už chápu :grinning: Chleba ve vajíčku, jsem většinu zácpy přemejšlela, co si dám, nakonec jsem vymyslela tohle. :grinning: A teď jsem to zajedla krupicovou kaší :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
puzzi nehsi ty těhule? :grinning: donrá kombinace :grinning: no tak já měla kdysi dost problémy s cestováním z důvodu nemožnosti jít na wc, a fakt to někdy nedávám, ale Tvoje situace teda fakt dost naprd, ještě že T P. pomohl takhle.. no jenže Stela má to mlíko jako snídani :grinning: pak má v 9h už svačinu..resp. dřív vstávala po té sedmé tak měla sváču kolem 10h..
10. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Kay, jestli je mlíko v 6 nebo v půl 6 je podle mě jedno, tak kdyžtak dej sváču trošku dřív :wink: Kdyby si dala v půl 6 plný mlíko a spala třeba do 7mi, tak myslim, že nebude mít v těch 7 ani hlad, že by se napila třeba čaje a vydržela do sváči.´Bych zkusila cokoli, jen aby třeba ještě usnula :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
no já to i zkusím to víš že jo, ikdyž upřímně, když mě vzbudí v půl šesté nebo v šest, tak už s emi dost těžko usíná a většinou nezaberu.. :frowning2:
10. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
puzzi jakej budík, nejsi padlá na hlavičku? jsem na mateřské dovolené, můžu si dovolovat
teda močák vám holky nezávidím, já jsem docela držák, kolikrát to i zaspím, jenom abych nešla, ale to se nemá, já vím

pudli, možná budou hovínka tříbarevná :grinning: uvidíme ráno
10. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak co je nového? Nestíhám číst.
Nějaké zhrnutí? co Míla?
10. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz
Bré ranko.
Tak noc docela o.k. Až na noční pasení koníčků, hejkání. . . Ráno teplota 37,7. Tak fakt nevím. Až tak jiné příznaky nemá, možná kapánek začínající rýma, ale nic hrozného.
11. bře 2010 v 06:36  • Odpověz
bré ránko ženy

Lea se překonává, dnes spánek od 20 hod. do 5 hod., pak se najedla a spala do půl sedmé
asi budu muset zavolat laktační poradkyni, jestli mám v noci odstříkávat nebo co...abych tím dlouhým spaním nepřišla o mlíko

anipp: tak jak dopadly zubní hovínka :grinning: ?
mel, puzzi: to jste si to super užily, dobrý fotky :dizzy_face: , ta Honzíkova v blátě je fakt dobrá :grinning: :grinning:
mel: tak snad budy Luky v pořádku
lum: Mili naše zlatá zatím čeká :dizzy_face: , ale věříme, že to dobře dopadne konečně :dizzy_face:
11. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Ahoj holky,

jj Mili čeká a věří, ale zároveň je nohama pevně na zemi, aby ji to pak moc nezlomilo...prostě jsem připravená na všechno :wink: .
Testit zatím nebudu pže je brzy , takže to vidím cca na příští středu pokud mě jako vždy MS nepředběhne.
Jinak se pořád nějak těhotně necítím :sweat_smile: .
11. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
ahoj Milíííí, takže ve středu jo, oka....víš jak se to říká...středa - dvou čárek je třeba :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Gucci, to neznám :grinning: :grinning: :grinning: . No uvidíme... :wink:
11. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
tak čuste,
Milun to je ten správný přístup :grinning:
já jsem těhu poznala na prsu byla tam děsná žíla :grinning: ale vážně hrozná :sweat_smile:
Dneska byla noční Bora má průjem včera si odskočila k sousedům na mlíko a dneska se nemůže do.... :sweat_smile:a mně se..celou noc :angry:
11. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Gucciová ty zase perlíš :grinning:
11. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
ahoj u nás noc taky dobrý, mlíko sice ve 3 ale pak spal až do 7 což je po dlouhé době rekord
dala jsem do alba dvě fotky, jedna je ten nepečený dort co jsem dělala, výzdova nic moc ale hlavně že bude dobrý :grinning:
Milu já jsem to poprvé taky brala že to nevyšlo, nějak jsem tomu vůbec nevěřila - vím, že to je jiné, když to je po několikáté, ale moc bych Ti přála, aby ses brzy jako těhu cítila a fakt byla
gucci ty brďo luxusní noc, ale já bych to asi s mlíkem neřešila, spoustu dětí takhle spí a maminky mlíko mají, no uvidíš co Ti řekne ta poradkyně
puzzi super že se vám setkání s mel vydařilo, Honzík v tom blátě vypadá jako by to byla pro něho běžná praxe :grinning:
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
No ahoj děvčata,
m.e.l: :frowning2: Lukášek je marod? No už, aby se to počasí umoudřilo. :angry: A Lukáškovi je brzo lépe :wink:,
MILI: Neboj všechny na tebe moc myslíme, A jak píše Gicci ...středa - dvou čárek je třeba :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
já myslím že to bude v pohodě to mlíko se ti nebude nijak omezovat ani přetékat :grinning:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
ahojte,

tak u nás už asi klasika, stela si prostě posunula čas už tedˇ:grinning: vstávačka v 5:40, dostala 210ml mlíka a pak tam bylo ticho asi do 6:15, ale od té doby tam pokřikovala a povídala.. já už víceméně neusnula.. :angry: už aby byla ta změna času :grinning:

mili, jo, to je fajn, středa možná bude taky ještě brzy, ale věřím, že // tam budou a MS Tě nedožene dalších 9 měsíců :slight_smile: a možná i dýl :grinning:

rio, tak nakonec jsi tam nedala tu polevu pro děti?

pusly, to nezávidím :grinning: chudák Bora.. a aby to nalaply ještě štěniska..
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
jo toho se taky obávám :cry:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
kay nedala to ovoce tam taky nějak drží a stačí to
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
pudly no to věřím, to by bylo pro ně asi hodně nebezpečné.. :confused:
jo ještě včera jsem jim musela dát příkrm granulky a jak jim to jelo :wink: ňam ňam Boře se tam moc už za nima nechce rostou jim zuby tak už jí to asi bolí :frowning2:
no určo by to nebylo nic moc
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
dneska hodím na babovce nějaké fota borinčiných dětí a Edule :grinning: tak pak dám odkaz
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Pudly chudák Bora a chudák Ty, snad to štěnátka nechytnou
11. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
dneska budu mít návštěvu tak jsem zvědavá co bude. Bude tady o 2 roky starší holčička jsem zvědavá jak si vyhrají hoky a já budu mít konečně drbárnu :grinning:
11. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.