• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jeee jani taky podoli ..je tma hezky ale ja se desne bala aby me vzali ....a nakonec jsem byla rada i ze mame berounaka :slight_smile:)) stejne ted vybirame chalupu nekde tam :slight_smile:))
2. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Gucci, Hugo a Bruno :grinning: To jsme se jednou vožrali a pak jsme si dělali srandu, že budeme mít Bruna :grinning: Ale bylo by to origoš!!!
Steffi, v Podolí je to moc hezký :slight_smile:
Gucci, fakt sponzorský dar nechala Grej nebo si děláš prču?
Tek, neboj se zubáka, řekni si o pořádnou dávku umrtvovače a bude to ok :slight_smile:
Honzík spí dneska už podruhý, neboť byl hroznej nevrlouš, achjo, snad bude odpo lepší. Ale není to špatný, když tu hodinku skoro vždycky spí, hm, mohl by spát dnem i nocí :grinning:
2. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsme spaly do půl desátý! :dizzy_face: Sice od půl šestý jsem nahazovala dudlík taky každou půl hodinu, ale stejně dobrý. Pardon, Puzzi. :sweat_smile: Hele, Puzzi, nebylo by pro Tebe snazší vzít si od těch 4 H. do postele? Že bys nemusela vstávat...
Puzzi, já jí kaši na noc nedávám, ale je pravda, že po ní vždycky prdí a pokadí se - což je spíš opačný efekt, než dr. říkala. :sweat_smile:
Mili, tak to je super dárek!
Ale Monyovou vůbec neznám... Co to je za žánr?
Steffi, ještě si užij rozmazlování. :wink: Gucci, jakýho pejska mají Obamovi? Hele, já Ti dám "pozdní" věk! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, já asi před rokem začala chodit k super zubaři, a ten to chce řešit.
To bych chtěla vidět, jak Ty vypadáš jako selka! :wink:
Jééé, Steffi, Sára a Klára byly taky moje favoritky! :dizzy_face: Jakub se mi taky moc líbí! :slight_smile:
Gucci, koukej to vybalit! Aha, tak Hugo ještě jde, ale Bruno to je fakt jméno pro šikanu... Pardon! :sweat_smile:
Gucci, Steffi, krvácení dásní je prý v těhu normální. Mně taky hodně krvácely.
Tek, nemáš to nechávat 5 let! Tak snad to nebude bolet!
Teksas no to je riziko vsech prazskych porodnic. Ale mi se nechce jet treba do Benesova!
holky nebojte, Hugo ani Bruno to nebudou :grinning: a naše jména vám tady napíšu, až mi paní Evamičková pošle fotky ze svatby, co mi slibuje tak čtvrt roku :grinning: :grinning: :grinning:

puzzi: s tou Grej si prču nedělám :wink:

evi: to plemeno je Portugalský vodní pes
2. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
jani on me ne ale ja ho jo :slight_smile:))
hele a to muzu umrtvovac i kdyz kojim?
nas mladej taky chrni jsemstihla umejt koupelnu a jeste bych potrebovala vytrit ale to asi zvladnu zitra nez prijede velka navsteva
jo zapomela jsem pochvalit milu darek..a teda jako evca neznam ji teda vubec
no ja za to nemuzuu kdyz se jich bojim noooo...
jooo jani to verim ale bez prd na to voni tam stejne vetsinu vemou ....
2. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Evi, jakmile Honzíka vytáhnu z postýlky, tak chce jíst a jaknmile se nad ránem nají, tak už ho neuspím. U mě v posteli to neumí, zkoušela jsem to několikrát, ale pak vstávačka v půl pátý, bohužel. Ale zas mám výhodu, že ho nebudeme muset spaní s náma jednou odnaučovat :sweat_smile:
Jakuba máme pro druhýho kluka, i když možná se to jméno líbí spíš mně než P., uvidíme :slight_smile:
Evi, pošli Gučíkovi ty fotky, já chci vědět ty jména :grinning:
Tek, myslim, že trochu umrtvovače v puse kojení vadit nebude, ale nevim.
2. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
to já se víc bojím kadeřníka než zubáka :grinning:
2. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Gucci, vždyť jsem Ti to s těma fotkama vysvětlovala. :wink:
Aha, tak to plemeno vůbec neznám - to bude stát 100 tis., ne?!
Tek, to víš, že Ti to můžou umrtvit!
2. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
huraaaa tak to se necham obodat to vydrzim injekce je pohoda..pak bych jeste potrebovala spunty do usi abych neslysela vrtacku :.))))
tak vodniho psa taky neznam
kadernika mam super v joshue ..takze toho uz se neobjim
2. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Já se bojim psů, tak už se o nich přestaňte bavit :grinning:
2. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
puzzi: fááákt? proč? já psy miluju...ještě, že maj aspon naši pejsána doma, jinak bych to nepřežila
2. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
ale prosim te...naseho ratafaka by jsi se nebala..je to smejd ale hodnej :slight_smile:)))
ale taky se nekterejch bojim..asi takovejch u kterejch vidim ze panicek je moc nezvlada
2. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
fakt se bojim psů, všech, i malejch, voni vždycky tak štěkaj nebo ke mně běží. Když jdeme s P. a někde mají na dvoře psa a nezavřený vrata, tak já se kryju za P. a rychle zdrhám. Nebo se hrozně leknu, když nějakej štěkne, fakt se bojim. Asi mě v minulým životě sežrali psi nebo tak něco :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
a nemáš nějaké trauma z dětství?
oni to psi vycítí, že se jich bojíš....já mám opačný problém...já se na pejsány sama vrhám :grinning: , i na ty co jsou za plotem....když jdem s pG ven a potkáme pejsána, tak já k němu hned běžím a hladím ho a pG dycky upozorňuje páníčka toho pejsána, at mi zkontroluje kapsy, jestli jsem ho nečmajzla :grinning:
2. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Gucci, prej když jsem byla malá tak dva roky, tak jsme s mámou někde šly a nějakej pes ke mně a opřel se mi o ramena, já prej řvala, máma v šoku naštvaná na majitele. Ale nepamatuju si to vůbec.
Jj, vycítí to, ale co s tím? Nesnáším volně pobíhající psy, hned mám srdce až v krku.
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky Monyová píše romány pro ženy, ale takové ty ze života. Je to mladá holka, asi 42 let a opravdu ty její knížky...tam se holky poznáte, já se vždycky strašně tlemím. :grinning:
tady o ní něco máte a fakt vřele doporučuju, je to super spisovatelka.

http://ona.idnes.cz/jako-spisovatelka-jsem-nebezpecne-uprimna-rika-simona-monyova-p7u-/ona_ony.asp?c=A081216_112243_ona_ony_jup
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Milu, děkujeme za tip :wink:
2. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mili: já čtu Jackie Collins, to je taky ze života :grinning:
2. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Gucci tu znám to je jasňačka :wink: . taky dobrýýýý :wink: .
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak jsem si dala na o hrachovou kaši (páč u ní byla okurka) a asi to nebyl dobrý nápad :unamused:
2. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem koukala na toho vodního psa... On ale není moc hezkej... :sweat_smile: Navíc já bych hrozně chtěla kočku, ale to jsem bez šance. :frowning2:
Gucci, hrachovou kaši? Tak to jsi odvážná.
2. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
já měla hroznou chut na kaši hrachovou nebo čočkovou
kočku neeeee
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jackie Collins jsem žrala v pubertě, tak kolem těch 15 let :grinning: To bylo dost dobrý!
2. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
puzzi :grinning: mě to baví i ted, já mám ráda takovou nenároční četbu :grinning: , akorát ted to, v době sexuálního půstu, číst nemůžu :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Evi:já mám určitě křivější zuby než ty, ty spodní určitě. Snažím se je moc neukazovat. :pensive:
Puzzi, Lao ještě by ten kruh prvotního snažení měla završit Míla a L, tak laskavě ještě chvilku počkejte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terky:to je fajn, že jsi na tom fyzicky byla takhle dobře, ale on je opravdu velký rozdíl v těhotenství s jedním nebo se dvěma a v tom co si z tvého těla vezmou a ještě navíc,když cca. od 6. měsíce ujdeš maximálně 300 metrů za den, jinak sedíš nebo ležíš v posteli,tak to svalstvo taky totálně odpadne. A teď už vlastně skoro ani nechodím, jenom sedím nebo ležím. A navíc já vlastně nemůžu dělat vůbec nic od začátku těhotenství, takže ono to u mě s tím získáváním fyzičky zpátky bude opravdu podstatně horší. :frowning2:
Jé, Mílo to jsem teda hodně zvědavá na ty tvoje výsledky,ale věřím,že to bude v pořádku.
Monyovou neznám, co píše?
Gucci:ježiši kriste, Krajčo na břicho :grinning: :grinning: To jsi se pak ani nechtěla mejt,co?
Steff:Jakub i Klára se mi líbí, Sára mi k vám nějak nejde.....
Gucci:čoveče s tím druhým,že to jde lépe to taky není tak jisté. Kámošce se malá povedla hned a teď čekají z IVf, nedařilo se 4 roky. A stejně takhle je tady v nemocnici i jedna paní.....Ale teoreticky bych si to taky myslela,že to druhý je "snažší".
Jé, Mílo tak to až pošleš holkám smsku,tak to sem zase dají všechny tři nastejno :grinning:
Tek, ty voe ty hrdinko, porod jsi zmákla levou zadní a budeš se bát zubáka,jo? :wink:
Evi, koukej Gucci poslat ty fotky, chci znát ty jména!!!!!!
Tak to já už snad raději psa než kočku,brrrr....no já se raději nebudu vyjadřovat....
Já teď dočítám Kaplana to je hrozná prča, čtu ho teda už asi potřetí, ale když vám řeknu,že po Kaplanovi mám v plánu Bez dcerky neodejdu, tak asi nebudu vypadat moc normálně,co? :sweat_smile:

Dneska mám !výročí", začínám 8. měsíc těhotenství :dizzy_face: a 8. týden pobytu v nemocnici :angry:
2. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
tet: já mám zase dvě kámošky, co maj první mimi z IVF (jedna dvojčata) a další se povedlo skoro napoprvé...je to asi individuální
já věřím, že se nám aspon jedno mimi ze tří povede přirozeně :grinning:
a gratulace k osmičkám :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tetes, tak v tom případě to dobře maskuješ! :wink: Tak gratuluju k výročí!

Já kočky strašně miluju - podle mě to jsou úplně nejlepší zvířata domů! :dizzy_face: Ale záleží hodně ně tom, co to je za plemeno, některý jsou pěkný sviňuchy. :wink:
2. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
no já ted četla tady na konovi, že si LEN pořídila kočku a stačilo mi, když si čtu co s ní zažívají...to je fakt pecka
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tetes, s tím se počítá :wink: Já taky nebudu těhotná hned zítra, že?! :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.