• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pudly, koukám noc plná zajímavých událostí.
Lumčo, jo jo Lukýsek je marod. Teďka spinká jak mandelinka, ale potřeboval k tomu tentokrát mojí asistenci. Prostě jak mu není dobře, tak mu nesmím zmizet z očí, broučkovi mýmu. :cry:
11. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Ale bora je vážně kráva chodí vedle na mlíko od krávy (přímo) moc jí to jede, ale pak nehorázně se.. a mně taky.Včera mi utekla někde dírou v plotě a já nevím kudy, ale zdrhla, pak jsem jí táhla přes plot jako skunka smrděla fuj fuj byla asi i v hnoji no humáč :confounded:
11. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
jo ještě že to dítě bylo dneska normální :grinning:
11. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
mel chudák Lukýsek to je jasný, že Tě potřebuje, když jsou ty děti nemocný, tak máma prostě musí být nablízku, tak hlavně aby mu brzy bylo líp
pudly tak to je teda Bora pěkná potvůrka
11. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
A já myslela že to jsou zuby a ono to je nějaká hnusná nemoc chudě Lukýsek :frowning2: a co mu je drobkovi
11. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
co potvůrka? smrdutej skunk to je a prašivka jedna nedošlá už je zase u dveří :angry:
11. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
no dneska nebude žádnej žvanec no co se dá dělat nic nedostane bude o hladu a děti jí přikrmím :grinning:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Pudly, no možná zuby, možná nemoc. Prostě teplota, furt po každém jídle nadavuje, takže dostává jen po malinkatých porcích, trochu posmrkává, ale nic vážného. Včera večer to i vypadalo na kašel. Tak si vyber. Zub roste na 100%.
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
chudák malá, ale to nadavování asi není jen tak že?
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Pudly, no já když mám teplotu tak taky zvracím jak amina. . . Tak on jenom nadavuje, jestli on nebude kapánek po mě. :grinning:
11. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
jé to máš ale blbé nesnáším zvracení já kolikrát měla 40 horečku a nic žádný fuj fuj jsem šťastná to žena :grinning:
11. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
nic edule si spí já jí jdu kousnout do ucha aby se vzbudila dyť tady za cvíli budou a ona si spí Růža jedna a co já ???
11. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
pááááááááááááááááááá pááááááááááááááááá
11. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
holky já mizím, za chvíli je tady Grej s Kačkou, tak budu až večer :wink:
11. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Rio,ten dort vypadá moc pěkně a to včetně výzdoby!! Obávám se, že takhle to nedokážu. :unamused:
Gucci:Lea je dost dobrá s tím spánkem. Holky na srpnovkách,když jim dítko takhle spalo v noci alespoň 1x vstávaly a odstříkávaly,že prý se v noci právě tvoří mlíka nejvíc. Já byla buzena po třech hoďkách,takže jsem neodstříkávala v noci.
Mel:dvojky,když jsou nemocný,tak se chtějí neustále nosit, prostě jim pak ta blízkost dělá dobře. Tak ať je Lukáškovi co nejdřív lépe.
11. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Tetes díky ale dokážeš to uřčitě, fantazii se meze nekladou a já to dělala s asistencí Vojty který mi visel za nohu :grinning:
11. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
rio:fantazie by byla,ale bohužel a co je prioritní k tomu i volšové ruce :angry: já se vždycky tak nadřu třeba i na obložené mísy,aby to nějak vypadalo,prostě jsem na ruce dřevák šílenej.
11. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj,
tak hovno smrdělo jako obvykle :angry: :grinning: ¨

rio užijte si oslavu!

mel chudák Luky, snad to bude brzo dobrý

puzzi, honzík je teda agent :grinning:

měla jsem jet na návštěvu, ale páč Brno zapadlo sněhem (asi 1cm) tak raději budu sedět doma, ještě bych zůstala v nějaké závějíčce :grinning:...já si počkám na jaro :grinning:
11. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
milu příští středu jdu na triple test, tak si budem držet pěsti, ju :wink: ale určitě dopadneme obě dobře

a co naše těhulka teksas?

je tady někdo z Ostravy?
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ani domluveno :wink: .
11. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík má rýmu, takže noc :frowning2: Ale naštěstí přes den to zvládá, to je pak výhoda větších dětí, že jak sedí, stojí atd., tak mu to krásně vytejká ta rýma, to je ok. Ale jak mu pomoct v noci, to je otázka... Odsávali jsme před spaním a pak v 10 večer, ale jakoby to bylo k prdu, se pak budil po půlhodině až hodině hrozným brekem, plnej nos, až do rána. Kdyby aspoň byl nějakej tlumič na vysavač, páč to odsávání je jinak děs a hrůza, Honzík se šíleně bojí, jen jak vysavač vidí, natož slyší :frowning2: No nic, to přežijeme, snad nějakých pár dní a bude po rýmě.
Mel, co je asi chudákovi Lukymu, že pořád zvrací trochu a teplota, taky blbý :frowning2:
Gucci, lea je super se spaním, bych odstříkávala na úlevu tvojí, to jo, ale jinak bych se asi nebála, že bys tím přišla o mlíko, jen se pěkně vyspi vkuse, když můžeš :wink:
Milu, středa // je třeba, super Guccino heslo :grinning:
Rio, ten dort vypadá úžasně krásně :slight_smile: A Vojtík u chodítka - mi připomíná, jak jsme u vás byly s Tek a takhle tenkrát s tím chodítkem chodil Honzík :slight_smile:
Kay, to znám, člověk dá ráno mlíko, je ticho, ležíš, usnout moc nejde, už to skoro jde a najednou konec a dítě je finálně vzhůru :sweat_smile: Co přes den, to spí Stelinka asi ještě 2x a dlouho?
Pudly, užij si návštěvu a držím palce Boře!
Já jsem taky dřevák na ruce a nemám ani moc tvůrčí fantazii, ani nevim, kterej svůj výtvor by se dobře vyjímal na fotce, asi nic :sweat_smile: Ale dneska se mi povedla moc dobrá svíčková.
Anippe, Brno zapadlo sněhem :grinning:
11. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak jsem si vás od mého posledního příspěvku sice dočetla, ale mám vycházky, tak jsem si říkala, že půjdu zase chytat zajíce. Jsem přeci podle dr. nemotora :grinning:
ANIPPE:
já jsem přeci z Ostravy. Já tam mám stále trv. pobyt, ale momentálně jsem v Mladé Boleslavi :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
BO si tu manžel našel práci. :grinning: No a já pak odjela za ním. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Puzzi :grinning: :grinning: :grinning:
hezké vybrané jméno pro mimi. Já jsem Jana a můj manža je Pavel :grinning:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Annip ty jsi taky prdlouš že ? :grinning: Brno.....
Co potřebuješ z Ostravy?
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
jsem byla taky z OV teď jsem z Opavy :grinning:
11. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
puzzi víš že je čtvrtek? svíčkovoá ve čtvrtek? ..co budeš dělat v neděli? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě se peče kuře na jablkách, když tu byla řeč o tomto ovoci...vytažený kuře z mrazáku a jablka, to by šlo!
ale chutě mám spíš na sladkokyselí, dala bych si nějakej salát s nálevem, u našich jsem se přejedla okurkovýho salátu až se mi to vracelo.Já už chci nový brambory, hlávkovej salát. :grinning: ...jé a pažitku, ředkvičky na chleba
11. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
jéééééééééééééééééé žravá je tady
11. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
nepotřebuju nic, jen že tam ted bude mít P. pracovní cesty, tak že bych přijela na oběd :grinning:
...ale musím mu domluvit nějakej kšeftík u Plzně, když puzzi tak vyvařuje
11. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Anippe, v neděli udělám třeba šunkofleky, v ohledu vaření neřeším čtvrteční versus nedělní obědy :grinning:
Kuře na jablkách jsem v životě nedělala a teda mě to ani neláká. mě takový tyhle masa na pomerančích a spol. nic neříkaj, podle mě to je divný :sweat_smile:
Lum, vy jste Jana a Pavel? Hm, dobrá náhoda :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.