• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Jé, Ani, jasný že přijeď, udělám ti oběd a okurkovej salát navrch, chceš? :grinning:
11. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Puzz, holka. . . Já bych taky přijela na oběd, ale co s tím mým malým těžce nemocným potomkem umírajícím na mužskou nemoc na 7 písmen? :confused: Když je mu ouvej, tak ho na hlídání nikomu nesvěřím. Chjo. . . :angry: :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Holky, dneska už nejezděte, my všechno snědli :grinning:
11. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
puzzi, nemáš ráda indii, teda Ind by se asi chytal za hlavu :grinning: ...kari , rozinky, zázvor?
v neděli šunkofleky, to je nekřestanský :grinning:

a moc se nesmějte, tady pořád ještě sněží, ještě že jsem zůstala doma. Nahoře u Kay bude úplná kalamita :grinning:
11. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Já jsem celá taková nekřesťanská :grinning: Anippe, ty sem povinně v neděli napíšeš, co vaříš, to jsem teda zvědavá na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kari dobrý, zázvor dobrý, ale rozinky k masu? Nééééé :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
no jo je tady bílo :grinning: celý Brno pod sněhem.. já už chci příští čtvrtek, to hlásí 10st :grinning:

puzzi, no tak to je přesně ono, Stelinka si prostě už přehodila čas :grinning: ale já ji nechávám v postýlce tak ještě hodinku po tom co se vzbudí.. sice u nespíme ani jedna, ale aspoň nemusíme hned vstávat. No přes den spí pěkně, dopo zalehne kolem půl desáté a spí tak 2 hodiny v půrměru :dizzy_face: to většinou ale dospím to ráno.. někdy by spala i dýl a někdy spí 45 min a konec.. a odpo jak kdy podle toho kdy se vzbudí dopo, když hodně pozdě, tak se jí chce spát až kolem 16h a to jí dám jen tak na půl hodinky.. když jdeš dřív tak jí dám hodinku.. :slight_smile: ale zase musím zaťukat, že se v noci už nebudí.. takže docela se i vyspím třeba 6 h v kuse.
teda chudák honzulák, mám v živé paměti tu první noc Stely s rýmou a fakt vám to nezávidím, je dobře, že přes den mu to samo vytýká..aspoň tak.. v noci no nevím, já dala stele pod polštář ručník, pak jsem jí dala kastrol s horkou vodou a solí k postýlce a taky jsme jí dávala v noci pít vodu, to je prý dobré na rozpouštění těch hlenů.. a ten sterimar nám víceméně nepomohl, protože jsem to nedokázala stele stříknout do nosu.. :sweat_smile: tak doufám, že dneska už bude líp.. jestli Lukynek od mel nebude mít taky něco takového,když se viděli na návštěvě..

anippe nedělej chutě se svíčkovou :angry:
11. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
puzz, jsi nekřestanská až hanba, to jídlo by ti ještě odpustil, ale to že nám lžeš je těžkej hřích :angry: určitě jsi se nedělala s třema porcema svíčkové!
..a co brusinková omáčka, švestková omáčka, to jsou české dobroty, ještě se musíš hodně učit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: maso na medu ti asi taky nic neříká, co? taková panenka na medu s vlašskýma ořechama :grinning:
11. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Kay, kluci se viděli, ale netulili se k sobě!!!!!!!!!!!!! :grinning: Vstříknout Sterimar, vždyť to je v pohodě. :wink: Jen se na mě pak Luky kouká jako na macechu a né milovanou maminku. Nic jdu rychle umýt aspoň nádobí a pak se budeme mazlinkovat. Musím tý jeho mazlivosti využít. :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Honzík má 38,7 po odečtu, takže nemoc :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
Jo a myslim, že Luky a Honzík se snad nenakazili, jsme se s Mel shodly už při našem příjezdu, že mají kluci trochu rýmu. A víceméně do styku nepřišli, nic po sobě snad necucali, myslim, že se nenakazili, viď, Mel. Ale snad budou oba ok brzo!
11. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Puzzi, od sebe do nemají. Myslím, že každý má svůj vlastní bacil. :grinning: Luky to možná chytil spíše od babičky, a zoubky mu nepřidali na pohodě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
holky bacily lítají vzduchem to neznáte? nemusí se zrovna líbat aby se nakazili.. ale doufám, že budou oba dva brzo fit.. je mi líto že jsou nemocní.. asi to teď fakt nějak řádí.. :frowning2:

puzzi, no to je hodně :frowning2: doktorka mi ještě radila octový zábaly na ruce a nohy, že to rpý při vysoké horečce pomáhá rychle..

mel, tak mě se to teda nepodařilo vstříknout snad nikdy.. stela sebou tak mlela a odtahovala se.. a já měla strach že jí to spíš píchnu do oka, tak jsme ani moc nebojovala asi.. :sweat_smile:

tak jsem myslea že bude Stelišák spát po 3, 5 hodinách, ale ona tam řádí, tak jdu pro ni.
11. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
kay, jo lítaj vzduchem. Jenže Luky začal asi až včera ráno více chroptit, ono u něj rýmu poznám až když mu teče fakt z nosu, protože více či méně chroptí už od narození. No a s tím Sterimarem - chytnu za hlavičku a vstříknu, prostě se s ním o tom "nebavím". :grinning:
11. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Hele,ale na ty zábaly bacha,když by měli studené ruce a nohy,tak v žádném případě nedávat,páč by se mohli dostat do šoku. A octový bych teda nedávala už vůbec,páč ocet odvápňuje. Ono stačí i studené přiložit do tříšel,podpaždí....proto,když se dělá zábal,tak se nemá zabali dítě do jednoho hadru,že se jim právě ruce a nohy dají k sobě a neučinkuje to tak jak má.
Ono teď je těch chřipek asi hodně. Tak hlavně ať je klukům brzy lépe.
Puzzi,nemohla bych si k vám jezdit s kastrůlkem? :dizzy_face:
Já teda ještě ty jídla na sladko i občas dám,ale P. by je nejedl to by si dal raději suchý rohlík. :wink:
11. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
čus ženy
tak Grej s Kačkou před půl hodkou odjela, bylo to super, Kačka je oproti Lee obřík, ale je hrozně šikovná a furt se směje :dizzy_face: , Lea byla taky v pohodě, takže paráda :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
jéé tady se nemocní, tak vám držím palce, atg se toho rychle zbavíte
jinak já volala té laktační poradkyni a prej mám v noci raději jednou odstříkat
tak počkám ještě tuto noc, jestli bude spát zase celou noc, tak budu pak odstříkávat
11. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Honzík furt teplotuje a nudle má, ale jinak snad nic a náladu odpo měl dobrou, hráli jsme si od 3 do půl 7 v obýváku a celkem pohoda, až mě to překvapilo, normálně totiž chodíme ven. Tak snad to bude fakt jen malá viróza a rychle to přejde.
Tak aby bylo jasno :grinning: Já nekecám, Anippe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vařím každej den něco jinýho a dělám fakt od všeho jen dvě porce. Dobrá dobrá, ze svíčkový dnes zbyly asi 4 plátky knedlíku (P. k večeři s vejcema) a asi deci a půl omáčky (já k večeři s těstovinama), jinak se vše snědlo a zejtra budu dělat něco úplně jinýho, ale maso na medu to fakt nebude! Páč med patří na chleba s máslem, příp. do čaje, ale ne na maso, símtě! Brusinková, švestková omáčka? Neznám, nedělám, to ty děláš furt takový jídlo, co? :grinning:
Kay, to ráno hodinu v postýlce je super, od tý doby, co je Honzík větší a ráno vydrží si povídat a hrát v postýlce sám, je to mnohem lepší vstávání, člověk si aspoň po probuzení ještě chvíli poleží.
My nemáme Sterimar, ale Libenar, P. to Honzíkovi vždy nějak kápne do dírek.
Zábaly zatím ne, snad mu to klesá po Nurofenu, uvidíme. Jak měl v prosinci vysoký horečky, tak jsme dali zábal: studenej ručník kolem těla, zabalit celýho pod deku, do postele, 10 minut, to trochu pomohlo.
Tetes, s kastrůlkem, jo? A budeš chtít výběr ze tří jídel? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Gucci, to je fajn, že je Kačka proti Lee obřík, však je skoro o tok starší, ne? :sweat_smile:
11. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
puzzi: o 7 měsíců :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
Cha, jsem debil, jsem to psala s tím, že možná nestihnu dopsat, tak jsem napsala rovnou v 18,09, že jsme si hráli do půl 7 :sweat_smile: Ale on to vydrží, teď si s P. v obýváku něco čtou asi.
11. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
puzzi: to je dobře, že je Honzík v poho :slight_smile:, je to silný kluk
já jdu budit Leu, spí už od jedné hodiny jen s přestávkou ve čtyři na jídlo
11. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
tak mini oslavička byla fajn, nakonec tady byli jen dvě děti, protože kámoška od dvojčat je nemocná, ale stačilo to :grinning: přidala jsem pár fotek do alba
jinak dort teda Vojtovi nechutnal vůbec, Klárce asi nejvíc a úplně nejvíc maminkám :grinning:
11. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
puzzi ted jsi mě teda prohlídla :grinning: nene já mám takovou strategii, normálně nevařím, ale jednou za čas, když už vidím jak P. balí kufry, tak udělám nějakou delikatesu a on zase vybalí :grinning: ...nebo když něco potřebuju, nebo něco rozbiju atd...ale jinak to kuře na jablkách není nijak sladká záležitost, je tam i cibule a celer
A taky často jezdím k babičce, to mám potom jídla na další dva dny.

a dělat 2p. svíčkové je teda fakt úlet!

a už dost vo žrádle :grinning: to naše éro dneska vylezlo na konferenční stolek :sweat_smile: tak nevím, všechno co není ve výšce 1,5m ukořistí
11. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
jo ještě jsem si vzpoměla, do chilli con carne patří čokoláda :grinning: víš o co jde, ne? tak nejsem zas tak padlá na hlavu, je nás takových víc a už od pradávna.A jeden můj šéf uměl bezva omáčku k masu, dával do ní feferony a pomerančovej džem :sweat_smile:
11. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Rio, oslava super. Koukám, že má Vojtíšek stejné punčocháčky jako Luky. :grinning:
No Anippe, tak u vás by se P. nenajedl. On má radši guláš pasírovaný přes knedlík, na tyhle delikatesy není.
No a Luky teď večer teplota 37,5 a protivnej šíleně. Horko těžko jsem do něj vpravila nemléčnou jáhlovou kaši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
holky já držím dietu sakryš :angry: :grinning: raději debaty o hovínkách :grinning:

puzzi, teda to seš dobrá že umíš navařit jen takhle pro dva na jeden den.. já když vařím tak to jíme pak ještě pár dní :grinning: neumím vařit v malém množství :grinning:
tak snad bude honzík zítra už lepší, je fajn, že si takhle pěkně hrál..

gucci, jé u vás byla grej s kačkou ? si říkám, ž enebyla na netu :grinning: tak nějaký fotky přihoď :slight_smile: já se taky v noci vždycky bála odstříkavat, protože jsem měla strach že odstříkám a stela se pak vzbudí a nebudu jí mít co dát.. ale je to prý blbost.
11. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak podvečer fakt dobrej, ale pak! Před koupáním teplota 38,3, plnej nos, rozhodli jsme se odsát, chyba! Honzík se tak strašně bojí toho vysavače a odsávání, že jsme ho pak nemohli uklidnit, pořád pobrekával, u utírání, oblíkání pyžama atd. brečel, tzn. výsledkem byl nos ještě plnější než předtím :frowning2:
Rio, Vojta byl očividně moc šťastnej z dárků, bublinek, návštěvy, tak se to povedlo :slight_smile:
Anippe, s tvým "normálně nevařím" mi fakt něco povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mmch, do chilli con carne patří všechno možný, ale od kdy čokoláda? A do krupicový kaše si dáváš kečup, viď, njn, tvoje těhu chutě bych chtěla mít :sweat_smile: :grinning:
Kay, já zas neumim vařit třeba pro pět lidí, já už nějakých 10 let vařím vždy dvě porce, už vím přesně že 6 středních brambor, nebo jeden pytlík rejže, 120 gramů suchých těstovin, maso takový ty menší balení 400gramů a spol., no a vařit pro víc lidí, tak to bych musela přepočítávat a teď bych neuměla dochutit dvojnásobně nebo jak :sweat_smile:
Kay, si přečti Anippiny příspěvky o mase s marmeládou a přejdou tě chutě :grinning:
11. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
puzzi to je mi moc líto, že je Honzík nemocný :frowning2: s tou odsávačkou a vysavačem to taky znám, Vojta má pořád strach i z vysávání - přitom vyplý vysavač ho láká, ale bojí se toho zvuku a stejně tak se dostane do hysterie ze zvuku vrtačky a podobných zvuků :frowning2: myslím že to má taky spojené s odsáváním rýmy, strašně u toho vždycky řve a už mám problém ho udržet, ale m. to nezvládne vůbec
má jen rýmu nebo i kašle? to odsávání je ale důležité, mě říkala právě doktorka že i v noci několikrát, aby to nesedlo někam dolů to by bylo horší
A Lukášek je taky nemocný, to je taky blbé, hlavně když jsou u toho i teploty, tak holky snad to bude co nejdířv dobré
11. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Teda Anipp nechtěla bych pro tebe vyvařovat :grinning:
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi, ty voe jak dokážeš udělat 2 porce omáčky? :astonished: Já tohle nikdy neodhadnu,takže je toho mraky,že bych mohla pohostit celou rodinu a pak to ještě další dva dny jíst. A kvůli dvoum porcím prošpikovávat a nakládat maso na svíčkovou,tak to by mi mohlo trhnout. :sweat_smile:
Puzzi k těm zábalům, říkala právě dr. a i jsem to vyšpekulovala různě na netu, že to balení do deky je naprd, že ta teplota má odcházet z těla pryč,takže do teplého nebalit a právě né celé tělo najednou,ale zvlášť tělíčko a ruce a nohy,že právě je důležité,aby se to studené dostalo i do třísel a podpaždí a že to nemusí být úplně ledové,ale studené,tak aby to prostě bylo chladnější než je to rozpálené tělíčko.
Ty jo,dneska jsem klepala kotlety a z ničeho nic se Kačenka strašně rozplakala,hrozně se bála.Ona byla teda vždycky bázlivá,musí se na ní pomalu,žádný zvýšený hlas apod.,ale tohle mi hodně překvapilo. Odpoledne se i tak nějak divně vzbudila byla taková nesvá,tak snad se jí nic neděje.
Jo, a včera mi teda dostala tchýně :angry: ,byla vozit já šla do posilovny a pak,že si ještě chvilku pohraje s dětma,já chovala Kačenku a říkám jí, řekni bába a ona to prostě čirou náhodou zopakovala. A tchýně:no to je dost brzo,aby to takhle opakovala,né? Tak jí říkám, že to je fakt náhoda. A ona:snad jako kdyby mi neslyšela. Prý že jestli na ní náhodou nemám moc vysoké nároky, že na to ještě kapacitně mít nemůže,abych jí takhle nedrezúrovala....Podle ní,když s nima dělám paci,paci a tááákle je Kačenka veliká a papapa a mávám jí ručičkou,nebo ají a hladím, tak je to asi drezúrování. Takže nejlépe se asi na to vysrat,pustit dětem telku, dát je do chodítka jako to dělají švagrové a budu ideální matka. :angry:
11. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
Honzík se bojí dokonce i vyplého vysavače. Dneska jsme byli nahoře a on šel k nám do ložnice a do koupelny, na tom není nic zvláštního. Najednou slyším z koupelny kňourání, pobrekávání, nejdřív jsem teda nevěděla přesně, že je v koupelně, pak jsem ho po zvuku našla. Honzík v rohu koupelny vzadu a kňoural. Tak já na něj, že tady jsem, myslela jsem, že mě hledal (šla jsem mu dolů pro pití, tak byl chvíli nahoře sám). Ale on ke mně vůbec, do ložnice vůbec. Pak mi to došlo, v ložnici v rohu stál z včerejška vysavač a Honzík ho zřejmě uviděl, zdrhnul do koupelny a bál se. Dokonce se bojí i toho slova "vysavač". Byli jsme u našich a on tam rád chodil do garáže se koukat. Táta jednou řekl: "V garáži je vysavač.". Honzík odtamtud zdrhnul strašně rychle a od tý doby tam chodí velmi opatrně, až když se ujistí, že tam vysavač není. A můj táta prdlej tu a tam: "Ty jdeš Honzíku za tím vysavačem?" Honzík se otočí a maže rychlostí světla pryč. No a zaplý vysavač nebo vrtačka, to ani už nezkoušíme, jediný co v Honzíkově přítomnosti občas zapnu je ten malej kuchyňskej vysavač, ale to jen rychle, to neřve, ale bojí se teda dost.
Má jen rýmu, kašel vůbec. No já vím, že to odsávání je dobrý, ale k čemu je to, když vyprovokuje řev a z toho další rýmu? :frowning2: I když chyba byla odsávat předkoupáním a pak ještě oblíkat atd., možná odsát v ložnici a hned ho vzít pak jinam a uklidnit, že by bylo líp.
11. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.