• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, jůůůůůůůů Kačka řekla bába. Šikulka, být teda tchýní tak se v tu chvíli pos* blahem a nebudu to rozešťourávat. A určitě hraní není drezůrování, takže nenech si tím kazit náladu. :wink:
Luky se vysavače nebojí, jsme mu jednou vysáli nos a hned šel P. luxovat aby Luky pochopil, že se ho to už netýká. No a pak jsem jednou i pustila vysavač sama, jezdila kolem něj, tak měl tendenci házet pyska, ale asi pak poznal, že se není čeho bát. Odsávačku mi "trpí". Ale kolikrát začne řvát, když pustím šlehač, je nevyzpytatelnej a potřebuje se s každým novým zvukem "seznámit".
11. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,

tak po dlouhé době nakukuju:wink:

Tetes prdni na tchýni, ona to snad ani nemyslela nijak zle... Náhodou je super, že se prckům tak věnuješ a vykládáš jim a hraješ si s nima!!! :dizzy_face:

Zkusím ještě trošku počíst, co je tu nového
11. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
jo puzzi a to chodítko mi Honzíka připomíná pořád :wink:
Tetes kašli na tchýni prosím Tě, vždyť to je super, že je to učíš, na to není nikdy brzy když je to baví...mě taky dostali dvě takové maminky v plavání - takové co děti měli ve značkovém oblečení a když se na ně jiné děti natahovaly tak je posunuly aby na ně náhodou jiné dítě nesahalo - a tyhle maminy se bavili, že děti žádné paci paci a podobně neučí, že se to přece někdy SAMI naučí :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
Tetes, maso na svíčkovou neprošpikovávám, se s tím tak neseru :sweat_smile: Moje svíčková: V papiňáku osmahnu cibuli, na tom osmahnu osolenej 400gramů kus hovězího, přidám koření, mraženou zeleninu do svíčkový, hovězí vývar, přikreju a papiňákuju cca hodinu. Vychladne, vyndám maso, část koření, který najdu, hodím zeleninu s vývarem do mixéru, mixnu s kysanou smetanou a je to, ani netřeba zahušťovat, ani nijak extra nedochucuju. Takže práce celkem max. na půl hodiny. Taková minutka :sweat_smile: A je fakt výborná, nekecám :sweat_smile:
Tak jo se zábalama, dobrá info, kdyby bylo třeba, zkusíme zabalit ty končetiny.
tvoje tchýně má zvláštní názory, to přece není žádná drezůra, něco na děti přece člověk povídá furt, tak proč ne zrovna paci paci :slight_smile: A je třeba, abychom se nedivily, že začneme pacipaci v 6M a dítě to zopákne v 10M, no co, neva, ne? Kačka je šikula všestranná :slight_smile:
My na Honzíka už půlroku "Řekni..." a zatím nic z toho neřekl, ale nevzdáme se :grinning:
Rio, ty matky na plavání jsou snobky a ještě k tomu krávy, co? :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo a jinak Vojta se teda bojí každého hluku, když mi něco spadne, nebo něco bouchne, křiku taky - i dětského když se někdo vzteká, moc brečí...tohle všechny u něho vyvolá hrozný pláč, je to prostš ustrašenec...jednu dobu se strašně bál houkající sanitky, když jsme třeba jeli v šalině a projela nebo ve městě, tak hned pláč, koupila jsem knížku zvukovou kde je jak houká sanitka, policie a podobně a už se toho nebojí
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jo,ona říká bába,máma,ale bez souvislostí,prostě jak se jí zachce. Míša hučí,když vidí jídlo. :grinning:
Puzzi:chudák Honzík a ještě si z něj děláte prdel :grinning:
Děti nesnáší ani když jim chci vyndat holuba, takovej řev,jenže kolikrát si tam při jídle do nosních dírek narvou jídlo a já je tak raději půl dne nechám než absolovovat ten brek. :sweat_smile:
Když tchýně má prostě vždycky takové negativní hlášky a za týden to pochválí. To je furt něco. Ať to byla právě odsávačka do nosu, nebo to že chodím cvičit,švagrová je tlustá jako prase a tchýně řekne, že to je hrozný,já chodím cvičit a ona mi řekne,že jestli to nepřeháním,že jsou důležitější věci než postava,tak říkám,že jo,ale že bych neměla co na sebe....prostě jí nemůžu brát moc vážně. Ona si třeba vůbec nevidí do huby,kolikrát je rádoby vtipná a řekne třeba Petrovi přede mnou, no prosím tě až se budeš rozvádět příště.....Míšovi včera řekla Matěj už má taky zuby, (Matěj je P. syn z prvního manželství),když byly děti malý,tak na ně koukala a říká,to je dobře, že nemají odstáté uši jako měla Janička (to je zase dcera),prostě jí asi nedochází spousta věcí....
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
Holuba z nosu lovím Honzíkovi, jen když čouhá a jde to dobře, jinak nešťourám, chudák by byl :sweat_smile:
Tvoje tchýně tě možná v duchu oceňuje líp než svoje dcery, a proto má ty rádoby vtipné poznámky, závidí? těžko říct, ale je dobrý umět to pouštět druhým uchem ven. Což já bohužel neumím :sweat_smile:
my doma si s Honzíka prdel s vysavačem neděláme, normálně máme nějaký tajný slova, co se před ním nesmí říct. Např. vysavač je "takový to co hučí a Honzík se toho bojí", nebo když chceme vědět, zda má ten druhej dudlík v kapse, když někam jedeme: "máš Tyvíšco?" Páč kdybychom řekli dudlík, tak Honzík by si všiml, že ho nemá a chtěl by :sweat_smile: Další tajné slovo začíná být Večerníček. jakmile to řekneme, tak Honzík začne ukazovat na TV a chce to zapnout a koukat na Večerníček. jenže my často chceme říct "za deset minut bude Večerníček", což by ale Honzík nepochopil těch 10minut, tzn. "Za chvíli bude ehm, víšco" :grinning:
Rio, Honzík je taky takovej ustrašenější, asi zas na jiný věci, třeba křik nebo brek ostatních dětí mu většinou neva, sanitka asi taky ne, i když možná mu u toho trochu zatrne.
11. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Puzzi: :grinning: :grinning: vy jste úplný tajný agenti. :grinning:
Já už tak prostě tchýni beru,brát si to osobně muselo by mi jebnout,ona není zlá jen je rpsotě hovado.
11. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Ona není zlá jen hovado :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
puzzi to je fakt vtipný, s těma tajnýma slovama.. trochu mi to připomíná našeho psa, před tím se taky nesmí říct třeba čůrat nebo ven :grinning: o nás teda čekají věci :grinning:
11. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
jéžiš teď aby to nevyznělo blbě, v žádném případě nesrovnávám našeho psa s Honzulákem :grinning: já jen že před Stelou si budeme muset dávat pozor na pusu a před psem a že z toho asi bude pěknej zmatek :grinning:
11. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Bré ranko,
no utírání nosu je taky zakázáná zóna. To Lukyho po cvičení nas* a rozbrečí víc jak to cvičení.
Puzz, hele nehrajete si na Harryho Pottera? Ty víš koho. . . :sweat_smile:
Jdu kouknout na dvojky, ale předtím musím přebalit to moje pos* a zblitý dítě.
12. bře 2010 v 05:22  • Odpověz
bréééé ráááánko

teda vy jste se rozjely :grinning:

tetes: tchýně je asi taková věčně nespokojená co? to je Kačenka dobrá s tím bába a máma, i když si to možná neuvědomuje, fotky jsou super, Majkí už na nich vypadá takový akčnější :slight_smile:
puzzi: já teda taky nevzládám vařit pro dva lidi, ale mě nevadí jíst stejný jídlo více dnů :grinning: , já nejsem schopna ani brambory naškrábat pro dva lidi :grinning:
kay: srovnání s pejsánem jsem se fakt zasmála :grinning: , já taky někdy mluvím na Leu jako na psa :grinning: a když jsem byla malá, tak jsem chtěla rodit štěnátka :grinning: :grinning:

s tím vysavačem je to prdel, my když chcem odsávat, tak stačí zapnout vysavač, Lea se přestaně hýbat, poslouchá, nechá se v klidu vysát a pak se ještě mračí, když vysavač vypneme :grinning: , miluje i fén, odsávač v kuchyni a tak
12. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
gucci, v tomhle věku Luky se u vysavače smál. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak měl období řevu jak tur a teď tichého trpění a "milovaných" pohledů. Ještě že neumí mluvit. :grinning:
No a vaření, spíše vařím tak na dva dny. .. Záleží na druhu jídla.
12. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
a jak se mají Honzík s Lukýnem? už je jim líp?

dala jsem do alba fotky s Grej :wink:
12. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
gucci, jaká byla noc? Fotky super, jste měly vyfotit holky vedle sebe na zemi. :wink:
No Luky pomašíruje k dr., protože se ho furt drží mírná teplota a začal kašlat jak tuberák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď na chvíli usnul, za chvíli ho však vzbudím a půjdeme. Od pěti straší.
Tetes, dvojky jsou bezva. Kačka akčňák a Míša - kdyby jste mě hledali, tak jsem tam kde jste mě opustili. :grinning: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
dobré ráno,
tak stela dneska vstábala lehce po šesté, ale to měla na večeři 230g kaše a ještě s v noci 3x vzbudila.. ale vlastně je to docela ok.. za 14 dní si budu libovat :grinning:

gucci, jo štěňátka jo? :grinning: no tak ta by se asi rodila opravdu líp, ikdžy bych jich bylo 10 :grinning: fotečky pěkné, grej to moc sluší s Leuš :slight_smile:

mel, to je mi líto, že Lukynek tak kašle, ale fakt raději k doktorce :frowning2:

tetes, dvojky jsou moc krásné, Kačence to ďáblikovství kouká přímo z očí a Míša fakt vypadá jako pohodář :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Mel: no vzhledem k tomu, že Lea včera odpo spala od 13 do 16, pak kojo a pak hned vytuhla a v 19 jsem jí silou budila na koupání, tak noc super...usla klasicky ve 20 hod. a pak kojo v půl druhé a v pět a pak si ještě na 45min dáchla
ajaj, kašel je nebezpečný, tak at to dopadne u dr. dobře :wink:
12. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoooj,
dočítat nezvládám, jste toho nějak moc nakecaly.
Jen jsem zaregistrovala, že Lukášek a Honzula jsou nemocný, tak broučkům přeju, ať je brzy líp.
Fotky dvojek naprosto nádherný. Ksakru ať se už oteplí a uvidím je na vlastní oči.
Gucci si užila návštěvu Grej s Kačkou, taky moooc pěkné fotky.
My jsme včera byli u neurologa a dobrý, pořád stejný problém slabé zádové a břišní svalstvo. A místo aby pán pásl, tak se umí krásně překulit na záda. Ale jinak je po neurologické stránce naprosto zdravý, jen lehce hyperaktivní :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Tak jsem volala k zubnímu páč vypydnutá plomba je bezva věc a volno mají až v květnu 4 já se picnu to mi ten zub asi vypadne ne???
12. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
jé dvojky vyrostli a jsou teda akční :grinning:
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno
Tetes dvojky jsou super, každý fakt jiný, Kačenka má v očích šibalství a akčnost, Míša zase že ho jen tak něco nerozháže a kam by taky spěchal že....komentáře taky dost dobré :grinning: dobrá je Kačenka pod tím sušákem :grinning:
Pudly tak to je na nic když Tě vezmou až za dva měsíce, to nechápu....my jdeme příští úterý i s Vojtíškem k nové zubařce tak snad bude dobrá, i když nevím jak se jí podaří podívat se do pusinky Vojtíškovi
gucci fotky pěkné ale fakt škoda že jste je nevyfotili spolu aby byl vidět ten rozdíl :slight_smile:
my dnes vstávačka klasicky 5.45 ale nechala jsem ho pokřikovat do 6.30
12. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
holky já je chtěla fotnout vedle sebe, rozdíl to byl jako prase :slight_smile: , ale Kačka chtěla Leu pohladit chrastíkem :grinning: , tak jsme toho radši nechali

jinak u nás ted mega pokrok...Lea se ted vysmrkala do plíny :grinning: :grinning: ... pásla a sem tam zabořila hlavu do plínky a smrkla si a vysmrkla mega holuba :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Téééda ta Lea snad bude geniální nebo co,to asi po mamince,že? :grinning:
Mel:Luky furt blinká?
Puzzi,jak HOnzík?
S tím přirovnáním ke psu.Já na ně hlavně někdy jako na psa snad i mluvím, takovéto pudeme ven,no pudeme ven a asi čekám,že zavrtí ocáskem... :grinning:
12. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
tak rozhodně po mamince, po kom jiném :grinning:
já kolikrát řeknu Lee fuj :slight_smile:
jdem ven :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Tetes, bleje jenom po mlíku.
Tak jsme tu od doktora - zánět průdušek, ATB a přijít v pondělí tak z toho mohl být i zápal plíc a 14 dní v nemocnici, jdu se někam zahrabat. :cry: :angry:
12. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc začala celkem fajn, brek tak po dvou hodinách, horší to bylo od půl 4 do 5ti, to byl Honzík totál probranej a nespal. Nakonec před pátou mu P. rozsvítil a dal hračky, Honzík spokojenej, ale mně to nějak bylo proti mysli takhle v noci si hrát, tak jsem mu šla tvrdě po chvíli zhasnout a šmitec. Řval, dvě minuty a ticho a usnul, zázrak, to jsme teda nečekali, že tak najednou :sweat_smile: A spal do půl 9, takže dobrý! Vypadá bez horečky, rýmu má, ale snad se nerozjíždí nic horšího.
Na fotky dvojek mrknu za chvíli, jestli to stihnu, na to chci klid.
Kay, však mimina a psi jsou v porozumění možná na podobné úrovni, dobrý srovnání :slight_smile:
Mel, jooo, Harry Potter je náš oblíbenec :grinning:
Luky pořád blinká?
Gucci, já u škrábání brambor např. pro 4 lidi rostu, mě to neba vařit zdlouhavě, já ráda vařím rychle, tak asi proto menší porce. A taky moc nerada jim jedno jídlo víc dní :sweat_smile:
Tyjo, Lea a vysavač :slight_smile:
Mel, tak jdete k dr.? To je dobře, při kašli bych taky šla.
Kay, ty se na tu změnu času nějak upínáš :grinning: Budete dávat spát ve stejnej čas jako teď tzn. třeba v 7? Jestli jo, tak se i to ráno možná posune :sweat_smile:
Gucci, super fotky, Kačenka a Grej kočky a Lea v kočáru zababušená též :wink:
Steffi, ty povolenější záda jsou ale jen mírně a vyřeší to ta rehábka? Lehce hyper znamená, že je živej šikula?
Pudly, no to je dobrá sranda se zubařem, vypadlá plomba je přece akutní!
Kačka chtěla pohladit Leu chrastítkem :grinning: Tyjo, Lea umí smrkat, no závist :grinning:
Rio, zubař u ročních dětí často mrkne, co dítě dovolí a zbytek se vzdá, že příště :sweat_smile:
Já taky na Honzíka jak na psa "Přines...", no lepší než "Honzíku, aport!" :grinning:
12. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
Mel, tyjo, zánět průdušek a ATB :frowning2: Tak hlavně ať to pomůže a žádná nemocnice :confounded:
12. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
mel no to je blbé, to měl Vojta taky nedávno, jaké máte antibiotika? mě říkala doktorka, že je toho letos strašně moc, i zápalů plic u miminek :frowning2:
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.