• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzz, no snad to bude dobrý. Asi to chytil od mý mamky, to zase budu doma od P. poslouchat ještě za rok. . . Jenže mamka měla u hlídání Lukyho dokonce i roušku a vůbec se k němu netulila, tak nevím. Mohl i někde prochladnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Rio, máme Klacid.
12. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
ten jsme měli taky, jen hlídej jestli z něho nedostane průjem, Vojta měl nejdřív jiné a právě měl z nich průjem a museli mu je změnit, prý mimina na první antibiotika někdy blbě reagují, ale snad to bude u vás ok
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Fotky dvojek:
Za prvé je to možná trapný a blbost, ale přijdou mi ti dva nějak víc a víc na sebe podobný :slight_smile: No, jak kde, někde ne, ale je tam pár fotek, kdy u těch malých přesně nevidím, kdo z nich je to. Při bližším koukání teď ale už nějaký rozdíly jsou, to jo. Krásně se oba smějou :slight_smile: Míša mi nepřijde obézka, nebo cos to psala, bradičku má trochu nooo, ale jinak dobrý :wink: Míša zas opravuje hrazdičku :grinning: Kačka je bombovní se zalezením kamsi, je super! Třeba pod tím křeslem :slight_smile: Fotka 47, podobný postoj, stejný oblečení: Míša mi vůbec nepřijde o dost tlustší než Kačka, jen mírně, ale dobrý, tyjo, to je paráda, tady jsou jeden jako druhej. No ale na fotce 61 je Míša starší brácha, to jo :grinning: Ta velká hlava :sweat_smile: Teda jako nic proti, Honzík má megahlavu :grinning:
12. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Rio, Luky už má druhý ATB. První měl na zlatýho stafylokoka. . . .
12. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
mel ahááááááá :wink:
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Mel:ježiš,tak snad to bude dobré a nedojde to tak daleko,aby jste šli do nemocnice.Příště bych asi s tím hlídáním k nemocnému dala víc bacha a to asi i přes roušku. :wink: Ale taky to nemusel chytit od mamky.
Puzzi,to nechápu,že jsi si v noci nechtěla hrát? :astonished: :grinning:
Puzzi, no Míša má větší hlavu,protože tam nosí hodně vědomostí,víš! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je o dost větší než Kačka. :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Tetes, no já mamce říkala, že se má jít domů vyležet a ona zase na mě, že mám jít studovat AJ. . . No je to už fuk, mamka částečnou vinu nepopírá a prý Luky dostane velké odškodné. :grinning: A věděla jsem, že je mamka nachcípaná, netajila to. Zatím co tuhle tchýně měla rýmu a né aby řekla, nejezděte něco na mě leze, ani omylem. Prostě to vybalila až když jsem dorazili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Mel chudě Luky, přeju ať ATB brzy zaberou a je mu líp...
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj,
večer jsme měli nečekaně návštěvu, tak jsem nereagovala, ale myslím že není potřeba, nikdo tu pořádně nedokáže ocenit moje kuchařské dovednosti a domácí pokusy o zážitkovou kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: mmch papinák, to je pro mě kuchynská zvrhlost

mel, božínku jak k tomu Luky přišel :frowning2: snad ATB zaberou a bude bobek brzo v pořádku

já nos čistím, nesnáším ušmudlaný, zašušněný děcka :grinning: takže i 3x denně převlíknu, omyju, vyštourám :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nelíbí se mu to, ale to se nedá nic dělat, kolikrát vypadá jak vytaženej z popelnice

Alex je na tom s hlukem jako Lea, vždycky ho to fascinovalo a nikdy se nezačal bát

zítra jdu na veletrh pro matku a dítě, tak jsem zvědavá jestli mi něco padne do oka :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
aha mel už tě čtu, no teda !:angry:
12. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ani, nedá se přesně říct kde k tomu příšel. . . A já mám poslední čisté prostěradlo někde mezi prádlem na žehlení. Jsem přišla k postýlce, Luky ublinknutý čaj. . . Položím ho na svojí postel, převlíknu, dám čistý chránič, položím do postýlky a Luky. . . blink. . . No takže znovu. . . .
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
mel teda to mě mrzí, že to lukynka takhle laplo :frowning2: ještě že jste tam šli.. snad ta atb zaberou a nebude nějakej další problém.

puzzi, no já se na to právě upínám, že ji nebudu přeučovat.. tzn, že jí to posunu max o čtvrt hodiny a budu jí dávat jíst třeba v 19h a v 19:15 koupání.. teď jí v 18:15.. takže pokud ten spánek bude mít jako tEď tak bude vlastně vstávat okolo půl sedmé, sedmé, to už se dá. toje normálka.. taky když někde v létě budeke, tak nebudeme muset spěchat tak rychle domů.. a třeba si to zase nějak upraví sama.. Asi už po ní nemůžu chtít aby spala 12hodiny v kuse no.. :sweat_smile:

anippe, papiňák je nejlepší vynález ve vaření :grinning:
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
12. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Normálně to vypadá,že Míšovi rostou i jedničky nahoře má to tam takové bílé,ale jinak vůbec žádné příznaky si teď přijdu jak blázen jestli to budo zuby nebo jenom dásně.
12. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
holky Vojta normálně začal kousat, ale jako drsně, už pár dní ale myslela jsem že to je nechtěně, ale dnes mě normálně kousl do vnitřní strany ruky tak že jsem zařvala - se pěkně lekl...ale co s tím? Ve školce jsem měla pár dětí co kousaly ostatní děti,nerada bych aby to zůstalo i Vojtíkovi :unamused: nemáte nějakou radu?
12. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
tetes mě taky dvojky přijdou na sebe hodně podobný,ale oni se ještě vyloupnou

rio, já myslela, že to dělá spousta dětí, ani mě nenapadlo, že by to mohlo zůstat do pozdějšího věku a pokud to zůstane, tak za to může nedůslednost rodičů, já prostě Alexe pokárám, řeknu au, však to pochopí časem, že dělá bolest.Prostě něco novýho objevil
12. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
anippe právě ale rodiče těch dětí mi říkali, že to děti dělají od malinka, nerada bych aby to zašlo tak daleko, ale snad opravdu bude stačit ta důslednost
12. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Tak před obědem Honzíkova nálada dost dolů, zas měl skoro 39, nudle tekly celý dopoledne jak o závod :frowning2: No uvidíme po víkendu, jestli je to obyč viróza, tak se to snad bude mírně lepšit,kdyby ne, v pondělí zajdeme k doktorce nebo příp. pohotovost, ale dokud je to "jen rýma" a teplota klesá po Nurofenu, tak snad dobrý.
Mel, co bude "odškodné" od mamky? :slight_smile:
Anippe, papiňák zvrhlost? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Náhodou je to výborná věc, třeba maso na polívku, co je na tom zvhrlýho, símtě? Neboj, palačinky v papiňáku nesmažím :grinning:
Já Honzíka převlíkám přes den, jen když je mokrej, jinak nějaký denní flíčky moc neřeším.
Kay, to je dobrej plán s koupáním po sedmé a po půl osmý spát, to bude v létě lepší a na tom ranním spaní by se to trochu mohlo odrazit :wink:
Tetes, bílý dásně nad jedničkama jsou nejspíš brzo rostoucí horní jedničky, tak fajn, že bez problémů'
Tyjo, Kačka hned na druhý fotce skoro na čtyřech, krása :slight_smile: Míša má strašně blýskavý krásný oči, řasy jak panenka. Fotka 18 boží komentář :grinning:
Rio, zařvat au a třeba ho zkusit kousnout trochu zpátky, zamračit se, nenene, něco aby věděl, že se to nemá. Ale zda to zabere?
12. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
myslím, že je to jak se vším ostatním, např. jsem se setkala s maminkou která si přišla pro králíčka do zverimexu s tím, že její dcera hodila, ve vzteku toho původního proti zdi...tak jí řekli, že musel do nemocnice, děcko bylo dost veliký na to, aby mu řekli, že zvířátku ublížila a když se neumí chovat nemůže mít zvířata
...na štěstí jsme měli jen veliký a zlý králíky :grinning:
12. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Anippe, teď to nechápu, tý holčičce šla maminka koupit novýho králíčka nebo jí řekli, že už žádnej nebude?
12. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
anippe tak to je drsný to ta maminka byla úplná blbka asi :angry:
12. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
šla jí koupit novýho králíčka :frowning2:
12. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
puzzi chceš to s tím papinákem opravdu vysvětlit? :grinning: maso na polívku? na jakou? a z čeho pak děláš tu polívku? :sweat_smile: to mi hlava nebere!
12. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Anippe: kus hovězího nebo kuřecí křídla dám vařit do papiňáku s cibulí. Maso vyndám (hovězí pak nakrájím a kuřecí oberu - do polívky pak přidám až na konec). Vývar do hrnce, přidám zeleninu, zel. bujón, osolím, petrželka, nudle, povařím chvíli, vrátím maso a je to :slight_smile: Papiňák je super na maso, hlavně na hovězí, my milujeme, když je hodně měkký, až se skoro rozpadá a to bych bez papiňáku musela vařit půldne.
12. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Anippe, jak děláš polívku ty? Děláš polívku raději s medem nebo na pomerančích? :grinning:
12. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
naprostý souhlas s Puzzi :grinning: její polívku jsem "ochutnala" a byla super :grinning:

takovou ženksoubych vyhodila, že králíky pro vraždící děti nemáme.. já sice vím, že děti rády zvířatům ubližují ale co je moc to je příliš.. :unamused:
12. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Anippe, tak to je teda drsný. . . To bych holčičce asi dost důrazně vysvětlila. . .
Rio, hm kousání blbý. . .
Puzz, až takováhle teplota jo? Tý jo, Luky zase teď neměl skoro žádnou teda před spaním, teď po spaní nevím. Dostal trochu polívky a šel do lehátka, aby se zase nezblil jak amina.
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
ježiš to je kráva bych jí hodila taky na tu zeď tu matku je to .......nemám slov :angry:
Marti já jí dycky říkám ne ne ne ne to nesmíš a jak říká Puzzi vrať mu to kousni jej taky a uvidíš že to zabere . :grinning:
Jóóóóóóóóóó papin je bezva miluju to masíčko ce se rozpadá na atomy hmmmmmmmmm žrala bych :grinning:
12. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Pudly, jj rozpadající se masíčko, taky miluju. A jelikož je pan P. na guláš pasírovaný přes knedlík, tak jsem ráda, když je aspoň ten guláš rychle hotový. :grinning:
12. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.