• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty jo Tetes ty komentáře jsem mrtvá smíchy :grinning:
12. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
prý pasírovaný přes knedlík :grinning:
Jo ten gulášek je fakt špicovní to dycky lituju že mám jen 4L hrnec je nějakej malinkej :grinning: a když je ještě k tomu kančí hmmmm
12. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
ty vado mně zavřou za obžerství :grinning:
12. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
děvčata to je s váma těžká debata :grinning:
Jak vařím polívku, vývar z jakéhokoli masa?
aby měla polívka tu pravou sílu, vaří se velmi pomalu i několik hodin se všema ingrediencema.Puzzi mi dala jasńou odpověd, já do polívky ve které je maso, nebo vývar nepřidávám bujon, není potřeba, páč je kolikrát po vychladnutí jako sulc.
A co se týká hovězího, je to právě to maso, který potřebuje pomalé dušení, aby měla štáva sílu a konečný pokrm tu správnou chut.Aby bylo maso krásně měkké, tak ho raději den dopředu naložím než urychlím v papináku :wink:
Mě to žádnej problém z hlediska času nedělá, maso se pomalu vaří, či dusí samo, jen je potřeba dolívat a podlívat. Je to prostě proces, který se nedá ošidit.

no nechápu proč vám to píšu, když si stejně všechny papinačky poklepete na čelo, že jsem magor
:grinning:
12. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
zdár, jsme zpět z venku, jsem zmrzlá jak hovínko, Lea ještě spí v kočáru, tak jsem se stihla aspon najíst

mel: tjo, doufám, že bude Luky v pořádku, to je strašný, když jsou děti nemocný :unamused:
já se papináku bojím :grinning:
a s tím králíčkem je to fakt hustý :rolling_eyes:

byla jsem venku s tou kamarádkou z porodnice, musely jsme dát holkám najíst, tak jsme se zastavili v dětském koutku, ona teda nekojí, ale ta její holčička nevydává žádné zvuky :grinning: , Lea řvala, páč mi trvalo dýl než 2sc, než jsem vytáhla prso a ta kámoška čučela jak blázen, že tak stráášně řve a přitom to byl jen level 2 ze 4 :grinning: .... a musím si doma nacvičit nějaké polohy kojení v sedě, páč mi to vůbec nejde, já kojím Leu doma jen v leže, tak jsem si ji tam normálně hodila na stůl a kojila :grinning:
12. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Anippe, normálně dusím maso akorát když dělám roštěnku na česneku, protože pak má lepší chuť. Ale polívky dělám v papiňáku a nepřidávám ani bujón ani maggi. A jsou taky dobré. Hlavně my nemáme moc rádi tučné maso, takže i polívka je u nás spíše dietní. :grinning:
12. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
tetes: fotky super i komentáře, nejlepší je ta s prdem :grinning: a taky bych neřekla, že je Majkí tlustý
12. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
Anippe, proti gustu, jako joooo, možná máš to maso díky tomu dlouhýmu dušení o 10% lepší, ale mně to moje moc chutná a je to rychlý a snadný, takže tak :sweat_smile: Kdysi jsem neměla papiňák a dělala guláš bez něj a nebylo to tak dobrý.
Gucci, jsou takový děti, jako má tvoje kámoška, trpělivý, tichý, záhada, jak se to tak někdy stane :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Bujón do polívky by asi nutnej nebyl, ale dávám kostku asi na 2,5 litru, jen tak na lepší chuť, dle rady mý babi výborný kuchařky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a moc tučnej vývar by mi taky nechutnal.
12. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
puzzi: no ona se Lee fakt smála ta kámoška, vůbec nezná, že mimi natahuje nebo dělá rtík...já to teda nechápu, trošku nuda nemít aspon jeden hysterák denně ne :grinning:
12. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
gucci, tak to taky nechápu, že dítě nenahodí pysk přes palubu. :grinning: A hysteráky teď už u nás jsou jen když za a) dojedl za b)vidí přípravu jídla za c)vidí lžičku za d)něčeho se lekne za e)nechce mu uhnout skříň, zeď, stolek. . .
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
kdo tu mluví o tučné polívce?tu uvaříte třeba z kůží a když už, vývar se vaří z morkových kostí.... já píšu silná tak, že se dá ještě i naředit a dejte mě už pokoj s tím papinákem, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kvalitní slepičí polívka je lék, normálně postaví na nohy i mrtvolu

Alex umí pojmenovat první konkrétní věc :sweat_smile: krteček...je kchhhkchch a u epizody krtek a auto dostává záchvat smíchu

hysterák u nás bývá jen kvůli jídlu a to hlavně kvůli tomu co nemůže, jako jsou tyčinky, brambůrky....nemůžu nechat na stole nic, nesmíme před ním jíst a pít pivo už vůbec ne
12. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
u nás je taky doba hysteráků naštěstí pryč, bečí jen hlady anebo když je unavená a nemůže zabrat
12. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Anippe, jó to mi před Lukym taky nesmíme jíst. . . Teda občas jde oblbnout, že dostane flašku čaje, ale pak se stejnak začne natahovat po mém hrnku s čajem a nepochopí, že mám téměř ten samej. :dizzy_face:
A vím, že kvalitní slepičí polívka je lék. . . Asi ji Luky dostane zítra k obědu. . .
12. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
kdo by to byl řekl, že blbá slépka je léčivka :grinning:
12. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
gucci, tak Stelinka nikdy v životě nebrečela kvůli tomu že má hlad.. :sweat_smile: ona je to tiché dítě.. resp byla :grinning: teď je to malej vzteklounek :grinning:
12. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
kay: to máš dobrý, Lea se ještě vzteká, když jí mažu ksicht a při oblíkání čepičky
12. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
gcci, tka čepička jí nedělala naštěstí nikdy problémy, dokonce máme kukličku.. čepičky jsem vždycky blbě odhadla a nebyly jí dobře :grinning: počkej až s ebude vztekat, ž ejí nechceš dovolit tohle a tamhleto :grinning:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Puzzi:ty voe, já jsem přesně věděla, že zrovna tobě se bude tento komentář líbit :grinning: :grinning: Jo,Míšovo oči se mi taky moc líbí,má je takový pořád rozesmátý.
Hele,tak ať je Honzulák v pohodě bobánek malej. Já bych s ním letěla k dr. už před víkem,já jsem hroznej posera.
ženská s králíčkej je blbka na druhou :angry:
Vidíte guláš bych mohla o víku udělat i maso tu mám v mrazáku...,ale nemám papiňák,veliký nedostatek :grinning: ,ale i v kastrolu uvařím do rozpadání.
Gucci:mně zase dlouho nešlo kojit v leže až po nějaké době. Ty jsi drsná Leu na stolek. U nás čepice a krém na hubičku je taky velký boj.Bez hysteráku si dodnes nedokážu představit hlad,ale teď v noci pro změnu vede Kačenka,jak ta dokáže ječet. Neuvěřitelný.
Byla jsem v posilce a už jsem zvládla 30 minut v kuse běžet na tom debilním pásu. Tak mám docela radost,že i fyzička se zlepšuje.
Tak tuhle debatu o papiňáku,mase,polévkách apod.by měla číst Evamik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
kay: nám se ted podařilo s pG koupit dvě čepičky co jí kupodivu sedí :grinning:
tetes: to seš dobrá s tou posilkou, já cvičím zatím jen na břicho doma a auauau :grinning: bojí to bojí
12. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Mám tu mámu, tak si hrajeme s Honzíkem dvě, aspoň má změnu. Už je docela unavenej, chudák, nudle, ale teplotu teď snad nemá. Možná jsem mohla dnes k dr., ale zatím furt věřím, že třeba jen rýma + teplota k tomu, možná zuby, slintá dneska hrozně, ale to může slintat i z rýmy, žejo. Na řadě má trojky, ty prý bývají blbý. Uvidíme, v nejhorším pohotovost, kdyby něco, nebo v pondělí dr.
Gucci, nuda nemít hysterák denně :grinning:
Anippe, jo ták, silná polívka musí bejt fajn. I když třeba pravá slepičí ze slepice, ta je pro mě blé. Jednou mi dala babi kus slepice na výbornou polívku a bylo to takový smradlavý, že jsem to vylila. Asi nejsem ten pravej znalec :sweat_smile:
Alex je šikovnej s krtečkem :wink:
Taky před Honzíkem nejíme, nebo když už, dostane taky. My víceméně mlsáme jen po o, když spí, nebo pak večer, takže celkem pohoda.
Tetes, mně se komentář líbí, ale upřímně, kdo to vymejšlel? Ty, takže fekální humor je ti taky blízkej, nekecej, že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já taky nebyla schopná kojit vleže, s mýma pidiprsama to bylo pro mě nemožný.
30 minut na běhacím pásu je dost dobrý! My vždycky běžíme (teda já už vlastně ne) cca 10-15 minut a mám dost, ale spíš mám dost psychicky, člověk by se přemohl, kdyby chtěl. Já většinou běžím s tátou a ten si dává 2 km na čas, tak mu kontroluju, ať už má 2km a končíme :sweat_smile:
Gucci, si pamatuju po šestinedělí s Honzíkem první břišáky, ty voe, to bylo, břišní svaly po porodu = nula! :grinning:
12. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
tetes 30min. na páse :confused: drsný!
no to by mi ještě tak chybělo, kdyby se do diskuse vložila evamik, určitě by dotáhla nějakou novou metódu vaření a já už bych si připadala jako tuplovanej magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele já mám pidi prsa a kojila jsem převážně v leže :sweat_smile:

puzzi musím ti dát výjmečně za pravdu, domácí většinou smrdí
12. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
holky tak já kojila i v leže, ale měla jsme pocit že toho takhle stela míň vytáhla.. nevím proč, ale pokaždé když jsem ji kojila takhle tak se budila pak dřív.. ale je fakt, že já taky nemám zrovna velký prsa..
12. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Nám už se to pak v leže dařilo,ale tak jsem kojila jenom v noci,páč přes den sem z druhého prsu odsávala a to teda v leže jaksi nešlo. :sweat_smile:
Gucci:já se po šestinedělí natěšená, že začnu břišáky,lehla jsem na podlahu a ejhle já se rpostě nedokázala zvednou,ale vůbec to prostě nešlo. Jsem se z toho rozbrečela. :sweat_smile: A nechci ti kazit náladu,ale fakt to teda celkově docela trvá než se člověk zmátoží i když ty to budeš mít "jednoduší",já jak jsem vlastně 3 měsíce ležela,tak to bylo fakt hrozný,ty jsi se mohla normálně pohybovat. Jo, a mimochodem za měsíc už to bude ROK co jsem nastupovala. To tak strašně letí!
Puzzi,to nééééé. Já ho napsala právě jenom kvůli tobě, mě by to jinak vůůůůůbec nenapadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Anippe:myslím,že metóda Evamik by byla vcelku známá všem = restaurace. :grinning:
Teď už to s tím pohybem docela jde už zase řádím. V pondělí večer chodím s kámoškou na aerobick,ale to pak jdeme na sklenky,takže se veškerý výdej kalorií anuluje či naopak jde do plusu :angry:,v úterý chodím sama na spinning (a to nenávidím kolo)no a ve středu a v pátek dopoledne,když vozí buď tchýně nebo babi,tak chodím do posilovny a v neděli trénink nohejbal.Ale už se těším na léto,páč tyhle individuální sporty fakt nemám ráda nebo mi nebaví.
12. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
No tak to je moc hezký, Tetes, že na mě myslíš, když vymýšlíš komentáře na fotky :grinning:
To břicho po porodu je fakt síla, já se taky nezvedla na sed leh, hrůza pocit, předtím jsem měla docela fajn břišáky a po porodu nula! Ale jde to pak celkem rychle. Tetes, 4x týdně sport super!
To kojení vleže a velikost prsou - možná to s tím vůbec nesouvisí, bůhví :sweat_smile: Já už si to moje krátký kojení už stejně moc nepamatuju.
Mimochodem, zrovna papiňákuju kuřecí vývar.
12. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
papinákuj si třeba kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a proč vůbec papinákuješ polívku takhle večer? děláš pozdní rychlovéču? :grinning:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
předpokládám, že už ji máte i snězenou a na nás s Mel opět nezbylo.... :angry:
12. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Né, já často začnu vařit takhle večer, nebo si to aspoň připravím, pak to ráno rychle dodělám a s Honzíkem už vařím jen chvílema dodělávky. Takže maso do papiňáku večer a ráno je to krásně vychladlý a jen tam naházím tu zeleninu atd. Akorát teda když už jsme u toho, poraďte nějaký druhý jídlo, mám rozmražený kuřecí prsa... Něco vymyslim ráno, možná špagety a sejrovou s kuřecím.
Honzík brečí ze spaní chvílema a teď jsem tam byla, je docela zpocenej, asi zabral čípek, vypadý bez teploty, tak aspoň tak. Máma mě furt straší, aby rýma nesedla na uši, že bychom museli jet píchat, nojo, ale jak bych to v noci poznala?
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Tak jsme se právě vrátili z pohotovosti, Luky mi 3x vyblil ATB. . . Už nemám jediný čistý prostěradĺo do postýlky, přehoz na gauč je poblitej, já jsem zblitá, P. je zblitý, Luky má na sobě poslední čisté pyžámko. . . . A je vysmátej, teď teda usnul, brouček můj malej. :cry:
12. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Mel a jak si teda pochodila na pohotovosti?
Puzzi, aby to nesedlo, tak se musí odsávat, hodně prostříkávat třeba vincentkou a odsávat.Honzík nemá rýmu poprvé, ne ? tak proč tě máma ted straší?
12. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.